Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Jaozinho22
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 11:51 pm

Ahmed Hasanović....to ime obavezno upamtiti !
Jedan od najboljih strijelaca u kadetima ako ne i najbolji,danas zabio i za repku..
ŠKOLA FUDBALA GRBAVICA !
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Elegant
Kontakt:

uto dec 06, 2016 11:53 pm

Na gg.ba nasa tema pisu o rekonstrukciji terena, pa mi pade na pamet gdje bi mi igrali domace utakmice dok bi trajala rekonstrukcija to je minimalno mjesec dana za takav posao. Vjerovatno se to ne bi radio za vrijeme sezone, jedino pred ljeto kada zavrsi ista, ali opet u slucaju da izborimo europu te sezone morali bi je igrati na lavoru. :(
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

1950
Kontakt:

sri dec 07, 2016 12:06 am

A da li postoji mogucnost osnivanja nekog B tima, s obzirom da su nam hajmo reci neke ambicije porasle i da je izvjesno da neće biti puno mjesta za ove mlađe igrače. Mislim da bi imali više koristi da igraju protiv seniora pa kakve god kvalitete bili, jer na primjeru Halvadžića možemo vidjeti kako je to kad se strašno talentovan i školovan igrač ne navikne na "tvrđu kost"

delinjo
Kontakt:

sri dec 07, 2016 12:06 am

Elegant je napisao/la:Na gg.ba nasa tema pisu o rekonstrukciji terena, pa mi pade na pamet gdje bi mi igrali domace utakmice dok bi trajala rekonstrukcija to je minimalno mjesec dana za takav posao. Vjerovatno se to ne bi radio za vrijeme sezone, jedino pred ljeto kada zavrsi ista, ali opet u slucaju da izborimo europu te sezone morali bi je igrati na lavoru. :(
pa da je pocnu na ljeto raditi poslije sezone ne treba vise od mjesec dana da se to uradi....a realno mjesec dana i ima lufta od kraja sezone do evropskih tekmi...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

delinjo
Kontakt:

sri dec 07, 2016 12:08 am

1950 je napisao/la:A da li postoji mogucnost osnivanja nekog B tima, s obzirom da su nam hajmo reci neke ambicije porasle i da je izvjesno da neće biti puno mjesta za ove mlađe igrače. Mislim da bi imali više koristi da igraju protiv seniora pa kakve god kvalitete bili, jer na primjeru Halvadžića možemo vidjeti kako je to kad se strašno talentovan i školovan igrač ne navikne na "tvrđu kost"
bravo majstore odlicno pitanje...mislim da bi i prvi tim uz postojanje takvog b tima bio jaci za 30 % jednostavno imao bi igrace koji bi bili na oku i svaki vikend igrali utakmice....i ako doguraju do federalne to bi bio vrh...ali za takvo nesto prvo treba imati dominantan prvi tim koji vedri i oblaci u ovoj zabokrecini...tek tada bi mogli povecati fond i posvjestiti se tom pitanju...moje misljenje naravno :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

Grbavica
Kontakt:

sri dec 07, 2016 12:17 am

Ili sa nekim timom potpisati ugovor po kojem ce naši mladi igrači imati zagarantovanu minutažu

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Izlija
Moderator
Kontakt:

sri dec 07, 2016 12:21 am

Nema tu neke rekonstrukcije, kada taj dio dođe na red to će biti veliki zahvat i sve će se bukvalno morati raditi sa nule. Kvalitet nove podloge će zavisiti od dostupnih finansija za takav poduhvat jer i tu ima nekoliko modaliteta kako se to može uraditi ali u svakom slučaju bi taj zahvat trajao duže od mjesec dana jer kada se nova trava postavi mora se čekati oko 15 dana da bi se moglo igrati na njoj, iako je to jako bitan segment za igru ja lično nisam za to da se radi trava dok se veliki građevinski radovi ne završe i ne skupi malo više para, nemojte zaboraviti da treba natkriti tribine a to natkrivanje košta kao i izgradnja istih. Kako čujem i trava je u planu da se radi u skorije vrijeme ali je to "skorije" relativan pojam na našim prostorima, meni je bitno da se napokon radi i da te radove vodi neko ko ima viziju i realan pogled na situaciju još samo da ima podršku vlasti sve bi bilo lakše.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

Plava Porodica
Kontakt:

sri dec 07, 2016 12:49 am

Ma koliko sam vidio da je masa raje da se poslije prve faze istoka kao prioritet stavi promjena trave. I definitivno treba tako misliti. Pa onda neka poslije razmisljaju o natkrivanju istoka, pravljenju juga etc.
Vjerujte mi da bi se bar kvalitet fudbala na Grbavici digao za 25% i tu bi tek moglo doci do izrazaja npr Mirino znanje i tehnika, Jovanovi pasovi i oni njegovi ludi prodori, Memija prodornost a da mu ne odskoci lopta etc..

A sto se tice B tima, bilo je govora o tome koliko se sjecam prosle zime, ali eto od tada nista konrektno. A i to bi bila prava stvar :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

delinjo
Kontakt:

sri dec 07, 2016 1:19 am

Plava Porodica je napisao/la:Ma koliko sam vidio da je masa raje da se poslije prve faze istoka kao prioritet stavi promjena trave. I definitivno treba tako misliti. Pa onda neka poslije razmisljaju o natkrivanju istoka, pravljenju juga etc.
Vjerujte mi da bi se bar kvalitet fudbala na Grbavici digao za 25% i tu bi tek moglo doci do izrazaja npr Mirino znanje i tehnika, Jovanovi pasovi i oni njegovi ludi prodori, Memija prodornost a da mu ne odskoci lopta etc..

A sto se tice B tima, bilo je govora o tome koliko se sjecam prosle zime, ali eto od tada nista konrektno. A i to bi bila prava stvar :)
ma ne mozes ti ni u evropi ocekivati da nesto odigras kada si prije toga imao 30 tekmi na oranici gdje je lopta skakala i gdje ne mozes na 2 metra poslati pas ...ima izuzetaka i neki tereni znaju biti ok kad je fino vrijeme ali to je u vrh glave 10 tekmi u sezoni....i onda dodjes u evropu gdje ljudila lopta ne skace...i pustis ga sa 16 da puca kao igrace Drine jer znas da ce mu loptda odskociti i pogoditi reflektor,ali kurko brat je zategne pa ti sviraj kurcu :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

sajo10
Kontakt:

sri dec 07, 2016 1:38 am

storm_raider je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Da nezna mozda neko ovdje do kad imaju ugovore ova petica omladinaca (Amar, Anel, Meldin, Haris Aldin)... Hvala :)
Do 2019. godine prijatelju.
Hvala ti!

MrRiccoli
Kontakt:

sri dec 07, 2016 2:30 am

Kod obnove terena mislim da klub ima itekako potrebu da aplicira za sredstva od UEFE jer oni podrzavaju takve projekte, naravno ne mislim da ce platiti sve ali vjerujem da ce dati odredjeni dio sredstava.

Sent from my C5303 using Tapatalk

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

sri dec 07, 2016 8:12 am

Elegant je napisao/la:Na gg.ba nasa tema pisu o rekonstrukciji terena, pa mi pade na pamet gdje bi mi igrali domace utakmice dok bi trajala rekonstrukcija to je minimalno mjesec dana za takav posao. Vjerovatno se to ne bi radio za vrijeme sezone, jedino pred ljeto kada zavrsi ista, ali opet u slucaju da izborimo europu te sezone morali bi je igrati na lavoru. :(
najbolje poceti, ako vec, promjenu terena poslije evropskih utakmica, tj. u septembru/oktobru... pa radije da igramo par domacih utakmica u prvenstvu na kosevu (a nije da nikad nismo) nego da evropske utakmice odigramo tamo...
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

ublehas
Kontakt:

sri dec 07, 2016 8:28 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
najbolje poceti, ako vec, promjenu terena poslije evropskih utakmica, tj. u septembru/oktobru... pa radije da igramo par domacih utakmica u prvenstvu na kosevu (a nije da nikad nismo) nego da evropske utakmice odigramo tamo...
Bolje Otoka.

teatrale36
Kontakt:

sri dec 07, 2016 8:34 am

Ma daj da mi skupimo pare za istok, to je sad prioritet, mislim ja da tu nedostaje novca cim se ne pocinje sa ovim radovima ,sve mi ovo odugovlačenje sa gradjevinskom mirise na to nazalost.

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sri dec 07, 2016 8:54 am

teatrale36 je napisao/la:Ma daj da mi skupimo pare za istok, to je sad prioritet, mislim ja da tu nedostaje novca cim se ne pocinje sa ovim radovima ,sve mi ovo odugovlačenje sa gradjevinskom mirise na to nazalost.
:zid: :zid:

Elegant
Kontakt:

sri dec 07, 2016 9:01 am

Ivan Kostic potencijalno pojacanje !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

ChWilla
Kontakt:

sri dec 07, 2016 9:02 am

križanac miloša kostića i ivana lendrića :D
gradi željo boli te *****

augustbraun21
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri dec 07, 2016 9:03 am

teatrale36 je napisao/la:Ma daj da mi skupimo pare za istok, to je sad prioritet, mislim ja da tu nedostaje novca cim se ne pocinje sa ovim radovima ,sve mi ovo odugovlačenje sa gradjevinskom mirise na to nazalost.
Miske je izjavio ranije u slučaju nedostatka love da će sam donamiriti ostatak iz sopštvenog đepa.

storm_raider
Kontakt:

sri dec 07, 2016 9:18 am

Para ne nedostaje, pare su ostavljane sa strane za ovu svrhu na odvojenom racunu koji niko nije dirao. Vjerovao ti ili ne.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Hare79
Kontakt:

sri dec 07, 2016 9:27 am

Mislim da se bez razloga brinemo o tome hoće li ili neće biti izgrađena istočna tribina. To je nepovratan proces, sve je pokrenuto, čak se na licu mjesta vrše pripremne aktivnosti. Moraju se neke stvari pripremiti, ne može se odmah počet sa šalovanjem. Ja se uopšte ne brinem za to, brinem se samo gdje da nabavim 1.000 KM.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 10 gostiju.

Prijava  •  Registracija