Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 3:53 pm

Odlično je ovo. Prezadovoljan sam! Nismo izgubili, sve prošlo ok, bez povreda. Bravo! :pljesak:
Kad se vraćaju u Sarajevo?
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 3:53 pm

Delegati Skupštine su prihvatili ostavke članova UO Durakovića i Imširovića, a za nove članove imenovala je Dalibora Paraća i Adisa Oprašića. Predsjednik UO Vedran Vukotić, skupštinskim je delegatima predstavio oba kandidata objasnivši razloge zbog kojih su pomenuta dvojica postali novi članovi Upravnog odbora kluba s Grbavice.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/odrz ... lana/75816
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 3:53 pm

Ma odlicno je ovo. Bravo za momke. Realizacija steka, valjda i to na svoje dodje.
Samo zaista ne mogu vjerovati da ovo nije ni sjenka nekadasnjeg Bekrica, toliko je trom nevjerovatno. Jedina kvalitetna izmjena u veznom redu je Ugi i to kad je glavom prisutan.
Lijeva strana izdominirala, Miro je dobar bio , nalazio se u sansama ali i fulao nemoguce, Haubica fulila zicer.. Steta ovo se moglo dobiti..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 3:54 pm

Previse sansi promaseni na pripremama, to je jedino koje nekako ostavlja gorak ukus, ali sve u svemu fantasticno odradjeno! Slavko, strucni stab, uprava, igraci, HVALA! Idemo dalje!!
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 3:54 pm

E raja, moram vam priznat nešto, jedva čekam derbi! hahahahahahahahah
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 3:58 pm

Svaka cast medijskom partneru na detaljnom izvjestaju sa Skupstine. Odradise momci ovo, imam osjecaj nakon sto sve procitah da sam i licno prisustvovao na Skupstini.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 3:59 pm

SVI U KRUPU!!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 4:00 pm

sajo10 je napisao/la:
sub feb 11, 2017 3:54 pm
Previse sansi promaseni na pripremama, to je jedino koje nekako ostavlja gorak ukus, ali sve u svemu fantasticno odradjeno! Slavko, strucni stab, uprava, igraci, HVALA! Idemo dalje!!
Cinjenica je da smo puno fulali. Ali ovo je igra koja obecava. Raznovrsnost i brzina igre je na visokom nivou. Kad se sjetim samo za sta sam se hvatao u pripremama sa Kosticem, da bi bio zadobvoljan. Mi smo u zadnje 2-3 godine svaku ozbiljniju tekmu mksimalno izvlacili nerijeseno i to kuci. Ove 3 ekipe su klasa za nasu ligu, a mi ni u jednom meci nismo nadigrani, cak sta vise bili bolji vecim djelom utakmica. Djelujemo puno puno ozbiljnije i raznovrsnije.
 
AdisSaca
Postovi: 184
Pridružen/a: pet nov 11, 2016 10:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 4:01 pm

Svaka čast igračima i stručnom štabu. Fenomenalno odrađeno poluvrijeme u svakom smislu , ovo drugo trkački solidno sa par šansi koje su morale biti iskorištene Lendrićeva i Stevanovićeva , ali sve u svemu prezadovoljan. Najava proljetnog dijela sezone : " Ka*anje je nauka " :karanje:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 4:02 pm

Napadamo kroz sredinu, preko lijeve i preko desne strane. Odbrana fenomenalna, sredina odlicna.. Kasnije cu opsirnije..
Bit svega: IZGLEDAMO KAO TIM !
CERAJ DUSMANE NIZ LIVADU !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 4:04 pm

Jug ce biti 8.metara od gola? Pa protivnici ce se sami predati kad izadju na teren ja vam garantujem. Pola sredstava vec obezbjedjeno za Jug? Pa kad krenu desetogodisnje i za krova cemo skupit.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 4:04 pm

slika

Jel ovo Bentley sponzor ? :shisha: :shisha:
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
MATORI
Postovi: 1140
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 4:04 pm

Schwarz je napisao/la:
sub feb 11, 2017 3:09 pm
Mene interesuje hoce li biti spojeni jug i istok?😁
Ma haj' to nego hoće li biti sastavljen SJEVER i ISTOK? :ganja:
Zadnja izmjena: MATORI, dana/u sub feb 11, 2017 4:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 4:05 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub feb 11, 2017 4:04 pm
Jug ce biti 8.metara od gola? Pa protivnici ce se sami predati kad izadju na teren ja vam garantujem. Pola sredstava vec obezbjedjeno za Jug? Pa kad krenu desetogodisnje i za krova cemo skupit.
Mislim da je rečeno kada bude press konferencija za izgradnju Juga da to znači da je skupljeno pola sredstava
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 4:07 pm

Nazalost, po ovim slikama je jasno da jug nece biti u visini sjevera. :(
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 4:07 pm

Znači jug će biti pravi kop ko iz udžbenika, bez zdenki, znatno strmije i viši od ostalih tribina, joj kad zagrmi ima da se noge odsijeku svima.

270 MINUTA sa 2 ruska premijerligaša i Astanom koja je redovna u EL i LP, konačni rezultat 1-1, ravnopravni u sve 3 utakmica a bgmi danas smo uz malo više sreće i prisebnosti morali i pobijediti, sve u svemu velike pohvale za sve u Antaliji, bravo za Slavku, Čiču, igrače, Ćenana, Pekića, Rafu, Mirzu, 1921tv ekipu, svi su odradili odličan posao.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u sub feb 11, 2017 4:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 4:08 pm

Samo bez euforije,nabrijat pricu da nam je i iks okej prvu tekmu.Pitarluk he najbolji primjer kakav ne treba biti.Pobjeđivali su Partizana,bili bolji od Maribora,pa se brukali protiv Jocinog Borca i Prijedora.Samo ponosno i hrabro sa zemlje.
Mirza Rascic !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 4:09 pm

Dobra tekmica, ovo lici na nesto, ali necemo se zanositi. :D

Lendra ocito u onoj krizi kao u prvenstvu kad nista nije mogao zabiti. Valjda ga ovo ne bude drzalo 8 tekmi. Treba nam gol u Krupi njegov.
Mico 2 strasne sanse promasio. Previse smo promasili. Da je Astana imala ovakve sanse bilo bi 3-1 za njih na kraju.
Samo realizaciju popraviti za prvestvo, bit ce to dobro, jer ako ovima pravimo sanse, pravit cemo vise ovim nasim u ligi.
Zakaric s loptom sve zna, majstor, ali kad mu u prvom gurnu neko u for i on ispred igraca iz Astane jedno 2-3 metra i lik prije njeg stize do lopte. Tu je tanak, osjeti se visak kila. Ne treba ga forsirati, dat mu je u noge pa nek joj radi sta hoce.

Korner iz kojeg smo primili gol je manjak koncentracije i prava ekipa to odmah iskoristi. Musin igrac skace, Mirin igrac bjezi iza ledja, ostali gledaju. Krivci su Musa i Mico.. Ali u sustini dobro je, nisu oni napravili pored toga nista aman zaman osim one BOMBE kad se golman ukopa kao da su ga ubetonirali..

Sto se tice skupstine, nisam nista pratio jer sam gledao tekmu a prije tekme bio vani. Treba sad i to sve iscitati, jer kako sam skonto nema videa nikakvog ?
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 4:09 pm

Lendric zabrinjava,amaterske reakcije u vise situacija kada je mogao i morao bolje.Ostalo mi je super.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 11, 2017 4:09 pm

Igra se popravila, vidi se i disciplina i trka. Sto se nije popravilo zavrsnica. Stevanovic ne zna glavom udariti, a Lendricu boljka 1 na 1.
Debeli može pričati sta hoce, ali nas trenutno vidim kao 1. favorita za titulu.

Skupstina osim Adisa, slike stadiona i udaljenosti tribine nista novo. Ili ovi sa s1 nisu prenijeli. Najvise me zanimalo podaci transfer politike

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], TheBlue i 203 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija