Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
damirfile
Postovi: 3367
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:17 pm

Gdje je taj bum :? da :pivo: .
 
incident
Postovi: 71
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 4:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:23 pm

Prvo izvinjenje na upadu,a drugp cestotle na demoliranju Zrinje i trece cestitka za trce mjesto.Kao sto sam vam i govorio Obradovic ide napolje,gledaji ga neki Japanci,a od Pece na nista ni u bajka.Ne bih nesto da unarijed prognoziram,ali ako mu ne obezbjedite ono sto bude trazio da se dovede od igraca i jos to ne krene kako valja mogao bi on se on uhvatit noge,posto vidim da je lod vas situacija vise nallonjena da se napravi evropska Grbavica(kao i lod naa sto hoce reflektore),a tada se stedi na igraca.
 
incident
Postovi: 71
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 4:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:26 pm

incident je napisao/la:Prvo izvinjenje na upadu,a drugo cestitke na demoliranju Zrinje i trece cestitka za trce mjesto.Kao sto sam vam i govorio Obradovic ide napolje,gledali ga neki Japanci,a od Pece nema nista ni u bajci.Ne bih nesto da unarijed prognoziram, lod Slavka,ali ako mu ne obezbjedite ono sto bude trazio da se dovede od igraca i jos to ne krene kako valja mogao bi on se on uhvatit noge,posto vidim da je lod vas situacija vise nallonjena da se napravi evropska Grbavica(kao i kod naa sto hoce reflektore),a tada se stedi na igraca.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:28 pm

incident je napisao/la:Prvo izvinjenje na upadu,a drugp cestotle na demoliranju Zrinje i trece cestitka za trce mjesto.Kao sto sam vam i govorio Obradovic ide napolje,gledaji ga neki Japanci,a od Pece na nista ni u bajka.Ne bih nesto da unarijed prognoziram,ali ako mu ne obezbjedite ono sto bude trazio da se dovede od igraca i jos to ne krene kako valja mogao bi on se on uhvatit noge,posto vidim da je lod vas situacija vise nallonjena da se napravi evropska Grbavica(kao i lod naa sto hoce reflektore),a tada se stedi na igraca.
Sta je pisac htjeo reci ????

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:31 pm

incident je napisao/la:
incident je napisao/la:Prvo izvinjenje na upadu,a drugo cestitke na demoliranju Zrinje i trece cestitka za trce mjesto.Kao sto sam vam i govorio Obradovic ide napolje,gledali ga neki Japanci,a od Pece nema nista ni u bajci.Ne bih nesto da unarijed prognoziram, lod Slavka,ali ako mu ne obezbjedite ono sto bude trazio da se dovede od igraca i jos to ne krene kako valja mogao bi on se on uhvatit noge,posto vidim da je lod vas situacija vise nallonjena da se napravi evropska Grbavica(kao i kod naa sto hoce reflektore),a tada se stedi na igraca.
Amar je bez posla, samo naprijed. Ako hoce odmah :D
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:31 pm

Da nam nece doci Obradovic,a ni Peco. I da Slavko moze otici vrlo lahko ako mu Uprava ne obezbjedi dovoljno novca da dovede igrace koje zeli zbog stadiona kojeg pravimo. Tako sam ja shvatio.

Zakaric raskinuo ugovor.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:33 pm

Pinkii je napisao/la:Da nam nece doci Obradovic,a ni Peco. I da Slavko moze otici vrlo lahko ako mu Uprava ne obezbjedi dovoljno novca da dovede igrace koje zeli zbog stadiona kojeg pravimo. Tako sam ja shvatio.

Zakaric raskinuo ugovor.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
Da samo je poseban budzet za stadion.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
incident
Postovi: 71
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 4:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:35 pm

chile je napisao/la:
incident je napisao/la:Prvo izvinjenje na upadu,a drugp cestotle na demoliranju Zrinje i trece cestitka za trce mjesto.Kao sto sam vam i govorio Obradovic ide napolje,gledaji ga neki Japanci,a od Pece na nista ni u bajka.Ne bih nesto da unarijed prognoziram,ali ako mu ne obezbjedite ono sto bude trazio da se dovede od igraca i jos to ne krene kako valja mogao bi on se on uhvatit noge,posto vidim da je lod vas situacija vise nallonjena da se napravi evropska Grbavica(kao i lod naa sto hoce reflektore),a tada se stedi na igraca.
Sta je pisac htjeo reci ????
Vidim da ste vodili polemiku oko dolaska ovog igraca iz Krupe,ali kao skup je.On je vjerovatno bio izricita zelja Petrovica,ali klub bas nema toliko para da placa skupog igraca i radi infrastrukturni projekat koji puno kosta.Ocu da kazem da se celo nece zadovoljiti bas prosjekom,zato je i otisao iz Bn kada je shvatio da Radnik nema toliko para za vrhunske igrace,dok to po njegovoj logici nije slucaj kod Zelje

Sent from my Plavo Sokocalo
 
shminka
Postovi: 109
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 6:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:38 pm

Normalno, gdje bi se Željom zadovoljio nakon godina provedenih u Radniku, ne prihvata on prosjek
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:41 pm

Jbg, nije da smo u rangu Dinama da placamo obestecenja za igrace iz lige. Sto se tog Vukotica tice, izgleda da je pod profi ugovorom, pa nista od toga. Braca Ilic bi da zarade stogod od Krupe, ali ne znam koliko bas lako iz Krupe mogu prodati igraca. Drugo je Radnik, imaju Krstajica, ali opet se niko iz Radnika ne moze prodati kao iz Zeljeznicara.

Plasira se mjesecima prica da se nema vise para, sto je apsolutna glupost. Druga je stvar da li imamo pare za obestecenje od 250 hiljada maraka (lupam), ali klub je stabilan. Kao sto pile rece, sva sredstva za istocnu tribinu su posebno odvojena samo za tu svrhu.

Ako je istina za Zakarica da je raskinuo ugovor, onda drzim fige da dodje kod nas. Stanic je zvijer :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:43 pm

Zasto se sipate benzin na vatru ?

Znamo da u klubu nije idealno, da se uprava, Petrovic i tim bore na vise frontova. Bez veze cete privuci dusmane i pocet ce se pisati po forumima, portalima, FB, da nas Slavko napusta zbog toga sto su svi novci skoncentrisani na istok, da nece biti zvucnih pojacnja, da je upitna borba za lig za prva i kasnije za europu na proljece i ljeto.

Svi znamo kako je lako dusmane probuditi a oni ne biraju sredstva. Petrovic dobro zna da klub nema 100.000 KM za igraca, nikada nije ni imao samo za jednoga, nece imati jos dugo vremena u buducnosti, znac covjek da ce biti limitran sa pojacanjima jer nece doci "dobri" igraci za kikiriki.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:47 pm

Zakarić raskinuo s Dinamom: Istina je, zvao me je Željo

Goran Zakarić, bivši mladi i "A" reprezentativac BiH, jedan je od Željezničarovih "pickova" za zimski prijelazni rok. Fudbaler koji je dominirao premijerligaškim terenima raskinuo je ugovor sa Dinamom i napustio Slaven Belupo u kojem je bio na posudbi, a naredni klub u njegovoj karijeri bi, po svemu sudeći, mogao biti Željezničar. Nije to tajna, nije ni 'navodno', a Zakarić je za xxx potvrdio da bi u slučaju nepronalaska inostranog angažmana pristao doći na Grbavicu.

"Sa Dinamom sam dogovorio prijevremeni raskid ugovora i trenutno sam slobodan igrač. Prva opcija mi je, naravno, da pokušam otići u inostranstvo i volio bih da uspijem u tome. Ipak, ako od toga ne bude ništa, onda nije isključeno da dođem u Željezničar. Kontakta je bilo, međutim to ne znači da je posao završen", kazao nam je Zakarić.

Zakarić se spletom okolnosti u proteklom periodu nije naigrao u dresu Slaven Belupa. Uzimajući u obzir njegove kvalitete, nema sumnje da bi predstavljao veliko pojačanje za najtrofejniji bosanskohercegovački klub.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:52 pm

Elegant je napisao/la:Zasto se sipate benzin na vatru ?

Znamo da u klubu nije idealno, da se uprava, Petrovic i tim bore na vise frontova. Bez veze cete privuci dusmane i pocet ce se pisati po forumima, portalima, FB, da nas Slavko napusta zbog toga sto su svi novci skoncentrisani na istok, da nece biti zvucnih pojacnja, da je upitna borba za lig za prva i kasnije za europu na proljece i ljeto.

Svi znamo kako je lako dusmane probuditi a oni ne biraju sredstva. Petrovic dobro zna da klub nema 100.000 KM za igraca, nikada nije ni imao samo za jednoga, nece imati jos dugo vremena u buducnosti, znac covjek da ce biti limitran sa pojacanjima jer nece doci "dobri" igraci za kikiriki.
ti si meni kralj
ne jebes ti zivu silu
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:53 pm

Omar500 je napisao/la:
Zeljocity je napisao/la:
BlwD je napisao/la:Nesto sam na brzinu uradio da vidim kako ce to izgledati, nije bas najpreciznije...

slika

Izgleda fino samo kod nas ce po najavama jug biti puno strmiji nego sjever.
Nece biti ovaj krov. Realno, veoma je zastario i bilo bi bacanje para kada bi se odlucili za ovaj isti kao na sjeveru. Po meni bi ovakav tip krova bio top

slika

Ovakav krov je u planovima iz 2013. godine ako se ne varam. Da li ce se nesto mijenjati, to ne znam. :)
Jer, zanimljivo je da su najavili izgradnju krova kao drugu fazu istoka. Steta je sto nemamo kvalitetne novinare, pa nije uopste bilo pitanja na onoj pres konferenciji, a moglo se svasta pitati, vjerujte mi. Evo i kod Adisa su bili u finalu, mogao ih je i on za neke detalje pitati...
slika
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:54 pm

incident je napisao/la:Prvo izvinjenje na upadu,a drugp cestotle na demoliranju Zrinje i trece cestitka za trce mjesto.Kao sto sam vam i govorio Obradovic ide napolje,gledaji ga neki Japanci,a od Pece na nista ni u bajka.Ne bih nesto da unarijed prognoziram,ali ako mu ne obezbjedite ono sto bude trazio da se dovede od igraca i jos to ne krene kako valja mogao bi on se on uhvatit noge,posto vidim da je lod vas situacija vise nallonjena da se napravi evropska Grbavica(kao i lod naa sto hoce reflektore),a tada se stedi na igraca.
Druže hvala na čestitkama i promijeni nick u Alzheimer
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:54 pm

BlwD je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:
Zeljocity je napisao/la:

Izgleda fino samo kod nas ce po najavama jug biti puno strmiji nego sjever.
Nece biti ovaj krov. Realno, veoma je zastario i bilo bi bacanje para kada bi se odlucili za ovaj isti kao na sjeveru. Po meni bi ovakav tip krova bio top

slika

Ovakav krov je u planovima iz 2013. godine ako se ne varam. Da li ce se nesto mijenjati, to ne znam. :)
Jer, zanimljivo je da su najavili izgradnju krova kao drugu fazu istoka. Steta je sto nemamo kvalitetne novinare, pa nije uopste bilo pitanja na onoj pres konferenciji, a moglo se svasta pitati, vjerujte mi. Evo i kod Adisa su bili u finalu, mogao ih je i on za neke detalje pitati...
slika
Svaka cast majstore :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:55 pm

[video]https://www.youtube.com/watch?v=uiJiP3-OBuE[/video]
@BlwD izgleda prelijepo!
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:56 pm

Bravo @BlwD , super odradjen posao :zeljeznicar1:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:59 pm

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 06, 2016 1:59 pm

Jel ovo zakaric skor pa nas ?? Jos lijevi bek i stoper.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 110 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija