Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:23 am

igla je napisao/la:
ned feb 12, 2017 12:05 am
mislim da je napisao larsu "ne seri mali" i da je zato dobio ban
Je li ovo tačno Izlija?
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:23 am

:D i jest dobar igrač, sve je bolji i bolji, a da može pokazao je u prvom kolu kad je nadskakao Metludina
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:23 am

LARS1921 je napisao/la:
ned feb 12, 2017 12:21 am
igla je napisao/la:
ned feb 12, 2017 12:18 am
dokle je Bocca sa ugovorom
Red bi bio da potpišemo sa njim, naljutit će se slovenac :lol:
Na 7 godina ;)
Dok valja, valja :DD:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:26 am

Nikad mi pauza nije brze prosla majke mi..
Yebote jos 14.dana.. A poslije celika mi se cinilo ko jos dvije godine. A proleti bas brzo..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:28 am

Na godišnjicu masovnog (opravdanog) egzodusa evo da vas sve pozdravim, i ako je tek prvi rođendan odmah se vidi da je ovaj portal i ovaj forum napredovao mnogo. Raduje sve to.

Nije me bilo ovaj jedan period (mnogo je razloga za to - isto opravdanih) a nadam se da ću sada naći mnogo više vremena za druženje i diskusiju.

Kao klub na svim poljima napredujemo, sklapanje mozaika zvanog Evropski Željezničar ide svojim tokom, "lagana" euforija među navijačima, svi preduslovi su tu da jako krenemo na proljeće...

Nema potrebe da se žustrije diskutuje ili čak vrijeđa na osnovu nepotpunih informacija, a realno nikad u ovih haman 100 godina Želje nismo imali više informacija iz kluba tako da ne vidim razloge za bilo kakvu zabrinutost.

Uživajmo i radujmo se skorom nastavku sezone..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:29 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:
ned feb 12, 2017 12:18 am
storm_raider je napisao/la:
ned feb 12, 2017 12:02 am
Cijeli upravni odbor ce podnijeti neopozive ostavke ne izbore li Europu. Nisam upratio sta je bilo ovdje, ali ja cu prvi biti protiv njih ne izbore li Europu. Ali, to se ne bi smjelo desiti.

Nece Djelmic doci, mozete odahnuti.
Evo vidiš npr. ja uopšte nemam takvo mišljenje. Ovi ljudi što su sad u upravi su uradili ogroman posao i ja ih ne bi tjerao ni da Evropu ne izbore. Siguran sam da su uradili sve najbolje koliko su mogli i znali i šta ako se ne do Bog nešto podrepi. Bolju upravu mi teško da ćemo ikada više sastaviti. Ne kažem da ne postoje neki pojedinci koji neke bitne stvari vezane za rad kluba ne znaju bolje, ali zato ili nemaju volje, vremena, snage itd. ili su u nekim drugim stvarima loši da bi ukupno gledajući mi opet bili na gubitku. Po meni ova uprava ima podršku dokle god imaju želje i volje da rade ma šta se desilo.
Ono što mi ovdje ne smijemo dozvoliti da zbog bilo kakvog poteza ili ne poteza uprave mi ovdje svađamo, da padaju teške riječi, da se neko mora banovati, da razbijamo naše jedinstvo itd. Naravno, bilo je par izuzetaka, ali to se je na vrijeme odstranilo jer ili nisu naši navijači ili su otvoreni dušmani ili su prešli svaku mjeru. Međutim, takvih ovdje odavno nema i zaista je bruka da nam se dešavaju banovi malte ne između dobre stare provjerene raje. To ako se desi onda nije dobro i svi smo krivi.
Postujem naravno, ali oni su sami sebi postavili takav test. To treba postovati. Sto se tice ovog boldanog, ni sam bolje ne bih napisao. Cuvajmo jedinstvo koje imamo. Ovdje nema "nas" i "njih", a ban bilo koga nosi odgovornost svih nas. Lijepo si ovo srocio i to trebaju svi procitati i voditi se tim prije nego se upuste u neku diskusiju. Nismo tek tako ovu zajednicu napravili. Cuvajmo je, to je obaveza svih nas ovdje.

Prisustovali smo isto tako prije ne toliko mnogo mjeseci odlasku jednog velikog manijaka i forumasa. Volio bih da ga se sjetimo sa vremena na vrijeme. Imajte na umu da kada diskutujete, sa druge strane ekrana isto tako sjedi covjek sa svim svojim problemima i borbama.

Prije otprilike 3 mjeseca nas je napustio: addyno . Neki ga se vjerovatno i sjecaju: memberlist.php?mode=viewprofile&u=571

Neka mu je vjecni rahmet.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:31 am

Zahvaljujuci konstruisanoj, pardoniram :) , konstruktorskoj atmosver na pdf :DD:
Da povalim i dežurnog :DD:

Cuvajmo bratstvo i jedinstvo kao zjenicu oka svog-@storm
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:32 am

Omar500 je napisao/la:
ned feb 12, 2017 12:19 am
Gotovo sam pa siguran da ce Bogi i Boka odigrati prva dva-tri kola u tandemu, i onda bi trebao Kerla uskociti. Umjesto koga, vidjet cemo.

Inace, zanimljiv komentar jednog forumasa pod nickom @leopol sa foruma skyscrapercity, a tice se krova i diskusije koju smo juce imali o istom
Zenica i Tuzla nemaju zadane građevinske standarde kao Sarajevo.

U Sarajevu je 1999. godine palo 109 cm snijega, od čega je kod prvih 95 cm izmjerena do tada nezabilježena težina po m3.

2012. godine je palo 120 cm snijega.

Urušavanje krova Ledene dvorane, urušavanje hangara u Rajlovcu i urušavanje krova dvorane u Lukavici su sasvim dovoljno upozorenje nakon snijega 2012. godine

Nakon 1999. su promjenjeni građevinski standardi za krovove i strehe, i nakon toga se počele izumirati lagane i prozračne konstrukcije.

Da li je moguće izgraditi krov tribine bez nosivih stubova? Naravno, ali Željo nema tih para niti ima bilo kakvog racionalnog razloga da se takav krov izgradi
Fino receno, samo sto hala Coca Cole je srusen zbog greske inzenjera koji su gradili to. Inace Coca Cola ima firmu koja im pravi te hale i konstruise. Oni su iz Engleske i standardi koji se rade u Engleskoj i u BiH nisu isti. Oni su trazili opterecenje snijegom, nasi dali tacne informacije, ali kod nas se daje karakteristicna vrijednost bez faktora sigurnosti, a Englezi su smatrali da su vec uvrsteni faktori sigurnosti i prema tome dimenzionirali :D
A nasi standardi za snijeg su zastarjeli opcenito gledano i u svakoj literaturi se daje napomena da kod toga treba biti oprezan i biti na strani sigurnosti.

Ovo ostalo sve stoji. Pogledajte kako stoje najvece dvorane u svijetu, krov je uradjen resetkama i nije problem to raditi kad se ima para. Dal imamo mi para za to, beli nemamo :D
Mada taj krov sa stubovima nije estetski lijep, al sta se moze ako vec nema ekonomske isplativosti za drugi krov.

Eh da je doc do krova :D
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:36 am

jel ovo Uglješa raskinuo sa Natašom, vidim nemaju više slika po instagramu?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:38 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:
ned feb 12, 2017 12:23 am
igla je napisao/la:
ned feb 12, 2017 12:05 am
mislim da je napisao larsu "ne seri mali" i da je zato dobio ban
Je li ovo tačno Izlija?
Jeste druze, veterane izdrzi :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:40 am

AsharaK je napisao/la:
ned feb 12, 2017 12:38 am
Rodom s mejtaša je napisao/la:
ned feb 12, 2017 12:23 am
igla je napisao/la:
ned feb 12, 2017 12:05 am
mislim da je napisao larsu "ne seri mali" i da je zato dobio ban
Je li ovo tačno Izlija?
Jeste druze, veterane izdrzi :D
Koliko se ja razumim u vrijeme ... Banovan je u subotu, danas je nedelja i ban je prošooo :DD:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:41 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:
ned feb 12, 2017 12:23 am
igla je napisao/la:
ned feb 12, 2017 12:05 am
mislim da je napisao larsu "ne seri mali" i da je zato dobio ban
Je li ovo tačno Izlija?
Nemam vremena da čekam da odgovoriš. E vidiš nije bitan Lars ili neko drugi, ali generalno ima i ovdje balavurdije koja daje sebi svašta za pravo i šta ako mu je njemu ili bilo kome drugom i reko to. Veteran ima više staža na Želji nego 80% foruma godina i može im babo biti. I šta ako je to reko eto to nešto strašno. Nije džaba. Evo bilo je par ljudi relativno starijih i upućenijih koji su Veteranu skrenuli pažnju na neke stvari koje ga kopkaju, ali šta se ima neko petljati ko i sam ne zna o čemu se radi.
Lars no hard feeling uzimam te samo hipotetički za primjer jer ti si jedan vrijedan momak koji nam svakodnevno ovdje odradiš masu stvari. Hoću samo da kažem nekad je bilo pravilo da se djeca ne petljaju kad stari pričaju pa tamam bili u krivu.
Ja ovo ne pišem zbog sebe, da neko ne pomisli, jer i ja spadam u stariju raju, jer ja lično nemam ni s kim problema niti ih pravim i tražim, ali sam slab na ovu stariju raju jer ih generalno gledajući je sve manje, a od njih sam u životu i Želji najviše naučio. Eto toliko. Ne želim da se kačim i svađam bilo s kim niti ikom ovdje želim loše niti ću ikom zamjeriti šta god mi neko kaže, ali daj malo vi mlađi spustite loptu i ne petljaj te se u sve živo i što znate i što ne znate.
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:43 am

Što se tiče bana veteranu bio sam u momentu i vidio šta je napiso. Otežavajuča okolnost mu je što je "stariji". Ali imal neki način kad malo puknemo da moderacija odmah obriše post(kao i sad i uvjek ovakve komentare), pa ga pa upozori a ako opet ponovi vrijđanje onda ban. Siguran sam ga je Izlija upozorijo da bi prošlo bez bana. Pa svi znamo vetrana.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:43 am

Kako se dobra priča pretvori u svađu. Razumijem kolegu veterana i šta hoće da kaže. Raja ga ne konta i odmah dođe konflikta a on tvrdoglav, pa riječ po riječ i padnu teške riječi. Po mom mišljenju ova uprava je dobra i želi najbolje Želji i dok to dobro radi ima moje povjerenje. Grešaka kao i lutanja ima ali sad to toliko potencirati pored ovoliko pozitivnih stvari izgleda kao neprijateljski potez i bude dočekano na nož od ostalih forumaša.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:45 am

kad god se zakuha larson je tu hahaha
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:45 am

Vratite se temi molim vas. Veteran se vraca za nepuna 24 sata ako Bog da i nastavice diskutovati sa rajom. Za sve sto treba, javite mi se u PP. Na raspolaganju sam.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:48 am

@Mejtaš
:pljesak: :pljesak: :pljesak:

Glede kazni ja bih predložiJo da se igramo rukometa a ne lopova i žandara :)
Ban na dva sata, pa opet na dva sata. Tamam da cojk malo odspava :lol: i ohladi. Kada skupi tri dvosatna bana ban na jedan dan. Nakon toga idu tri dnevna bana a zatim level hefta... i sve tako
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:49 am

Ja općenito ne volim jednoumlje, jer vjerujte svako od nas ima neku temu gdje je u manjini. Ipak, različito mišljenje od većine uvijek privuče pozive od forumaša da se isto i obrazloži ili da se diskutuje o nečemu. Valjda to i jest čar foruma. Ipak, pretjeruje se malo sa pričom da ko kaže nešto kritički da je "protiv nekoga", da je "nepoželjan" ili sl., bar što se tiče ove teme. Pa logično je da će neko ko se ne slaže s nekim tražiti da diskutuju o tome.
To što se tiče vrijeđanja, ja svakog forumaša gledam na jednak način, da je bitno ko se kako zove i koliko ima godina, ja ne bih bio "igla", ne bi neko bio minjore, lars, model i sl. Niko nikog ne treba da vrijeđa, jer godine forumaša nismo ni morali znati na ovom forumu.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:50 am

Ja za ovakve situacije najvise krivim Storma.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 12, 2017 12:50 am

Je li mi ovo neko pobrisa post ili sam ja nešto zeznuo?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 250 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija