Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:26 am

Evo Crnov povrijedio koljeno, nadamo se da nije nista ozbiljno. Miro sretno odradi ovu polusezonu kako treba i hvala.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Vidno Naelektrisani
Postovi: 233
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:26 am

storm_raider je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:22 am
Nista ovo nije strasno, platili smo robu - dobili smo robu kakvu smo i platili. Manite se prica o ljubavi, Miro nije dijete Zelje. Malo mi inace ta prica o nekoj ljubavi igraca para usi posljednjih godina. Kakva ljubav? Ko jos zivi od ljubavi? To je isto kao da ja volim firmu u kojoj radim i zbog ljubavi prema toj firmi necu otici negdje vani u neku bolju firmu? Posao je posao, fudbal je posao. Neka oni svi budu profesionalci kao Miro, neka odradjuju taj ugovor kako spada - muski i neka ponude ono za sto su placeni. Sit vuk i ovce na broju. Koliko para, toliko muzike. Posteno. Najbolje bi bilo na proljece uigravati nekoga na toj poziciji, kada god je to moguce, mada sam siguran da i Slavko tako razmislja. Miro, sretno, mada si ovdje mogao biti car i ostaviti iza sebe pravi mit. Mislim da nije dobar potez odlazak iz Zelje, makar jos jednu godinu.
Manite se prica o ljubavi, ima ko ce voliti Zelju. Citava armija navijaca. Eh, da te oni vole makar 1 posto koliko te mi volimo...

Meni je zao vise Mujagica. Ali, on nema mjesta pored Lendrica, Nikolica, pa i Krizmana. Neka mu je sretno!
Zadnja izmjena: Vidno Naelektrisani, dana/u pon jan 23, 2017 11:43 am, ukupno mijenjano 1 put.
A onda su bageri odnijeli stari istok, a vrag odnio šalu..
1921
Ex nick: Lendric Ivan
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:29 am

E **** ga dan i koljeno. :evil: :(
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:37 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:16 am
Memija na krilo a Miro na klupu.

Bilo je lijepo dok je trajalo.
Bas tako i nikako drugacije
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:37 am

Nabijem na racku i Miru i managera mu....kad su takvi mangupi i mudonje, što nisu ljetos kada mu je nuđeno produženje ugovora rekli da neće produžiti? I tada su znali kao i sada, ali možda bi se klub drukčije postavio, a godina pauze bi Boga mi bila golema. I ne mogu priče valjao nam je, isto kao da je za klikere igrao a ne za platu koja mu je uredno i na vrijeme bila isplaćivana, kao i doprinosi na istu, pa levat eto skupi i godinu i po staža u svojih 10 godina karijere. Istina je da je profesionalac, i da nam više igrača sa takvim odnosom treba, ali ne precjenjujmo ga. Vidjećemo gdje će otići i šta će napraviti, ali mišljenja sam da će njegov povratak u PL biti veoma brz...
Što se njegove igre tiče, do trenera je...on je odgovoran za rezultat, pa ako mu bude trebao, i ako na pripremama zasluži, neka igra, a ako ne klupa brate...
Bilo bi dobro kada bi mi kao klub iz ovoga izvukli kvalitetne pouke, i pri produženju ugovora malo se kvalitetnije i "namazanije" postavili. Kada smo mu ljetos /jesenas (kao i Lendriću) ponudili produženje morali smo mu neki kratak rok dati da se očituje, jer svjesni su i on i manager bili da bi u slučaju nepotpisa klub mogao igrača zakucati na tribine skoro godinu dana, i bila bi mnogo veća vjerovatnoća da bi produžio zbog opanosti po daljnju karijeru.
Ispali smo malo naivni, vjerovali da će na zimu i produžiti, ali jbg i tu cijenu smo evo platili sada, nadam se da ubuduće nećemo, ma o kome se radilo, niko se ne može niti porediti niti igrati sa Željom.
Što se ovog malog Mujagića koji misli da je mangup tiče, meni bi sa pjetlićima trenirao narednih pola godine...ono se sa 17 godina kurchi i neće ugovor da potpiše, meni bi ko fišek letio odmah, bez obzira na razloge. Pa neka ga babo i manager treniraju.
Nadam se da ova dešavanje neće uticati na ekipu, i da ćemo nastaviti putem koji je Mrvica zacrtao. Stojanovićem zadovoljan, još štoper, i u borbu za Europu i titulu....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:38 am

I ja sam za tu varijantu, Memija na desno krilo, Sinisa desni bek.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:41 am

Eno i lendric povrijedjen,mislim da ipak trebamo kondicionog,da slavko pretjeruje.
 
Ndare
Postovi: 196
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:05 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:43 am

E to je ono čega sam se bojao. Seferović je iznio pripreme i polusezonu bez prehlaenog igrača jer je bio doktor svoga zanata. Svaki igrač radio po njegovim pripremama za šta je baš tom igraču bila neophodna priprema shodno godinama i fizičkoj građi. Ne znam i molim Boga da ove pripreme prođu makar slično kao prošle ali bojim se da ne zna svako sve nit može sve sam. Zato se i zove strućni štab pa ima to što ima i kondicione i pomoćne i doktore i terapeute itd... Ovo je već počelo onako s brigom a što je najgore nije još ni počelo. Nemamo mi taj luksuz da imamo povrijeđenih igrača i ne bih volio opet gledati improvizaciju strana mjesta u timu i previše neprirodnih pozicija jer ko god šta mislio ovo liga 6 će biti najzahtjevnija po pitanju igre u zadnjih 10-tak godina i nema prostora kiksevima. A kondicioni trener je jedna od najvažnijih karika po meni u klubu. Džaba magija u nogama kad pluća i noge ne slušaju od pomanjkanja pravilne pripremljenosti ili pretjerane pripremljenosti. Škola je to nije to samo pištaljka i trči svi ko jedan i onaj od 18 i onaj od 33 da negovorimo o muskulaturi. Samo da ne budemo Arsenal u onom bolničkom smislu.
To je neka moja lična odluka, a ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam, jer vi to vrlo dobro znate. Ali ako ništa drugo, i ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:44 am

Je li se Stojanović priključio ostalima u Medjugorju?
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:44 am

samo_plavo je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:44 am
Je li se Stojanović priključio ostalima u Medjugorju?
Da
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:45 am

Veteran je napisao/la:
pon jan 23, 2017 11:37 am
Nabijem na racku i Miru i managera mu....kad su takvi mangupi i mudonje, što nisu ljetos kada mu je nuđeno produženje ugovora rekli da neće produžiti? I tada su znali kao i sada, ali možda bi se klub drukčije postavio, a godina pauze bi Boga mi bila golema. I ne mogu priče valjao nam je, isto kao da je za klikere igrao a ne za platu koja mu je uredno i na vrijeme bila isplaćivana, kao i doprinosi na istu, pa levat eto skupi i godinu i po staža u svojih 10 godina karijere. Istina je da je profesionalac, i da nam više igrača sa takvim odnosom treba, ali ne precjenjujmo ga. Vidjećemo gdje će otići i šta će napraviti, ali mišljenja sam da će njegov povratak u PL biti veoma brz...
Što se njegove igre tiče, do trenera je...on je odgovoran za rezultat, pa ako mu bude trebao, i ako na pripremama zasluži, neka igra, a ako ne klupa brate...
Bilo bi dobro kada bi mi kao klub iz ovoga izvukli kvalitetne pouke, i pri produženju ugovora malo se kvalitetnije i "namazanije" postavili. Kada smo mu ljetos /jesenas (kao i Lendriću) ponudili produženje morali smo mu neki kratak rok dati da se očituje, jer svjesni su i on i manager bili da bi u slučaju nepotpisa klub mogao igrača zakucati na tribine skoro godinu dana, i bila bi mnogo veća vjerovatnoća da bi produžio zbog opanosti po daljnju karijeru.
Ispali smo malo naivni, vjerovali da će na zimu i produžiti, ali jbg i tu cijenu smo evo platili sada, nadam se da ubuduće nećemo, ma o kome se radilo, niko se ne može niti porediti niti igrati sa Željom.
Što se ovog malog Mujagića koji misli da je mangup tiče, meni bi sa pjetlićima trenirao narednih pola godine...ono se sa 17 godina kurchi i neće ugovor da potpiše, meni bi ko fišek letio odmah, bez obzira na razloge. Pa neka ga babo i manager treniraju.
Nadam se da ova dešavanje neće uticati na ekipu, i da ćemo nastaviti putem koji je Mrvica zacrtao. Stojanovićem zadovoljan, još štoper, i u borbu za Europu i titulu....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Slazem se sa tobom da ubuduce treba malo "namazanije" pristupati ovim stvarima. Jedino je bitno izvuci maksimum za Zelju, igraci su zamjenska roba.

Gubitak Seferovica bismo mogli itekako osjetiti...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:45 am

"Tokom pregovora, menadžer Stevanovića, Menaf Kodro ni u jednom trenutku nije korigovao zahtjeve, odnosno prilagodio ih mogućnostima Kluba, a zahtjevi su bili takvi da ih ne bi mogao ispuniti nijedan klub u BiH, a vjerovatno ni u regiji. Uprava Kluba je sa druge strane uradila sve što je mogla, Stevanoviću je ponuđen ugovor prema kojem bi bio najplaćeniji igrač u timu, čak uz opciju odlaska na ljeto uz minimalno obeštećenje", dodaju iz Željezničara.
Pa koliko to hoce novca ako ga ni Dinamo ne bi mogao placati i kakvi su to zahtjevi ?

Crnov i Lendric - povrede :r
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u pon jan 23, 2017 11:46 am, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:45 am

Volio bih da Mujage bude igrača, ali teško. Dvaput sam ga gled'o meni dosta.
Za Miru ste sve rekli. Ništa, idemo dalje.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:47 am

Miro mora igrati, kakva klupa :roll: , pa i doveli smo ga da nas vrati tamo gdje nam je i mjesto. jedina je njegova strana uvijek igrala, čitava igra je na njemu bila i sada treba toplu vodu izmišljat. Jeste li uopšte svjesni koliko je ulog sada na proljeće, ne dao Bog da evropu ne izborimo, hajmo malo biti relani, pa nemamo Celzijevu klupu :roll:, malo su nas ovi radovi oko istočne tribine i dovođenje igrača digli pa nerezonski razmišljamo
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:48 am

Naravno da mora igrati, mi ako ne bismo osigurali Europu, ova uprava bi podnijela neopozive ostavke. A to priustiti ne mozemo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:51 am

meni ga vala ne bi igrao.
ovo je odlicna prilika za Memiju. dovoljo je zreo da preuzme teret na svoja ledja a duboko vjerujem da zna i da je dosao u stadij kada se moze nositi sa takvim teretom.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:51 am

Igrat mora jer pare za nastup u europi su duplo vece nego sto bi dobili od nekog transfera njegovog..
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:56 am

Hvala Bogu pa se vi ne pitate i hvala Bogu pa imamo normalnog i pametnog trenera :D
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:56 am

Kako je krenulo sa povredama itekako ce igrat i Miro a moguce da cemo i Mujagu gurnut i Jahica iz kadeta vratit.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 11:56 am

Dajte ba ne moze Memija odigrati na tom nivou.Jos ne. Poceti odmah gledati novo desno krilo. Kerim ako bude svaki dan treniro po dva sata duze nego normalno mozda se popravi i bude zamjena za Miru. U protivnom sto neko rece imat cemo lijevu stranu a desna truba.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 109 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija