Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 1:24 pm

Elegant je napisao/la:
uto feb 07, 2017 1:12 pm
Kosoric u Radniku !

Zasto je on nas napustio, Slavki nije trebao igrac kao on ili nesto trece ?
Doslo je do zasicenja kod igraca. Bio je tu par godina. Prozivio i dobre i lose dane. Prvenstveno jer je bio kapiten, te posrednik izmedju trenera i igraca, navijaca i igraca, uprave i igraca. Izvikan je dosta puta, prozivan za navodne bojkote i vjerovatno odlucio da mora dalje ici..
Nije tu vezan ni cim, a pritisak je ogroman...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 1:24 pm

ljudi imaju "najtvrđu" gol razliku u svojoj ligi, 16-12 u 17 utakmica. a ipak ne treba pričati puno gdje je ta liga a gdje je naša...nemamo mi zašto biti pretjerano euforični, sve se mora dokazati u pravim utakmicama. međutim, da budemo nešto zabrinuti zbog ovih - još je manje razloga.
gradi željo boli te *****
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 1:29 pm

Dominic je napisao/la:
uto feb 07, 2017 1:22 pm
Ima li nekih strucnjaka da kazu kako ce se salovati i betonirati ovi elementi koji se vec redaju? Pa nece valjda svaki od tih 260-300 elemenata koji su na kamari i cekaju, koliko ih ima, morati biti uvezani, zasalovani, to ce trajati onda danima, ili ima neki brzi nacin? Hvala.
Oče tako kao što kažeš, možda će se malo probiti rok al nema veze 10-15 dana kad čekamo 20 g možemo i 20 dana.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 1:31 pm

Minjore je napisao/la:
uto feb 07, 2017 1:24 pm
Elegant je napisao/la:
uto feb 07, 2017 1:12 pm
Kosoric u Radniku !

Zasto je on nas napustio, Slavki nije trebao igrac kao on ili nesto trece ?
Doslo je do zasicenja kod igraca. Bio je tu par godina. Prozivio i dobre i lose dane. Prvenstveno jer je bio kapiten, te posrednik izmedju trenera i igraca, navijaca i igraca, uprave i igraca. Izvikan je dosta puta, prozivan za navodne bojkote i vjerovatno odlucio da mora dalje ici..
Nije tu vezan ni cim, a pritisak je ogroman...
Jel Aco bio u skupstini ili tako nesto?
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 1:36 pm

Jeste.. @mirzza
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 1:39 pm

starigrad je napisao/la:
IvanOsim je napisao/la:
pon feb 06, 2017 11:54 pm
FK Zeljeznicar je utakmicu protiv ruskog prvoligasa Amkara zavrsio sa pet talentovanih mladica iz vlastite skole - je trebao biti naslov nekog novinarskog teksta.. veca, kemo, amar, dino, zera.

Vedran Kjosevski - macka, fantastican, samopouzdanja mu je falilo prije, sad je top,fenomenalan golman i jedini igrac Zelje koji bi mogao biti konkurentan za prvu postavu i u ekipi Amkara..

Ugljesa Radinovic - odlican, brza lopta, smirenost, veoma dobar.

Musa Muhammed - igracki nase najvece pojacanje, nazalost nije nas igrac.

I ostali su bili dobri, ali prvu dvojicu sam izdvijio ispred svih.
nisam strucnjak :D , ali pisao sam vec, a, i dalje stojim iza toga. veca je fantastican linijski golman, na visokim loptama i izlijetanjima mu fali dosta toga i ne znam koliko u ovim godinama moze popraviti te stvari. i jucer je, negdje pred kraj tekme, bila situacija, nakon njihovog centarsuta sa desnog krila, kada nije izasao i pokupio "balon" loptu ispred prve stative. tada se culo kako slavko galami na njega, govoreci "golmane, sta radis? lopta na tri metra od tebe".
Slažem se sa ovim, mogao bi popraviti kada bi neko radio sa njim na nedostatcima, golmanski gledamo on je još mlad. Što je Najbitnije od svega vratio je samopouzdanje za početak.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
RK Gradacac
Postovi: 47
Pridružen/a: sri jan 25, 2017 3:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 1:40 pm

Ima li friskih slika? Na strimu se vidi da su zasalovali u visinu prema antenama.

I samo da pitam hoce li tribine biti spojene i u visini sjevera? Hoce li vaziti ulaznice od Hajduka?
ŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEELJOOOOOOOOOOOOOOOOOO
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 1:40 pm

Minjore je napisao/la:
uto feb 07, 2017 1:36 pm
Jeste.. @mirzza
To ga jos veze za nas. Zao mi je sto je napravljen takav rastanak, znacio bi nam Aco puno, pa makar i kao rezerva, ali eto.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 1:45 pm

Neka ga u Bijeljini, hvala mu i sretno...
 
Zaki87
Postovi: 307
Pridružen/a: sub jan 28, 2017 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 1:48 pm

starigrad je napisao/la:
uto feb 07, 2017 1:22 pm
Zaki87 je napisao/la:
pon feb 06, 2017 10:15 pm
Ova utakmica pokazuje da nam jos fali uigranosti, defanzivno veoma dobro ali ofanzivno slabo..
Mislim da bi trebali igrati protiv ekipa koje ce se braniti, uigravati se kako probiti bunker jer svaka ekipa u nasoj ligi protiv nas ce se branit sa 10 igraca..
samo, ima jedna bitna stvar u ovom sto pises. prema svim parametrima, pretpostavljeno, u ovoj utakmici mi smo bili metaleghe, a oni Zeljo, utakmica se igrala na Grbavici :D tako da me taj ofanzivni dio, barem u ovoj utakmici, ne brine. mislim da ovi iz amkara moraju biti, daleko, zabrinutiji od nas po pitanju ofanzivnog dijela.
pa dobro to je jest, ali mislim da bi se mi vise trebali orijentisat prema napadu i probijanju bunkera, ali eto i ovo je neki test sta nas ocekuje u evropi i kako bi se igralo protiv jacih ekipa..
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 1:49 pm

Treba vratiti i Kosorica.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 1:54 pm

starigrad je napisao/la:
uto feb 07, 2017 1:35 pm
IvanOsim je napisao/la:
pon feb 06, 2017 11:54 pm
FK Zeljeznicar je utakmicu protiv ruskog prvoligasa Amkara zavrsio sa pet talentovanih mladica iz vlastite skole - je trebao biti naslov nekog novinarskog teksta.. veca, kemo, amar, dino, zera.

Vedran Kjosevski - macka, fantastican, samopouzdanja mu je falilo prije, sad je top,fenomenalan golman i jedini igrac Zelje koji bi mogao biti konkurentan za prvu postavu i u ekipi Amkara..

Ugljesa Radinovic - odlican, brza lopta, smirenost, veoma dobar.

Musa Muhammed - igracki nase najvece pojacanje, nazalost nije nas igrac.

I ostali su bili dobri, ali prvu dvojicu sam izdvijio ispred svih.
nisam strucnjak :D , ali pisao sam vec, a, i dalje stojim iza toga. veca je fantastican linijski golman, na visokim loptama i izlijetanjima mu fali dosta toga i ne znam koliko u ovim godinama moze popraviti te stvari. i jucer je, negdje pred kraj tekme, bila situacija, nakon njihovog centarsuta sa desnog krila, kada nije izasao i pokupio "balon" loptu ispred prve stative. tada se culo kako slavko galami na njega, govoreci "golmane, sta radis? lopta na tri metra od tebe".
Po meni bas suprotno, nisam strucnjak, al je sport moja struka, fantasticno prati igru i kupi niske lopte u prostor za napadaca, a veoma je hrabar i odlucan na visoke lopte, naravno da bude i gresaka, al je pravi linijski golman Begovic, te kod njega ces rijetko vidjeti neko izlijetanje, dok kod Vedrana sve suprotno. Trenutno nas najvredniji eksponat.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 2:03 pm

Zadnih dana sam previše neozbiljan na temi pa sam odlucio da se popravim :skoljka:

Malo su se slegle ove dvije tekme pa mogu malo racionalnije gledati na našu buducnost.
U ocekivanjima moramo bti malo umjereniji. Slavko je možda malo poletiJo kada je rekao 4 prelazna roka do grupne faze. Puno mi još moramo raditi da bi došli samo u priliku da izborimo grupu.
Moramo dizati neprekidno klub na sva cetiri coška. Ako zanemarimo bilo koji segment, nije dobro. Za sada smo puni entuzijazma, gorimo od želje da dignemo klub za više nivoa. Za tu grupnu fazu osim infrastrukture, novca, ograniziranosti marketinga... potrebno je i malo bolje stanje društva koje ce te malo i pogurati. Klubovi koji dolaze iz takozvanih malih država su u skoro svim primjerima miljenici režima ili u vlasti kapitala. Cesto i jedno i drugo. Mi nismo nti jedno niti drugo. Znamo kakvo je stanje kod nas, znamo na šta nam lici savez, na kakvim njivama igramo...
Naš najveci problem i najveci neprijatelj je naša nestrpljivost. Moramo biti istrajni, svjesni okruženja i nedavne situacije u klubu. Ja bih licno personalno i osobno biJo zadovoljan sa tri trofeja (dvije titule i jedan kup) :DD: u ova 4 spomenuta prelazna roka. Kada se nametnemo u našoj sredini kao nepikosnoveni lider možemo ocekivati bolje igrace, jake sponzore, podršku medija....
Što bi rekao Andrić * Buducnost pripada strpljivim*
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 2:07 pm

Veci nažalost fali visine, barem 10cm i to mu je hendikep, ne sumnjam da bi sa malo većom visinom i izlijetao, odnosno u pravom smislu bio 11-i igrač.
Ali mu godine idu u prilog što se tiče inostranog angažmana.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 2:10 pm

delinjo je napisao/la:
uto feb 07, 2017 12:06 am
Plava Porodica je napisao/la:
uto feb 07, 2017 12:00 am
A mi jos aut nismo naucili izvest. Ne znamo se postavit i Bog.
Jedina ekipa kojoj pola minute minimum traje izvodjenje auta..
Stojanovic i nekako....ali kad Sinisa uzme pa polako njezno...pa je metar ne moze baciti ...pa dok se on sagne uzme loptu ....mene to frustrira bas :D

kriminalno izvodjenje auta od strane Sinise, jos mu se igrac otvori, al on ceka, nikad loptu ne baca u spor vec u tijelo, po meni veoma lose i takođe me izrazito frustrira njegovo odugovlacenje vremena, jednostavno imam osjecaj da nema snage u vecini slucajeva.. a plus meni kao igrac nikako ne lezi, vise je ofanzivne pometnje napravio Musa za poluvrijeme nego Sinisa za pola godine..
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 2:13 pm

IvanOsim je napisao/la:
uto feb 07, 2017 2:10 pm
delinjo je napisao/la:
uto feb 07, 2017 12:06 am
Plava Porodica je napisao/la:
uto feb 07, 2017 12:00 am
A mi jos aut nismo naucili izvest. Ne znamo se postavit i Bog.
Jedina ekipa kojoj pola minute minimum traje izvodjenje auta..
Stojanovic i nekako....ali kad Sinisa uzme pa polako njezno...pa je metar ne moze baciti ...pa dok se on sagne uzme loptu ....mene to frustrira bas :D

kriminalno izvodjenje auta od strane Sinise, jos mu se igrac otvori, al on ceka, nikad loptu ne baca u spor vec u tijelo, po meni veoma lose i takođe me izrazito frustrira njegovo odugovlacenje vremena, jednostavno imam osjecaj da nema snage u vecini slucajeva.. a plus meni kao igrac nikako ne lezi, vise je ofanzivne pometnje napravio Musa za poluvrijeme nego Sinisa za pola godine..
Da Sinisa igra dobro i ofanzivno vjeruj ti meni da bi on zaradjivao barem 500kgodisnje u nekom klubu,kakvih smo se bekova naglledali kod nas on je Cafu,ziv nam i zdrav bio
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 2:15 pm

Naletih na fb-u na ovu sliku..
slika
 
RK Gradacac
Postovi: 47
Pridružen/a: sri jan 25, 2017 3:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 2:20 pm

@cikazubo, hvala!

Ako naletis na jos postavljaj :D
ŽEEEEEEEEEEEEEEEEEEELJOOOOOOOOOOOOOOOOOO
 
Avatar
KrajPrice
Postovi: 544
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 2:20 pm

cikazubo je napisao/la:
uto feb 07, 2017 2:15 pm
Naletih na fb-u na ovu sliku..
slika
Ovo ne moze zapaliti 50 cetnika :)
10 puta kvalitetnije od montaznih!
Godine zivota svoga tebi dao sam! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto feb 07, 2017 2:22 pm

Odlicno izgleda :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 32 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija