YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Vrag
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 07, 2016 12:08 pm

Ivan je pored Mire nas najbolji igrac na terenu i igrac koji ako ne pretrci vise od Mire sigurno onda ne i manje. Ja ne vidim boljeg napadaca u ligi , a i dugo nismo imali boljeg napdaca. Eh sada sto on tokom citave sezone nije dobio jos jednu pravu loptu to je problem saigraca. Jovan tokom 1 utakmice moze da postane nas prvi asistent, ali levat vazda neke laznjake i trzaje. Jedinu loptu koju dobije je sa strane od Mire i to se mora nadvisiti likove od 2 m.

Jaozinho22

pon nov 07, 2016 12:16 pm

FKZ1921 je napisao/la:Smatram da se potpuno neopravdano kritikuje Vedran Kjosevski. U njegovom slucaju, nastavljamo sa starom praksom da se nekome prisije etiketa i mora je nositi. Kjosevski to nicim ne zasluzuje. Napravio je eksces u Zenici,poremetilo ga je to...Javno se pokajao,odradio kaznu,vracao se i sad brani dobro.
Kaci mu se bezvezna prica vezana za omalovazavanje predhodnog trenera,a pri tom se ta prica trmelji na rekla,kazala.
Imao je kiks protiv Zrinjskog...nema golmana na svijetu kojem se to ne desi(malo se osvrnite na posljednjih par kola lige prvaka pa cete vidjeti skoro u svakoj utakmici po neku kardinalnu gresku najboljih golmana na svijetu).
Ono koliko ja razumijem i ono sto priupitam ljude koji se dobro razumiu,ne vidim boljeg golmana u ovoj ligi od njega.
Reče jednom mudri Sir Alex Ferguson da je dobar golman onaj koji sam donese 12 bodova kroz sezonu. Veca je to prošle godine u drugom dijelu uradio 3 protiv Slobode 3 protiv širokog i 3 protiv Veleza kada vadi 1-1 zicer u onoj kaljugi dakle 9 bodova za polusezonu e to je top golman.To Vedran ove godine nije da li će biti ne znamo na stručnom štabu je odnosno treneru golmana koji će svoj slijedeći posao tražit u Vitezu kada ode iz FKŽ.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Budi Željo
Kontakt:

pon nov 07, 2016 12:17 pm

Koliko god bolno bilo priznati, mi imamo ograničenu ekipu koja nema ni mrve pobjedničkog mentaliteta. Odbranu limitiranu ko balkon, isprepadan vezni red i svemu tome onda i ovi sto ko i znaju toliko se potrose da onda kad treba dati gol ili asistenciju noga zadrhti. Gore sam negdje procitao kao jel Oda doveo livaju Diattu, e pa Diattu trenirao u gradačcu Kokota i Hodzurdu iz Slavije koju je trenirao isto tako da nemojte lupetati. Lahko je sad biti general poslije bitke za sve...
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

GoodisonPark
Kontakt:

pon nov 07, 2016 12:23 pm

Gdje bolan nije dobio pravu loptu kad je u Bijeljini dobio minimum 3 i sad u subotu od Siniše jednu, evo to je onako na prvu odmah, da ne spominjem Rudar ili još neke. Koliko je minuta proveo na terenu trebalo je da zabije još bar 6 golova. I kod Mulalića što je zabio su bile 90 % Bekrićeve asistencije, frajer je pogubljen naprijed, trči zuji ali ne zna gola dati isto ko ni Kokot što nije znao, ide sam na golmana a zategne je punim ko da puca sa 35 metara. Da ne spominjem da je to igrač manje u ovakvoj deficitarnoj i ofanzivno oskudnoj ekipi, on lopte ne zna primiti a to je osnov i polazna tačka fudbala još od pjetlića. Prevedeno frajer nema blage veze a paralela bi bila naš Riad Bajić koji je 80% lopti nabijenih od strane Kosorića ili Bogdanovića primao između dva štopera i razigravao ekipu. Donedavno je taj isti Bajić igrao napadača u našem Želji i škaricama zabijao golove a ovaj bi kičmu sebi slomio da to i proba napraviti. Kakav ba žuti i kome se više prodaju muda za bubrege.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

salle86
Kontakt:

pon nov 07, 2016 12:36 pm

storm_raider je napisao/la:Ma pazi, navijaci kao navijaci, mi imamo pravo na "luksuz" i da zanovijetamo i da gluposti pricamo i da trazimo Jahica i Bekrica. Nas vodi srce, a ne glava, i to treba shvatiti, jos pogotovo ovaj nas balkanski, brdoviti, narod. Ali, ljudi koji vode klub moraju razmisljati samo glavom, oni moraju znati kada poslusati navijace, a kada ne. Oni moraju biti spremni i na kritike zbog toga i to sve radeci samo ono sto je u interesu Zelje.
a dobro, išla je priča kako su sad u klubu ljudi koji su do juče bili "samo" navijači
po tome je onda i logika da i oni razmišljaju srcem i ne mnogo drugačije nego ti, ja, bilo ko
takođe je i jasno da su na funkcije sjeli ljudi kojima je ljubav prema klubu 90% a znanje o poslu koji treba da rade 30%
ta kombinacija nije dobra, to se jasno pokazalo, pokazuje
bez minimum 50% ovog drugog ne ide
opet, vjerujem da je i ova prva kombinacija bolja nego da je obratno, 30-90
i vjerujem da nisu glupani, ustvari valjda je to nepobitno da nisu
samo treba vjerovati da su voljni da uče, ispravljaju svoje greške i unapređuju ovih "30%"
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

salle86
Kontakt:

pon nov 07, 2016 12:39 pm

sergejevic je napisao/la:Ovaj iznad od Amara napravi Al Caponea. Nije ti Amar napravio taj dug, to je nastalo u onom crnom peridodu izmedju njegova dva mandata. Pitanje je da li bi on to prihvatio? Pitanje je isto da li ovi tako rade?

Dodje vakat da ne smijes biti tuzan nakon poraza Zelje, odmah si najgori navijac. Ocito treba platit kartu i jezik za zube da se ko ne uvrijedi.

Uslovna Grbavica za Evropu ali je ne mozemo izboriti. Gdje je razlika?

Zabrinjavaju sve otvoreniji i ucestaliji napadi na Amara i to je velika bruka.
da se ne lažemo, niko ko živi na ovom brdovitom balkanu nije svetac
samo je neko lopov a neko pošten koliko može biti (koliko ne može jbg, mora nekad i ukrasti da bi opstao)
ako se razumijemo
takođe nije ni amar krivac (jedini) ali svi zakoni svijeta kažu da onaj ko zna za krivično djelo a krije ga, da je i on odgovoran
ne koliko i počinioc ali ima svoju krivicu
na kraju krajeva makar zbog obraza i ljubavi prema nekome/nečemu treba one koji štete prijaviti, udaljiti...
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Vrag

pon nov 07, 2016 12:41 pm

GoodisonPark je napisao/la:Gdje bolan nije dobio pravu loptu kad je u Bijeljini dobio minimum 3 i sad u subotu od Siniše jednu, evo to je onako na prvu odmah, da ne spominjem Rudar ili još neke. Koliko je minuta proveo na terenu trebalo je da zabije još bar 6 golova. I kod Mulalića što je zabio su bile 90 % Bekrićeve asistencije, frajer je pogubljen naprijed, trči zuji ali ne zna gola dati isto ko ni Kokot što nije znao, ide sam na golmana a zategne je punim ko da puca sa 35 metara. Da ne spominjem da je to igrač manje u ovakvoj deficitarnoj i ofanzivno oskudnoj ekipi, on lopte ne zna primiti a to je osnov i polazna tačka fudbala još od pjetlića. Prevedeno frajer nema blage veze a paralela bi bila naš Riad Bajić koji je 80% lopti nabijenih od strane Kosorića ili Bogdanovića primao između dva štopera i razigravao ekipu. Donedavno je taj isti Bajić igrao napadača u našem Želji i škaricama zabijao golove a ovaj bi kičmu sebi slomio da to i proba napraviti. Kakav ba žuti i kome se više prodaju muda za bubrege.
Protiv kojeg Rudara ?
Momak je zabio protiv Slobode i jos namjestio 100 %. Kada bi odbrana Slobode bili duhovi zabio bi i ono sto mu je Sinisa proslijedio. Ali tesko kroz trojicu da prodje. U Bijeljini je dobio 3 i to su te upotrebljive lopte tokom citave polusezone. Nije ga islo i gotovo, Boze moj. Moze biti los dan.
I Bajic je znao haman prazan gol promasiti, a i Bajic je iza sebe imao ekipu, a sta Ivan ima ? Miru!
Cuj pogubljen naprijed, a momak vrsi pritisak 90 min., trci, otrkiva se ali nitko ga ne prati. Kada bi citav vezni red bio za korak brzi Ivan ne bi bio u ofsajdu, a sigurno bi bio 1. strijelac lige.
Nemoj mi samo spominjati Kosorica i njegove duge lopte, Pa njemu treba za svaku dugu loptu 20 % od plate odbiti.

salle86
Kontakt:

pon nov 07, 2016 12:42 pm

Vrag je napisao/la:Dugovi i trofeji nastali u istom periodu...
Mi smo samo ove i prosle godine bacili para koliko je i duga napravljeno u tom periodu.
**** ti nas ako mi nismo u stanju uzeti trofej ili izboriti Evropu bez Amara.
A nismo...
jel ti fakat vjeruješ u ovo
ispade da branim ovu upravu a Bog mi je svjedok da imaju moje povjerenje ne više od 60-40
ali kad se lupa onda se baš lupa
kakve smo dugove napravili ove godine
odakle ti podaci koje niko još ne zna
kad bude sjednica, kad se iznesu konkretno cifre ok, pričaćemo o tome
ali ovako je fakat nezbiljno

plaćeno je dobavljačima, bivšim igračima i uposlenicima, uloženo u stadion da se može igrati europa na njemu, tu su i neke pare za istok
nisu to male cifre da se ne lažemo
plaća se mjesečno 10 milja, plaća se za doprinose cca 100 hiljada mjesečno (734 hiljade za 8 mjeseci)
Zadnja izmjena: salle86, dana/u pon nov 07, 2016 12:47 pm, ukupno mijenjano 1 put.

AsharaK
Administrator
Kontakt:

pon nov 07, 2016 12:43 pm

Gledam opet onaj izvjestaj, neshvatljivo je bilo koliko mo bolji tim, a prosuli smo bodove. Bilo smo bolji i od Sirokog za tri klase, prosuli smo bodove. Ne znam sta bih vam rekao ...
Željezničar ante portas !

Vrag

pon nov 07, 2016 12:43 pm

salle86 je napisao/la:
Mi smo samo ove i prosle godine bacili para koliko je i duga napravljeno u tom periodu.
A nismo...
ispade da branim ovu upravu a Bog mi je svjedok da imaju moje povjerenje ne više od 60-40
gdje sam napisao da smo dugove napravili ?

Veteran1965
Kontakt:

pon nov 07, 2016 12:45 pm

GoodisonPark je napisao/la:Sve se gledalo kroz prste i ovo i ono i Bijeljina ali onaj pas Siniše pred kraj prvog sa mora zabiti baš me briga kako, hoćeš pogoditi rašlje ili plasirati loptu pored golmana to me ne zanima. Ono napadač zavezanih očiju MORA pogoditi. Sve je jasno kad su komentari poslije bili pa bolje da je Siniša zategao i opalio sa 16 kad je već odlično prošao i faktički bio punim legao na loptu.

Trči frajer nema šta, možda da se prešalta na atletske discipline..
Jarane ja ga ne gotivim nešto posebno, ali hajmo biti iskreni, on je izborio onu loptu i asistirao Križmanu za "mrtvi zicer" koji ovaj nije pretvorio u gol, i dao je jedini gol za nas...ganjao je ko lud, trčao, borio se i bio jedan od boljih protiv slobode. Majke mi isto ko da nismo istu tekmu gledali...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

psihopata
Kontakt:

pon nov 07, 2016 12:49 pm

Vrag je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:Gdje bolan nije dobio pravu loptu kad je u Bijeljini dobio minimum 3 i sad u subotu od Siniše jednu, evo to je onako na prvu odmah, da ne spominjem Rudar ili još neke. Koliko je minuta proveo na terenu trebalo je da zabije još bar 6 golova. I kod Mulalića što je zabio su bile 90 % Bekrićeve asistencije, frajer je pogubljen naprijed, trči zuji ali ne zna gola dati isto ko ni Kokot što nije znao, ide sam na golmana a zategne je punim ko da puca sa 35 metara. Da ne spominjem da je to igrač manje u ovakvoj deficitarnoj i ofanzivno oskudnoj ekipi, on lopte ne zna primiti a to je osnov i polazna tačka fudbala još od pjetlića. Prevedeno frajer nema blage veze a paralela bi bila naš Riad Bajić koji je 80% lopti nabijenih od strane Kosorića ili Bogdanovića primao između dva štopera i razigravao ekipu. Donedavno je taj isti Bajić igrao napadača u našem Želji i škaricama zabijao golove a ovaj bi kičmu sebi slomio da to i proba napraviti. Kakav ba žuti i kome se više prodaju muda za bubrege.
Protiv kojeg Rudara ?
Momak je zabio protiv Slobode i jos namjestio 100 %. Kada bi odbrana Slobode bili duhovi zabio bi i ono sto mu je Sinisa proslijedio. Ali tesko kroz trojicu da prodje. U Bijeljini je dobio 3 i to su te upotrebljive lopte tokom citave polusezone. Nije ga islo i gotovo, Boze moj. Moze biti los dan.
I Bajic je znao haman prazan gol promasiti, a i Bajic je iza sebe imao ekipu, a sta Ivan ima ? Miru!
Cuj pogubljen naprijed, a momak vrsi pritisak 90 min., trci, otrkiva se ali nitko ga ne prati. Kada bi citav vezni red bio za korak brzi Ivan ne bi bio u ofsajdu, a sigurno bi bio 1. strijelac lige.
Nemoj mi samo spominjati Kosorica i njegove duge lopte, Pa njemu treba za svaku dugu loptu 20 % od plate odbiti.
lendrić je imao period kad ga nije išlo,šta ćeš desi se svakom igraču na svijetu,pa i onim najboljim,al zato kad ga ide u ligi mu nema ravnog.neko reče treba mujagića umjesto lendrića,pa mujagić ne zna hodati u seniorskom fudbalu,u juniorima je fizički predominantan pa izgleda ko da bi takav bio i u prvom timu,neka me demantuje kad i ako zaigra za prvi tim ali teško da će mu iko dati šansu.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

struja
Kontakt:

pon nov 07, 2016 12:50 pm

Pinkii je napisao/la:Eno i Aco je potvrdio da je bilo nesto na treningu u cetvrtak. Jadno je to sto rade neki igraci. Sve im je Uprava omogucila,a oni vracaju na jedan jako ruzan nacin. Vidi se da ponekad nedostaje timskog duha jednostavno ne djeluju kao tim. Odmah,ako je istina naravno, te buntovnike na zimu otjerati. Ne treba nam niko da rusi atmosferu u ovako teskom vremenu. Moramo biti svi ko jedan. Misimovic,Gredic,Osim,Petrovic i ostali koji su imali ili imaju funkciju u Zeljeznicaru ne treba da nam dijele. Mi smo tu zbog naseg Zelje,a ne zbog nekih likova. Okrenuti se sljedecim utakmica je li nas ceka tezak period i najteze gostovanje u Mostaru.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
Ništa aco nije potvrdio već se ko kurva raspituje po forumu

Charlie Sheen
Kontakt:

pon nov 07, 2016 12:55 pm

AsharaK je napisao/la:Gledam opet onaj izvjestaj, neshvatljivo je bilo koliko mo bolji tim, a prosuli smo bodove. Bilo smo bolji i od Sirokog za tri klase, prosuli smo bodove. Ne znam sta bih vam rekao ...
Samo se nadati da ce se po pravilu kako to ide vratiti u narednim tekmama.

GoodisonPark
Kontakt:

pon nov 07, 2016 12:57 pm

Veteran jeste zabio ali je promašio čistu šansu u prvom, a i onaj gol je više na sreću jer je sekunda falila da je prebaci preko gola. Preslikan gol Tiaga na derbiju, više slučajno nego namjerno. Ne sporim ja njegovu borbenost i trku ali on ne zna igrati timski a nama su sad neophodni igrači koji igraju za ekipu, on je individualac i igra većinom samo za sebe i to je u našem slučaju igrač manje. Da budem precizniji treba nam u ekipi Lazar Popović - Ajdin Mujagić.

Ako je Ćelo tako dobar stručnjak i švapska škola onda protiv Viteza očekujem nešto ovako bar 90-95%

Vedran na golu, bekovi Siniša i Beširević, štoperi Matteo i Osmanković(eventualno Bogičević) u vezi Marković Blagojević Žerić, na krilima Miro i Lazić u napadu Mujagić. Izmjene Bekrić zadnjih pola sata umjesto Žerića, Križman umjesto Mujagića i Radinović umjesto Markovića ili Blagojevića, i ne može me 8 Slavki Petrovića ubjediti da ovo na terenu neće izgledati bolje od naše uobičajene qrčeve igre i formacije.

Psihopata, a kad ga je to išlo, u kom periodu je pokazao svoje napadačke sposobnosti jel ono kad ga je Bekrić pogodio 5 puta u glavu ili je još nekad bila neka serija. On je dobar napadač za Barcelone ali za ovakvog Želju je samo teret ostalim igračima.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

salle86
Kontakt:

pon nov 07, 2016 12:59 pm

FKZ1921 je napisao/la:Smatram da se potpuno neopravdano kritikuje Vedran Kjosevski. U njegovom slucaju, nastavljamo sa starom praksom da se nekome prisije etiketa i mora je nositi. Kjosevski to nicim ne zasluzuje. Napravio je eksces u Zenici,poremetilo ga je to...Javno se pokajao,odradio kaznu,vracao se i sad brani dobro.
Kaci mu se bezvezna prica vezana za omalovazavanje predhodnog trenera,a pri tom se ta prica trmelji na rekla,kazala.
Imao je kiks protiv Zrinjskog...nema golmana na svijetu kojem se to ne desi(malo se osvrnite na posljednjih par kola lige prvaka pa cete vidjeti skoro u svakoj utakmici po neku kardinalnu gresku najboljih golmana na svijetu).
Ono koliko ja razumijem i ono sto priupitam ljude koji se dobro razumiu,ne vidim boljeg golmana u ovoj ligi od njega.
Nije Veca uopšte loš
Dpduše nije ni sad nešto spektakularno
nas najviše je.be što mi iz 3 šuta na gol primimo 2 gola
ima malo i njegove krivice tu (logika, dobar golman mora nekad i vaditi tim) ali većinom je to do ove linije ispred njega, pa i one još prije nje

salle86
Kontakt:

pon nov 07, 2016 1:03 pm

Vrag je napisao/la:
salle86 je napisao/la:
A nismo...
gdje sam napisao da smo dugove napravili ?
pa ne znam jesam li ja ćorav ili ti
boldirano: "Mi smo samo ove i prosle godine bacili para koliko je i duga napravljeno u tom periodu."
ne znam za koji period govoriš i koji dug, ali nikako nismo mogli baciti cca 2 miliona
BACITI
jeste uloženo na više polja ali bačeno nikako nije
koliko je bačeno niko ne zna, po meni u tu kategoriju može samo ono što je isplaćeno za raskide ugovora
ostlao nikako

storm_raider
Kontakt:

pon nov 07, 2016 1:06 pm

Ma pored ovoliko prilika koje stvaramo, ja opet nekako vjerujem da je pitanje vremena kada ce nas krenuti. Ovakvom igrom mi cemo nekoga dobro natrpati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Vrag

pon nov 07, 2016 1:06 pm

psihopata je napisao/la:
Vrag je napisao/la:
Protiv kojeg Rudara ?
lendrić je imao period kad ga nije išlo,šta ćeš desi se svakom igraču na svijetu,pa i onim najboljim,al zato kad ga ide u ligi mu nema ravnog.neko reče treba mujagića umjesto lendrića,pa mujagić ne zna hodati u seniorskom fudbalu,u juniorima je fizički predominantan pa izgleda ko da bi takav bio i u prvom timu,neka me demantuje kad i ako zaigra za prvi tim ali teško da će mu iko dati šansu.
Ma raja ocekuje da on uzme loptu na centar i zabije 3 gola.

dimitrijevic

pon nov 07, 2016 1:07 pm

Ako ovim pickicama ponovo plate Medjugorje onda pojma nemaju ovi iz uprave.Nadam se da nece dobit nista do januara ***** im najblize.Od jula se spominje sabotaza,umisljenost I velicina a mi bez evrope.
Mirza Rascic !

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], samo_da_repliciram i 42 gosta.

Prijava  •  Registracija