Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:13 pm

Vrag je napisao/la:
Budi Željo je napisao/la:Hoće li Dzelo, Buki, Zuban naše legende???
Dzelo nije legenda
Buki i Zuban ce uzeti sabur
da ti nesto kažem meni je fudbalski Dzelo veca legenda i od zuabna i i bukija poturice koji se prodo i igro u svinjskom. Zuban ko zuban, zabio go i proslavio se ko onaj nuhanovic sto je zabio za 100. derbi ni kriv ni duzan... Jer Zuban fudbalski je u rangu Šabana Pehilja
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:15 pm

Budi Željo je napisao/la:
Vrag je napisao/la:
Budi Željo je napisao/la:Hoće li Dzelo, Buki, Zuban naše legende???
Dzelo nije legenda
Buki i Zuban ce uzeti sabur
da ti nesto kažem meni je fudbalski Dzelo veca legenda i od zuabna i i bukija poturice koji se prodo i igro u svinjskom. Zuban ko zuban, zabio go i proslavio se ko onaj nuhanovic sto je zabio za 100. derbi ni kriv ni duzan... Jer Zuban fudbalski je u rangu Šabana Pehilja
Smrdo koji pokusava uništiti klub ne moze biti legenda
Popisam ga
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:17 pm

Budi Željo je napisao/la:
salemprolic je napisao/la:
Budi Željo je napisao/la:Hoće li Dzelo, Buki, Zuban naše legende???
Ima jos vremena, nemojte tako na ljude. Mogao je prekjuce neko i za Refika napisati isto. S druge strane znam neke ljude koji su kupili i koji nisu zeljeli da im se ime javno pominje. Nije uredu ljude prozivati. Doduse kad objektivno sagledam, kako je Dzelo vodio nas klub dok je bio na funkciji, realno mi je da taj covjek marke u dzepu nema koliko je nesposoban, pa i ne moze sebi ovo priustiti kolika god da je legenda.
imaju vjeruj mi više nego i ja i ti, ja cu posudit pare da kupim kartu, necu slaviti novu godinu i jest i pit al cu je kupit. stvar je to principa puna im usta Želje a kad treba to osim lijepo upakovane riječi predočiti u djelo onda kita, sit sam ja haveru tih prica!
Ma shvatam ja tebe druze sve, mislim da niko od nas navijaca Zelju vise ne voli, ali ne treba na ljude skakati...kazem traje ova akcija jos, Refik je danas uzeo, prekjuce je neko i za njega mogao reci sto ne uzima istok. Sta god da se pricalo mislim da i Zuban i Dzelo i Buki vole Zelju. Ja ih na kraju krajeva mogu pamtiti samo po lijepim stvarima. Golovima, trofejima, pobjedama na derbiju. Treba malo spustit loptu.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:17 pm

ma Zuban kao igrac bio krampa ,hvala mu na onom golu ali da nije onog gola niko ne bi znao ko je covjek realno :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:22 pm

delinjo je napisao/la:ma Zuban kao igrac bio krampa ,hvala mu na onom golu ali da nije onog gola niko ne bi znao ko je covjek realno :D
o tome pričam. Ne tjeram ja nikoga da kupuje, nego sam vise ironicno to rekao jer se znaju dobro busati u prsa kako su oni samo dobro doprinosili Želji, Zuban i onaj njegov klovn sto ga voda sa sobom, možda mu je i guzni haver, vec duze vrijeme okolo pricaju da nije njih bilo da ne bi mi imali za apaurina. Eto oni dzaba to uradili zbog Želje nisu dinara uzeli, samo mi možemo pasti na te njihove spinove podle.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:33 pm

Budi Željo je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ma Zuban kao igrac bio krampa ,hvala mu na onom golu ali da nije onog gola niko ne bi znao ko je covjek realno :D
o tome pričam. Ne tjeram ja nikoga da kupuje, nego sam vise ironicno to rekao jer se znaju dobro busati u prsa kako su oni samo dobro doprinosili Želji, Zuban i onaj njegov klovn sto ga voda sa sobom, možda mu je i guzni haver, vec duze vrijeme okolo pricaju da nije njih bilo da ne bi mi imali za apaurina. Eto oni dzaba to uradili zbog Želje nisu dinara uzeli, samo mi možemo pasti na te njihove spinove podle.
to kad Zuban proda igraca u Tursku i kaze ja sam to za Zeljino dobro :D :D ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:35 pm

Budi Željo je napisao/la:
Vrag je napisao/la:
Budi Željo je napisao/la:Hoće li Dzelo, Buki, Zuban naše legende???
Dzelo nije legenda
Buki i Zuban ce uzeti sabur
da ti nesto kažem meni je fudbalski Dzelo veca legenda i od zuabna i i bukija poturice koji se prodo i igro u svinjskom. Zuban ko zuban, zabio go i proslavio se ko onaj nuhanovic sto je zabio za 100. derbi ni kriv ni duzan... Jer Zuban fudbalski je u rangu Šabana Pehilja
Sto se tice igrackih kvaliteta Zuban je ispodprosjecan igrac ali ga je momenat proslavio i bice zlatnim slovima upisan u povjest kluba, za njega je Dzelo bio Messi.
Ono ljudski kvalitet nebi ulazio ali tu je to negdje sva troica nabrojanih sto bi Amar rekao u 5 deka citava liga.
I ja niti jednog igraca poslije rata ne mogu u istu staviti sa ranijim generacijama i zvati ih legendama.

Ps. treba ih prije svega pamtiti po prvoj tituli u ovoj ligi i zbog toga postovati...
Niko se ne osvrce na igraca koji je na toj tekmi najzasluzniji za titulu niti se spominje, doduse nije dugo igrao za nas...mislim na Hurica.

Sent from my Plavo Sokocalo
Zadnja izmjena: chile, dana/u sri nov 30, 2016 1:35 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
dimitrije
Postovi: 24
Pridružen/a: uto nov 29, 2016 6:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:39 pm

Tu ste tice pozdrav svima nov sam tu i imate moju podršku kako smo složno srušili ono smeće od foruma tamo sa ona dva krmka malim i velikim :)
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:39 pm

delinjo je napisao/la:
Budi Željo je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ma Zuban kao igrac bio krampa ,hvala mu na onom golu ali da nije onog gola niko ne bi znao ko je covjek realno :D
o tome pričam. Ne tjeram ja nikoga da kupuje, nego sam vise ironicno to rekao jer se znaju dobro busati u prsa kako su oni samo dobro doprinosili Želji, Zuban i onaj njegov klovn sto ga voda sa sobom, možda mu je i guzni haver, vec duze vrijeme okolo pricaju da nije njih bilo da ne bi mi imali za apaurina. Eto oni dzaba to uradili zbog Želje nisu dinara uzeli, samo mi možemo pasti na te njihove spinove podle.
to kad Zuban proda igraca u Tursku i kaze ja sam to za Zeljino dobro :D :D ...
Zubane uzmi sad proviziju nemoj biti debil kao sto si bio vidis kakav je narod!!!
1921-1987-2007
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:41 pm

bistrikboy je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Budi Željo je napisao/la:
o tome pričam. Ne tjeram ja nikoga da kupuje, nego sam vise ironicno to rekao jer se znaju dobro busati u prsa kako su oni samo dobro doprinosili Želji, Zuban i onaj njegov klovn sto ga voda sa sobom, možda mu je i guzni haver, vec duze vrijeme okolo pricaju da nije njih bilo da ne bi mi imali za apaurina. Eto oni dzaba to uradili zbog Želje nisu dinara uzeli, samo mi možemo pasti na te njihove spinove podle.
to kad Zuban proda igraca u Tursku i kaze ja sam to za Zeljino dobro :D :D ...
Zubane uzmi sad proviziju nemoj biti debil kao sto si bio vidis kakav je narod!!!
bravoooooooo....tako je :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:43 pm

Najgore je kad neko ko nema pojma umisli da nesto zna. Stvarno ispadne pomalo zalosno.
Zuban zabio samo gol za titulu i nista vise ?
Prije tog finala sa Sarajevom, u polufinalu Zuban zabio gol isto u 90. minuti za 2-1. Tako je omogucio klubu da zaigra ono cuveno finale u kojem se takodjer proslavio i usao u legendu ovog kluba. Danas je vrijeme interneta i sve se moze provjeriti, recimo i prije tih utakmica finala i polufinala je taj Zuban zabijao golove i asistirao. Covjek koji nam je donio jednu neizmjernu radost, koji je izveo na ulice hiljade Zeljovaca, donio titulu drzave za koju su mnoga braca dala zivot, jedan Dzilda, mnogi su plakali jer je Zeljo bio prvak jedne i jedine domovine. Neki su se borili za istu i nekima je ta titula znacila vise od samog zivota. Onda se pojave neznalice i pljuju u tom covjeku, po tim ljudima, koji su trenirali pod granatama i koji su bili jedino sto ovaj klub ima. Kao takvi su otisli na lavor i donjeli jednu od najvecih pobjeda u historiji ovog kluba.
Da nije bilo tog Zubana koji je nosio najdrazi dres Zeljo danas ne bi bio ono sto jeste, da nije bilo tog Dzele, Bukija, Mulalica, Hadzije....
Sto se mene tice ne moraju nista vise uraditi za ovaj klub oni su legende istog. Niko nije duzan da daje pare, neko mozda i nema, tada se u Zelji nije igralo zbog para. Oni su primjer kako se bori za plavi dres, za grb Zeljeznicara, za svoje navijace i klub. Tako se ulazi u legendu, a ovi ljudi jesu legende.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:43 pm

Kombinovani tim Željezničara odigrao je danas prijateljsku utakmicu na Grbavici protiv ekipe Novog Grada koja se takmiči u Drugoj ligi FBiH, a konačan rezultat glasio je 3:0.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/foto ... vici/71758" target="_blank


Evo neki Husejnovic na probi
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:44 pm

@sergejevic :palacgore:
:zeljeznicar1:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:46 pm

sergejevic je napisao/la:Najgore je kad neko ko nema pojma umisli da nesto zna. Stvarno ispadne pomalo zalosno.
Zuban zabio samo gol za titulu i nista vise ?
Prije tog finala sa Sarajevom, u polufinalu Zuban zabio gol isto u 90. minuti za 2-1. Tako je omogucio klubu da zaigra ono cuveno finale u kojem se takodjer proslavio i usao u legendu ovog kluba. Danas je vrijeme interneta i sve se moze provjeriti, recimo i prije tih utakmica finala i polufinala je taj Zuban zabijao golove i asistirao. Covjek koji nam je donio jednu neizmjernu radost, koji je izveo na ulice hiljade Zeljovaca, donio titulu drzave za koju su mnoga braca dala zivot, jedan Dzilda, mnogi su plakali jer je Zeljo bio prvak jedne i jedine domovine. Neki su se borili za istu i nekima je ta titula znacila vise od samog zivota. Onda se pojave neznalice i pljuju u tom covjeku, po tim ljudima, koji su trenirali pod granatama i koji su bili jedino sto ovaj klub ima. Kao takvi su otisli na lavor i donjeli jednu od najvecih pobjeda u historiji ovog kluba.
Da nije bilo tog Zubana koji je nosio najdrazi dres Zeljo danas ne bi bio ono sto jeste, da nije bilo tog Dzele, Bukija, Mulalica, Hadzije....
Sto se mene tice ne moraju nista vise uraditi za ovaj klub oni su legende istog. Niko nije duzan da daje pare, neko mozda i nema, tada se u Zelji nije igralo zbog para. Oni su primjer kako se bori za plavi dres, za grb Zeljeznicara, za svoje navijace i klub. Tako se ulazi u legendu, a ovi ljudi jesu legende.

ne ljuti se bruda niko ovdje nije napisao da ne cijeni to i da nije zahvalan,ali porediti igracke kvalitete Dzele i Zubanovica je u najmanju ruku sramotno,pa u rangu da se poredi Messi i Zoran Tosic....znaci ne mogu u istu recenicu i to je to ....ne vidim sta je tu lsoe niti da sam ja nesto umislio da znam ,nemam sta da umislim imam oci i gledao sam i jednog i drugog ...ne kontam sta sam to umislio ???
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:46 pm

Stvarno pojedini pocinju pretjerivati eto niko ne valja ko god je nekad valjao,nidje veze vam je prica!
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:47 pm

LARS1921 je napisao/la:Kombinovani tim Željezničara odigrao je danas prijateljsku utakmicu na Grbavici protiv ekipe Novog Grada koja se takmiči u Drugoj ligi FBiH, a konačan rezultat glasio je 3:0.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/foto ... vici/71758" target="_blank


Evo neki Husejnovic na probi
Da nije Said?
21 10 4

Petrović Slavko
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:49 pm

vrbanjusa je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Kombinovani tim Željezničara odigrao je danas prijateljsku utakmicu na Grbavici protiv ekipe Novog Grada koja se takmiči u Drugoj ligi FBiH, a konačan rezultat glasio je 3:0.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/foto ... vici/71758" target="_blank


Evo neki Husejnovic na probi
Da nije Said?
Moguće :doktor:
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:50 pm

@sergejevic , svaka čast na postu !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:53 pm

slika
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 30, 2016 1:54 pm

Nisam ljubitelj prepirki i svađa po pitanju nekih stvari, ali mi je malo zasmetalo dok sam čitao da npr: Dželo nije legenda.
Što se tiče igrača poslije rata sudeći po kvaliteti lige i ako se za nekog igrača može reči da je daleko iznad prosjeka i da je legenda onda je svakako to Muharemović.
Ne ulazim u njegove ljudske osobine i kakav je kao čovjek, ali što se tiče igre mogu reči da je mnogo puta čovjek donio radost i veselje meni kao navijaču u derbijima.
Poštujem sve igrače koji su igrali u Želji, ali poslije rata , za mene največi Dr.fudbala je upravo Dželo iz Želje i Turković iz Sa.
Zadnja izmjena: mula, dana/u sri nov 30, 2016 1:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot], TheBlue i 192 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija