Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:31 am

Ja nemam sumnje da ce ovo biti odlicna sezona za nas. Imamo dobar roster za izlazak u evropu, a ako Bog da i jos jedan pehar. Jos na utakmici protiv Celika nam je Miro onako tuzno mahnuo na prozivke Miro ostani, tako da sam ja jos tada mislio da ce otici u ovom prelaznom roku :)
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:35 am

jbg, zao mi mire, ali budimo posteni... takav igrac je previse dobar za nasu ligu i zasluzuje da igra u jacoj ligi... tako da ja njemu ne mogu zamjeriti nista... miro odigraj jos 20 utakmica za nas kako treba, pokazi mladima kako se odnosi prema grbu i klubu, a onda nek ti je sretno gdje god nastavio da igras!!! meni je cast bila ali i nevidjena sreca da sam bio u prilici da te gledam u svetom dresu!!! uvijek si dobrodosao u klub!!!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:35 am

20 milja NETO :roll:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:37 am

Nikome nije pod moranjem da produzi ugovor.
Miroslav je korektno odradio ugovor, bar za sada. Sta znaci korektno? Nesto sto se rijetko vidja u ligi, pa mi njegovo zalaganje i igre na terenu vidimo na potpuni drugi nacin. Na kraju krajeva, njegovo zalaganje nikada nije proisteklo iz zahvalnosti prema klubu vec je momak jednostavno obavljao svoj posao onako kako treba. Kao sto @Chwhilla rece, da igraci cesce odrade svoj dio posla kako je on odradio, a na kraju ne produze, mi bi svake godine sampioni bili.

Menaf veze sa ovim nema.. Miro da zeli, produzio bi ugovor a cifra koja mu je ponudjena je astronomska za nase uslove.. On je duplu trazio....
Hvala mu na svemu, nadam se da ce nam pomoci da ostvarimo cilj te da se domognemo Europe, ali preko titule.. U tom slucaju cemo pozeliti jedni drugima srecu te se ko ljudi razici. Zahvalit cu mu se, reci da je bila cast i pozeliti sve najbolje u nastavku karijere..
U drugom slucaju, kada bi cuvao noge, vjerovatno bi mi postao jedan od najomrazenijih igraca te bih mu tada bez imalo ustrucavanja pozelio da nogu slomi. Nas odnos prema njemu ovisi od odnosa prema klubu.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:40 am

Hvala njemu..Otici ce u Tursku ili Grcku.Imat ce vecu platu ali nista specijalno on vise nece napraviti..Vjerovatno ce opet srozati karijeru kakva mu je bila prije Želje..

Volio bih kad bi nasi uspjeli Ogija dovesti ali mislim da bi onda usli polahko u onu fazu gomilanje igraca jer ipak nam je prioritet odbrana..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:41 am

PS
Nigdje on nece uspjeti, opet ce grohnuti. Ja mu to ne zelim, ni najmanje, ali tako je..
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:43 am

Hvala Miro za ono sto si odigrao kod nas, al skupa s Menafom ste ispali supci po mom misljenju.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:44 am

avlami97 je napisao/la:
pon jan 23, 2017 10:35 am
20 milja NETO :roll:
eura ili ?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:45 am

malo šupci, svakako. ali opet, da svi tako odrade svoje i na kraju ispadnu šupci mi bi imali 20 titula...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:46 am

Paznja sva na Miri a Mujaga u sjeni..Treba tu naci kompromis i poslati ga na posudbu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:46 am

Uredu je diskutovati dal ga ostavit na terenu ili na tribinama, ali pričati da je Menaf krivac je totalna glupost, ispade Miro nema pravo riječi jbt, pa nije dijete. Miro baš si nam se lijepo zahvalio za svu podršku i ljubav koju si ovdje uživao nema šta..
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:48 am

Nek se i ovo sa Stevanovicem rijesilo. Da znamo na cemu smo,da se nezamlacujemo previse. Odigraj posteno ovih pola godine i neka ti je sa srecom.
Iskreno,nista mu ne zamjeram. Koliko smo mi valjali njemu,valjao je i ona nama,a nadam se da ce se sad na proljece jos vise isplatiti.
Ne zelim ulaziti u to sta je ko nudio,a sta trazio. To je biznis,nema ljutnje. Ako se moze dogovoriti,moze. Ako ne,onda se pruze ruke i nastavi dalje,Boze moj.
VTŽ :zeljeznicar1:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:49 am

ma samo Ognjen Djelmic....Miri hvala ali ocekivao sam nesto ovakvo od njega,on je tu opet za 2 godine realno kod nas ,uglavnom nek je sretno i nek igra u Realu ako misli da moze,a vjerovatno misli :D....mozda malo ruzno prema klubu koji te vratio u zivot,ozivio ti karijeru ali igracu si previse pokvareni pa me ne iznenadjuje ...uglavnom ...ako se moze Ogi vratiti to zavrsiti a ovog po potrebi gurati da ne osjetimo ni mi ni on ,jer ce vjerovatno sada cuvati noge :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:51 am

Sada kada je zvanično, samo bih nešto rekao. On je fantastičan igrač i tu nema sumnje. Dominirao je bh. terenima. Ali...ja mu itekako zamjeram. Tako se, s ljudske strane, ne možeš odnositi prema klubu koji te vratio u život.

Da li treba da igra do kraja sezone? Treba, ali ne smijemo igru zasnivati na njemu. Slavko će to najbolje procijeniti, ali moramo gledati unaprijed. Ja bih, ako bih vidio da neki drugi igrač može pružiti 80% onoga što Miro pruža, tog igrača stavio ispred Mire. Ponavljam, ne isplati se uigravati igrača koji odlazi. No, ako opet bude nezamjenjiv, je*iga, neka igra, pa ćemo vremenom vidjeti šta ćemo s desnom stranom.

Žao mi je što nije produžio, pogotovo jer mu je Klub na sve načine pokušao udovoljiti. Ali (ako su cifre tačne) davati oko (ili preko) 30 hiljada na njegovu platu i doprinose ne vrijedi.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:52 am

odmah dovesti zamjenu.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:54 am

kremenko je napisao/la:
pon jan 23, 2017 10:48 am
Nek se i ovo sa Stevanovicem rijesilo. Da znamo na cemu smo,da se nezamlacujemo previse. Odigraj posteno ovih pola godine i neka ti je sa srecom.
Iskreno,nista mu ne zamjeram. Koliko smo mi valjali njemu,valjao je i ona nama,a nadam se da ce se sad na proljece jos vise isplatiti.
Ne zelim ulaziti u to sta je ko nudio,a sta trazio. To je biznis,nema ljutnje. Ako se moze dogovoriti,moze. Ako ne,onda se pruze ruke i nastavi dalje,Boze moj.
VTŽ :zeljeznicar1:
Ključ svega..
To što su neki vidjeli Miru kao anđela kojem su ljubav i podrška vaznije od novca, ne pije baš vode. Momak je na mjestu, odgojen, kulturan... I naravno, voli novac više nego skandiranje u kojem mu se jasno poručuje da ostane ili izlijev emocija kojim mu se daje do znanja koliko se voli u tom klubu.

Miro, igračino, pomozi nam da uzmemo titulu. Što se mene tiče, dođemo ti para !

PS
Nije do Menafa..
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:55 am

ne treba da panicimo sad... miro ide na ljeto i do tada naci pristojnu zamjenu za njega... jedan levandovski je isto tako postupio i presao cak u najveceg rivala, pa navijaci borusije nisu smatrali da je judas...
100/94/37/34 - i to je to!
 
MATORI
Postovi: 1139
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:56 am

KeepTheBlueFlag je napisao/la:
pon jan 23, 2017 10:13 am
Meni se licno ne svidja ovakvo objavljivanje na zvanicnoj da nismo uspjeli postici dogovor oko produzenja. Manje-vise svi smo ovo vec znali da ce se desiti, s ovim objavljivanjem samo se stvara bespotrebna tenzija. Miro majstore sretno. Ivane, Gorane na vas je red ! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Da, pa bi onda svi graknuli - "nesposobna uprava i sportski direktor, ne znaju posao - ne umiju obezbijediti produženje ugovora najboljem igraču"...
Ma znaš nas, ....
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:57 am

Ajzea je napisao/la:
pon jan 23, 2017 10:41 am
PS
Nigdje on nece uspjeti, opet ce grohnuti. Ja mu to ne zelim, ni najmanje, ali tako je..
Istog sam misljenja, ali eto, sve najbolje mu zelim, ali sada nekog drugog treba gurati, a i Mesa ga treba 'profesionalno' skloniti sa prosirenog spiska.
Nisam misljenja da nije do Menafa, ali eto.
Zadnja izmjena: mirzza, dana/u pon jan 23, 2017 10:58 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:57 am

phpBB [video]

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], SamoNapad i 166 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija