YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

za_zivot_cijeli
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2016 11:04 am

opet sindikat! tako to biva kad popustis jednom....
kunem vam se, nema veceg borca za radnicka prava od mene, ali ove "sindikalce" bi nabio nogom u guzicu uz dozivotnu zabranu prilaska stadionu pa neka nas kosta koliko kosta!

**** vam sindikat mater!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Velahalve
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:06 am

danas ili sutra pratite zvaničnu fb stranicu kluba, gdje će biti objavljeno da sam rezervisao 4 mjesta na istočnoj tribini, i po tome sam bar ja mislim 1 na ovom forumu. budite pozdravljeni :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:07 am

Velahalve je napisao/la:danas ili sutra pratite zvaničnu fb stranicu kluba, gdje će biti objavljeno da sam rezervisao 4 mjesta na istočnoj tribini, i po tome sam bar ja mislim 1 na ovom forumu. budite pozdravljeni :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Željezničar ante portas !

Brkoo
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:09 am

Sindikat je posebna prica. Ljudi sute na desavanja u svom Celiku, sute o tome da igraci mjesecima nisu primili plate, u 90% drugih klubova je ista situacija a oni se nama natovarili na ledja, da bi izasli iz anonimnosti..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Hurmasica
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:09 am

Velahalve je napisao/la:danas ili sutra pratite zvaničnu fb stranicu kluba, gdje će biti objavljeno da sam rezervisao 4 mjesta na istočnoj tribini, i po tome sam bar ja mislim 1 na ovom forumu. budite pozdravljeni :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Bravo!

:klanjase2: :pljesak: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Ajzea
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:10 am

Da vidim jesam li dobro shvatio.. Sindikat i Sanel Jahic su nezadovoljni i spremaju tuzbu protiv kluba jer doticni fudbaler nije prisustvovao treningu odnosno sastanku igraca? Je li ovo skrivena kamera?

Velahavle pisa po sirotinji. :D
Bravo, majstore !

LARSSON
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:12 am

Suspendovali jahića jer mu je hladno u wcu
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

vrbanjusa
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:13 am

Ajzea je napisao/la:Da vidim jesam li dobro shvatio.. Sindikat i Sanel Jahic su nezadovoljni i spremaju tuzbu protiv kluba jer doticni fudbaler nije prisustvovao treningu odnosno sastanku igraca? Je li ovo skrivena kamera?

Velahavle pisa po sirotinji. :D
Bravo, majstore !
Nisi dobro shvatio. Jahić je legenda kluba i on može da radi šta hoće. Klub mu ne plaća platu, doprinose. Igra iz ljubavi i neće njega niko zajebavati. Također, trener je amater pa ne vidi da Jahić igra u životnoj formi i kao takvog ga ostavlja na klupi što Jahić nije mogao trpiti. Nije on ničiji rob!
21 10 4

Petrović Slavko

mirzza
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:13 am

E moj Jahicu, e jes nas sindikat na zub uzeo to je cudo jedno. Olimpic ne placa igrace, nikom nista, Sloboda placa 400 KM regularno ostalo u koverti opet nikom nista ali zato nas dere ko stigne.

kontranogama
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:16 am

E da mi je da jednom docekam da cijelu heftu pricamo o narednoj tekmi. al jok kod nas vazda naka frtutma. Ovo nije bilo ni kad je bilo samoupravljanje.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

Brkoo
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:17 am

@Vrbanjusa, Moram te ispraviti, nije trener nego redar :placeodsmijeha:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

vrbanjusa
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:18 am

Brkoo je napisao/la:@Vrbanjusa, Moram te ispraviti, nije trener nego redar :placeodsmijeha:
Hvala cijenjeni kolega. Redar i još amater :ganja:
21 10 4

Petrović Slavko

dell21
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:21 am

Podrska slavki i upravi, a ti jahicu pokazi na treninzima da volis i igras za klub pa ces biti vracen u prvi tim. Slobodno mogu reci da si najlosiji od ovih sto imamo na tim pozicijama a svi zajedno nemaju platu kao ti.

vrbanjusa
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:25 am

Sad će neki doći pa pisati kako branimo upravu i Senada kako su Jahićeve riječi izvučene iz konteksta, kako je jednomlje itd. I opet će uzimati ono što njima odgovara. A u stvari sam Jahić rekao da se ne slaže sa trenerom itd.
Suprotno željama navijača Jahić se očigledno nije trebao dovoditi. I za dovođenje također treba javno reći ko je imao zadnju riječ i ko ga je u principu doveo.
21 10 4

Petrović Slavko

Budi Željo
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:25 am

Jade jadni je li te stid!? Hodat ne može i on se žali nekome, lično sam od nekoliko igrača čuo da se ponašao bahato u vise navrata, kao ko je ko on. Jad jadni nek mu je na obraz.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

mula
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:27 am

Mogu da kažem da je ovo jadno i bijedno, fuj, nemam riječi da opišem ovakve poteze nekih igrača. Zar je do toga došlo da se na ovakav način blati klub, stalnim potezanjem za sindikat i na taj način srozati ime kluba. bilo koji igrač koji nije u formi i sa opravdanjem je izbačen iz prvog tima , na bilo kakav način želi da našteti klubu bilo to putem medija, društvenih mreža ili sindikatom.
Jahić mi nije jasan nikako, preko 15 godina je proveo u inostranstvu gdje je zaradio goleme pare i time je stekao sve uslove da sebi obezbjedi egzistenciju, igrao je u A reprezentaciji sa dosta uspjeha, u Evropi je igrao sve dok je bio spreman, vukao je ugovor koliko je mogao, u Želju je došao kada su mu sve mogućnosti ostanka u Evropi propale i to kao povrijeđen igrač,16 utakmica je prošlo a on nije dostigao željenu formu i umjesto da okači kopačke o klin u 36 godini on želi da tjera neku pravdu cccc
Mrzim kada moram upoređivati igrače sa onim tamo, ali trebao se ugledati na Dzemu Berberovića
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.

vrbanjusa
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:30 am

I zaboravih napisati, treba u statut kluba staviti tačku da je zabranjeno bivše igrače vraćati u klub. Jednom otišao i to je to. Izuzetak Džeko :D
21 10 4

Petrović Slavko

Morzhy
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon nov 21, 2016 11:32 am

vrbanjusa je napisao/la:I zaboravih napisati, treba u statut kluba staviti tačku da je zabranjeno bivše igrače vraćati u klub. Jednom otišao i to je to. Izuzetak Džeko :D
Imam osjećaj da bi i Džeko posegnuo za sindikatom kad bi se vratio...

delinjo
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:34 am

Jedan sam.od rijetkih ali dajem Sanelu podrsku...zasto....pa zato sto si prije par.mjeseci imao slicnu situaciju I kao zadnja picka poseres se sebi u usta vratis covjeka nakon tuzbi...ni manje ni vise u prvu postavu...e kad mozee Jadranko zasto.ne.bi Sanel...zasto je Jadranko bitniji od Sanela...jednostavno u ovom Zelji ima povlastenih I nek odgovaraju za to....ovom sto je dovodio igrace treba Nobelovu nagradu dati...toliko pacijemata I losih ljudi dovesti na.jedno mjesto da je to uspijeh I podvig....Zeljo je najbitniji. a Sanela razumijem....zadto da.jedam Jadranko bude vazniji od njega...a zanimljivo bas zbog popustanja I pickastog pristupa kod slucaja Bogicevic...ovaj sindikat je.namirisao krv gdje.mogu guliti I usimati pare....pa jebi ga sam.pao sam se ubio..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Budi Željo
Kontakt:

pon nov 21, 2016 11:34 am

Što se ono smece od Đidica nije bunilo kad je na ruke platu primao. Treba mu muriju zovnuti da malo pretrazi po kuci mu keša kakvog pod madracem za koje nema porijeklo.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Faca Sa Ulica, Giovinco, Google [Bot] i 24 gosta.

Prijava  •  Registracija