Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 11:24 am

ChWilla je napisao/la:posljednja stranica nije i jedina... :D ima na prošloj.
Od centra prema jugoistoku; je li išta naljevano osim pive? :D
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 11:39 am

storm_raider je napisao/la:Ma jaci smo u startu zbog priprema pod Slavkom, pa onda dalje.

Idemo u Medjugorje nakon prozivke, vjerovatno odmah sljedeci vikend.
Nisam siguran...mislim da nije pametno a priori odrediti snagu ekipe, pogotovo kada imas situaciju u kojoj fakticki ostajes bez kondicionog trenera. Kao sto rekoh, nisam siguran...ostaje da vidimo na proljece gdje smo i sta smo.
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 11:47 am

Pogledajte onaj klip sa priprema Radnika prethodno ljeto kako trce uz stepenice stadiona u Bijeljini, zatim pogledajte nastupe i kondicijsku pripremljenost aktuelnog osvajaca Kupa BiH, pa onda pogledajte prvi intervju Slavke u kojem govori da on radi kondicijske pripreme sa ekipom i ako je tako Sefere sa srecom i da zaradis jos koju paru.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:04 pm

Slavko ima neke recepte za pripreme sto je pokupio u Švabiji i zato voli on kontrolisati pripreme "sam",kao sto je i u Radniku radio.Neki plan za postepeno jacanje snage i izdrzljivosti.Tako da odlazak kondicionog ne bi trebali osjetiti al po meni bi trebali nekog prikljuciti u strucni stab da mu pomaze kao asistent.
Mada Slavko je cudan,mozda nekad i tvrdoglav,ako on misli da moze sam onda ga uprava treba podrzati u svemu.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:06 pm

Nama je potreban trener golmana, ipak ne moze slavko sve sam.

Imam neki osjecaj da ce ovo biti najljepse plavo proljece :)
MIRZA RASCIC
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:08 pm

Ne bih volio da radi sam.. Edis je prosle godine sam radio. Ja opet vjerujem da vise strucnih ljudi mora biti oko njega, ali ako iznese ovo sam i jos se plasira u Europu sa nekim uspjehom u Kupu, treba mu sve igracke zelje ispuniti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:19 pm

Počela je navala i na Miru. Juče Sefer seljak a danas Miro los čovjek. :D :D :D
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:20 pm

Nemojte zuriti sa tim pripremama i hvaljenjem cele, sve je to na rijec niko ne zna kako cemo izaci iz svega.
Mislim previse raja pise vjerujem u Slavka, dok je njega ne bojim se i sl.
Svi mi zelimo da bude mnogo bolje jer je slatkorijeciv ali ne treba trcat, lakapo i vidjet, nadam se i uzivat.
Kod nas Slavko tek sad treba da pocne pokazivat zasto je tu i sta zna i sta ima u glavi zacrtano.
Hocu reci prvo skoci pa reci hop...previse smo se puta opekli

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:27 pm

Ma ja ne govorim da treba sam da radi. Naprotiv. Ali sto se kondicijske pripreme tice pa oni Radnikovi su pucali od snage protiv Beroea a i u premijer ligi takodjer dok su nasi realno lose bili fizicki pripremljeni. Da li je to do Milosa ili Sefera ne znam. Protiv Sefera ne zelim reci nista lose vec mu pozeliti sretan put i neka uzme jos koju paru u svojoj karijeri.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:31 pm

Ma samo se sjetim Amarove svite iz oba mandata. Alispahić, Odović, Ibrahimović, pa onda Djurbuzović, Memić, Gušo i uz sve njih i kondicioni trener. A znamo kako smo prolazili u oba ta perioda. Pa pogledajmo i ove svjetske velikane. Svi imaju makar 2-3 vrhunska pomoćnika pored sebe. Neozbiljno je ostati samo na Slavki i Kariću a ni kondicionog nemamo.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:32 pm

chile je napisao/la:Nemojte zuriti sa tim pripremama i hvaljenjem cele, sve je to na rijec niko ne zna kako cemo izaci iz svega.
Mislim previse raja pise vjerujem u Slavka, dok je njega ne bojim se i sl.
Svi mi zelimo da bude mnogo bolje jer je slatkorijeciv ali ne treba trcat, lakapo i vidjet, nadam se i uzivat.
Kod nas Slavko tek sad treba da pocne pokazivat zasto je tu i sta zna i sta ima u glavi zacrtano.
Hocu reci prvo skoci pa reci hop...previse smo se puta opekli

Sent from my Plavo Sokocalo
Svako ti je slovo od suhog zlata.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:34 pm

Za pocetak treba vidjeti u kakvom ce stanju doci igraci na pripreme tj. pokazat ce se ko je radio individualno na sebi.

Samo da Slavko ne pogrijesi u zelji da sve vodi i radi, za fizicki dio priprema treba pomoc.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:37 pm

Ne moze debeli bolje ekipu spremiti od Sefera. Sefer je kondicioni trener, to mu je posao i to je usavršio. Sefera pustiti da radi po svom imati cemo top igrace.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:39 pm

storm_raider je napisao/la:Kakve samo tekstove pise Kenan Kaloper.. bravo majstore:

http://sport1.ba/premijer-liga-bih/bh-p ... bala/73558" target="_blank

Uzivanje je ovo citati.
odlican text....i rekao bi slika i prilika naseg fudbala i onda mi mastamo o nekom iskoraku , ma nekad mislim da bi se osevapili oni koji bi ukinuli sport skroz u nasoj drzavi.. :D...osim Zelje naravno :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:42 pm

tekst je izolovan od realnosti na više nivoa. u slobodinoj zatečenoj situaciji, jedina alternativa onome što je husić radio je da je krhnuo 15 miliona i sve poplaćao. i ovo kako jeste je čudo što je doveo i zadržao igrače. seljak, krkan, ovakav, onakav, pričajte šta hoćete, ali bolje nije moglo, čudo je i ono.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:44 pm

Vrag je napisao/la:Ne moze debeli bolje ekipu spremiti od Sefera. Sefer je kondicioni trener, to mu je posao i to je usavršio. Sefera pustiti da radi po svom imati cemo top igrace.
Nema potrebe za takvim epitetima prema našem treneru,ako vec hoćeš da znaš Sefer i ide jer ne moze da funkcionira s Slavkom. (I zbog još nekih problema koje neću da spominjem da se lešinari ne bi nasladjivali Jet je ovo ipak javni forum) Slavko trener starog kova i hoće za sve da se pita samim tim automatski za sve i odgovara iu tom sistemu kondicioni je višak.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:47 pm

mislim da je covjek napisao ono cemu se tezi zapravo,proizvodnja i prodaja igraca ...prodati ga ne mozes solidno kada istice ugovor za 6 mjeseci ...liga kakva jeste sama po sebi odron , sad zamisli da svake godinje svaki klub zaradi pa eto po milion od prodaje igraca....to bi vec licilo na nesto jbg
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:52 pm

Negdje je pisalo da Boccacini dolazi povrijedjen jos od zadnjeg (predzadnjeg) kola na pocetak priprema... To ne valja nikako, znaci da ni privatno nije mogao raditi puno
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:53 pm

ž'21 je napisao/la:Ma ja ne govorim da treba sam da radi. Naprotiv. Ali sto se kondicijske pripreme tice pa oni Radnikovi su pucali od snage protiv Beroea a i u premijer ligi takodjer dok su nasi realno lose bili fizicki pripremljeni. Da li je to do Milosa ili Sefera ne znam. Protiv Sefera ne zelim reci nista lose vec mu pozeliti sretan put i neka uzme jos koju paru u svojoj karijeri.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Moramo baratati cinjenicama.Znaci prva utakmica protiv kona 6 napadaca u prvih 11 samo prekid na utakmici nas je spasio da tu utakmicu ne izgubimo.Nakon toga slijede utakmice i formacija 4/4/2 na koju su svi upozoravali da sa igrackim kadrom koji mi imamo je nemoguce igrati.Dolaze rezultati kakvi dolaze.Poslije toga ekipa psihicki padne i to je to.Nakon sto smo se digli i vratili samopozdanje taj najspremniji Radnik smo ne pretrcali vec preskakali u Bijeljini od Sirokog nesretno izgubili a Zrinjski koji je po rijecima cele najbolji tim u BiH pojeli u Mostaru.Vrijeme je pred nama.Kako ce pripreme proci i kakvo cu misljenje imati za to cu uzeti parametar u vidu zdravstvenih kartona igraca nakon zavrsenih priprema i prvih utakmica u nastavku lige.
Zadnja izmjena: black64, dana/u pet jan 06, 2017 12:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jan 06, 2017 12:54 pm

Ona agencija izjavila da ako klub ne ponudi ugovor do kraja mjeseca Boccacini ide,a Cenan izjavio da ostaje do ljeta jer mu posudba traje do tad.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Blueee1921, Dzezvar, Google [Bot] i 204 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija