Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

storm_raider
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 28, 2017 8:36 pm

Ako je ovo sada najkvalitetniji marketing, onda to jako mnogo govori...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Veteran1965
Kontakt:

sub jan 28, 2017 8:39 pm

Akcije kluba "Za Europsku Grbavicu" i " Izgradnja Istoka" nisu projekti naše marketing službe, nego kluba kao cjeline i svih u i oko kluba. Ja sam sasvim slučajno sjeo na kafu sa jednom osobom iz struktura kluba koja veze sa marketingom nema, i mnogo smo pričali o istoku....dao sam mu mnogo potencijalnih kontakata, ali ne znam je li uspio šta napraviti. Hoću da kažem da su ovo projekti gdje nosioci nisu marketing ili PR službe ( podrška i to velika sigurno jesu) nego prvi ljudi kluba, dakle nadzorni i upravni odbor, direktor kluba i svi članovi skupštine.( i tu bih imao primjedbi, ali da ne bude da iznosim neke negativne vibracije). Posao marketing a kluba, bar po meni su svakodnevni projekti, aktivnosti PR na svim medijima, koji šalju jake poruke, za što više sekunda ili minuta u medijskom prostoru. Možda ja i nisam u pravu, ali po mom sudu prenos današnje tekme bi radio klub, i u svom interesu dopustio bi svim zainteresovanim da besplatno preuzmu prenos. Iskoristili bi priliku da tokom prenosa promovišemo i naše sponzore, i napravimo neke dodatne iskorake u saradnji. Navijači zadovoljni, sponzori zadovoljn, klub zadovoljan...a sve u par stoja stane....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

ChWilla
Kontakt:

sub jan 28, 2017 8:41 pm

tačno.
gradi željo boli te *****

gavran
Kontakt:

sub jan 28, 2017 8:41 pm

:djavo: zna li neko kad ce gradjevinska
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

ublehas
Kontakt:

sub jan 28, 2017 8:42 pm

AsharaK je napisao/la:
sub jan 28, 2017 8:06 pm
Avlami moram se sloziti sa tobom. Nas je marketing nikad nije bio bolji, ne mozes ti tek tako prodati 400 stolica, i ne mozes skupiti onoliko para za akciju "Kupi stolicu za Evropsku Grbavicu" bez marketinga. Fanshop jest na niskim granama al vjerujem da ce rasti i to ...

Ma malo i mi pretjerujemo. U najboljij namjeri, ali odemo nekad daleko. Pokušavamo se ugledati na velike klubove (i treba), ali zaboravljamo činjenicu da trenutno ne raspolažemo ni blizu kapacitetima kao oni.
Marketing je na nivou kao nikad do sada i to je činjenica. Naravno da treba težiti boljem, ali obzirom na broj zaposlenih u tom sektoru, mislim da radimo fantastičan posao. WEB stranica je najbolja u BiH. I tu šteka oko broja zaposlenih. Morate razujeti da sve to košta i da u trenutnoj situaciji nismo baš u mogućnostu sve izfinansirati. Fan shop može biti bolji, ali je i sada sasvim ok. Prostor je odličan, evo imamo stalno u udarnim turističkim terminima kućice po gradu sa artiklima. Artikli su neki odlični, neki prosječni, a neki loši, ali vjerujem da se nađe po nešto za svakoga. Što se dresova tiče, vjerujem da to nije do fan shopa. Sumnjam da Mirso ne želi da ima dresove u prodaji. Moja prtpostavka je da dobavljač nema dovoljno dresova na stanju, pa da tu nastaje problem, ali to je pitanje sponzorskog ugovora. Glavna zamjerka ide na to što nema online prodaje, kao i na prosječan dizajn većine majica kratki rukav. To je pored dresa i šala osnova fan shopa. Kvalitet je sasvim OK.. Naravno da nam se ne može svima sve svidjeti, ali ja svaki put kad odem nađem nešto što mi odgovara.
Što se tiče prenosa tekmi, koliko se sjećam pokušalo se to organizovati, ali je projekat popao zbog nedovoljnog interesovanja (kada je trebalo platiti odjednom Želju interesuje puno manje ljudi).

Rodom s mejtaša
Kontakt:

sub jan 28, 2017 8:44 pm

GoRBAVčovICA je napisao/la:
sub jan 28, 2017 8:34 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sub jan 28, 2017 8:23 pm
Ako cemo objektivno mi kvalitetan marketing nikad nismo imali a nemamo ga ni sada..
100% si u pravu, evo spomenu @Robero Baggio Viber. Jedna veoma pozitivna stvar, uvođenja Viber 10.01. (http://fkzeljeznicar.ba/pratite-zelju-i ... eru/23482/) se preokreće u negativu, pošto se zapostavlja: ja od 20.01. nisam primio više poruke ...
Ni meni ovo nije jasno. Navučeš raju da se za 24 sata prijavilo više od hiljadu ljudi i onda se ušutiš. Da se razumijemo meni Viber ne znači ništa i ne treba mi taj vid informisanja, ali brate ako si to već pokreno drži to.

Što se tiče usporedbe ovog foruma i anamo onog to je suvišno komentarisati. Ne bih nikog da vrijeđam ali kome nije jasno šta se tu sve događalo onda on zaista ima u glavi većih problema od korištenja foruma.

ChWilla
Kontakt:

sub jan 28, 2017 8:45 pm

tačno je i to da za dresove nije do njega. nema ih ni dobavljač stalno nego se moraju praviti vani jer su "mahsuz" pravljeni. a prodaja dresova je bila puno iznad očekivanja pa otud nestašica. do nove godine prije dolaska nove ture gotovo hiljadu, što je fakat iznad svih očekivanja kad uzmeš da su članstvo i prosječna posjeta oko/ispod pet hiljada...

boja mora
Kontakt:

sub jan 28, 2017 8:48 pm

ima li tog stopera više

ISB87
Kontakt:

sub jan 28, 2017 8:51 pm

Trenutno istocna tribina nam odrzava marketing na nekom prihvatljivom minimumu.Neko rece da nam treba fan shop u centru i to je tacno jer turisti ne zalaze toliko u ovaj dio Sarajeva gdje je stadion, uz to obavezno uvodjenje online kupovine barem kod nas, njemacka, slovenija.. gdje znamo da ima dosta nasih ljudi.Uz to obavezno obezbjediti opremu za prenos utakmica kojih nema na televizoru, kojekakve upitinke na oficijelnom yt kanalu.Eh potrebno nam je i animiranje raje po gradu, pogotovo kad pocne liga za prvak.Neki momci, cure koji bi obilazili grad dijelili letke i pozivali sve na utakmicu.Onda odraditi nesto kao onda prije utakmice sa Travnikom autobusi kroz grad, odma svi portali to objavljuju i raja se zainteresuje.
Ne volim na forumima pricati o tribini, ali potrebne su nam i koreografije, znam da je potrebno novca ali i to je neki vid marketinga.
Uz to sve da se najave za utakmice vrte po tv kanalima, radio stanicama koji se najvise gledaju/slusaju.
Nabroja ja svasta, znam da je potrebno dosta novca da se ovo ostvari ali vrati se to visestruko.Pune tribine, pare od ulaznica, euforija pritisak...A uz to imamo dosta sponzora koji bi nam ovo mogli omoguciti.

P.S Bilo bi lijepo da iz fan shopa objave konkurs za dizajniranje majica, da se izaberu 3-4 najbolja dizajna za koje bi se glasalo na oficijelnoj stranici i mozda uvesti neki "strucni ziri" na kraju.Kao sto je to tuborg radio ljetos :D
MIRZA RASCIC

Rodom s mejtaša
Kontakt:

sub jan 28, 2017 8:55 pm

I još nešto i ja sam ljut vezano za današnji (ne)stream, ali na klub, a ne na ovaj portal. Već je neko to rekao da to klub treba da odradi. To nisu nikakve pare. Da apsurd bude veći pred nosom imaju takve strašne momke koji imaju tu problematiku u malom prstu. Mislim na 1921.ba koje bih da se pitam za ove potrebe samo pojačao legendom strimanja poznatog kao Lars. Pa daj čovječe okupi ove momke potpiši s njima ugovor da vode sve ove aktivnosti za klub i ljudi će, to sam ubijeđen, sa vrhunskim kvalitetom protkano sa dokazanom ljubavi prema klubu i uz minimalnu cijenu to odraditi. Evo skoro svake hefte se nekakvi sponzori motaju oko kluba pa zar je problem ako već klub ne može da im plati reći tim sponzorima (nekim od njih kojima je to prikladno) da plate momcima te usluge. Evo jutros je Izo legenda produžio nekakvu saradnju sa klubom i njemu nije ništa da to pogurati. Čovjek je puno puta svoje žive pare za klub davao. Itd itd. Uz to se ti sponzori i mogu reklamirati.

storm_raider
Kontakt:

sub jan 28, 2017 8:57 pm

Hahahhaha, Lars je prava legenda stimanja. E jesi ubo... :D :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

ChWilla
Kontakt:

opet što se tiče same posjete, po meni su dva faktora 95%, a sve ostalo 5%. rezultat, i osim rezultata osjećaj da cijela stvar "ide negdje". ovo drugo ti je objašnjenje što je zadnju titulu želje slavilo 7.000 ljudi, jer je svako vidio da smo mi lošiji u svakom pogledu nego prošle godine u ta doba.

LARSSON
Kontakt:

sub jan 28, 2017 8:59 pm

storm_raider je napisao/la:
Hahahhaha, Lars je prava legenda stimanja. E jesi ubo... :D :D

Štimam povoljno :violina:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Veteran1965
Kontakt:

sub jan 28, 2017 9:00 pm

Niko ne govori o fan shopu u centru, jer to nema nikakve računice, i bio bi strogi minus, jer prostor mnogo košta, treba ga napuniti robom, a promet bi bio smješan. Takođe i fan šopovi po drugim gradovima, to je utopija, jer tu ne bi prodali ništa, ili vrlo malo.Neka se ljuti ko hoće, i neka misli ko šta hoće, ali marketing nam je trenutno smješan. Da li je bolji nego prije? Jeste i to mnogo, ali nije nam to reper, jer je sve bilo očajno, pa nije teško biti bolji. Ovdje je po meni bitniji strateški pristup, dugoročni projekti i uopšte koncept u marketingu, e tu ja ne vidim da nas uopšte ima...osim ako neko u strogoj tajnosti radi...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

ublehas
Kontakt:

sub jan 28, 2017 9:11 pm

Evo možda sam ja laik, ali može li mi neko reći šta to treba uraditi da marketing bude bolji. Al da to bude konkretno i realno. Nemojte gledati Real, Barcu, pa ni Dinamo. Neka neko napiše šta je realno i šta bi nam moglo donijeti profit.

P.S. Slažem se da bi trebalo napraviti neki mobilnu ekipu koja bi mjesec dana učlanjivala raju iz drugih gradova.

Hurmasica
Kontakt:

sub jan 28, 2017 9:11 pm

'ebo tandem Zeba-Lendrić kakav će Čelik imati. Enis i Joco... huh..
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

LARSSON
Kontakt:

sub jan 28, 2017 9:12 pm

Uvesti članstvo preko premier kladionice :shisha:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

GoodisonPark
Kontakt:

sub jan 28, 2017 9:15 pm

Samo da vas sve pozdravim jer nije me bilo neko vrijeme, a kako vidim sve ide po planu (Istok ide odlično na svim poljima) i nema potrebe da se zamaramo nekim sitnicama, ima stream nema stream. Po meni imamo sasvim dovoljno informacija, što sa zvanične što preko ovog i drugih portala. Čestitke svima na ovom današnjem kakvom-takvom prenosu, vidi se da su ljudi uradili šta su mogli.

Znam kad smo iz Malage slušali prenos, mislim da je bilo na bhradio1, i kako je to kod njih u ćitabima zapisano programska radio šema se mora ispoštovati i išla je tad neka emisija (muzička ili tako nešto). Obećali su oni i uključenje iz Španije ali se na kraju cijela emisija svela na to da je raja tražila imenom (neko će se sjetiti kako se zvao lik) tog reportera iz Španije a ovaj voditelj jadnik se unervozio, a navija i on :D Vjerovatno ni oni tad nisu imali sredstava da rade konstantno prenos uživo, sjećam se da smo svi bili napeti u iščekivanju rezultata jer se po par javljanja moglo naslutiti da možemo do gola a samim ti i prolaza dalje. Ehh kamo puste sreće da je Lendrić tad igrao umjesto Tice ili da Kajtaz nije stativu pogodio na koševu, ko zna šta bi bilo,..

Zadovoljan sam pojačanjima, teško da smo mogli bolje dovesti a i taj štoper po meni došao ne došao, ja se nadam da će i Kemo pokazati sve što zna..

Veteran je u pravu, klub mora na ovom polju mnogo više, ali moramo i njih shvatiti, previše posla imaju u zadnje vrijeme. Polako samo sve ide svojim tokom, na proljeće smo mi opet na ispitu pa taman i kad bi milju desetogodišnjih prodali. Ekipa može pružati maksimum samo ako im jasno i glasno poručimo da smo 101% uz njih.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Čapljina1987
Kontakt:

sub jan 28, 2017 9:20 pm

mirzza je napisao/la:
sub jan 28, 2017 6:41 pm
Može li neko napisati kratak osvrt na tekmu?
Kako ide sa Zebom ispred Blagoja i Markovića?
Kako je Kemo odigrao sa Bocom?
Kakav je mali Besirovic?
Hvala
A brate prvo poluvrijeme sto su igrali,oba Stevanovica,Blagojevic i Lendra sto su pokazali nesto,u 2pol. Bekric i i nesto Krizman..
Uvjek uz tebe..1921-1987

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sub jan 28, 2017 9:29 pm

Sad ni ime Josip Cutuk ne zvuci toliko lose :D

Trenutno korisnika/ca: AsharaK, Bing [Bot], Google [Bot] i 16 gostiju.

Prijava  •  Registracija