Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Brkoo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 23, 2016 11:38 pm

Ja bih za kapitena stavio Miru. Ima sve one pozitivne osobine koje volim kod fudbalera. Vole ga i postuju svi saigraci, i svi protivnici, svojim ponasanjem je primjer svima kako igrac treba da se ponasa, i na terenu i van terena. Ako produzi ugovor, neminovnost je da ide na ljeto, a kapitenskom trakom bi dobio na znacaju jos vise..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

storm_raider
Kontakt:

pet dec 23, 2016 11:39 pm

A ja cekam sedmicama da @arctg napise jedan zestok post, onako kako on to zna da poveze lijepo i plemenito.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

BlwD
Prijatelj foruma
Kontakt:

pet dec 23, 2016 11:39 pm

Ne vjerujem da ce neko od njih dvojice na krilo ici. Ovako imamo dva igraca koji mogu biti za nasu ligu vrhunski, a na nivou mogu odigrati cijelo jedno poluvrijeme i kasnije pocnu padati. A igraca kao sto su njih dvojica je potrebno imati cijelu utakmicu. I to je automatski unaprijeđenje u odnosu na proteklu polusezonu jer je tu poziciju morao popunjavati Ugljesa. Tako u zadnjih 20-30 minuta imamo Bekrica ili Zebu u punoj snazi, i to nam moze pomoci u mnogim utakmicama, posebno u ligi za prvaka. Ja mislim da ce oba dobijati jednake sanse.

Whisperer

pet dec 23, 2016 11:43 pm

Model1964 je napisao/la:
Pinkii je napisao/la:Bekric ili Zeba. Lendric je prekratko tu da bi bio kapiten tj. ne bi bilo fer da bude on pored Bekrica,Zebe,Memije pa cak i Stanica,a Miro mi ne lici na nekog ko moze biti kapiten neke ekipe. Znaci Bekrija ili Zeba pa ko bude imao vecu minutazu.
Nisi u pravu :ne:
Miro je pravi kapiten. Kapiten kakvog klub i treba, vrijedan, pošten, uzor mlađim.
Ne vidim šta to imaju Samir i Zajko što drugi igraci nemaju. Jedino godine :lol:
Ako pod kapiten mislimo na nekog ko ce se svađati sa sudijama i tražiti neku pravdu onda kapiten neka budNe Kroševski ;) , ima najviše iskustva.
Zamjenik, naravno Blagojevic :lol:
Vala Model i ja sam glasao za Miru momak je zaduzio sve nas svojim igrama u dresu naseg najdrazeg kluba- Po meni on je izbor pravi zasto? Gine Za svetiinju kao ni jedan od njih daje trud maxium u svakoj utakmici koju je odigro, on je primjer svim igracima naseg kluba kako se bori i gine za dres najvec kluba u BIH I SIREE!! Zamjenik da bude Bogi ili lendric imaju neki autoritet sto treba jednom kapitenu i dolikuje !! :zeljeznicar1:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

1921.ba
Kontakt:

pet dec 23, 2016 11:45 pm

ne moze miro nikako, pa on se izvine ekipi protivnika kad im zabije go :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

mirzoni1921
Kontakt:

pet dec 23, 2016 11:49 pm

Jel Zeba igrao za slobodu u kupu ove godine? Zanima me iz razloga da li ce moci igrati za nas u kupu

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Pinkii
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet dec 23, 2016 11:50 pm

mirzoni1921 je napisao/la:Jel Zeba igrao za slobodu u kupu ove godine? Zanima me iz razloga da li ce moci igrati za nas u kupu

Nije. Moze igrati za nas.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:

mirzoni1921
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet dec 23, 2016 11:54 pm

Pinkii je napisao/la:
mirzoni1921 je napisao/la:Jel Zeba igrao za slobodu u kupu ove godine? Zanima me iz razloga da li ce moci igrati za nas u kupu

Nije. Moze igrati za nas.
Hvala brate

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pet dec 23, 2016 11:55 pm

storm_raider je napisao/la:A ja cekam sedmicama da @arctg napise jedan zestok post, onako kako on to zna da poveze lijepo i plemenito.
Jedino sto on moze povezati je dvije noci u kafani nista drugo :D

Grbavica
Kontakt:

pet dec 23, 2016 11:56 pm

arelinho je napisao/la:Ja sam vala glasao za Bogija. Kada zna pljuvati svoj klub onda će mu biti lako protiv sudije i protivničkih igrača. :kafa: :kafa:
A i načitan je, zna kako pricati sa sudijama.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

chena
Kontakt:

sub dec 24, 2016 12:11 am

A gdje Stanic? I on je nosio kapitensku traku.

chile
Kontakt:

sub dec 24, 2016 12:11 am

Iz mog ugla gledanja jedino momak sa zavrnutim sorcem zasluzuje traku, ali pitanje koliki je autoritet jer definitivno igrac s najvecim autoritetom mora biti kapiten.
Neko ko ce biti produzena ruka sefu i ko smije odbrusiti svakom suigracu.
Zeba je logicno rijesenje ali kao neko ko je "tek dosao" je diskutabilan, za vecinu igraca on je samo novajlija.
Ne sumnjam u Salku i njegov odabir ipak je on stara kajla.

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

Ajzea
Kontakt:

sub dec 24, 2016 12:15 am

Bratu Minjore, neka je sretan rodjendan !

sz21
Kontakt:

sub dec 24, 2016 12:19 am

@minjore sve najbolje brate !
Jednom Zeljeznicaar, uvijek Zeljeznicar to je tako. I.O

Whisperer

sub dec 24, 2016 12:21 am

@minjore svee najboolje bruda :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Brkoo
Kontakt:

sub dec 24, 2016 12:27 am

1921.ba je napisao/la:ne moze miro nikako, pa on se izvine ekipi protivnika kad im zabije go :D
Meni je to simpaticno skroz, nesto kao Rocco Siffredi, dominira a opet to tako gospodski djeluje, imas osjecaj da bi mogao da ga gledas citav dan dok hebe. Posjeduje i dozu elegancije, nesto poput Federera, protivnik u jednu lopta u drugu stranu. U Miri ima i malo lucidnosti sto je karakteristicno npr. za Ronnia O'Sullivana. On kad ubaci hirurski precizno loptu u rupu, ja da sam sudija ne bih je vadio iz rupe, rekao bih samo , svaka cast majstore. Fali mu samo malo fakinluka, nesto sto je imao npr. Eric Cantona, da se zna da si gazda na terenu. Da ima bar malo fakinluka u njemu, 100% bi bio kapiten..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u sub dec 24, 2016 12:31 am, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Haklapuc
Kontakt:

sub dec 24, 2016 12:29 am

Ne maštajte o Štili bezveze. Da znate kakvu ponudu ima iz Azije, zamantalo bi vam se. Ali opet prije da će u Poljsku opet, ne privlači ga Azija.

Zeba s manirima "mahalca" mi nikad ne bi bio kapiten. Miro nije za to, treba neko ko se može autoritativno postaviti i u svlačionici i sudijama, a ne vidim nikog drugog osim Bekrića. Pogotovo ako nastavi ovako igrati, i saigrači će ga još više cijeniti.

Da li nam se ovo obija o glavu tjeranje Kramarića? On mi se činio kao najbolji lijevi bek kojeg smo doveli u zadnje 2-3 godine (a jaka je konkurencija :D ), a nije dobio puno prilike za igru. Nekako je pao u drugi plan poslije lošijeg debija protiv Širokog na Grbavici, a bar po mom mišljenju sve što je poslije odradio, odradio je sasvim korektno. Zato i mislim da je nekako brzopleto otjeran, a vidimo koliko je teško naći pristojnog lijevog beka. Da, šteta i što Husić nema mozga, i on je mogao biti solidan bek za nas.

Na poziciji štopera bih volio da dovedemo nekog mladog igrača, do 21-22 godine, ali koji već ima 2-3 seniorske sezone iza sebe i jednog baš iskusnog (ali ovaj put s koljenima) koji će doprinijeti kratkoročnom cilju i uz kojeg će ovaj mlađi stasati.

Jaozinho22

sub dec 24, 2016 12:55 am

Sretan rođendan bratu Minjoreu uz poruku da smanji čaj.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Omar500
Moderator
Kontakt:

sub dec 24, 2016 12:59 am

Edin Višća je odličnim igrama otvorio put bh. igračima u Tursku

Hadis Zubanović, zastupnik bh. igrača u Turskoj Edina Višće, Riada Bajića, Amira Hadžiahmetovića i Denija Miloševića, govori o učinku, interesima turskih i evropskih velikana • Uskoro i novi transferi

Bh. fudbaleri u Turskoj iza sebe imaju odlične igre u ovoj polusezoni. Edin Višća nosilac je igre lidera i najvećeg iznenađenja prvenstva Basaksehira, dok je Riad Bajić, član Konyaspora, drugi strijelac lige.

Ambicije kluba

U Konyasporu nastupaju još dva bh. igrača Amir Hadžiahmetović i Deni Milošević, a najveće zasluge za njihove angažmane u Turskoj imaju zastupnici Hadis Zubanović i Nedim Hrapović. U razgovoru za naš list Zubanović ističe da je Edin Višća svojim blistavim partijama otvorio vrata bh. igračima u Turskoj.

- Moram istaći da je Višća svojim dobrim igrama, evo već šestu godinu, otvorio vrata ostalima. Njegova ekipa je hit prvenstva i nakon prošlogodišnjeg 4. mjesta, ove godine je lider i nakon 15 kola nema poraza, govori Zubanović, koji ističe da interesovanje drugih klubova za Višću raste iz dana u dan.

- Prošle godine smo imali dosta ponuda i interesovanja za Edina, ali je njegov klub pokazao velike ambicije za ovu godinu i ponudio mu novi ugovor. Mislim da smo ispravno postupili, a to govore i rezultati Basaksehira ove sezone, govori Zubanović i nastavlja:

- U Konyasporu nastupaju naša tri mlada igrača, a dva su izdanak Željine škole Bajić i Hadžiahmetović, dok je Milošević stigao iz Belgije. Moram istaći da su sa njima u klubu oduševljeni, kako igračkim tako i ljudskim karakteristikama. Riad se ove godine malo izdvojio svojim golovima, a zasluge imaju i treneri. To su Aykut Kocaman (legendarni igrač Fenerbahcea, op. a), kao i naš Fahrudin Omerović, koji su momcima od velike pomoći kao što su bili i meni kada sam igrao za Istanbulspor (2001/02).

Zubanović ističe da je Višća bio na meti velike četvorke u Turskoj, ali i klubova iz Engleske i Španije, dok je Galata zainteresovana za Bajića, kao i još neki klubovi.

- Važno je da nastave ovako kako su krenuli i da puno ne razmišljaju o drugim stvarima. Višća je rekorder po broju odigranih utakmica u kontinuitetu i već tri godine zaredom je počeo svaki meč. I naši internacionalci u Konyi su među najstandardnijim u svojoj ekipi, rekao je Zubanović i dodao:

Respektabilna liga

- Bajić je postigao osam golova i ima dvije asistencije, što je pola golova koje je Konyaspor postigao ove sezone. Amir je odigrao ukupno 20 utakmica, a Deni 22, kao i Riad. Mogu poželjeti da svi ovako nastave i da ćemo u perspektivi odvesti još kojeg igrača s naših prostora u tursku ligu, koja je zaista respektabilna sa svim igračima koji tamo nastupaju, poput Sneijdera, Podolskog, Van Persia...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Ajzea
Kontakt:

sub dec 24, 2016 1:01 am

Miroslav Stevanovic ili Ivan Lendric za kapitena !

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], buckybarnes1921, Google [Bot], Mamba1921 i 17 gostiju.

Prijava  •  Registracija