Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 2:24 pm

Elegant je napisao/la:Toga se dusmani pribojavaju ocigledno uprava u januaru ima namjeru da izadjeu u javnost sa imenima i prezimenima ljudi iz proslosti i njihovom (ne)doprinosu klubu i nerasciscenim racunima.
To bi trebali i uraditi, da ne kažem morali bi. Nek se zna ko je sta radio i koliko je ko koliko doprinjeo u stvaranju visemilionskog duga. Kada vec država neće da sankcioniše ljude za ne savjesno vođenje i upravljanje, onda nek i javnost zna da je u vrijeme tog i tog napravljen dug od toliko i toliko a osvojilo se to i to ili se nije osvojilo. I tako za sve one koji su proveli makar jedan dan na mjestima u upravi. Tako da se zna i da se ne dozvoljava likovima koji su jednom napravili minus da opet imaju mogućnost dolaska u upravljačke strukture kluba.
Država Željo
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 2:25 pm

Hurmasica je napisao/la:Ih kad Stana šorc zavrne bjež'te Zrinje.. :D
Hah
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 2:26 pm

Realno ne vidim kako bi mi mogli bod izvuci u Mostaru, mozda me ovi nasi pokusaji od fudbalera iznenade ali cisto sumnjam prema pokazanom u dosadasnjem toku prvenstava ali i u skladu s njihovim mogucnostima.
Samo da ne dozivimo kakvu blamazu.

Sent from my Plavo Sokocalo
Zadnja izmjena: chile, dana/u pet nov 25, 2016 2:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 2:28 pm

exbabilon je napisao/la:Stoperi su par, a ovaj par nema jos nijednu utakmicu. Bocca dugo nije igrao, Bogi se jos vraca. Stana na lijevom beku..hmm..ne znam bas

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
Kako nisu odigrali sa Splitom prijateljsku :) Sala mala,ima Stana da im pravi dar mar ;) Mene vise brine vezni red jer on ako je na nivou ni odbrana nece imat problema!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:13 pm

Ja sam ubijedjen da cemo u Mostaru ostati neporazeni. Ima li podataka koliko je ljudi iz skupstine kupilo stolicu za istok???

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:21 pm

Nas najveci problem je sto mi mislimo da nam ekipa ima kvalitet a nema, to vjerovatno i Slavko zna. Imamo dva ok igraca(Miro i Ivan), ostalo je prosjek a neki debelo ispod prosjeka. Necu sad pojedinacno da ih ocjenjujem ali mi je u glavi ostao post od @salle koji je bas nahvalio Markovica i napisao cak da je bolji i od Nyeme. Nyema je trcao za dvojcu, jako pokrtetan u oba pravca, cesto prekidao protivnicke napade i bio mozda i najbolji defanzivni vezni u ligi. Sta od ovoga ima Markovic, hajmo biti iskreni, osim dodavanja prvom do sebe i nevjerovatne hladnokrvnosti u teskim situacijama, mozda je do mene pa ne vidim sve njegove kvalitete? Onda pogledam npr. Petraka u Zrinjskom i razlika je nebo i zemlja. Markovic je igrac za neki prosjecan klub kao i 90% nase ekipe, a nikako za klub koji zeli da osvoja trofeje..

Ne znam sta da ocekujem od nase tekme u Mostaru, navijacki pobjedu normalno ali pitanje je hoce li nasi igraci kolektivno ustati na pravu nogu, hoce li psihicki biti spremni, hoce li pruziti i vise od maksimuma za pobjedu itd, previse pitanja, a odgovore na ova pitanja cemo saznati sutra..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pet nov 25, 2016 3:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:24 pm

Svima ko ima imalo mozga u glavi je do sada više nego jasno da se evo već više od godinu dana na razne načine spletkari, kako bi smo došli u lažnu dilemu - jesmo li ZA ili protiv Uprave. Ta spletkarenja su u zadnje vrijeme intenzivirana, a razlog je početak, ako ne najvećeg, a ono jednog od najvećih infrastrukturnih projekata Kluba u povijesti, te izravna identifikacija ljudi koji su nam nanijeli ogromnu materijalnu štetu svojim nesavjesnim i protuzakonitim radom u pslijeratnom periodu. Uhvatila ih je panika jer se boje krivičnih prijava i robije.

Na sve te pokušaje, Klub se treba osvrnuti i to upravo čini. Ne može se dozvoliti Jahiću da samovoljno napusti trening i da on određuje hoće li igrati ili neće, a potom i prije toga izjavljivati kako on voli Želju. Voli on ku.rac moj. On između "ljubavi" i novca bira novac, što je i dokumentovano.

Veliki Ivica Osim može doći na sastanak u povodu izgradnje Istočne tribine, a Predsjednik Skupštine Pešto ne može i neće iako mu je to poslovna obaveza-dužnost i uredno mu je poziv uručen.

Ne može se uposlenik (Dejan Nikolić) zaustavljati i prijetiti mu se, a da se o tome Klub ne očituje. Klub mora stati u zaštitu ljudi koji rade u njemu.

Kemal Kozarić neće da dolazi na utakmice Želje, ali je meni bitno da na utakmice Želje dolazi veliki Ivica Osim i ostale istinske legende Kluba.

Željo mora imati STAV i mi ga imamo. Nema odstupanja ni za milimetar, a napadi na Klub će biti sve jači i jači.

Zrinjski. Utakmica bez pritiska u kojoj se nadam povoljnom rezultatu iako znam da će dušmani eventualni nepovoljan rezultat iskoristiti za likovanje. :zeljeznicar1:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:25 pm

razlika je nebo i zemlja u timu, ali pojedinačno nije. i u sređenoj situaciji, u suđenju...

željo je s tomićem kao komandantom sredine ispao od metalurga, sarajevo s todorovićem kao starterom od kukesija...ko god kaže da nije (mentalno) teže ovdje igrati, ne razumije situaciju.
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:27 pm

Kako Duck Hee Lee ne čuje momak, igra tenis ide mu ok. Možda i mi takvih da nabavimo
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:31 pm

Oni imaju sredjenu situaciju u i oko kluba. Djeluju kao dobar tim jer podrzavaju maksimalno jedan drugog na treningu. Nemaju ni pritisak jer se ne vucaraju po medijima. Organizovan i "miran" klub.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:34 pm

MrRiccoli je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Ne moze jedan covjek smijeniti upravu xd
Skupstina moze
Nezz kako to idr jer ovi imajj mandat 4 godine i ako ne ponude ostavke onda nezz na koji nacin se mogu smijeniti pogotovo kad ovi imaju svi crno na bijelo i kad ce im Miske urinirati po facama (mislim na te koji su protiv uprave)

Sent from my C5303 using Tapatalk
A jesi ti naporan s tim uriniranjem, promjeni malo rjecnik.
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:35 pm

Pa normalno da je ovdje teže,navaljali smo gomilu beskicmenjaka,nista nije selektirano kako treba,najavili titulu uz trenera koji veze nema gdje je dosao i donji smo. Kod nas neko zaboravi kopacke na treningu odmah 3 članka na portalima dok Zrinja primi 3 komada protiv raspale Slobode i niko ništa ne piše osim da smo gledali "ljepoticu kola" pa da smo mi prokockali 3 gola razlike doveli golmana ispalog Rudara,plus povrijeđenog Jovica i zalutalog Couadia tražile bi se glave uprava stručnog štaba i igrača i to je jedina razlika izmedju nas i Zrinje. Ljudi sute i rade a mi kad otkrijemo sredstvo za čišćenje stolica objavljujemo na zvaničnoj.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:36 pm

teatrale36 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Ne moze jedan covjek smijeniti upravu xd
Skupstina moze
Nezz kako to idr jer ovi imajj mandat 4 godine i ako ne ponude ostavke onda nezz na koji nacin se mogu smijeniti pogotovo kad ovi imaju svi crno na bijelo i kad ce im Miske urinirati po facama (mislim na te koji su protiv uprave)

Sent from my C5303 using Tapatalk
A jesi ti naporan s tim uriniranjem, promjeni malo rjecnik.
Sta ti imas sa mojim rijecnikom, a izmedju ostalog ovo je prvi put da sam to napisao.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:37 pm

Ako se sutra dogodi poraz to nije kraj za nas po pitanju lige za prvaka i kasnije mogucnosti da se izbori europa ako se tokom pauze ekipa pojaca sto je neminvost !

Ali da ce uvesti nemir u klub, tim, navijace itekako hoce !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:42 pm

Royhston Drente,nekad važio za veliku nadu,karijera mu u strmoglavom padu igra i lijevo krilo i beka ne znam samo sta Slavko čeka? :)
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:44 pm

Ma nama za ligu za prvaka treba jako malo, par pobjeda do kraja i eto uguras se ispred Krupe ili ne dozvolis Slobodi i Sirokom da te preskoce i medju sest si. I sta onda? Nije imperativ liga za prvaka nego Evropa, a za to nam trebaju dobri rezultati da bi u ligu za prvaka usli rame uz rame sa Sarajevom i Radnikom, pa u preostalih 10 kola ganjati prva 3 mjesta, a ne da se treses do zadnjeg kola za svaki bod, pa ko ce uzeti kup i slicno..
 
chena
Postovi: 20
Pridružen/a: sub sep 03, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:46 pm

Pinkii je napisao/la:Oni imaju sredjenu situaciju u i oko kluba. Djeluju kao dobar tim jer podrzavaju maksimalno jedan drugog na treningu. Nemaju ni pritisak jer se ne vucaraju po medijima. Organizovan i "miran" klub.
Nista to ne bi pilo vode, da im se sudi kao nama. A zbog cega se nama ovako sudi to je druga prica.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:47 pm

Nije valjda da mislite da nam je pobjeda sutra imperativ ? Neko ko gleda sa strane po svim parametrima smatra Zrinju za favorita sutra, i tako treba biti. Nama ne treba ovo nabijanje i busanje neko, jer nismo od tog posla. Otici dole, srce na terenu ostaviti, a da ce nam se vratiti one precke i stative, ja itekako vjerujem. Za tri boda živimo!
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 3:51 pm

Oni idu na pobjedu i ubjedjeni su da sutra uzimaju pun plijen dok Slavko je skinuo pritisak sa nasih jer je i sam rekao da nismo favoriti i da nemamo imperativ pobjede. Sreca pa smo pobijedili u Vitezu, jako bitna pobjeda.
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 25, 2016 4:02 pm

Ma mi idemo sutra na tri boda pa vi pricajte sta hocete, a siguran sam i da su pored redovnih premija obecane i neke dodatne za pobjedu. Sanjao sam sva tri boda pa pa paranojaaaaaaaaaa!!!!

Sent from my C5303 using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 161 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija