Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

teteac8684
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:10 am

Neka odigra do kraja pošteno i sretno mu bilo...

KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:13 am

Meni se licno ne svidja ovakvo objavljivanje na zvanicnoj da nismo uspjeli postici dogovor oko produzenja. Manje-vise svi smo ovo vec znali da ce se desiti, s ovim objavljivanjem samo se stvara bespotrebna tenzija. Miro majstore sretno. Ivane, Gorane na vas je red ! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

mula
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:14 am

Stevanovića sam hvalio kao igrača i kao čovjeka od kako je došao u Želju. Bio mi je najdraži igrač. On treba biti više zahvalan Želji nego klubu koji ga je prodao u Sevilju. Ovo je veoma rijedak primjer da se igrač iz potonule karijere vrati, sa sigurnošću mogu reči u bolju formu nego kakvu je imao. Na kraju svega toga, čovjek neće da produži ugovor, postavi nam takve bezobrazne uslove i onda Željo gospodski na njega računa u prvih 11 i sljedeće polusezone.
Ovo je primjer gospodskog, šmekerskog, sportskog, ljudskog rada kluba. Ovo je primjer napretka u svakom segmentu. Bravo Željo, Bravo Miske; Bravo Čenane,Bravo Slavko, Bravo SVI.
Stevanović nek se zapita koliko je to moralno!
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

mirzza
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:16 am

mula je napisao/la:
Stevanovića sam hvalio kao igrača i kao čovjeka od kako je došao u Želju. Bio mi je najdraži igrač. On treba biti više zahvalan Želji nego klubu koji ga je prodao u Sevilju. Ovo je veoma rijedak primjer da se igrač iz potonule karijere vrati, sa sigurnošću mogu reči u bolju formu nego kakvu je imao. Na kraju svega toga, čovjek neće da produži ugovor, postavi nam takve bezobrazne uslove i onda Željo gospodski na njega računa u prvih 11 i sljedeće polusezone.
Ovo je primjer gospodskog, šmekerskog, sportskog, ljudskog rada kluba. Ovo je primjer napretka u svakom segmentu. Bravo Željo, Bravo Miske; Bravo Čenane,Bravo Slavko, Bravo SVI.
Menafu Kodri zabraniti prilaz Grbavici. Bagra neotesana.

vrbanjusa
Kontakt:

U saopšetnju nisu rekli da je Mićo kriv ili da je loš čovjek. Menaf je kriv.
21 10 4

Petrović Slavko

ChWilla
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:18 am

postavljeni su nerealni uslovi, tj. traženo je da se odbije. regularno bi bilo reći, neću, hoću slobodne papire, ali nebitno.

a opet s druge strane, da svi svoje ugovore odrađuju kao on mi bi bili šampioni svake godine.
gradi željo boli te *****

avlami97
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:20 am

mirzza je napisao/la:
mula je napisao/la:
Nema ovo veze sa Menafom. Da je Miro želio produžiti 1000 Menafa, na to ne bi moglo uticati. Miro je tako odlučio i tačka.
Ako budemo u prilici da je utakmica ranije riješena, prva izmjena treba biti Miro, a lagano uvoditi neko drugo ime, koje će igrati po toj strani.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

damirfile
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:20 am

Steta za Stevanovica, ali to je vec iza nas da ne pisemo o tome jos desetak stranica.

MrRiccoli
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:22 am

avlami97 je napisao/la:
mirzza je napisao/la:
mula je napisao/la:
Nema ovo veze sa Menafom. Da je Miro želio produžiti 1000 Menafa, na to ne bi moglo uticati. Miro je tako odlučio i tačka.
Ako budemo u prilici da je utakmica ranije riješena, prva izmjena treba biti Miro, a lagano uvoditi neko drugo ime, koje će igrati po toj strani.
Ma ima Menaf puno uloge tu ali da je Miro zelio mogao je potpisati pogotovo sto je nidjeno da moze otici uz minimalno obestecenje pa bar na taj nacin pokazati velicinu i klubu koji te vratio u zivot uzvratiti uslugu sa par stotina hiljada eura. Pa menafe ako si menadzer, a nisi u stanju miri naci klub da plati neku malu cifru ubij se

Sent from my C5303 using Tapatalk

Ajzea
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:25 am

slika
Jedan je !

Anegdota kaze da ga je jedan forumaš upitao hoće li slaviti gol protiv Zrinjskog, a on odgovorio: "I to pred njihovim navijačima !" .. :kafa:

mirsad94
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:27 am

Igrati treba(ako se bude ondnosio prema dresu kao do sada), a da je pickasto, nezahvalno i guzicom zatvaranje vrata jeste i kraj price.

1921.ba
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:27 am

e jebiga...
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

LARSSON
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:29 am

Mogu i Zakarić i Crnov igrati desno i lijevo, a i Stanić, mada njemu ističe ugovor.

A može se i zamjena naći u vidu bivšeg igrača, a ima ih u Srbiji finih
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

MrRiccoli
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jan 23, 2017 10:29 am

Ajzea je napisao/la:slika
Jedan je !

Anegdota kaze da ga je jedan forumaš upitao hoće li slaviti gol protiv Zrinjskog, a on odgovorio: "I to pred njihovim navijačima !" .. :kafa:
Sto se tice ovoga pokazao se i produzio ugovor bez problema. Nemojmo mi gledati sad to kao hvala Miri bio je profesionalac i nas klub je profesionalni i nas klub njegove usluge redovno placa tako da ta prica ne pije vode. Miro je kriv jer da je on imao zelju da potpise ne bi se menadzer mogao bas tako bahato ponasati. Miro treba da bude zahvalan Zelji sto ga je vratio u zivot, a ne Zeljo njemu.

Sent from my C5303 using Tapatalk

BlwD
Prijatelj foruma
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:30 am

mirzza je napisao/la:
mula je napisao/la:
Pa ako mu zabranimo pristup, nece nam moci Spahica dovest. I njemu je menađer :lol: :lol:

Sto se tice Stevanovica, ovo je najgori moguci ishod za klub. Miroslavu zelim svu srecu, jer covjek zasluzuje bolju ligu. Sad ne znam koliko ce se snaci jer sve mi se cini da njegova forma zavisi od podrske kluba, trenera, saigraca pa i navijaca... Kako god, sve najbolje u nastavku karijere. Nadam se da mu se nece psovati sve po spisku u nastavku sezone...

Sto se nas tice, vec sad bi volio da se dovede zamjena, najbolji izbor bi bio Djelmic. Ili to, ili da se nekom iz op daje prilika, pa mozda i Memiju polahko gurati na krilo iako ne vjerujem da bi mogao igrati ni priblizno Stevanovicu...

Ch.Willa1986
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:31 am

Ja nemam sumnje da ce ovo biti odlicna sezona za nas. Imamo dobar roster za izlazak u evropu, a ako Bog da i jos jedan pehar. Jos na utakmici protiv Celika nam je Miro onako tuzno mahnuo na prozivke Miro ostani, tako da sam ja jos tada mislio da ce otici u ovom prelaznom roku :)

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:35 am

jbg, zao mi mire, ali budimo posteni... takav igrac je previse dobar za nasu ligu i zasluzuje da igra u jacoj ligi... tako da ja njemu ne mogu zamjeriti nista... miro odigraj jos 20 utakmica za nas kako treba, pokazi mladima kako se odnosi prema grbu i klubu, a onda nek ti je sretno gdje god nastavio da igras!!! meni je cast bila ali i nevidjena sreca da sam bio u prilici da te gledam u svetom dresu!!! uvijek si dobrodosao u klub!!!
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

avlami97
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:35 am

20 milja NETO :roll:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Ajzea
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:37 am

Nikome nije pod moranjem da produzi ugovor.
Miroslav je korektno odradio ugovor, bar za sada. Sta znaci korektno? Nesto sto se rijetko vidja u ligi, pa mi njegovo zalaganje i igre na terenu vidimo na potpuni drugi nacin. Na kraju krajeva, njegovo zalaganje nikada nije proisteklo iz zahvalnosti prema klubu vec je momak jednostavno obavljao svoj posao onako kako treba. Kao sto @Chwhilla rece, da igraci cesce odrade svoj dio posla kako je on odradio, a na kraju ne produze, mi bi svake godine sampioni bili.

Menaf veze sa ovim nema.. Miro da zeli, produzio bi ugovor a cifra koja mu je ponudjena je astronomska za nase uslove.. On je duplu trazio....
Hvala mu na svemu, nadam se da ce nam pomoci da ostvarimo cilj te da se domognemo Europe, ali preko titule.. U tom slucaju cemo pozeliti jedni drugima srecu te se ko ljudi razici. Zahvalit cu mu se, reci da je bila cast i pozeliti sve najbolje u nastavku karijere..
U drugom slucaju, kada bi cuvao noge, vjerovatno bi mi postao jedan od najomrazenijih igraca te bih mu tada bez imalo ustrucavanja pozelio da nogu slomi. Nas odnos prema njemu ovisi od odnosa prema klubu.

Okolele
Kontakt:

pon jan 23, 2017 10:40 am

Hvala njemu..Otici ce u Tursku ili Grcku.Imat ce vecu platu ali nista specijalno on vise nece napraviti..Vjerovatno ce opet srozati karijeru kakva mu je bila prije Želje..

Volio bih kad bi nasi uspjeli Ogija dovesti ali mislim da bi onda usli polahko u onu fazu gomilanje igraca jer ipak nam je prioritet odbrana..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Trenutno korisnika/ca: AdmirA, Bosanac1993, Bozidar Radosevic, Google [Bot], shzna i 54 gosta.

Prijava  •  Registracija