Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 2:34 pm

Brkoo je napisao/la:
pet feb 03, 2017 2:18 pm
Vrag je napisao/la:
pet feb 03, 2017 2:11 pm
Brkoo je napisao/la:
pet feb 03, 2017 2:01 pm
Svi navalili na stopera a nama fali jos i jedan napadac..
Sto ce ti jos jedan napadač?
Zato sto imamo samo 2 napadaca u timu. Ako se Lendric ne daj Boze povrijedi ostali bi na Nikolicu koji je mnogo mnogo mnogo slabiji napadac od Lendrica.. Bilo bi idealno kad bi dosao stoper, mozda onaj Musa i napadac, onda bi bili fino popunjeni i mogli bi ici na oba fronta..
Ma Stevo je za 2. stopera odličan. Sada je Zeba tu...

@ceze
Svi oni su imali vrijeme na svojoj strani, a mi smo u zavrsnoj fazi priprema i da dodje danas ne znam sta se moze za 9 dana uraditi.
Bogdanović i Kosoricu je polusezona trebala.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 2:35 pm

Kad ga El Muhamed Musa zabije Krupi pa padne na sedzu odma pred pijanim pandama. :kafa:
Željezničar ante portas !
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 2:35 pm

ChWilla je napisao/la:
pet feb 03, 2017 11:54 am
nije. blizu je stadiona ali nije ta.
Je li i Buki tu negdje u komšiluku bio?
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 2:38 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pet feb 03, 2017 10:45 am
Bolji i od Kosorića a posebno od Boccaccinija
po čemu je bolji od Bokaćinija? Ako je novi igrač, ne mora značit da je pojačanje
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 2:39 pm

Stefan Čolović, nekadašnji fudbaler zvorničke Drine i Slobode iz Tuzle, nalazi se na meti sarajevskog Željezničara tako da postoji mogućnost da u prolećnom delu Premijer lige BiH ponese dres kluba sa Grbavice.

Bio bi to povratak kvalitetnog krilnog ofanzivca, za koga su zainteresovani još neki klubovi u Srbiji. Poslednjih šest meseci odigrao je u Radničkom iz Pirota, nastupao u 13 utakmica i postigao jedan gol, a pored premijerligaškog ima i iskustvo igranja u Superligi i Prvoj ligi Srbije.

- Imam nekoliko kvalitetnih i dobrih ponuda, ali još uvek nisam odlučio u kom ću pravcu. Povratak u Premijer ligu BiH je za mene izazov - istakao je kratko Čolović.

Ponikao je u omladinskoj školi Crvene zvezde, zatim nastupao za omladince beogradskog Rada, Atletiko Madrida i Partizana, da bi debi u seniorskoj konkurenciji imao u dresu “građevinara”. Rođen je 16. aprila 1994. godine u Beogradu, ima državljanstvo BiH i Srbije, a pored pomenutih klubova nastupao je još i za Jagodinu.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 2:40 pm

Veteran je napisao/la:
pet feb 03, 2017 1:02 pm
Kerla je bezobrazno mnogo tražio
Uopšte me ne iznenađuje što sam i napisao kad je bila aktuelna priča oko njega. Od početka sam bio pesimista da ima šta od toga. Jedina karta na koju smo mogli zaigrati je bila emocija, a on je frajer koji je uopšte nema i jedan je od onih (barem ja imam takav utisak) da u pitarluku zaigrao kad bi bila dobra lova. Sve ostalo, pare, liga, rezultati itd to je on već imao i to može i bez nas naći i ne žuri mu se sekunde. Nama se žuri, a žurba košta zato od Kerle nema ništa i ne računam na njega uopšte.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 2:43 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
pet feb 03, 2017 2:40 pm
Veteran je napisao/la:
pet feb 03, 2017 1:02 pm
Kerla je bezobrazno mnogo tražio
Uopšte me ne iznenađuje što sam i napisao kad je bila aktuelna priča oko njega. Od početka sam bio pesimista da ima šta od toga. Jedina karta na koju smo mogli zaigrati je bila emocija, a on je frajer koji je uopšte nema i jedan je od onih (barem ja imam takav utisak) da u pitarluku zaigrao kad bi bila dobra lova. Sve ostalo, pare, liga, rezultati itd to je on već imao i to može i bez nas naći i ne žuri mu se sekunde. Nama se žuri, a žurba košta zato od Kerle nema ništa i ne računam na njega uopšte.
Tako je druže...njega Željo ne zanima niti u trećem životu..a Bgm nije niti jedini mnogo je takvih, od naše djece, pa do ovih najnovijih. Vrijeme je takvo da se samo interes i pare gledaju. Ja i ne osuđujem nikoga, bitno je samo da za pare koje dobiju daju maksimum...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 2:49 pm

Omar500 je napisao/la:
pet feb 03, 2017 2:39 pm
Spoiler:
Stefan Čolović, nekadašnji fudbaler zvorničke Drine i Slobode iz Tuzle, nalazi se na meti sarajevskog Željezničara tako da postoji mogućnost da u prolećnom delu Premijer lige BiH ponese dres kluba sa Grbavice.

Bio bi to povratak kvalitetnog krilnog ofanzivca, za koga su zainteresovani još neki klubovi u Srbiji. Poslednjih šest meseci odigrao je u Radničkom iz Pirota, nastupao u 13 utakmica i postigao jedan gol, a pored premijerligaškog ima i iskustvo igranja u Superligi i Prvoj ligi Srbije.

- Imam nekoliko kvalitetnih i dobrih ponuda, ali još uvek nisam odlučio u kom ću pravcu. Povratak u Premijer ligu BiH je za mene izazov - istakao je kratko Čolović.

Ponikao je u omladinskoj školi Crvene zvezde, zatim nastupao za omladince beogradskog Rada, Atletiko Madrida i Partizana, da bi debi u seniorskoj konkurenciji imao u dresu “građevinara”. Rođen je 16. aprila 1994. godine u Beogradu, ima državljanstvo BiH i Srbije, a pored pomenutih klubova nastupao je još i za Jagodinu.
E još nam je piroćanac falio :lol:
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 2:52 pm

sergejevic je napisao/la:
pet feb 03, 2017 2:23 pm
@ceze u pravu si. Ako Petrovic uspije uklopiti dva stopera razlicitih karakteristika kao par mogu izgledati mnogo bolje nego pojedinacno. Spomenuo sam ranije Kosticevu visinu i da bi on mogao biti taj koji se moze hrvati sa sidrasima tipa Ahmetovic ili Krpic sto nismo imali u prosloj polusezoni. Pored njega Bogi koji je iskusan i pametan igrac koji moze pokrivati eventalne ispade Kostica i biti taj osigurac. To bi bila ta neka kombinacija.
I svaka cast za onaj post sinoc, zaboravio sam napisati.
Ma da. Poenta je da igrač kao igrač ne znači mnogo koliko god kvalitetan bio, već treba to fino uklopiti i organizovati, osjetljiva je pozicija u pitanju, kvalitet ti ne garantuje ništa, nije to kao dolazak Zebe i Zakarića.

Vrag je napisao/la:
pet feb 03, 2017 2:34 pm

@ceze
Svi oni su imali vrijeme na svojoj strani, a mi smo u zavrsnoj fazi priprema i da dodje danas ne znam sta se moze za 9 dana uraditi.
Bogdanović i Kosoricu je polusezona trebala.
A to je druga strana medalje, nije meni bio cilj da opravdavam nekoga, neozbiljno je sve ovo, slažem se.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 2:53 pm

jeKo ovaj sad? Umjesto Križmana? Larse ima li kakva klipovača?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 2:55 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
pet feb 03, 2017 2:53 pm
jeKo ovaj sad? Umjesto Križmana? Larse ima li kakva klipovača?
Ima na jutu nekih, igrao za omladince zvezde, prešao u rad, pa u atletico madrid, pa u partizan
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 2:59 pm

LARS1921 je napisao/la:
pet feb 03, 2017 2:55 pm
Rodom s mejtaša je napisao/la:
pet feb 03, 2017 2:53 pm
jeKo ovaj sad? Umjesto Križmana? Larse ima li kakva klipovača?
Ima na jutu nekih, igrao za omladince zvezde, prešao u rad, pa u atletico madrid, pa u partizan
Ma mora da je iz kartoteke. Je li mu zdravstvena ovjerena :lol: Tačno me više strah kad nam neko treba doći, u kakvom je stanju. Prije nisam o tome ni razmišljao.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 3:02 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
pet feb 03, 2017 2:59 pm
LARS1921 je napisao/la:
pet feb 03, 2017 2:55 pm
Rodom s mejtaša je napisao/la:
pet feb 03, 2017 2:53 pm
jeKo ovaj sad? Umjesto Križmana? Larse ima li kakva klipovača?
Ima na jutu nekih, igrao za omladince zvezde, prešao u rad, pa u atletico madrid, pa u partizan
Ma mora da je iz kartoteke. Je li mu zdravstvena ovjerena :lol: Tačno me više strah kad nam neko treba doći, u kakvom je stanju. Prije nisam o tome ni razmišljao.
Po ovim društvenim mrežama reklo bi se da radi sa trenerom, sad možda je nasnimao klipova i sad ih štanca :lol:
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 3:30 pm

Ma samo betoniraj.. :baklja:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Gile
Postovi: 21
Pridružen/a: ned jan 29, 2017 10:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 3:32 pm

Nek mi neko objasni kako ce tribina istok bit kao sjever kad su stepenice niže od sjevera
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 3:33 pm

Gile je napisao/la:
pet feb 03, 2017 3:32 pm
Nek mi neko objasni kako ce tribina istok bit kao sjever kad su stepenice niže od sjevera
Jer ce neko uzet pare, i istok ce bit manji
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 3:34 pm

Gile je napisao/la:
pet feb 03, 2017 3:32 pm
Nek mi neko objasni kako ce tribina istok bit kao sjever kad su stepenice niže od sjevera
Gdje ti vidis stepenice..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 3:34 pm

Gile je napisao/la:
pet feb 03, 2017 3:32 pm
Nek mi neko objasni kako ce tribina istok bit kao sjever kad su stepenice niže od sjevera
Imaš li skicu ili živog svjedoka da to može potvrdit?
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 3:34 pm

Gile je napisao/la:
pet feb 03, 2017 3:32 pm
Nek mi neko objasni kako ce tribina istok bit kao sjever kad su stepenice niže od sjevera
Nece biti.
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 3:40 pm

Gledajuči jučerašnju tekmu mogu biti zadovoljan po svom nekom laičom znanju na pruženoj partiji. Tokom ove zimske pauze previše potežemo priču u vezi štopera, seremo,nagađamo itd itd.-previše se zamaramo i počinjemo biti nezanimljivi odnosno monotoni.
Najviše me raduje izdanje Bekrica u nekom trenutku me podsječa na Rakitiča iz prošle sezone. odlično kretanje, pametna igra. odlična pas igra (kratki pasovi), sve odlike jednog centralnog veznjaka svaka čast. Jedan je problem, a to je ZAJKO ZEBA, koji je isto solidno odigrao utakmicu i mislim da će se njih dvojica lomiti oko te pozicije, jer je rezervisana za samo jednog, mada bih ja volio vidjeti oba ta igrača u prvih 11, ali jbg nisam Petrović- on bolje zna.
pozitivno sam iznenadđen partijom Uglješe, za razliku od odličnih Bekrinih pasova, on ima odlične duge. isto tako dobro kretanje, pametna igra,blizu igrača,dobro igra defanzivno-napreduje, za razliku od Blagojevića koji pomalo počinje da izgleda nezainteresovano ili se meni ko laiku to čini, ali bojim se da sam upravu. Zeba ko Zeba majstor i samo zbog "jedne" osobine će igrati u odnosu na Bekrica, a to je što na sredini terena kada osjeti da ima prostora da predribla igrača to i uradi, gdje pravi VIŠAK, to nam je najviše nedostajalo u prošloj sezoni i u ovoj polusezoni.- sve smo mi vezali fino,ali nam je falio zadnji pas.
Što se tiče ofanzivnih igrača Zakarić je na trenutke pokazivao da ima štofa, Stevanović konstanto dobar, Lendrić ko uvijek potrebno je više šansi da ga zabije. Bekovske pozicije ni smrdi ni miriše-srednja zalost,stoperi odlicni,golman-pojma nemam, nije imao nekih intervencija i naravno za kraj,spomenuti igrača koji odradi najviše posla na terenu, a najmanje se primjeti i najbolje odradi postavljeni zadatak je MARKOVIĆ-svaka čast uporedit cu ga sa bivšim igračima EMERSON,GILBERTO SILVA,ROY KEANE,
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Haklapuc i 175 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija