YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Budi Željo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 10, 2016 1:46 pm

Odlična presica, i dokaz trenutne uprave da rade ogorman i mukotrpan posao i šute. Ono što mi je za oko zapalo je zloban i pokvaren naslov na smecesmece ba koji je spreman i čeka kraj sezone da se izvuče. Ali to samo govori da je kod njih sve osim objektivnog novinarstva.
Velike pohvale za ovaj portal koji svakim danom sve više napreduje i na kojima se ima sta objektivno i kvalitetno pročitati
Zadnja izmjena: Budi Željo, dana/u čet nov 10, 2016 1:52 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

Model1964

čet nov 10, 2016 1:50 pm

Pažljivo sam pogledao snimak pressa i jako sam zadovoljan.
Odgname su moje sumnje da ce ova uprava zbog pritiska otici.
Potvrđeno je ono što vec dobro znamo da je Misimovic jako mudar menađer.
Povecana je moja vjera da postajemo moderan klub.
UvaliJo ga je momacki Pešti i sadE ocekujemo njegovu ostavku. Nije ga bilo na pressu i serenda po netu, dovoljno za ban.
Sada je samo do nas da još više poguramo.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

vrbanjusa
Kontakt:

čet nov 10, 2016 1:59 pm

Godinama se ovaj dan i ovaj trenutak sanjao u snovima svih plavih navijača. Godinama se prigovaralo ljudima u klubu da nšta ne rade po tom pitanju. Većina od nas je bila odustala od ideje da ćemo ikad vidjeti Grbavicu u modernom ruhu.
Međutim, snovi se po malo ostvaruju. Današnji dan je jedan od najvećih u istoriji FK Željezničar. I jako sam ponosan što sam dio generacije koja dolazi i prati klub.
21 10 4

Petrović Slavko

Hurmasica
Kontakt:

čet nov 10, 2016 2:04 pm

Prije svega, da pohvalim ekipu portala Sport1.ba što su nam omogućili da pratimo ovo sve. Drugo, mogu reći samo da sam ponosan na ljude koji trenutno vode našu svetinju. VOLIM TE ŽELJO! :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Model1964

čet nov 10, 2016 2:05 pm

vrbanjusa je napisao/la:Godinama se ovaj dan i ovaj trenutak sanjao u snovima svih plavih navijača. Godinama se prigovaralo ljudima u klubu da nšta ne rade po tom pitanju. Većina od nas je bila odustala od ideje da ćemo ikad vidjeti Grbavicu u modernom ruhu.
Međutim, snovi se po malo ostvaruju. Današnji dan je jedan od najvećih u istoriji FK Željezničar. I jako sam ponosan što sam dio generacije koja dolazi i prati klub.
Nebi rekao da je vecina. Ako budemo mudri i strpljivi 100 rođendan protiv Reala( dužan nam je :) ) na novoj Grbavici :DD:
Jeste da cu imati 57 banki ali cu skakati od srece ko djete :zeljeznicar1:

Bruda.TM
Kontakt:

čet nov 10, 2016 2:05 pm

Svaka cast!
Veliki dan za velikana bh fudbala

Sent from my iPhone using Tapatalk
Just do it.
:zeljeznicar1:

Pyongyang 🇰🇵🇰🇵🇰🇵🇰🇵

igla
Kontakt:

čet nov 10, 2016 2:06 pm

„Ako ono što radimo u drugim segmentima kluba prenesemo na sportski segment, onda ćemo imati pravi pristup i rezultate. Svi moraju shvatiti šta je Željezničar, tim Željezničara nikad neće izgraditi klub, ali će klub izgraditi tim."

Republika
Kontakt:

čet nov 10, 2016 2:08 pm

Model1964 je napisao/la:Pažljivo sam pogledao snimak pressa i jako sam zadovoljan.
Odgname su moje sumnje da ce ova uprava zbog pritiska otici.
Potvrđeno je ono što vec dobro znamo da je Misimovic jako mudar menađer.
Povecana je moja vjera da postajemo moderan klub.
UvaliJo ga je momacki Pešti i sadE ocekujemo njegovu ostavku. Nije ga bilo na pressu i serenda po netu, dovoljno za ban.
Sada je samo do nas da još više poguramo.
Došao ti zvuk? :D Imali smo mali problem na početku sa distribucijom zvuka, ali su reagovali ljudi odgovorni za to pa se sve popravilo.
Nadam se da je ok, može uvijek bolje, ali jebati ga....

Što se tiče tehničkih pitanja oko prilaza, izgradnje, broja ulaza itd... O tome će se govoriti odnosno pitati kada dođe vrijeme izgradnje tribine, kada će vjerovatno biti poznato više detalja oko same konstrukcije i svih detalja oko izgradnje.

Još jednom (i ovo će stvarno biti posljednji put, jer o sebi ne volimo da govorimo riječima po forumima već djelima na terenu) ću vas zamoliti da ne petljate ovaj forum sa bilo kojim drugim, da li smo cenzurisani ili nismo, svako ima svoju nafaku i svoju viziju, svoj plan i to je za nas jedino bitno, napravili smo dosta, puno puta nam je podapeta noga na mnogim adresama, ponovit ću svi radimo bez dinara naknade ikakve i samo je na nama da izdržimo, ali da pritom se ne obaziremo da li neko od konkurenata govori ovo ili ono. Svi koji imate prijatelje u medijima pitajte za nas pa ćete dobiti odgovor kakvi smo korektni ili ne, a to su ljudi sa kojima dijelimo dane i noći i međusobno se pomažemo. Ima mjesta za sviju ko ima plan i ko je naučio da poštuje druge pored sebe. Mi to svakako jesmo. Pravo svakog je da cijeni ili ne cijeni naš rad, da mu se sviđa ili ne, ali niko nema pravo da omalovažava naš rad.

teatrale36
Kontakt:

čet nov 10, 2016 2:09 pm

vrbanjusa je napisao/la:Godinama se ovaj dan i ovaj trenutak sanjao u snovima svih plavih navijača. Godinama se prigovaralo ljudima u klubu da nšta ne rade po tom pitanju. Većina od nas je bila odustala od ideje da ćemo ikad vidjeti Grbavicu u modernom ruhu.
Cekaj druze dok naprave pa onda cemo pisati historiju, nista dok ne "nikne" tribina.

boccaccio
Počasni član i prijatelj foruma
Kontakt:

čet nov 10, 2016 2:09 pm

Prelijep je ovo osjecaj. Skupilo mi se nesto u grlu, cijeli dan ocekujem ovu pres konferenciju, cekam da ljudi iz kluba najave pravljenje nove tribine. Cekam ovu vijest od rodjenja. Zeljo jeste jedna velika porodica a Grbavica nas dom. Toliko smo vezani za to mjesto i mnogi od nas koji su stariji od nesretnog rata smo gledali kako se nas dom rusi, pali i unistava. Veliki dio nas u nama je tada umirao. Cekali smo tolike godine, cekali smo da se neko sjeti, da dodju neki dobri ljudi koji ce nam podariti jedan ovakav dan i najaviti pocetak jednog novog doba za sve nas. Danas, mogu slobodno reci, da se jedan veliki dio u nama ponovo radja.
Hvala Vam upravo. Hvala Vam, vi dobri zeljovci, vi dobri ljudi koji se nicega niste prepali, koji ste zasukali rukave, koji ste bili hrabri kada je najvise nasem Zelji trebalo, koji ste dosli u klub, mladi, ambiciozni, puni ljubavi, da ispravite nepravdu koja se desavala nasem stadionu u svim proslim godinama, hvala Vam sto ste pored svih problema rijesili da idete do kraja i sto ste uspjeli da nas na ovaj dan ucinite ponosnim.
Raja nije svjesna koliko je ovo vazan i znacajan trenutak. Ova ekipa ljudi pravi temelje stabilnog kluba, pocela je od nule , i tacna je konstatacija gospodina Misimovica da klub pravi tim, a da tim ne moze da napravi klub. Samo jaki temelji koji se postavljaju danas mogu biti osnova za bolju buducnost. To je jedina istina. Sa tim temeljima se onda izgradi jak tim. Da mi imamo samo jak tim, ne bi se mogli nadati novim tribinama. Mnogi ljudi to nikada nisu htjeli da shvate, mnogima je nedostajalo strpljenja, ali je jedina i istinita cinjenica da ovi ljudi imaju najbolje namjere da pomognu klub i da Zelji bude bolje. Ako to neko nije prepoznao sada, ja ne znam kada ce.
Dobijamo novu tribinu. Ona je izvjesna, a ovo je jedan od najsretnijih dana u mom zivotu, kada je Zeljo u pitanju. Nema nista ljepse od nove i lijepe kuce. Dusmani su je gazili, palili, unutrasnji neprijatelji su se radovali, ismijavali....a nas dom ce kad tad zasijati punim sjajem. Svaka vam cast i radujem se sto ste napomenuli da je ovo samo pocetak neceg velikog, i rezultati iz sportskog segmenta ce morati prirodno da prate put uspjeha ovog djelovanja, iako se sada tu jos uvijek luta, ali docekacemo i taj trenutak, jer znamo da je to ovim ljudima cilj.
Mi moramo da pokazemo ljubav i da dajemo podrsku. Moramo jos malo da pokazemo vrlinu koja se zove strpljivost. Sve ce doci na svoje, pa i sportski segment.

VOLIM TE ZELJO !

vrbanjusa
Kontakt:

čet nov 10, 2016 2:11 pm

teatrale36 je napisao/la:
Cekaj druze dok naprave pa onda cemo pisati historiju, nista dok ne "nikne" tribina.
Ovo je sastavni dio historije. Slažem se da će 4.3.2017 biti još bitniji ali o današnji dan je jako bitan. Bar sa emotivne strane.
21 10 4

Petrović Slavko

Model1964

čet nov 10, 2016 2:14 pm

@boccaccio
bjeežiii ba.... rasplaka me :-)

Republika
Kontakt:

čet nov 10, 2016 2:15 pm

Model1964 je napisao/la:@boccaccio
Učio do mene davno sam vam rekao :D

teatrale36
Kontakt:

vrbanjusa je napisao/la:
teatrale36 je napisao/la:
Ovo je sastavni dio historije. Slažem se da će 4.3.2017 biti još bitniji ali o današnji dan je jako bitan. Bar sa emotivne strane.
Svi se nadamo da ce to biti kako treba u martu 2017 :zeljeznicar1:

1921.ba
Kontakt:

grande miske :klanjase2: :klanjase2:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Model1964

čet nov 10, 2016 2:16 pm

Republika je napisao/la:
Tebi je bolje da tu distribuciju zvuka :lol: ušišiš :)
Niko ne zna rasplakati ko boccaccio :rofl:

Republika
Kontakt:

čet nov 10, 2016 2:21 pm

Model1964 je napisao/la:
Republika je napisao/la:
Tebi je bolje da tu distribuciju zvuka :lol: ušišiš :)
Niko ne zna rasplakati ko boccaccio :rofl:
Možda da se zapitaš kako je svima bilo zvuka samo tebi nije? :D

alombardo
Kontakt:

čet nov 10, 2016 2:23 pm

Historijski dan, svaka čast svima koji su doprinjeli ovoj priči.

EdisMulalic
Kontakt:

čet nov 10, 2016 2:24 pm

GRANDE MISKE!!

Hurmasica
Kontakt:

čet nov 10, 2016 2:24 pm

:klanjase2:

slika
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot], Reha1921, SIMA_SIMAU, Ujko i 21 gost.

Prijava  •  Registracija