Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 11:54 am

nije. blizu je stadiona ali nije ta.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 12:11 pm

Ma dobar je Kostic. U situaciji u kakvoj smo valjace itekako. Opasan je iz prekida, sasvim korektan nazad. I ja bi radije na toj poziciji gledao nekog boljeg ali nit mi kao klub nit liga pa ni drzava ne mozemo takvog igraca privuci ovdje. Samo da sto prije to zavrsi sa papirologijom i krene se treninzima sa ekipom.
A Kosoric...u tandemu sa Bogdanovicem stvarno je izgledao odlicno, i u ligi i u Evropi. Poslije Bogdanoviceve povrede slabiji u tandemu sa drugim stoperima, a pogotovo nakon njegove povrede i famozne maske. O tim ljudskim kvalitetima i opstrukciji trenera ne bih jer o tome nista i ne znam.
Zadnja izmjena: salemprolic, dana/u pet feb 03, 2017 12:13 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 12:13 pm

bolji je kerla, ali eto zasad nema ništa od toga. može se i to okrenuti jer nije potpisao ni nigdje drugo...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 12:13 pm

tesko biti bolji od Kosorica :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 12:14 pm

omladina1921zeljina je napisao/la:
pet feb 03, 2017 10:29 am
Sumnjivo mi sve oko Kostića... nije predao papire na arbitražu, ona dvojica predala i postali slobodni igrači, od njega ni traga ni glasa... ako bude dolazio kakav stoper nešto sumnjam da bi to bio on.
Predao je papire al na UEFINU arbitrazu,jer su nas domaće arbitraže koštale zivota
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 12:19 pm

Famozni stoper do petka ali ne ovog danas :kafa:
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 12:19 pm

jedna,dvije, tri utakmice nisu dovoljne da se ocijeni neki igrac pogotovo nama laicima.Protiv nas znam da im je odbrana svemirska bila i da im nismo mogli prismrditi golu a nisam striktno kostica oosmatrao a i sumnjam da je iko sa ovog foruma pratio njega 90 min.
Da se mogao Ramos dovesti cjerovatno bi se doveo,Kostic je najbojje rjesenje koje se moglo zavrsiti i ako se zavrsilo u ovom prelaznom roku i
mislim da je pojacanje u odnosu na Kosorica unsvakom smislu.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 12:24 pm

Pratio sam ja Kostica, on bi bio nas najbolji stoper.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 12:26 pm

Da hoce Slavko i Cenan izvuc nekog keca iz rukava tipa ovog ugljese na stoperskoj poziciji i da vam se popisaju u sva naprdjivanja oko Kostica.
K'o da cekamo Bonuccia u najmanju ruku.
Zadnja izmjena: chile, dana/u pet feb 03, 2017 12:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 12:27 pm

Ubijte me ako je 90% vas gledalo Kostića u preko tri utakmice, tj. one utakmice s nama. Nisam ni ja, ali barem ne komentarišem kakav je.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 12:32 pm

Ajzea je napisao/la:
pet feb 03, 2017 11:10 am
Da je bolje od Kosorica, jesti. Da nije nista specijalno, vala i nije.
Da se razumijemo, u prethodnoj sezoni je bio mozda i najbolji stoper lige. Ipak, po meni je to bilo do samog sistema Slobode i sve euforije u kojoj su se nasli gdje su svi igraci pruzali daleko iznad svojih mogucnosti, a nikako do samog Kostica. Ja bih najsretniji bio kada bih znao da je do njegovog individualnog kvaliteta.
To je sustina svega. Bio je ponajbolji stoper lige u sistemu koji je samljeo i nas i pitare i Zrinjski u Tuzli, a vec odlaskom Husrefa je poceo padati. Ove sezone je izgledao jako lose. Ono sto je dobro jeste cinjenica da Slavko ima slican sistem i da pravi dobre defanzivne ekipe. Tu bi i Kostic mogao vratiti svoju formu i opet biti onaj iz prosle sezone. Visok je i dobar u tom segmentu igre, na zemlji i nije nesto, ali sasvim dovoljno jer nemamo stopera koji moze zaustaviti napadace tipa Ahmetovica, Krpica itd. To bi Kostic mogao zatvarati, a vjerovatno bi onda Bogi bio taj osigurac, kada se uzme u obzir njegovo iskustvo i inteligencija na terenu, mislim da je to dobra kombinacija. Slavko i racuna na to.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 12:36 pm

nezahvalno je nama nestručnjacima cijeniti kakav je on kao individua, upravo zato jer je cijela ekipa igrala dobro i disciplinovano. ja ni zebu ne pamtim da se vraćao kod nas kao pod husrefom.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 12:52 pm

vrbanjusa je napisao/la:
pet feb 03, 2017 11:28 am
mirzza je napisao/la:
pet feb 03, 2017 11:14 am
vrbanjusa je napisao/la:
pet feb 03, 2017 10:59 am
Kod Kosorića nisu bili upitni samo igrački kvaliteti tj forma već i ljudski. Jedna od trulih jabuka u timu je bio Kosorić.
A vi se svi slomili gledajući Kostića pa znate da je gori od Kosorića itd.
Koliko nam je odbrana dobra bila sa Kosorićem i Boccaccinijem dokazuje činjenica da je Petrović vratio Bogičevića iz penzije da učvrsti to.
Ako mislite da je moje mišljenje samo kontriranje onda ste se zajebali, žestoko. Navedite argument zašto je Kosorić = Kostić pa da dalje pričamo.
A ti si samo da nije kontriranje ubio argumentima da je Kostic>Kosoric pa trazis kontraargumentaciju?
Bogicevic Kosoricu nije ni do koljena, on je vracen iz penzije navodno zbog treniranja, pa kad se sa Jahom zakuhalo, da bi usao prvo mjesto Boce u prvih 11, pa suspenzijom Kosorica odigrao 2 utakmice sa Bocom.
Kostica sam gledao posteno u onim tekmama sto su igrali sa nama, nicim nije odskakao od nasih stopera, za njega mi je jedan Bogdanovic Nesta, ali eto svako ima svoje misljenje.
Kostic nije brz kao ni Aco, postavljanje u odbrani opet nije na nekom ekstra nivou (tu je kao Bogicevic najbolji), igra na zemlji koliko sam opet vidio nije jaca strana Kostica, sasvim prosjecan stoper i pitanje je kako ce se uklopiti u nasu odbranu.
Izmdju njega i Kerle, ako se biralo i moglo birati Kerla je terminator, jedan od rijetkih koij u nasoj ligi u skoku nema premca, u duelu isto tako. Kostic mi nema apsolutno niti jednu karakteristiku za koju mozes reci e po ovome se izdvajaj tu je stvarno najbolji.
@Ajzea, prosle godine smo imali dva klasna stopera u ligi, jedan se zvao Daniel Graovac i igrao je u Zrinji, a drugi je bio Samir Memisevic - najbolji igrac Radnika. Jedan je zavrsio u Belggiji a drugi u Holandiji.
Ako cemo gledati proslu sezonu, Katanec iz Zrinjskog je bar po meni bio bolji od Kostica, ali eto Kostic je sigurno bio u top 5 stopera prosle sezone, ovdje sam zaboravio Dzidica koji je odlicno igrao u dresu Celika.
Ove sezone Kostic je daleko od proslogodisnje forme, zbog toga sam mislio ako dodje na pocetku priprema da ce ga Slavko podici, prvo fizicki pa zatim i uigrati sa nekim od dvojca Bogi/Boca, ali vremena je sve manje, a Kostic nije kalibar tipa Cocalica, Kerle koji odmah mogu uci u prvih 11 bez obzira na covjeka pored sebe.
Kao prvo glavni problem Kosorića je taj što je opstruirao i Mulalića i Kostića (trenera). Drugi problem je što je nakon udarca u glavu u BL i famozne maske pao u formi i nikad je nije vratio. Treći problem je taj što ne zna lopte ni malo, samo nabija i izbija. Loše postavljanje je uzrok primljenih golova. Kosorić je direktno kriv za par golova koje smo primili, kao i Boccaccini. Samo se sjetite prodanih lopti na 25 metara od našeg gola, skoro pa svaku utakmicu se to dogodilo. Bogičević se vratio da učvrsti odbranu jer ga Petrović smatra nainteligentnijim stoperom lige. Znači ta činjenica da je Bogi vraćen i da je izbacio iz tima prvo Boccu a onda i Kosorića (nakon suspenzije) govori u prilog da je Kosorić jako loš bio zadnji period. Činjenica da je klub pustio kapitena koji je imao važeći ugovor da ode sama za sebe govori o svim Kosorićevim kvalitetima (i ljudskim i igračkim).
Kostić je igra koji je odigrao odličnu sezonu za Slobodu koja se za razliku od nas plasirala u evropu i bila bolje plasirana na tabeli. Ekipu koja je odigrala i finale Kupa BIH. I bio je dominantan nad našim stoperima jer su nas 3 puta pobjedili a mi njih samo jednom. Nešto slično kao što je onaj Džidić sindikalista bio dominantan. Kostić je samo nama zabio 3 gola čini mi se. Bolje se postavlja u defanzivi, malo je i brži od Kosorića. Al najveća prednost je ta što nije trula jabuka i siguran sam da će dati 100 % da se dokaže u novom klubu. Problem jeste što se nije na vrijeme priključio pripremema ali svakako kad dođe moraće istisnuti Boccaccinija iz prve postave. Bar bi meni tako bilo logično. Također je Kostić dobio plan rada od Petrovića i koliko toliko je održavao kondiciju preko ove pauze.
Ovo su vec argumenti. To oko opstrukcija sam cuo, valjda je zbog toga i otjeran, a koliko znam niko otvoreno nije rekao na njega. Nakon BL jeste pao u formi dosta, a do tada je bio nosilac odbrane i sa Bogdanovicem je cinio najbolji stoperski par lige. Kosoric jeste bio jako los cijelu jesen, uopste nije bio na svom nivou, ali ni Kostic nije bio ni 50% Kostica od prijasnje sezone koju navodis.
Danas je Slavko rekao stopera, pa cemo vidjeti gdje je famozni Ivan Kostic
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 12:53 pm

Niko ne kaze da je Kostic loš, za mene nije upgrade. Kosoric u padu, Kostic u padu. Je li vrijedan ovolikog cekanja ? Ja mislim da nije. Sta ako se jos vise oduzi ? Kerla je trebao biti potpisan bez obzira na ishod sa Kosticem. 10 teških utakmica sa ne ugiranim stoperima, suicide
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 1:02 pm

Kerla je bezobrazno mnogo tražio
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 1:04 pm

Veteran je napisao/la:
pet feb 03, 2017 1:02 pm
Kerla je bezobrazno mnogo tražio
Koliko je to bezobrazno mnogo ?
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 1:06 pm

famozni stoper ce doci u martu :ganja:
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 1:09 pm

slika
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 1:16 pm

Famozni stoper ne mora ni doci, vise mi je preko glave ovih rokova il sta vec. Mozemo s Kemom izgurat do Evrope.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 03, 2017 1:18 pm

Vrag je napisao/la:
pet feb 03, 2017 12:53 pm
Niko ne kaze da je Kostic loš, za mene nije upgrade. Kosoric u padu, Kostic u padu. Je li vrijedan ovolikog cekanja ? Ja mislim da nije. Sta ako se jos vise oduzi ? Kerla je trebao biti potpisan bez obzira na ishod sa Kosticem. 10 teških utakmica sa ne ugiranim stoperima, suicide
:klanjase2:
U situaciji u kakvoj smo mi s stoperima i Regoje bi bio dobar,onako solidan. Nije problem dolazak sad Kostica problem je sto ce se na ljeto opet ganjat dvojica stopera jer će te svaki iole poluozbiljan klub razbit ako budu igrali Kostić -Bogi.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, billybih, Bing [Bot], Google [Bot], SamoNapad i 236 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija