Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:21 pm

Sa krovom, potpuno opremljena, sa uredjenim prilazom je sigurno blizu te cifre mada su meni i 2 miliona naucna fantastika..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:21 pm

nije.
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:27 pm

Za nas su te cife naucna fantastika, daj Boze da se konacno dobiju dozvole i pronađe investitor za preostal novac koji je potreban za izgradnju istoka.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
manwhosoldtheworld
Postovi: 53
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:28 pm

Pinkii je napisao/la:
super1 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Sinisu si bezveze stavio u ovu grupu a koliko je Slavko dobar trener sudice mu rezultat na kraju sezone..

Kada kazem "neka i Zuje i ostalih ako su voljni dati pare i raditi sa ostalima u interesu kluba" onda ne mislim neka i Zuje a ovi da idu.. Zasto ne bi mogli raditi zajedno ako misle da mogu i zele pomoci klubu? Govorim onako figurativno i ne mislim samo na Zuju, vise parafraziram.. Mislim na svakog privrednika, Zeljovca koji moze i zeli pomoci.. Mislim na svakog sportskog radnika ili nekog ko moze lobirati u savezu.. Meni su svacije pare i svacija pomoc dobro dosle..
sinisa od prosle godine i utakmice sa sirokim meni nista nije pokazao da odskace od ovih nabrojanih,mozda nije njegova pozicija al po meni igrac koji dodje u klub mora biti za klasu bolji od omladinca na tom mjestu
Sinisa igra tamo zato sto mora. I opet je pokazao duplo vise od Husica i Bevaba. Kad se uporede Sinisa i Memija na desnom beku prednost po meni ima Sinisa. Memija izgleda izgubljeno. Igrac prodje pored njega i obori ga. A ono bacanje jucer gdje je upropastio sansu ne bih ni da komentarisem.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
Uvijek je lakse stranim igracima da igraju nego zeljinoj djeci. Veci pritisak veca zelja u kojoj neki igraci pregore. Sinisa nije nista bolje od Memije. I jedan i drugi su jucer bili dobri i jedan i drugi su dali sve od sebe. Memija nije imao izgubljene lopte jucer isao je na svaku loptu dok je Sinisa imao par izgubljenih lopti al je imao par dobrih prodora pa mu covjek ne moze uzeti za zlo. Mada meni ce uvijek prednost imati Memija nego Sinisa. Jednog dana kad obojica odu Memiji ce i dalje Zeljo biti prva ljubav a Sinisi nije niti ce ikad biti. Njemu moze biti samo lijep period profesinalne fudbalske karijere nista vise. I kad smo kod te sanse igrac ga je oborio ne znam kako ocekujes da ne padne. Previse si kritican prema njemu prelazi u pljuvanje. Al dobro za ocekivati je jer Sinisu guras u svaki svoj post covjek pomisli da ti je on prva i zadnja pomisao u danu al brate ne moras da pljujes Memiju.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:29 pm

da je u tim ciframa, stvarno bi bilo patka da će se graditi, bar ovako kako je planirano (vlastitim snagama). ova prva faza bez krova nema sedmu cifru.
gradi željo boli te *****
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:35 pm

Prica se da su u cetvrtak neki igraci napustili trening jer nisu u prvoj postavi.. To me pitao jedan forumas, ali ja nista o tome ne znam, pa da vidim da li ima istine u tome?!
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:36 pm

Mislim da ce nas istok izaci od 1milion do 1,2 miliona KM.
To je po nekoj mojoj procjeni,a oko toga sam laik dibidus.
Da je vise od toga, sigurno se ne bi radilo, i ovako je dobrim dijelom problem $$$
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:37 pm

Picke i jucer i danas i sutra.Ekipa bez srca i duse.
Mirza Rascic !
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:44 pm

Kospicar je napisao/la:Mogu vam rec samo da sam danas saznao da se zna izvodjac radova za istok i da on kosta cca. 5 miliona KM, s krovom.
Meni je ovo danas popravilo dan :baklja:
Jel izvodjac radova mozda GP BUTMIR ili neko je drugi ??
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:44 pm

Neymar 11 je napisao/la:Prica se da su u cetvrtak neki igraci napustili trening jer nisu u prvoj postavi.. To me pitao jedan forumas, ali ja nista o tome ne znam, pa da vidim da li ima istine u tome?!
E vala ako je to istina onda smo fkt dotakli dno. I onda se cudimo rezultatima i svemu.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:47 pm

E sada o utakmici malo. Nekako covjek ima osjecaj da cemo mi napadati, pritiskati, satjerati protivnika u sesnaesterac, pogadjati precke, stative, biti osteceni za penale i onda zabiti gol iz neke poluprilike ili prilike, a nakon toga se povuci, gdje ce protivnik imati tek jednu ili dvije prilike i zabiti ti gol ili dva. Kazu da kako zracis tako i privlacis, ili "kakve su ti misli, takav ti je zivot". E pa meni su misli cijeli dan bile takve o ovoj utakmici, kao i cijelu proslu sedmicu. Zasto?

Zbog toga sto je to Zeljo ove sezone. Mi smo protiv Zrinjskog napadali, odigrali veoma dobru utakmicu, a oni su iz jedne poluprilike dali nam gol, protiv Celika u Zenici smo napadali, poveli 1:0 i onda iz jedne poluprilike je sviran penal za domacu ekipu, gdje su oni izjednacili za konacan rezultat 1:1, protiv Olimpica smo poveli 2:0 i onda drugo poluvrijeme izgubili 2:1, za ukupan rezultat 3:2, gdje su nam oni zabili 2 gola iz jedne prilike i jedne poluprilike. Siroki, gdje smo odigrali mozda i najboljih 30 minuta ove sezone, pogodili 2 precke, trebali zabiti 3 gola i onda primimo gol iz jedne prilike za konacan rezultat 1:0. Sa tom mislju sam se pripremao za ovu utakmicu, sa tom mislju sam dosao na stadion i napustio ga nakon utakmice. Mi napadamo, igramo stvarno lijepo, vidi se tu dosta dobrih stvari i kretnji, ali sta uraditi igracima, koji su stvarno dobro odigrali jucer u odbrani? Sta reci Kosoricu ili Bogicevicu koji su pocistili sve prije onog gola? Mislim da nije problem u igrackom (ne)kvalitetu, vec da je ovo psiholoski problem. Vjerujem da i igraci dolaze sa istom mislju na utakmice, kao sto sam i ja dosao. Ja sebi taj luksuz mogu dopustiti, oni ne smiju, jer moraju biti profesionalci i jer na kraju krajeva zive od fudbala, a racuni se nece sami platiti. Da sam na Slavkinom mjestu dogovorio bih razgovor sa psihologom i da on/ona nesto pokusaju uraditi na tom polju. Ovo su dobri igraci, jucer su odigrali dobru utakmicu, a opet smo izgubili. Slavki podrska naravno, njegov rad treba ocjenjivati nakon zime.

To je Zeljo ove sezone.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
manwhosoldtheworld
Postovi: 53
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:50 pm

Neymar 11 je napisao/la:Prica se da su u cetvrtak neki igraci napustili trening jer nisu u prvoj postavi.. To me pitao jedan forumas, ali ja nista o tome ne znam, pa da vidim da li ima istine u tome?!
Nije to tacno
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:53 pm

manwhosoldtheworld je napisao/la:
Neymar 11 je napisao/la:Prica se da su u cetvrtak neki igraci napustili trening jer nisu u prvoj postavi.. To me pitao jedan forumas, ali ja nista o tome ne znam, pa da vidim da li ima istine u tome?!
Nije to tacno
jeste
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:55 pm

delinjo je napisao/la:
manwhosoldtheworld je napisao/la:
Neymar 11 je napisao/la:Prica se da su u cetvrtak neki igraci napustili trening jer nisu u prvoj postavi.. To me pitao jedan forumas, ali ja nista o tome ne znam, pa da vidim da li ima istine u tome?!
Nije to tacno
jeste
Onda je to dno dna i ne postovanje kluba, slavke, takve treba kaznit po dzepu, i otjerat ih znal se ko su ti igraci ?
Zadnja izmjena: Whisperer, dana/u ned nov 06, 2016 6:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
manwhosoldtheworld
Postovi: 53
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:57 pm

Neymar 11 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
manwhosoldtheworld je napisao/la: Nije to tacno
jeste
Onda je to dno dna i ne postovanje kluba i slavke i takve treba kaznit po dzepu i otjerat ko god bio on znal se ko su oni ??
Pardon istina je onaj ko je otisai u grcku on je otisa i sa treninga
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:58 pm

Vrag je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Ako vam je neandertalac star, pa sta su model ili veteran onda? Nemojte tako ba
Dede
Piće za gospodina....i to nešto žestoko....dupli mu daj!!!!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 6:59 pm

http://fkzeljeznicar.ba/strucni-stab-po ... gom/16362/
Od ovog trenutka su naši igrači počeli ličiti na igrače s propuhom u glavi.
P.S. Veteran, je li za mene piće? Idemo gdje god ti želiš :D
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 7:00 pm

a kad se sjetim kako se pljuvalo po kosticu, a ono mi imamo jedan vrlo limitiran tim sa jednim extra dobrim igracem i mozda 3 dobra, ostalo cisti prosjek PLBiH
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 7:01 pm

pun forum mahaluša.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 7:03 pm

Smisao moje minute, sata, dana, godine, ZIVOTA!
Vidimo se u Vitezu!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija