Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:15 pm

ChWilla je napisao/la:
sub jan 14, 2017 2:56 pm
pa dobro, nije baš sad ni da se ne tiče navijača to što igrač nije ni upalio pulsometar u toku pauze...da se ne tiče ne bi ni slavko to javno govorio. sankcije će naravno biti i to žestoke. jel plan da ide, ili mu je čisto mrsko - načisto zna samo on. ali ako nastavi ovako neće se još puno hljeba od fudbala najesti, ni kod nas ni drugdje.
Apsolutno treba da nas se tice sto nas igrac tokom pauze nije ni upalio pulsometar. To treba iskritikovati maksimalno, a ljudi u uklubu trebaju maksimalno da kazne svakog igraca koji se ne ponasa profesionalno i u skladu sa tradicijom i ugledom ovog velikog kluba. Nismo Moscanica pa da svako moze da radi kako mu je ceif. Zato postoje pravila i zato postoji Zeljo kao klub, pa bujrum, boravi dzaba u klubu ako ti je to u interesu. Na stranu sto ti dani karijere prolaze, pa jos malo na tribine, i neka pogleda koju utakmicu, mozda shvati da je ovo klub vrijedan svakog postovanja. Kada shvati, neka onda pogleda sta ce sa sobom i sa svojom karijerom, neka se zapita zasto je postao navijac umjesto igrac, i neka shvati zasto nista nije zaradio od svoje plate. A sad da li on ima najvecu platu ili nema, stvarno vise ne mogu to ni da citam, svako na koga se obrusimo ima najvecu platu. Imao ju je i Bekric, imao je i Jahic, imao je i Lendric kada je bio na udaru navijaca, imace i Zeba kad nesto ne bude stimalo itd itd. Ove stvari oko treniranja i oko profesionalizma samog igraca prema klubu i njegovom odnosu prvo prema sebi i zatim prema klubu, to nas svakako treba zanimati, jer se radi o buducim igrama i rezultatima naseg kluba, koje ti igraci trebaju da nose kroz utakmice a za koje cemo mi navijati.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:16 pm

slika

Sad se nema kud proći na jug, baš me zanima kako će izgledati rješenje što se tiče pristupa južnoj tribini, ili će se ovdje nešto napraviti ili ćemo preko zapada, a tamo su navarili nešto u visinu na ogradi ovog dijela do reflektora, uglavnom lijepo je vidjet da je baš radno pa i po ovim malo težim uslovima..
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:17 pm

ChWilla je napisao/la:
sub jan 14, 2017 2:56 pm
pa dobro, nije baš sad ni da se ne tiče navijača to što igrač nije ni upalio pulsometar u toku pauze...da se ne tiče ne bi ni slavko to javno govorio. sankcije će naravno biti i to žestoke. jel plan da ide, ili mu je čisto mrsko - načisto zna samo on. ali ako nastavi ovako neće se još puno hljeba od fudbala najesti, ni kod nas ni drugdje.
Ma po meni nije problem da razgovaramo o svemu gdje imamo i vladamo informacijama, ili iznosimo svoje mišljenje. Ali bezze je i mahalski da ja npr kometarišem plate igrača i iznose iz ugovora a neam pojma o kojim iznosima se radi..ili sam čuo od tebe, ili od nekog drugog navijača, i tako to ide u krug.....
Naravno da možemo trebamo i moramo davati osvrte, mišljenja i ideje o svemu što se dešava u i oko Želje, ali hajmo to zasnovati na poznatim stvarima, a preskočiti ono o čemu pojma nemamo.
Što se tiče špekulacija o igračima i mišljenja o njima to bih uvijek ostavio, i toga će uvijek biti jer to je osnovna navijačka "hrana" posebno u ovim dugim zimskim pauzama....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:23 pm

Vidim priprema se armatura za izlijevanje prvog vertikalnog nosivog stuba. Znači u ovom prvom dijelu se izlazi iz zemlje, dok se na dijelu prema Jugu vrše pripreme za kopanje i zalijevanje temelja...samo naprijed Butmir!!!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:26 pm

Ma ide tonBe ko halva..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:27 pm

Evo cijeli dan mi prodje u gledanju streama...

Uzivajte: viewtopic.php?f=51&t=417
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:29 pm

Samo neka se gradi.
Da nikome nista ne bude na gradilistu.
Znam da su dosta izgubili zbog minusa i prekida gradnje. Neka to urade kako treba,nije nama problem sacekati tribinu i u ligi za prvaka. Kad smo ovoliko cekali,moze i koji dan duze :D
:zeljeznicar1:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:31 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jan 14, 2017 1:53 pm
SWRA_1921 je napisao/la:
sub jan 14, 2017 1:44 pm
Kakva je to suplja da je Krizman medju najplacenijim?
Nije niko ovdje bacio suplju nego je tako napisano u Oslobodjenju, i citajte prije nego napadnete nekog.. Da ponovim, niko odavde nije bacio suplju kako vec rece ti i jos neko iznad..

Il cemo reci sad, kakvo Oslobodjenje, Ligata baca suplje..
A mozda da ti i slicni malo ukljucite mozak pa skontate da je mozda novinar, koji inace i nisu bas najbistriji umovi, bez uvrede bilo kome, pogresno interpretirao necije rijeci? Mozda je najplaceniji u smislu da ne radi nista i da ga boli k za treniranjem a plata legne svaki mjesec? Sve neki strucnjaci jbt
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:36 pm

kremenko je napisao/la:
sub jan 14, 2017 3:29 pm
Samo neka se gradi.
Da nikome nista ne bude na gradilistu.
Znam da su dosta izgubili zbog minusa i prekida gradnje. Neka to urade kako treba,nije nama problem sacekati tribinu i u ligi za prvaka. Kad smo ovoliko cekali,moze i koji dan duze :D
:zeljeznicar1:
Ma buraz skontaj koliki bi nam minus u kešu svaka tekma bila...ne mogu niti da pomislim da neće biti u funkciji do Mladosti. Ne želim da paničim, ali mislim da su u Butmiru iskusni građevinci i profesionalci, sa vrhunskim znanjem, tehnikom, opremom kao i ljdskim resursima da to pojačaju koliko treba i završe na vrijeme. Još sa druge strane imaju i istog takvog investitora :)
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:39 pm

Cenane,zovi Djelmica. Bit cu ti zahvalan do kraja zivota.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:42 pm

Polako, mora neko i zaustavljat napade, da mi sad odbranu sredimo :D
 
Avatar
Reha1921
Postovi: 777
Pridružen/a: sri dec 07, 2016 4:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:43 pm

Iako ima važeći ugovor do kraja 2018. godine, Ognjen Đelmić (28) prema svemu sudeći napustit će redove mađarskog Debrecena. Mediji u toj zemlji pišu da struka kluba ne računa na usluge ovog bh. internacionalca, ali zbog važećeg ugovora situacija je sigurno nešto komplikovana Odmah po informaciji da bi mogao napustiti Mađarsku, pojavila se mogućnost da bi se Đelmić mogao vratiti u našu zemlju, tačnije FK Željezničar. "Ništa ne znam u ovom trenutku, a ja imam ugovor još dvije godine. Sve zavisi od klubova koji su me kontaktirali da li će doći do dogovora ili ne. Nisam još ni sa kim pregovarao iz BiH, ali ne mora značiti da se to neće dogoditi. Ako bih se vraćao, volio bih da to bude u Željezničar", kazao je Đelmić za gg.ba. Đelmić je za Željezničar odigrao 39 utakmica, a zatim prešao upravo u Debrecen. Prije toga u našoj zemlji još je nosio dres Laktaša, Drine iz Zvornika, Zvijezde Gradačac, Olimpica, Borca i Čelika.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:44 pm

Reha1921 je napisao/la:
sub jan 14, 2017 3:43 pm
Iako ima važeći ugovor do kraja 2018. godine, Ognjen Đelmić (28) prema svemu sudeći napustit će redove mađarskog Debrecena. Mediji u toj zemlji pišu da struka kluba ne računa na usluge ovog bh. internacionalca, ali zbog važećeg ugovora situacija je sigurno nešto komplikovana Odmah po informaciji da bi mogao napustiti Mađarsku, pojavila se mogućnost da bi se Đelmić mogao vratiti u našu zemlju, tačnije FK Željezničar. "Ništa ne znam u ovom trenutku, a ja imam ugovor još dvije godine. Sve zavisi od klubova koji su me kontaktirali da li će doći do dogovora ili ne. Nisam još ni sa kim pregovarao iz BiH, ali ne mora značiti da se to neće dogoditi. Ako bih se vraćao, volio bih da to bude u Željezničar", kazao je Đelmić za ****.ba. Đelmić je za Željezničar odigrao 39 utakmica, a zatim prešao upravo u Debrecen. Prije toga u našoj zemlji još je nosio dres Laktaša, Drine iz Zvornika, Zvijezde Gradačac, Olimpica, Borca i Čelika.
Kaze da nista ne zna, da bi volio u Zelju....nas je :D :ganja:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:59 pm

Dajte Djelmu! Potpisujte ga! Joj ne mogu načekati prvu utakmicu. Šta je ovo ljudi. Jug sam poželio k'o nikog u životu.
:baklja: :baklja: :baklja: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 3:59 pm

Ja mislim da su svi vidjeli šta znači dovoditi samo da bi doveli. Pogotovo što bi neko Miro ili on sjedio na klupi a prije on. Mnogo bi bio sretni da dovedemo beka i štopera jer je to ono što nam zaista nedostaje.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 4:03 pm

SWRA_1921 je napisao/la:
sub jan 14, 2017 3:31 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub jan 14, 2017 1:53 pm
SWRA_1921 je napisao/la:
sub jan 14, 2017 1:44 pm
Kakva je to suplja da je Krizman medju najplacenijim?
Nije niko ovdje bacio suplju nego je tako napisano u Oslobodjenju, i citajte prije nego napadnete nekog.. Da ponovim, niko odavde nije bacio suplju kako vec rece ti i jos neko iznad..

Il cemo reci sad, kakvo Oslobodjenje, Ligata baca suplje..
A mozda da ti i slicni malo ukljucite mozak pa skontate da je mozda novinar, koji inace i nisu bas najbistriji umovi, bez uvrede bilo kome, pogresno interpretirao necije rijeci? Mozda je najplaceniji u smislu da ne radi nista i da ga boli k za treniranjem a plata legne svaki mjesec? Sve neki strucnjaci jbt
Moguce da nismo strucnjaci za citanje misli kao ti, a vidim i novinari su glupi.. Ti neki pametnjakovic u svim oblastima, blago nama kad imamo takve ljude :klanjase: :klanjase:

Ispast ce da smo mi pokrenuli pricu o plati njegovoj i poceli nagadjati i namjerno zbog njegovog odnosa pricamo ima najvecu platu i ko god bude srao isto cemo mi izmislit i tako dalje.... Halo ako je problem sto je tako izjavljeno u medijima i sto je neki novinar to napisao onda je problem s tim novinarom sto covjek "obavlja svoj posao"...Ne znam o cemu smijemo pisati, molio bi da na vrhu stranice pisu teme koje se smiju komentarisati da ne bi doslo do problema..
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 4:07 pm

Nermin Šehović novi trener kadeta FK Željezničara, omladinska škola dobila još pojačanja u stručnom kadru

Pročitajte više na: http://sport1.ba/omladinski-fudbal/nerm ... adru/74078
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 4:13 pm

pile87 je napisao/la:
sub jan 14, 2017 3:59 pm
Ja mislim da su svi vidjeli šta znači dovoditi samo da bi doveli. Pogotovo što bi neko Miro ili on sjedio na klupi a prije on. Mnogo bi bio sretni da dovedemo beka i štopera jer je to ono što nam zaista nedostaje.
To je to. Koji ce nam q cetiri za nase uslove odlicna krilna igraca. Nije engleska liga.
Mirza Rascic !
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 4:14 pm

ma Miro ode na ljeto i bolje covjeka sto vise uigravati sa ekipom....od Mire ocekujem i cuvanje neko sada ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jan 14, 2017 4:15 pm

Ako ce se osloboditi krizmanova plata što da ne

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, Google [Bot] i 234 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija