Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 3:45 pm

Svi u Mostar uplatite nije skupo ulaz besplatan. Uzimamo ih jer su se provukli 2 puta u mostaru.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 3:52 pm

BlwD je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Samo ljudi sta je ovo ovako jeb.en izlaz iz MAHALE.
Ovo ako prezivimo ja sam siguran da postajemo Bosanski Dinamo
Zar nisu kone zauzele tu titulu? :lol: :lol:
Oni su mozda zauzeli ispunjenost tribina kao Dinamo.
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 3:59 pm

Misimović Senad pravi majstor je , sklonite se s puta dušmani ebat ce vas sve ..
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:00 pm

Ne daj se Zeljo!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:04 pm

Leon_Professional je napisao/la:Samo ljudi sta je ovo ovako jeb.en izlaz iz MAHALE.
Ovo ako prezivimo ja sam siguran da postajemo Bosanski Dinamo
Ma daj Leone ako ništa tebe sam smatrao za glas razuma na ovom forumu. Kakav crni bosanski Dinamo a čovjek koji nije imao 10 godina veze s fudbalom nam glavni skaut. Uporedi njega i Romea Jozaka sve ce ti biti jasno. Nećemo sad pretjerivat. Mi smo tek na početku nečega što se zove izdizanje iz ove močvare,para nismo imali probali smo s djecom falilo nam 2-3 klasna strana igrača da izguramo u evropa ligu,prodali dva momka za 1 mil evra kasnije je bilo sta je bilo... Ako se uspijemo vratit toj filozofiji plus klasni stranci tek onda možemo pričati o necemu. O nestrucnosti kadra neću ni pričat,ima i tu pomaka evo konkretno zove se Slavko Petrović ali moramo puno bolje. :)
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:05 pm

evo sad dmitrovic cengicu odgovara :lol:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:08 pm

Gdje Lars ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:08 pm

Elegant je napisao/la:Gdje Lars ?
sinansource, sinannews


spo.rtske.ba
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:15 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Samo ljudi sta je ovo ovako jeb.en izlaz iz MAHALE.
Ovo ako prezivimo ja sam siguran da postajemo Bosanski Dinamo
Ma daj Leone ako ništa tebe sam smatrao za glas razuma na ovom forumu. Kakav crni bosanski Dinamo a čovjek koji nije imao 10 godina veze s fudbalom nam glavni skaut. Uporedi njega i Romea Jozaka sve ce ti biti jasno. Nećemo sad pretjerivat. Mi smo tek na početku nečega što se zove izdizanje iz ove močvare,para nismo imali probali smo s djecom falilo nam 2-3 klasna strana igrača da izguramo u evropa ligu,prodali dva momka za 1 mil evra kasnije je bilo sta je bilo... Ako se uspijemo vratit toj filozofiji plus klasni stranci tek onda možemo pričati o necemu. O nestrucnosti kadra neću ni pričat,ima i tu pomaka evo konkretno zove se Slavko Petrović ali moramo puno bolje. :)
Upravu si sve sto kazes. Ali nije ni Dinamo na pocetku bio ovakav kakav je danas. Morali su i oni od neceg poceti.
Normalno da ne uporedjujem sadasnja stanja. Nisam budala da to kazem :D
Treba se izdici, to je najteze. Treba istjerati mahalu iz kluba. Najtezi je pocetak.
Kad se to desi onda ce sve lakse ici. SAmo polako i korak po korak. Ne treba preskakati korake, vidjeli smo kako je kad hoces da nesto nazor osvojis i dovodis razne igracke ublehe.
Slavko zna kako se ekipa gradi i kako to ide. Vjerujem mu, vidjet cemo kako ce to biti. :)
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:15 pm

Samo da ne bude neko sra.nje u januaru,... :(
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:16 pm

Samo da ne izgubimo od Zrinjskog, ne radi se ovo džaba pred trenutno najtežu moguću utakmicu. Izgubimo li, napadi će biti jači, navijači emotivniji zbog poraza.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:18 pm

Ne nasjedajte Zeljovci na price od satro insajdera,novinara,bivsih igraca koji prosipaju ljubav,njihovih drugova,drugova od njihovih drugova,nekih cengica,pesti.Mi Zeljovci istinski bez ikakvih koristi od kluba,koji ga osjecamo cijelom dusom i srcem znamo sta je oravi put i kome se podrska daje,jer necemo dopustiti ispiranje mozga od tih krtica,licemjera vec cemo gledati stvari svojim ocima.Brzo se zaboravlja a godinama se kukalo sto nemamo niti vode nit struje u wcu i godinama je taj maleni problem bio e rjesiv,navijaci su snijeg cistili,navijaci su cupali korov,farbali ogradu zidove.Odi sad na Grbavicu jesi li mogao zamisliti prije 2,3 godine da ces imati onakav parking,onakve svlacionice uredan wc sa vodom strujom,usminkan zapad,prekriven.Sad smo u situaciji da razmisljamo o istocnoj tribini,ja je iskreno nisam ucekivao ni da ce mi unuci istu docekati u zemlji gdje zivimo to mi je izgledalo samo kao pusti san,jbg nisu bili u stanju krov na istoku popraviti a ja da mislim da ce blagodet istok napraviti...ne ide.Mislim da ce istok biti najveca povjeda ove garniture i svi ce se misevi povuci u svoje rupe.Pravi Zeljovac nema sumnje kome podrsku dati.
 
chena
Postovi: 20
Pridružen/a: sub sep 03, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:21 pm

DANAN je napisao/la:
igla je napisao/la:Nije na FB, na **** je :) samo se pitam ko je ovo sastavio jer Jahić sam ne razumije ovo što piše ovdje, znači neko ovim rukovodi.
Sastavio mu šura koji ga i hajca na sve ovo.Lik ga nalozio da moze igrati jos 3-4 godine.
A u klubu mu je htio izaci u susret i dati mu da trenira grupu djece da se polako pocne uhodavati na tom polju.Cak su mu htjeli platiti i seminare za licencu.
Ali jbg...
Ima ona stara naroda..
Šura ga zetu ugura....
Zar ti mislis da je M. kapacitet za ono pismo?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:21 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Samo ljudi sta je ovo ovako jeb.en izlaz iz MAHALE.
Ovo ako prezivimo ja sam siguran da postajemo Bosanski Dinamo
Ma daj Leone ako ništa tebe sam smatrao za glas razuma na ovom forumu. Kakav crni bosanski Dinamo a čovjek koji nije imao 10 godina veze s fudbalom nam glavni skaut. Uporedi njega i Romea Jozaka sve ce ti biti jasno. Nećemo sad pretjerivat. Mi smo tek na početku nečega što se zove izdizanje iz ove močvare,para nismo imali probali smo s djecom falilo nam 2-3 klasna strana igrača da izguramo u evropa ligu,prodali dva momka za 1 mil evra kasnije je bilo sta je bilo... Ako se uspijemo vratit toj filozofiji plus klasni stranci tek onda možemo pričati o necemu. O nestrucnosti kadra neću ni pričat,ima i tu pomaka evo konkretno zove se Slavko Petrović ali moramo puno bolje. :)
vidjeti kroz koliko je desetina miliona i promašenih transfera mamić prošao do grupe LŠ...ne kažem ja da su promašaji neophodni, ali oni su do današnjeg statusa prošli sito i rešeto. uključujući i vrlo dugu fazu preplaćivanja "polovnjaka" koji nisu donijeli puno...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:23 pm

Zasto saopstenje Jahica nije doslo na adresu sport1.ba i klix.ba?

Kako je doslo na ss.ba, a nama ne?
Željezničar ante portas !
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:23 pm

chena je napisao/la:
DANAN je napisao/la:
igla je napisao/la:Nije na FB, na **** je :) samo se pitam ko je ovo sastavio jer Jahić sam ne razumije ovo što piše ovdje, znači neko ovim rukovodi.
Sastavio mu šura koji ga i hajca na sve ovo.Lik ga nalozio da moze igrati jos 3-4 godine.
A u klubu mu je htio izaci u susret i dati mu da trenira grupu djece da se polako pocne uhodavati na tom polju.Cak su mu htjeli platiti i seminare za licencu.
Ali jbg...
Ima ona stara naroda..
Šura ga zetu ugura....
Zar ti mislis da je M. kapacitet za ono pismo?
M.Č. je kapacitet koliko i Sanel bar sto se pismenosti tice.. Ovo mu je upakovao neki novinarcic ili neki od havera iz sindikata a mozda i neko od bivsih clanova skupstine..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u čet nov 24, 2016 4:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:24 pm

chena je napisao/la:
DANAN je napisao/la:
igla je napisao/la:Nije na FB, na **** je :) samo se pitam ko je ovo sastavio jer Jahić sam ne razumije ovo što piše ovdje, znači neko ovim rukovodi.
Sastavio mu šura koji ga i hajca na sve ovo.Lik ga nalozio da moze igrati jos 3-4 godine.
A u klubu mu je htio izaci u susret i dati mu da trenira grupu djece da se polako pocne uhodavati na tom polju.Cak su mu htjeli platiti i seminare za licencu.
Ali jbg...
Ima ona stara naroda..
Šura ga zetu ugura....
Zar ti mislis da je M. kapacitet za ono pismo?
Ko zna.
Mada mi ono pismo ima prepoznatljiv rukopis Haracica i Begana....naravno uz njegovu saglasnost.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:25 pm

Ajzea je napisao/la:
igla je napisao/la:Jeste @pile, ali ti što su proveli život u Želji većinski nisu u kopu i neće povesti neka eventualna navijanja...
Onaj koji vodi navijanje je sam napisao da su Manijaci za Upravu, a protiv Dejana kao, prema njima, glavnog i odgovornog za rezultatski krah.
to je tačno samo u dijelu izbora trenera...a tu nije sam i nema nikakvog razloga da ga se izdvaja od ostalih.

čak da i jeste birao igrače, a nije - kad grupa delegira pojedinca da radi nešto što ne zna, kriva je cijela grupa.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:26 pm

Je li moguce da Cengic nije upoznat sa statutom kluba i kako treba da funkcionisu stvari. :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Oj Boze sta sve necu procitati. :zid: :zid:

I onda im krivo sto ih prozivaju da nista ne rade, a ostali pogidose da namaknu neke pare i rade pored svojih poslova. Otjerajte sve, prozovite sve koji nista ne rade, nema guzovace vise ublehe jadne.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 24, 2016 4:27 pm

Anketno pitanje je pogresno koncipirano jer ja sam djelomicno zadovoljan radom uprave :djavo:
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 244 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija