YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

vrbanjusa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 14, 2016 12:46 pm

Pisao si o navodnom suficitu za 2014 a nisi uzeo sve činjenice u obzir. Ne znam ko onda piše nebuloze i ko je kredibilan forumaš. Podvaljuješ podatke koji tebi odgovaraju za trenutnu diskusiju. Očito je da na sve načine pokušavaš ocrniti ljude koji rade u klubu trenutno, samo ti znaš zašto.
Kada nešto tvrdiš i prezentuješ forumskom puku onda uzmi u obzir sve podatke i činjenice ili zauvjek šuti.
Također, sve podatke si mogao naći na prezentaciji iz decembra 2015.
Edit: http://media.fkzeljeznicar.ba/2015/12/P ... godina.pdf" target="_blank

Kada se postave argumenti (istiniti) odmah neko postaje nekredibilan i piše nebuloze. Divan argument u raspravi.

Još nešto. Samo želim da se sve činjenice prezentuju kakve jesu, bez uvijanja i izvlačenja iz konteksta bilo čega. Kada bude dostupan izvještaj za 2016 volio bih da se objavi cifra koja je potrošena na raskide ugovora fudbalera itd. Da ne bi ispalo da držim stranu upravi bez obzira na sve. Ako su do sada sve transparentno objavljivali očekujem i ovo da objave. I dobre i loše strane.
21 10 4

Petrović Slavko

FKZ1921
Kontakt:

pon nov 14, 2016 1:08 pm

vrbanjusa je napisao/la:Pisao si o navodnom suficitu za 2014 a nisi uzeo sve činjenice u obzir. Ne znam ko onda piše nebuloze i ko je kredibilan forumaš. Podvaljuješ podatke koji tebi odgovaraju za trenutnu diskusiju. Očito je da na sve načine pokušavaš ocrniti ljude koji rade u klubu trenutno, samo ti znaš zašto.
Kada nešto tvrdiš i prezentuješ forumskom puku onda uzmi u obzir sve podatke i činjenice ili zauvjek šuti.
Također, sve podatke si mogao naći na prezentaciji iz decembra 2015.
Edit: http://media.fkzeljeznicar.ba/2015/12/P ... godina.pdf" target="_blank

Kada se postave argumenti (istiniti) odmah neko postaje nekredibilan i piše nebuloze. Divan argument u raspravi.

Još nešto. Samo želim da se sve činjenice prezentuju kakve jesu, bez uvijanja i izvlačenja iz konteksta bilo čega. Kada bude dostupan izvještaj za 2016 volio bih da se objavi cifra koja je potrošena na raskide ugovora fudbalera itd. Da ne bi ispalo da držim stranu upravi bez obzira na sve. Ako su do sada sve transparentno objavljivali očekujem i ovo da objave. I dobre i loše strane.
Klub na službenoj stranici dana 3.01.2016.objavio sljedece:"Podsjećamo,u 2014.g je FK Željezničar imao 2273000 km prihoda a 1554000 km rashoda."
Definicija suficita:"Suficit predstavlja pozitivnu razliku izmedju prihoda i sashoda".
Ja koristio službene,javne podatke kluba u kontekstu priče koja se prica kako su nas minute dijelile od stecaja.
Dakle,klub javno prezentirao podatak da je u 2014.g ostvaren prihod od 2273000 km i rashod od 1554000 km,a u 2015g prihod od 5130000 km i rashod od 3185000 km. Na osnovu tih podataka,ja postavio pitanje:kad smo to bili pred stecajem?
Ko u ovom prepoznaje obračun s nekim,treba mu pomoć...hitna pomoć!

tm8782
Kontakt:

pon nov 14, 2016 1:12 pm

Bravo @vrbanjusa. Uvijek iskren i korektan.
Nekad davno sam uzimao u obzir gore navedenog forumaša (koji je "relevantan i kredibilan") sa kojim se raspravljaš.
U zadnje vrijeme je okrenuo ploču, što me navodi na neku pomisao...ali sačekaću još malo.
Nažalost većina se okreće kako vjetar puše...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

storm_raider
Kontakt:

pon nov 14, 2016 1:28 pm

Zamolicu vas da pisete o cinjenicama, jer to jedino pije vodu. Etiketiranje forumasa nije nesto sto zelimo da gajimo i njegujemo ovdje. Buduci da znam da smo bili pred stecajem, moze li neko nama, ekononomskim laicima, objasniti gdje je nestao taj suficit koji se spominje? Ne pitam nista tendenciozno, vec ne zelim da bude nekih otvorenih pitanja nakon ove diskusije. Pricamo teoretski, jer ne vjerujem da iko od nas zna poslovanje kluba u detalje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

ono.na
Kontakt:

pon nov 14, 2016 1:28 pm

20 godina dobio, 2 lezao dok je trajao proces, to se mnozi sa 2. Znaci 4 odlezao, nek odlezi jos 2/3 kako to radi nas sud i pusti te zbog vladanja, eto ga za 10 godina vani.

Gdje i mi zivimo
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

nikson
Kontakt:

pon nov 14, 2016 1:29 pm

20 godina!
Svaka ti bila teza od one prije!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

delinjo
Kontakt:

pon nov 14, 2016 1:44 pm

al kakva presuda...ovaj je vani za 10 godina...eto toliko vrijedi ljudski zivot...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Budi Željo
Kontakt:

pon nov 14, 2016 1:49 pm

tm8782 je napisao/la:Bravo @vrbanjusa. Uvijek iskren i korektan.
Nekad davno sam uzimao u obzir gore navedenog forumaša (koji je "relevantan i kredibilan") sa kojim se raspravljaš.
U zadnje vrijeme je okrenuo ploču, što me navodi na neku pomisao...ali sačekaću još malo.
Nažalost većina se okreće kako vjetar puše...
Okrenuo je priču i to vec nekoliko mjeseci. E sad da li je to sto je u sukubu s nekim u klubu ili neko njegov to jos ne znamo. Ovo ti se zove sindrom zvani Pešto...
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Vrag

pon nov 14, 2016 2:10 pm

Zasto je odmah neko u skukobu ako nema isto misljenje kao vi ?

Manager2016

pon nov 14, 2016 2:12 pm

Vrag je napisao/la:Zasto je odmah neko u skukobu ako nema isto misljenje kao vi ?
Zato sto oni sve znaju ostali ne!

LARSSON
Kontakt:

pon nov 14, 2016 2:14 pm

pa evo ne znam bogumi, od sutra će stavim ovo dvoje, a ovaj je još mali
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

FKZ1921
Kontakt:

pon nov 14, 2016 2:17 pm

Ama ne radi se ni o kakvom misljenju. Oko misljenja se ne moramo sloziti.Ali se ljudi ovdje ne slazu sa sluzbenim podacima kluba.Iznosim sluzbene i javne podatke objavljene na stranici kluba ali se ti podaci nekima ne svidjaju iz nekog razloga. Ne znam zasto se to meni prigovara. Nisam ja te podatke izmislio ni pisao na stranici kluba. Doslovice,tacno i precizno prepisao.

Vrag

pon nov 14, 2016 2:19 pm

Ma i oko misljenja i drugacijeg stava se pravi frka, ide etiketiranje pa i vrijedjanje. Ako nemas kao oni onda mrzis klub, tjeras upravu, rusitelj, violina, Zujo, Kemo, Koldzo, *****, palac...
Retardirano

tm8782
Kontakt:

pon nov 14, 2016 2:37 pm

Forum je mjesto gdje sa nekim djelim stavove, a sa nekim NE. Stoga ako neko nekoga etiketira je stvar pojedinca. Ovdje se svašta napiše i što jeste istina i što nije, valjda za te stvari forum i služi. Ako sam imao 'neko' mišljenje pa ga promjenio (najednom) onda treba doći i reći zašto je to tako. Mnogi ovdje potenciraju samo dijelove 'istine' koja im odgovara, a ostalo šute. Uzimaju samo ono šta im odgovara i pokušavaju da 'naprave' neku svoju 'sliku' situacije. Mnogi se koriste dnevnom štampom, portalima, kafanama, 'linkovima', rekla kazala... Znam i tvrdim odgovorno da puno toga se izvrće i 'potura' u javnosti, od mnogih koji su se do jučer 'kleli' u klub i ljude u klubu. E po meni to je retardirano!!!
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

Elegant
Kontakt:

pon nov 14, 2016 3:29 pm

Manager2016 je napisao/la:
Vrag je napisao/la:Zasto je odmah neko u skukobu ako nema isto misljenje kao vi ?
Na ovom forumu njih 3-4 sve znaju i imaju info iz kluba,... ostali ne.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Manager2016

pon nov 14, 2016 3:34 pm

Elegant je napisao/la:
Manager2016 je napisao/la:
Na ovom forumu njih 3-4 sve znaju i imaju info iz kluba,... ostali ne.
Svi mi imamo info jer pratimo zvanicnu stranicu na kojoj se sve objavi. Financijski izvjestaj, povrede, prihodi od karata itd. Uzmes procitas i znas.

Hadzijalagic
Kontakt:

pon nov 14, 2016 3:40 pm

FKZ1921 je napisao/la:Ama ne radi se ni o kakvom misljenju. Oko misljenja se ne moramo sloziti.Ali se ljudi ovdje ne slazu sa sluzbenim podacima kluba.Iznosim sluzbene i javne podatke objavljene na stranici kluba ali se ti podaci nekima ne svidjaju iz nekog razloga. Ne znam zasto se to meni prigovara. Nisam ja te podatke izmislio ni pisao na stranici kluba. Doslovice,tacno i precizno prepisao.
Do nedavno si bio "glas razuma" i neko ko je u mnogim slucajevima branio ljude u klubu od onih koji su iznosili slicne teze koje ti sada iznosis.. Tada si bio dio "copora" koji je za svaku kritiku ljudima u klubu pokusavao naci opravdanje.. Tada si imao i informacije koje nisu bile dostupna na zvanicnoj stranici.. Sta se promijenilo u medjuvremenu, to ne znam ali ocito je da si promijenio misljenje i da si prije par mjeseci od totalnog pozicionara postao opozicija.. Sad budi spreman da budes na svaki nacin diskreditovan od strane "advokata" za koje si do juce bio "glas razuma" a koji mjesecima usutkavaju svakog onog ko napise nesto sto im nije po volji..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pon nov 14, 2016 3:43 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Rodom s mejtaša
Kontakt:

pon nov 14, 2016 3:42 pm

Omar500 je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:"Mnogi sanjaju vikendice, automobile i ostalo. Moj jedini san je da se Grbavica napravi te da na takvoj, novoj Grbavici gledam derbi pred punim tribinama", završio je Mufid Džanović.

http://www.brzevijesti.ba/clanak/12734/ ... v-sarajeva" target="_blank
Legenda :palacgore:
Smije li se ovo iskopirati i staviti u plavu seharu. Šteta da ovo nema tamo.

LARSSON
Kontakt:

pon nov 14, 2016 3:43 pm

siđe fahrija karkin
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Manager2016

pon nov 14, 2016 3:47 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:Ama ne radi se ni o kakvom misljenju. Oko misljenja se ne moramo sloziti.Ali se ljudi ovdje ne slazu sa sluzbenim podacima kluba.Iznosim sluzbene i javne podatke objavljene na stranici kluba ali se ti podaci nekima ne svidjaju iz nekog razloga. Ne znam zasto se to meni prigovara. Nisam ja te podatke izmislio ni pisao na stranici kluba. Doslovice,tacno i precizno prepisao.
Do nedavno si bio "glas razuma" i neko ko je u mnogim slucajevima branio ljude u klubu od onih koji su iznosili slicne teze koje ti sada iznosis.. Tada si bio dio "copora" koji je za svaku kritiku ljudima u klubu pokusavao naci opravdanje.. Tada si imao i informacije koje nisu bile dostupna na zvanicnoj stranici.. Sta se promijenilo u medjuvremenu, to ne znam ali ocito je da si promijenio misljenje i da si prije par mjeseci od totalnog pozicionara postao opozicija.. Sad budi spreman da budes na svaki nacin diskreditovan od strane "advokata" za koje si do juce bio "glas razuma" a koji mjesecima usutkavaju svakog onog ko napise nesto sto im nije po volji..
Prvo treba gledati ko napise a tek onda sta napise i svima ce biti lakse.

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Faca Sa Ulica i 35 gostiju.

Prijava  •  Registracija