Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Krips
Postovi: 46
Pridružen/a: sri apr 20, 2016 8:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 11:30 am

cikazubo je napisao/la:
Krips je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:Ne mogu da vjerujem sta citam. Nekim ljudima zao Dzenisa. :roll: Meni je najvise zao mene i ostalih navijaca koji svoje zdravlje narusavamo zbog tih tzv. igraca, a Dzenisa i ostale boli qrac, odose oni da se provode i na shishu.
Petrovicu treba dati 2-3 godine, u kontinuitetu da radi, samo tako mozemo do zeljenog rezultata doci..
Zbog čega? Čime je to zaslužio Petrović a nije recimo Odović ili Mulalić? Volio bih neko da mi da valjane argumente zbog čega bih ja bio umjereni optimista kad je Slavko u pitanju? Sve se ovo govorilo i za bivše trenere, igrače pa kad ih otjeramo kao da se nije ništa desilo. Mene stabilizacija ne zanima više, 3 godine se stabilizujemo i idemo iz greške u grešku.
Rjesenje je i ovog otjerati jel ?
Rješenje je po meni baviti se uzrocima a ne posljedicama. Mislim da je pametnije vidjeti je li problem u osobama koje su dovodile trenere, igrače.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 11:30 am

Krips je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:Ne mogu da vjerujem sta citam. Nekim ljudima zao Dzenisa. :roll: Meni je najvise zao mene i ostalih navijaca koji svoje zdravlje narusavamo zbog tih tzv. igraca, a Dzenisa i ostale boli qrac, odose oni da se provode i na shishu.
Petrovicu treba dati 2-3 godine, u kontinuitetu da radi, samo tako mozemo do zeljenog rezultata doci..
Zbog čega? Čime je to zaslužio Petrović a nije recimo Odović ili Mulalić? Volio bih neko da mi da valjane argumente zbog čega bih ja bio umjereni optimista kad je Slavko u pitanju? Sve se ovo govorilo i za bivše trenere, igrače pa kad ih otjeramo kao da se nije ništa desilo. Mene stabilizacija ne zanima više, 3 godine se stabilizujemo i idemo iz greške u grešku.
Znaci da se mora stati na loptu a kako ces stati tako sto neces trenera mijenjati ko na traci..Eto kazes tri godine se stabilizujemo,smijenis Petrovica onda ce biti 4,dodje novi trener hoce nesta svoje, ne moze ni on da stabilizuje, otjeraj ga eto ti 5 godine stabilizacije..Znaci moras stati na loptu..A vec sam ti postom iznad objasnio koji je problem..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 11:33 am

Minjore je napisao/la:nije, rjesenje je da uprava ode i bice sve bajno sjajno i krasno. Vidis da momak to potencira.
Znaci oni bi da nam Zujo i ViJolina dovode igrace preko oceva na probe i naplacuju najboljim juniorima odlazak na pripreme 2 milje..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 11:35 am

Violina ima bruku trofeja, ovi nemaju. :)
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 11:35 am

Dovedite Spahića i sve je riješeno :lol:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 11:38 am

Koliko ljudi prodje kroz Zelju u zadnje dvije godine, ni Sara Jay nam nije ravna.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 11:39 am

cikazubo je napisao/la:
Minjore je napisao/la:nije, rjesenje je da uprava ode i bice sve bajno sjajno i krasno. Vidis da momak to potencira.
Znaci oni bi da nam Zujo i ViJolina dovode igrace preko oceva na probe i naplacuju najboljim juniorima odlazak na pripreme 2 milje..
naturne lazi..
 
Avatar
Krips
Postovi: 46
Pridružen/a: sri apr 20, 2016 8:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 11:44 am

Najlakše je ubaciti neke nebitne ljude u diskusiju. Pitam zbog čega bi se vjerovalo Petroviću pojedinci spominju Žuju?
Ako je ovo ispravan model i funkcionisanje kluba da tjeramo igrače koje smo doveli prije par mjeseci onda samo naprijed.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 11:45 am

Vrag je napisao/la:Ionako smo primorani rijesiti se par igraca, nazalost. Volio bih kada bi Amara nekako mogli premuntati za sd pa da napokon odsjecemo citavu upravu od zelenog terena. Pogotovo Misimovica i Nikolica. Jebali su nas sa procedurom ni židovi im ravni nisu
Dobro.Sta mislis ko je trebao raditi ove stvari u ovoj situaciji?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 11:47 am

Krips je napisao/la:Najlakše je ubaciti neke nebitne ljude u diskusiju. Pitam zbog čega bi se vjerovalo Petroviću pojedinci spominju Žuju?
Ako je ovo ispravan model i funkcionisanje kluba da tjeramo igrače koje smo doveli prije par mjeseci onda samo naprijed.
Pa ti bi da tjeras trenera kojeg smo doveli prije par mjeseci..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 11:52 am

@Leone, Odović nije ubleha, za ovog je taktičar samo takav. Upravu je @cikazubo, zašto se njemu tetoši, po čemu je poseban??? Kakav je raspored imao, a nimalo nije smanjio zaostatak za ekipama ispred, to je činjenica. Medijski definitivno jeste najbolji, iz paštete iskače
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 11:52 am

Krips je napisao/la:Najlakše je ubaciti neke nebitne ljude u diskusiju. Pitam zbog čega bi se vjerovalo Petroviću pojedinci spominju Žuju?
Ako je ovo ispravan model i funkcionisanje kluba da tjeramo igrače koje smo doveli prije par mjeseci onda samo naprijed.
A zbog čega ne bi? Kako ćeš ba Mulalića i njega porediti? Ovaj ima trenerskog staža skoro ko Mulalić godina. Evo nek Mulalić malo ispeče zanat pa nek dođe ako napravi nešto u karijeri. Eto ne ide mu loše u CG, pa neće sa na nama učiti.
Ili Oda, drag mi je Oda još od igračkih dana, ali evo isti Oda ako nešto vrijedi nek proba negdje otići makar u okruženje pa da vodi bilo kakvu ekipu. Slavko je dobar trener to je sigurno, sa velikim iskustvom i karijerom koju niti jedan poslijeratni trener sa ovih prostora nije imao niti će imati. To su činjenice. Pustimo čovjeka da radi, a za to je minimlano potrebno godinu i po pa možemo nešto suditi.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 11:53 am

Zeljo moze imati kostantu samo ako zadrzi trenera na duze staze samim tim i rezultat. Uzmemo li u obzir skup trenera koji rade u BiH nas je zlatan i samim tim ne treba dovoditi u pitanje njegov boravak na klupi naseg kluba. Samo blesav trener ne bi trazio igrace za koje misli da mu trebaju samim tim odlasci su neminovni. Na spisku se ne nalazi niko od prvih jedanaest a vecina i navijaca su jednoglasni da nam treba pojacanja sto na beku sto na krilu sto u vezi. Znaci sve ide svojim tokom bar sto se mene tice.
Od ovih koji su na spisku ja sam ocekivao Secera i Lazica da ce biti na spisku za odlazak zbog Celinog komentara po samom dolasku u klub da poznaje te igraca i da mu nije jasno sto su dovedeni jer ti igraci nemaju kvalitet za Zelju.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
DZM13
Postovi: 366
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 11:59 am

Vidi ublehasa, pa majstore otjeraj prvo sebe! Kakav levat debelinđo
Nihad Đedović = izdajnik, SLAVKO PETROVIC == UBLEHAS
MT33 - Prvi Bosnjak u NBA
"...ko ne slusa pjesmu, slusat ce oluju..."
https://www.youtube.com/watch?v=asm17vZaAOg - ...lijepa Azro, lijepa Azro, svud po svijetu trazim te...
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 12:00 pm

Niko ovdje ne priča o tjeranju trenera, pogrešno rezonujete. Neka Slavke, ali ima to što ima od igrača i ende...eventualno može koristiti juniore i to je to. Ako je dobar trener, napraviće nešto i bez ogromnih ulaganja, a tjeranje ove petorice samo po sebi je ogromno ulaganje, da ne pričam o dovođenju bar petorice novih. Ali čim je njemu Kosorić kapiten tu je sve jasno...nažalost
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 12:01 pm

Samo zamislite da Boccacini pravi greske kakve pravi Kosoric, kakve bi komentare imao od Petrovica. Jedino sto Petrovicu zamjeram je taj "jaranski" odnos sa kapitenom, koji ce opet igrat i igrat i svaku utakmicu po 2 kiksa praviti, ali ce nama biti stranac Italijan problem.. Kosoric je trenutno najvise treci stoper u ekipi.
 
DerekDuval
Postovi: 39
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 12:02 pm

Ako na ovom spisku od 5+3 fudbalera nema mjesta za Blagojevica, onda Slavko stvarno nema pojma o fudbalu. Cak bih bio toliko hrabar i rekao da zapravo velika vecina nasih problema na terenu krije se u Jovanu Blagojevicu.To bi pravi trener trebao vrlo lako da otkrije medjutim kod Petrovica Jovan igra ko da ima u ugovoru klauzulu da mora igrati. Nekada ranije znao je na momente i odigrati po koji minut da lici na nesta, a od dolaska Petrovica to je katastrofa.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 12:03 pm

Nama treba pristojna 11-orka, na klupi 2-3 iskusna i 5 juniora (Beširević, Kemo, Žerić, Mujaga, +1).
Treba nam vođa na terenu koji ima mu.da, koji se ne krije od lopte, koji kad treba zagalami na saigrače, kad treba "porazgovara" i sa sudijom.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 12:03 pm

Logicno je ovo što radi.
Šečerović je postao višak, naknadnim dolaskom Markovica, a sada i Zebe. Jer realno pored Markovica, Blagojevica,Zebe, Uglješe i Žerica i ne može se očekivati da igra.
Jahić je evidentno nespreman igrač i sklon je povredama. Na toj poziciji imamo Kosorića; Boccacinija i Bogičevića koji su realno bolji od njega.
Bekrić-ista stvar kao i sa Šečerovićem, još pogotovo dolazak Zebe dodatno utiče na tu odluku
Beganovic- jedan od najlošiji.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 08, 2016 12:08 pm

A da ostavi ove igrace, pricalo bi se, sto nije promijenio levate, ja se moram nervirati radi Bekrica, Jahe I sl.
Kontinuitet vrlo bitan, ali s druge strane imamo Arsenal I konstsntnog trenera, koji radi sa manje vise istim.igracima. Pa eto, on nit ekipu mjenja nit tim, pa gdje su mu trofeji?!
Takodjer, bil ti kao trener igrao cijelo vrijeme sa klocevima koje je neko drugi selektovao I birao, ili bi ako imas tu mogucnost doveo neko pojacanje!?

Svasta se pise samo da bi se pisalo, a I s nekim drugim ciljem iza te price.. Svasta, cudna smo sorta.

Sent from my ALE-L21

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, ghamaz, Norsborg, SIMA_SIMAU i 201 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija