YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Faca Sa Ulica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 15, 2016 7:30 am

slika

I jos dvije
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto nov 15, 2016 9:45 am

Izgleda da ce Krizman i Kosoric biti spremni za tekmu protiv Viteza.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

AsharaK
Administrator
Kontakt:

uto nov 15, 2016 9:50 am

Braco, otidjite u Skenderiju u subotu, ne dajte da se jedan takav klub ugasi.
Željezničar ante portas !

vrbanjusa
Kontakt:

uto nov 15, 2016 10:15 am

21 10 4

Petrović Slavko

exbabilon
Kontakt:

uto nov 15, 2016 10:16 am

Načelnik je istakao da će postupak izdavanja građevinske dozvole Općina definisati kao prioritet, te će isti riješiti u zakonskom roku. Takođe, Općina Novo Sarajevo će se uključiti u finansiranje projekta izgradnje istočne tribine, za šta su već definisana značajna finansijska sredstva.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

Republika
Kontakt:

uto nov 15, 2016 10:17 am

Načelnik je istakao da će postupak izdavanja građevinske dozvole Općina definisati kao prioritet

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/kold ... iona/71056" target="_blank

Leon_Professional
Kontakt:

uto nov 15, 2016 10:35 am

Tryg je napisao/la:Kae dobar vam ovaj period bio od trnja do zvijezda :rofl:

Moram pretrazit ovu sto je slikala da vidim imal materijala da ona ispituje raju :D
:rofl1: :rofl1: :rofl1: Jeste ludi, ali Benzema se neda tako lako. . :lol: :lol: :lol:

Stevo pravo fin covjek, bilo bi fino da uzme i kup taj vec jednom. :D

Koldzo ko lutka. To Koldzo, izdaj tu dozvolu i uplati 200 milja i mos se slikati svaki dan.
Nije ni los ovaj Koldzo :ganja: sala mala
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Tryg
Kontakt:

uto nov 15, 2016 10:36 am

Halo ba, pa ovaj uplacuje donacije ima 3 mjeseca? Ne razumijem fakat, malo malo iskoci iz pastete i obeca pomoc.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

1921.ba
Kontakt:

uto nov 15, 2016 11:02 am

AsharaK je napisao/la:Braco, otidjite u Skenderiju u subotu, ne dajte da se jedan takav klub ugasi.
Bosna se davno ugasila.
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

godrina
Kontakt:

uto nov 15, 2016 11:27 am

Otac ga ****, opet se mota okolo a nista ne radi
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

ChWilla
Kontakt:

uto nov 15, 2016 11:35 am

nedime, kako, KAKO si mogao pustiti da priča o obiliću a da ne pitaš je li upoznao arkana? :D
gradi željo boli te *****

Jaozinho22

uto nov 15, 2016 11:37 am

ChWilla je napisao/la:nedime, kako, KAKO si mogao pustiti da priča o obiliću a da ne pitaš je li upoznao arkana? :D
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Elegant
Kontakt:

uto nov 15, 2016 11:37 am

Vitez mora pasti !

:kafa:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Vrag

uto nov 15, 2016 11:43 am

gavran je napisao/la:
Vrag je napisao/la:@avlami97

To nije problem. Necu da ispadne da branim fkz1921 briga me i za njega. Ali činjenica je da je napisao samo ono sto je uprava izbacila i rekla. A price im se stalno mijenjaju. Sami sebe ponistavaju. Niti je sta dodao niti oduzeo niti slagao.
tm8782 je napisao/la:
Razlika (kod mene) što nisam od nekih koji vole da 'pale' vatru i gdje treba i gdje ne treba. Nema razloga bar sad, a bilo ga je Boga mi prije i to da bude požar gori nego u Hercegovini.
Razlika je što mnogi 'laju' na sve strane (SAD), a to nisu radili kad su bili u klubu.
Razlika je što nekima uveliko radi sujeta.
Mi treba da smo jedno, ali se ne mogu nikako svrstati u 'koš' sa ovim skupinama ljudi koji danas pričaju jedno a sutra drugo.
Ko je pratio portale pojedine svima će biti jasno.
Po meni nikako ne mogu u grupi sa ovim gore navedenim i zbog toga mogu biti u ovoj tvojoj grupi "vas".
Pratim forum, obični sam navijač, nemam nikog u klubu, nemam talova, volim klub ali savršeno vidim ko je kakav i odakle idu 'struje'.
Odmah da ti kazem mene ne zanima plaho uprava i njihov rad koji se ne odnosi na zeleni teren. I slijepac vidi da se dosad radi dobro i da imaju dobre namjere.

Necemo se lagati.
Pisali ste lazi ti, vrbanjuse, storm, super, gavran...(bilo ih je jos ali ovi mi padaju na um) kako je prvo Odino maslo izbor igrača, hajde uredu neka bude. Pa ste sa ponosom pisali kako se vise trener nece pitati za igrače nego nadzorni odbor Misimovic i Nikolic. To je on i ponovio na skupstini. Danas pisete kako su se za sve treneri pitali, a taj isti Misimovic to ponavlja. Za sve imate spremno opravdanje. Ovo je moja grupa "vas".

Kao sto ti kazes mi trebamo da smo jedno, ali nismo. Znas li zasto ? Zato sto vecini Zeljo nije bitan kao sto se misli. A to je surova istina. Ovdje ljudi pisu kada bi se Zujo vratio da ne bi vise otisli na utakmicu.
Da je vama Zeljo bitan kao sto se govori ovaj rezultat i ovo stanje bi bilo katastrofa, ali on svaki put nadje neko opravdanje. Bili bi kritični, ali nismo nego svrsavamo na govore uprave. Bilo kakav. Da izrecituje pjesmicu klanjali bi im se.
Neki dan je citiran Basic, ali samo zato sto je rekao da u drzavi imaju 3 kluba koja gaje neki sistem, a onaj dio gdje pise da uprava treba raditi svoj posao, a sd svoj je ignorisan. Kada sam skrenuo paznju opet se javili i skrenuli paznju na sistem. Smijesno zar ne ?

Ova uprava treba pustiti da njihova djela za njih govore, a ne vi.

Livaja i Mladenovic zelje Odovica
Mulalic zelio Stanica i Bogicevica
Kostic je trazio i dobio Markovica i Krizmana
Slavko sad ima autonomiju,vratio juniore u prvi tim(Stanic,Bogicevic)
i da dalje ne nabrajam

veci je problem sto se lutalo u izboru trenera i onada ispunis zelje jednom,ali ti drugom ne valjaju.

PROBLEM je u carobnoj recenici po ustaljenoj proceduru,a da pojasnim sta to znaci.
Trener kaze koga hoce,ko bi mu valjao,ali on ne pregovara sa menadjerima nego onaj ko zna pregovarati.
I to je ,jednostavna procedura

Kad smo kod svrsavanja,ovo je prva uprava poslije Zdenka Jelica koja nesto konkretno radi,koja radi volonterski i koja voli Želju.Prije njih smo bili jedini stadion na svijetu sa 5 razlicitih tribina,sad mozemo igrati i pretkola euro takmicenja.A svi smo srali necemo vise u lavoru da igramo,e pa da se OVI ne pojavise igrali bi mi sa Velezom mozda i ove godine a iduce sigurno,u kojo god ligi Velez bio dogodine.

i slazem se o upravi treba da govore njihova djela,ali hajde da ne pricamo ni o losim stvarima,ako nije u redu da pricamo o dobrim-

I da kazem,kad si me vec prozvao,yebe me se koje u upravi ja sam dolazio,dolazim i dolazicu da gledam i da navijam za Želju,i svejedno mi je protiv koga i u kojem takmicenju,zao mi je pa nemam vremena da idem i na treninge.A ovakvih razmisljanja nazalost nema mnogo,da ima bilo bi nas kao i prije rata minimum 10000 po utakmici.

Karta nije skupa,godisnju za jug prosjecan stanovnik Sarajeva popusi za 10 dana,a prokocka za sedam.Nema opravdanja za nedolazak na utakmnice.

Ako pod paljenjem vatre mislis na booooooooooomove i jagnjetine razne pa valjda forum i sluzi za razonodu.

Budite mi svi pozdravljeni i ovi i oni samo nek niste anamo oni.

Voli Vas sve vas Gavro
100 % su mu Mladenovic, Livaja bili zelja.
Sigurno su im zelja bili Hervas, Pozder, Husic, Bevab...
:| :| :roll:

Problem nije ni u carobnoj recenici po ustaljenoj proceduri nego u Misimovicu i Nikolicu. Njihovoj tvrdoglavosti

O dobrim se moze isto pisati nije problem i ne smeta mi, ali nemoj za losa traziti opravdanja i pravdati ljude kada ih nema. Ne mogu reci da je dobro kada nije, nisam slijep.

ellaxaz
Kontakt:

uto nov 15, 2016 12:01 pm

arelinho je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Braco, otidjite u Skenderiju u subotu, ne dajte da se jedan takav klub ugasi.
Ma brate prava Bosna se ugasila davno. :)

Iskreno da mi Miske dođe sada i kaže idi na ovu utakmicu za "spas" Bosne vjeruj mi da ne bi otišao.
Ugasili su oni nju davno, sad samo na foru, od raje uzimaju lovu.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Budi Željo
Kontakt:

uto nov 15, 2016 12:10 pm

Boli me neka stvar o toj Bosni, zbog njih mi svoj klub kosarkaski nemamo, molim vas samo o nasem plavom gigantu ovdje!
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Jaozinho22

uto nov 15, 2016 12:10 pm

Vrag je napisao/la:
gavran je napisao/la:
Vrag je napisao/la:@avlami97

To nije problem. Necu da ispadne da branim fkz1921 briga me i za njega. Ali činjenica je da je napisao samo ono sto je uprava izbacila i rekla. A price im se stalno mijenjaju. Sami sebe ponistavaju. Niti je sta dodao niti oduzeo niti slagao.

Odmah da ti kazem mene ne zanima plaho uprava i njihov rad koji se ne odnosi na zeleni teren. I slijepac vidi da se dosad radi dobro i da imaju dobre namjere.

Necemo se lagati.
Pisali ste lazi ti, vrbanjuse, storm, super, gavran...(bilo ih je jos ali ovi mi padaju na um) kako je prvo Odino maslo izbor igrača, hajde uredu neka bude. Pa ste sa ponosom pisali kako se vise trener nece pitati za igrače nego nadzorni odbor Misimovic i Nikolic. To je on i ponovio na skupstini. Danas pisete kako su se za sve treneri pitali, a taj isti Misimovic to ponavlja. Za sve imate spremno opravdanje. Ovo je moja grupa "vas".

Kao sto ti kazes mi trebamo da smo jedno, ali nismo. Znas li zasto ? Zato sto vecini Zeljo nije bitan kao sto se misli. A to je surova istina. Ovdje ljudi pisu kada bi se Zujo vratio da ne bi vise otisli na utakmicu.
Da je vama Zeljo bitan kao sto se govori ovaj rezultat i ovo stanje bi bilo katastrofa, ali on svaki put nadje neko opravdanje. Bili bi kritični, ali nismo nego svrsavamo na govore uprave. Bilo kakav. Da izrecituje pjesmicu klanjali bi im se.
Neki dan je citiran Basic, ali samo zato sto je rekao da u drzavi imaju 3 kluba koja gaje neki sistem, a onaj dio gdje pise da uprava treba raditi svoj posao, a sd svoj je ignorisan. Kada sam skrenuo paznju opet se javili i skrenuli paznju na sistem. Smijesno zar ne ?

Ova uprava treba pustiti da njihova djela za njih govore, a ne vi.

Livaja i Mladenovic zelje Odovica
Mulalic zelio Stanica i Bogicevica
Kostic je trazio i dobio Markovica i Krizmana
Slavko sad ima autonomiju,vratio juniore u prvi tim(Stanic,Bogicevic)
i da dalje ne nabrajam

veci je problem sto se lutalo u izboru trenera i onada ispunis zelje jednom,ali ti drugom ne valjaju.

PROBLEM je u carobnoj recenici po ustaljenoj proceduru,a da pojasnim sta to znaci.
Trener kaze koga hoce,ko bi mu valjao,ali on ne pregovara sa menadjerima nego onaj ko zna pregovarati.
I to je ,jednostavna procedura

Kad smo kod svrsavanja,ovo je prva uprava poslije Zdenka Jelica koja nesto konkretno radi,koja radi volonterski i koja voli Želju.Prije njih smo bili jedini stadion na svijetu sa 5 razlicitih tribina,sad mozemo igrati i pretkola euro takmicenja.A svi smo srali necemo vise u lavoru da igramo,e pa da se OVI ne pojavise igrali bi mi sa Velezom mozda i ove godine a iduce sigurno,u kojo god ligi Velez bio dogodine.

i slazem se o upravi treba da govore njihova djela,ali hajde da ne pricamo ni o losim stvarima,ako nije u redu da pricamo o dobrim-

I da kazem,kad si me vec prozvao,yebe me se koje u upravi ja sam dolazio,dolazim i dolazicu da gledam i da navijam za Želju,i svejedno mi je protiv koga i u kojem takmicenju,zao mi je pa nemam vremena da idem i na treninge.A ovakvih razmisljanja nazalost nema mnogo,da ima bilo bi nas kao i prije rata minimum 10000 po utakmici.

Karta nije skupa,godisnju za jug prosjecan stanovnik Sarajeva popusi za 10 dana,a prokocka za sedam.Nema opravdanja za nedolazak na utakmnice.

Ako pod paljenjem vatre mislis na booooooooooomove i jagnjetine razne pa valjda forum i sluzi za razonodu.

Budite mi svi pozdravljeni i ovi i oni samo nek niste anamo oni.

Voli Vas sve vas Gavro
100 % su mu Mladenovic, Livaja bili zelja.
Sigurno su im zelja bili Hervas, Pozder, Husic, Bevab...
:| :| :roll:

Problem nije ni u carobnoj recenici po ustaljenoj proceduri nego u Misimovicu i Nikolicu. Njihovoj tvrdoglavosti

O dobrim se moze isto pisati nije problem i ne smeta mi, ali nemoj za losa traziti opravdanja i pravdati ljude kada ih nema. Ne mogu reci da je dobro kada nije, nisam slijep.
Kakav ba crni Livaja i Mladenović zelje Ode nemojte lupat gluposti. Jos veća glupost da su Marke i Sandi zelje Kostica :D On jr njih želio koliko i ja,realno.
O ovim koji su došli izmedju Koste i Sablje nema potrebe trošiti riječi,i oni su njihove zelje sigurno bile. Dajte dosta spina i da realno pričamo o nekim stvarima.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

LARSSON
Kontakt:

uto nov 15, 2016 12:12 pm

Što će nam trener kad miske sastavlja ekipu
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

LARSSON
Kontakt:

uto nov 15, 2016 12:26 pm

Josip Bukal je rođen 15. novembra 1945. godine u mjestu Okešinec kod Kutine u Hrvatskoj. Sudbina je htjela da još kao dječak doseli u Sarajevo. Stanujući u đačkom domu na Grbavici, odlazi na probni trening za dječake, koji je organizovao FK Željezničar. Trenerima u nije trebalo dugo da procjene njegov golgeterski talent iako je na prvim probnim utakmicama sa svojim vršnjacima, igrao u odbrambenom redu. Gotovo da ne postoji intervju sa legendarnim Bukalom, u kojem se on nije prisjetio svog prvog treninga kojem je prisustvovao na nagovor prijatelja:

http://www.historija.ba/d/271-roden-josip-bukal/" target="_blank
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Brkoo
Kontakt:

uto nov 15, 2016 12:43 pm

Jel istina da je dobijena gradjevinska dozvola danas? To je objavio Sanel u onoj grupi na fb-u..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Bosanac1993 i 46 gostiju.

Prijava  •  Registracija