Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 7:20 pm

Zna li iko dokle smo sa Menafom?
Ima li ko kakvih informacija?
Dje zapelo da poguramo?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 7:21 pm

pile87 je napisao/la:Meni nisu jasni pojedini navijaci neki jedva cekaju da Lendric ode i da uzmemo neke pare za njega. Nama je taj Lendric danas sam na svoju bravuru donio tri boda. Mi da bi doveli napadaca koji je priblizno dobar kao Lendric ili malo bolji morali bi ga platiti 10 000 mjesecno a mi to ne mozemo sto u prevodu znaci necemo dovesti boljeg. Uzivajte u golovima i opustite se.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kakvi Obradovici, kakva prodaja, kakve pi.cke materine. Dabogda ostao Ivan do kraja ugovora !
 
incident
Postovi: 71
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 4:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 7:24 pm

LARS1921 je napisao/la:Momak jesi spakovao mićića i obradovića?
Za Lendru vam ozbiljno kazem,posto sam sjedio sa covjekom koji ga je i doveo j Zelju i koji smatra da on jos treba da ostane u Zelji,tako da bi obojica bili dobri.
Obrad je izjavio kako bi volio da mu Krle uradi transfer kao i Memisevicu ,sto je i najrealnije i za njega i klub.Ipak je Obrad u BN dosao iz Belgije ,a takodje igrao u omladinskim selekcijama Partizana,sto znaci da njemu sada i nisu zanimljivi nasi klubovi.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 7:28 pm

hebe se vas, lako je vama raditi, vi nemate koldžu, sportsko društvo, bivše predsjednike sadašnje dekane...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 7:32 pm

Nananananana nananananan pobjeda u gostima!
Ako Bog da i u zapadnom poslije meca ce da se pjeva :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 7:34 pm

Smijesno mi je malo ovo citati. Pljuvalo se po Lendricu, sada odjednom kralj. Nismo mi nikako umjereni. Ono sto sam ja skontao, kao i uvijek, bio je danas borben i to mu se isplatilo ovaj put. Stvarno bi volio da ga procepi i da ce ova dva gola pozitivno uticati na njega. Svi zaboravljaju kako je Bekric majstorski osutao, Lendric ne vjerujem da je puno skrenuo loptu, okrznuo je. Sto se ponuda tice, smeta mi sto bi ovdje svi najradije prodali bilo koga, prodaji. I onda poslije belaj, gdje je titula, sto smo ovako slabi. I tu treba umjerenosti. Dobra ponuda kada bi dosla, ja ne bi nista imao protiv da se proda bilo koji igrac. Ali bas dobra ponuda. Iskreno, kada su Lendric i Stevanovic dosli, nije da sam ocekivao da postoji mogucnost da ih prodamo. A mi jos o velikim ciframa pricamo. Ako to uspijemo, ja cu biti stvarno presretan, jer cemo osim nase djece, biti u stanju da prodamo i starije igrace za dobre pare. Sada, sta je od svega ovoga istina, a sta nije, rano je jos pricati. Brine me situacija za Stevanovica, mislim da ceka zimsku pauzu, pa ako dodje neka dobra ponuda, da ce otici. Mozda se varam, ali malo sam skeptican. Niko sretniji od mene ako produzi.

Uglavnom, moramo biti umjereni u svemu. Da nas i ova pobjeda ne ponese. Svaka cast igracima, igrali su borbeno i uzeli smo veoma bitna tri boda. Protiv Zrinjskog se nadigravati, i bod bi bio super, pa sta bude. Mislim da idemo dole rastereceni i to je okej. Ja se ne sekiram, pet utakmica poslije Zrinjskog nam je prilicno lagan raspored. Krupi i Radniku je paklen. I dalje smo ispred Slobode i Sirokog. Ne sumnjam uopste u ligu 6.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 7:36 pm

incident je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:Momak jesi spakovao mićića i obradovića?
Za Lendru vam ozbiljno kazem,posto sam sjedio sa covjekom koji ga je i doveo j Zelju i koji smatra da on jos treba da ostane u Zelji,tako da bi obojica bili dobri.
Obrad je izjavio kako bi volio da mu Krle uradi transfer kao i Memisevicu ,sto je i najrealnije i za njega i klub.Ipak je :lol: Obrad u BN dosao iz Belgije ,a takodje igrao u omladinskim selekcijama Partizana,sto znaci da njemu sada i nisu zanimljivi nasi klubovi.
Ko da je bio golgeter u Belgiji a Partizanu u kuci slavnih juniora :)
Zbog takvog stava homo balkanikus fuzbalerikus i nije nešto cjenjen u EU. Takozvani Obrad :) ima godina i nije neki potencijal za Evropu gdje iza svakog coška iskace neki mali mulat spreman da trpa i trci do sudnjeg dana. Njegov plafon je Slovenska liga, koja je ipak EU :lol:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 7:39 pm

ALEALEALEOOOOOOOOOOO
1987
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 7:48 pm

Na stadionu u vitezu :D
slika
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 7:51 pm

Ne treba Lendricev transfer gledati striktno kao gubitak na napadackoj poziciji. Objektivno bi mozda i ofalili u spicu, ali mozda bi pare od njegove prodaje donijele stabilnost i mogucnost da se dovedu bolji igraci na 3 pozicije u timu. Ne moramo mi dovesti boljeg napadaca, ako nam ovo otvara mogucnost da dovedemo recimo Subica, dobrog stopera i dobro lijevo krilo. Isto tako tih 300k eura otvara mogucnost da recimo pojacas dodatno ugovor Miri, koji je ipak puno vaznija karika od Lendrica u timu. Sve u svemu, nije tragedija ni ako se proda za fine pare, to bar donosi neku stabilnost u sezoni u kojoj nema para od Evrope.
 
EdisMulalic
Postovi: 52
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 3:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 7:53 pm

MANIJACI, KAPA DO PODA!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 7:54 pm

Repriza u 23:15, trebalo bi i na yt biti
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 8:11 pm

Za ove sto nisu u Skenderiji veceras:

https://www.youtube.com/watch?v=N4qk4pvPB7c" target="_blank

Bosno moja koliko mi samo znacis!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 8:16 pm

Šta znači prodati ga za fine pare? Koliko je to? Trista milja, četiristo, pola miliona? Znamo koji je najveći transfer koji smo ostvarili,a znamo i za koliko otprilike odlaze igrači iz naše lige. Smisao i ciljevi takmičenja u našoj ligi su biti finansijski solidan, bez dubioza, i osvojiti poneki trofej. U Europi ostati što duže i časno ispasti. Mi finansije možemo obezbjediti na samo dva načina (bar za sada) i to plasmanom u Europu, ili prodajom igrača. S toga ne vidim problem ako dođe kvalitetna ponuda za bilo kojeg našeg igrača. Mislim da u ovom momentu Miro i ivan imaju šansu otići negdje iz ovog blata, i da mi kao klub zaradimo nešto.Ko očekuje neke milione u zabludi je. Kada bi neko ponudio za Ivana 300.000 eura u guzicu da se udaramo. Sa Mirom je teža situacija zbog ugovora koji ističe na ljeto, i ako ne produži pušiona smo.
Mi moramo unaprijediti ekipu na zimskoj pauzi. To ne znači pozicija za poziciju, nego možda ode špic, a dovedeš lijevog beka i štopera. Ekipa je odmah kompletnija, jer na špicu trenutno imaš dva ili tri izbora, a na beku i štoperu nula....
Neću ovaj put ulaziti u psihički momenat i razmišljanje i dešavanja u glavama igrača. Pogledajte samo Kerima koji je žrtva tih opcija odlaska ili ostanka. Njegove igre u Europi protiv Ferenca ili Standarda i danas...
Ovo su uvijek stvari gdje je teško donijeti pravu i pravovremenu odluku. Nekada se to odradi kvalitetno (Rijad) a nekada pogriješi (Svraka)....
I još jedna stvar, generalni sponzor...kada ga imaš imaš i obezbjeđen i zatvoren budget, pa si rasterećeniji, ne moraš žuriti sa prodajom. Ovako moraš malte ne na svaku ponudu prodavati vani, pa skoro bez odbijanja....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 8:34 pm

exbabilon je napisao/la:Ne treba Lendricev transfer gledati striktno kao gubitak na napadackoj poziciji. Objektivno bi mozda i ofalili u spicu, ali mozda bi pare od njegove prodaje donijele stabilnost i mogucnost da se dovedu bolji igraci na 3 pozicije u timu. Ne moramo mi dovesti boljeg napadaca, ako nam ovo otvara mogucnost da dovedemo recimo Subica, dobrog stopera i dobro lijevo krilo. Isto tako tih 300k eura otvara mogucnost da recimo pojacas dodatno ugovor Miri, koji je ipak puno vaznija karika od Lendrica u timu. Sve u svemu, nije tragedija ni ako se proda za fine pare, to bar donosi neku stabilnost u sezoni u kojoj nema para od Evrope.
Subiceva posudba kosta 10 000 mjesecno. A Lendriceva primanja su tri puta manja. To se zove pogresna strategija na dijelu. Sva sreca da vise nema osluskivanja navijackih zelja.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 8:38 pm

Ova liga nema boljeg napadača od Ivana Lendrica, to sam govorio i kada ga je stalo. Gledajte ga, uživajte i molite Boga da što duže ostane u našem klubu. Na tren upalih ovaj stream Bosne, čujem komsijsku pjesmu i sa zadovoljstvom proucih fatihu.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 8:39 pm

20% upload, bice do pola 11, 11 izvještaj
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 8:40 pm

pile87 je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Ne treba Lendricev transfer gledati striktno kao gubitak na napadackoj poziciji. Objektivno bi mozda i ofalili u spicu, ali mozda bi pare od njegove prodaje donijele stabilnost i mogucnost da se dovedu bolji igraci na 3 pozicije u timu. Ne moramo mi dovesti boljeg napadaca, ako nam ovo otvara mogucnost da dovedemo recimo Subica, dobrog stopera i dobro lijevo krilo. Isto tako tih 300k eura otvara mogucnost da recimo pojacas dodatno ugovor Miri, koji je ipak puno vaznija karika od Lendrica u timu. Sve u svemu, nije tragedija ni ako se proda za fine pare, to bar donosi neku stabilnost u sezoni u kojoj nema para od Evrope.
Subiceva posudba kosta 10 000 mjesecno. A Lendriceva primanja su tri puta manja. To se zove pogresna strategija na dijelu. Sva sreca da vise nema osluskivanja navijackih zelja.
Cega ba 10 milja :) ?
Ako je to maraka, i to poštanskih, je preko previše. Nije cudno da je Sisoje spizdiJo :lol:
5 milja eura... za tu lovu možeš dovesti beka da igra i lijevo i desno istovremeno :)
U tim primanjima je glavni problem. Mi u Bosni hocemo evropska primanja a rezultate rada da zadržimo na nivou nesvrstanih ;)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 8:44 pm

Ko posla ove nesretnike u Skenderiju :kafa:
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 19, 2016 8:45 pm

Maraka, partizan ga je posudjivao nekom ko preuzima njegovu platu. Dobar je igrac evo pokazao da je jedan od najboljih u nasoj ligi pri tome i mlad.
Ali je bolje da se bavimo navijanjem igrama na terenu a manje vodjenjem kluba jer nas 99% nije ni trafiku vodilo. A volimo biti pametni.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], Jacksparrow i 236 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija