Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 1:57 pm

Elegant je napisao/la:slika

:karanje:

Ljepota.
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 1:57 pm

Kjosevskom je vrijeme da pokaze napredak u odnosu na prosli period, odnosno od momenta kako je dobio sansu da brani. To je neko moje misljenje, mada cesto fulim kada su golmani u pitanju. On ima neke dobre karakteristike osim mladosti koju cesto spominjemo, a najcesce vezano za neki eventualni transfer. Ta mladost mu moze biti odredjeni alibi za neke propuste koje on kao golman ima i vjerujem da se to radom i vremenom moze korigovati. Ali mislim i da je vrijeme da on kao golman napreduje i da sete mane sve manje vide, On bi trebao od ove polusezone ili najkasnije sa pocetkom naredne godine da unaprijedi svoj rad i da to u utakmicama postane vidljivo. Ako se to ne bi desilo, onda je nazalost dostigao svoje limite, a oni onda ne bi bili za nesto vise od kvaliteta ove lige. Ja ocekujem da on moze biti dosta bolji i da njegov potencijal napreduje sa vremenom, gdje bi mogao izrasti u golmana koji bi mogao ostvariti transfer u jacu ligu gdje bi branio kao prvi golman u nekoj ekipi.
Nadam se da ce se to ipak ostvariti i da ce on biti golman normalne klase koji moze jos dosta napredovati od ovoga sto pokazuje danas kao golman.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 2:07 pm

to je otprilike tako, na ovom nivou on je dobar golman za naše lige. međutim 21 je bukvalno prva mladost za golmana i bili su i veliki golmani i lošiji u tim godinama. tj. itekako ima vremena, ali mnogo će biti do njega i njegovog rada, truda i stabilnosti. on ima neke dobre i odlične stvari koje se ne mogu naučiti, kao refleks na liniji.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 2:11 pm

LARS1921 je napisao/la:spojit ovu novinarku i bikica i odradit jedan intervju
Brate ova ne zna da prica, krevelji se, vise mi djeluje Aco kao novinar a ne ona.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 2:15 pm

pile87 je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:spojit ovu novinarku i bikica i odradit jedan intervju
Brate ova ne zna da prica, krevelji se, vise mi djeluje Aco kao novinar a ne ona.
zato spojit njih dvoje, jednu dobru emisiju od 60ak minuta, komedija
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 2:28 pm

​Članovi sindikata BH Telecom, OSO Telekom Inžinjering kupili su sedam stolica. Novi kupci su: Sanjin Sijamija, Imraan Sijamija, Bećir Zulović, Tarik Dževlan, Amer Mujan, Dejan Šehović i Danis Šehović.

Ako je bilo, halalite...
Ici ce ovo na 350 desetogodisnjih na kraju kako je krenulo :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 2:34 pm

slika s fb-a

slika

post sa skyscrapercity foruma od forumasa @leopol
slika

Plavo bi trebao biti pravi plato ispred Istoka, jer će Istok biti tribina najvećeg kapaciteta i namjenjena najširem spektru gledalaca, pogotovo roditeljima sa djecom.

Zeleno je zona ogranicenog pristupa za sluzbena lica, medije, VIP i posebne ulaznice za Zapad, a logika bi bila da Zapad zbog infrastrukture ima daleko manji kapacitet, svega 50 ili 60% od onoga na istoku.

Zona za gostujuce navijace na Sjeveru bi mogla biti fleksibilna, pa tako žuta bude za niski rizik (gostuje NK Mramor) a crveni bi bila zona visokog rizika tj gradski derbi

Crno bi bilo dobro da je objekat tipa dvostrana biletarnica ili neka čvrsta prepreka.

Ostaje problem kuda osigurati siguran pristup za ovaj svijetloplavi plato za novi Jug, i po meni je to realno moguće jedino sa Tranzita izgraditi
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 2:36 pm

Ovi iz Butmira se ne zezaju :11:
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 2:40 pm

slika
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 2:42 pm

Gospodin čovjek, nema šta.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
CARSONIO
Postovi: 290
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 2:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 2:46 pm

Hare79 je napisao/la:Ovi iz Butmira se ne zezaju :11:
Trazili smo bagere dobili smo kranove hahahahah
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 2:59 pm

Aco lijepo prica... Amila ima iritantan glas, prica kroz nos i peci se.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 3:00 pm

k'o da mi čitaš misli, upravo sam htio ukazati na razliku između kreveljenja i pečenja, gdje je ovo drugo pravi izraz :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 3:11 pm

boccaccio je napisao/la:Kjosevskom je vrijeme da pokaze napredak u odnosu na prosli period, odnosno od momenta kako je dobio sansu da brani. To je neko moje misljenje, mada cesto fulim kada su golmani u pitanju. On ima neke dobre karakteristike osim mladosti koju cesto spominjemo, a najcesce vezano za neki eventualni transfer. Ta mladost mu moze biti odredjeni alibi za neke propuste koje on kao golman ima i vjerujem da se to radom i vremenom moze korigovati. Ali mislim i da je vrijeme da on kao golman napreduje i da sete mane sve manje vide, On bi trebao od ove polusezone ili najkasnije sa pocetkom naredne godine da unaprijedi svoj rad i da to u utakmicama postane vidljivo. Ako se to ne bi desilo, onda je nazalost dostigao svoje limite, a oni onda ne bi bili za nesto vise od kvaliteta ove lige. Ja ocekujem da on moze biti dosta bolji i da njegov potencijal napreduje sa vremenom, gdje bi mogao izrasti u golmana koji bi mogao ostvariti transfer u jacu ligu gdje bi branio kao prvi golman u nekoj ekipi.
Nadam se da ce se to ipak ostvariti i da ce on biti golman normalne klase koji moze jos dosta napredovati od ovoga sto pokazuje danas kao golman.
Samo mi reci pod kim ce napredovati?
Ibrahim Sehic je bio katastrofa kada je postavljen, pa je radom dospio do reprezentacije i transfera, a dovela mu se konkurencija onaj mali iz Hajduka Urosevic ili kako.
Kjosa nema konkurencije, zna da ce braniti, trenira ga klocina nevidjena, kojem ni po cemu nije mjesto ni blizu Zelje a kamoli u Zelji.
Ko ga trenira dobro je da decko ne nazaduje...
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 3:35 pm

Bivši predsjednik FK Željezničar i sadašnji član Skupštine, Faruk Telibećirević, podržao je izgradnju istočne tribine kupovinom deset desetogodišnjih ulaznica.

slika
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 3:41 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 3:43 pm

LARS1921 je napisao/la:Bivši predsjednik FK Željezničar i sadašnji član Skupštine, Faruk Telibećirević, podržao je izgradnju istočne tribine kupovinom deset desetogodišnjih ulaznica.

slika
Uvijek je bio gigant :klanjase2:
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 3:43 pm

mirzza je napisao/la:
boccaccio je napisao/la:Kjosevskom je vrijeme da pokaze napredak u odnosu na prosli period, odnosno od momenta kako je dobio sansu da brani. To je neko moje misljenje, mada cesto fulim kada su golmani u pitanju. On ima neke dobre karakteristike osim mladosti koju cesto spominjemo, a najcesce vezano za neki eventualni transfer. Ta mladost mu moze biti odredjeni alibi za neke propuste koje on kao golman ima i vjerujem da se to radom i vremenom moze korigovati. Ali mislim i da je vrijeme da on kao golman napreduje i da sete mane sve manje vide, On bi trebao od ove polusezone ili najkasnije sa pocetkom naredne godine da unaprijedi svoj rad i da to u utakmicama postane vidljivo. Ako se to ne bi desilo, onda je nazalost dostigao svoje limite, a oni onda ne bi bili za nesto vise od kvaliteta ove lige. Ja ocekujem da on moze biti dosta bolji i da njegov potencijal napreduje sa vremenom, gdje bi mogao izrasti u golmana koji bi mogao ostvariti transfer u jacu ligu gdje bi branio kao prvi golman u nekoj ekipi.
Nadam se da ce se to ipak ostvariti i da ce on biti golman normalne klase koji moze jos dosta napredovati od ovoga sto pokazuje danas kao golman.
Samo mi reci pod kim ce napredovati?
Ibrahim Sehic je bio katastrofa kada je postavljen, pa je radom dospio do reprezentacije i transfera, a dovela mu se konkurencija onaj mali iz Hajduka Urosevic ili kako.
Kjosa nema konkurencije, zna da ce braniti, trenira ga klocina nevidjena, kojem ni po cemu nije mjesto ni blizu Zelje a kamoli u Zelji.
Ko ga trenira dobro je da decko ne nazaduje...
Trenutni trener je bio golman i to dobar, ako Slavko ne ispravi školske greške koje Vedran pravi onda neće niko a što se tiče Karića on je tu da ispuni normu i da radi sa golmanima po programu i planu koji je dobio. Vedran je već napredovao u ovih par mjeseci i konačno se malo odlijepio od linije, talenat ima ali slabo individualno provodi vrijeme na svom napretku i to ga sputava da napravi ozbiljniji iskorak u svojoj karijeri.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 3:49 pm

226 :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 22, 2016 3:50 pm

kremenko je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Bivši predsjednik FK Željezničar i sadašnji član Skupštine, Faruk Telibećirević, podržao je izgradnju istočne tribine kupovinom deset desetogodišnjih ulaznica.

slika
Uvijek je bio gigant :klanjase2:
Bravo.

Ma ide ovo ko halva. Čim ovo pukne (a ne sumnjam više sekunde), treba odmah krenuti sa jugom po istom principu. Ha ja. Voli narod Želju.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 172 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija