Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 10:40 am

Hadzijalagic je napisao/la:
Leon_Professional je napisao/la:Hocemo kontinuitet, hocemo titule a ovako se pise nakon 2 tekme u kojima nismo dobili.
Bravo, bravo...
Ovo stvarno nema smisla. Daj kljuc, stavi katance na klub, ne zasluzujemo nista bolje..

Kako vas nije stid?!
Kontinuitet nema veze sa nasim zeljama vec je neophodan.. O Slavkinom trenerskom potencijalu mozemo suditi tek na proljece.. Cinjenica je da za vrijeme koje je proveo ovdje jos nije uspio napraviti "ekipu" od ove skupine, manje-vise, ufuranih sminkera.. Cast izuzetcima..
Zeljo sampionsku generaciju sklapao 8 godina. Vi hocete tim za 2 mjeseca...
Kontinuitet je i na tribinama potreban. Doduse ovi sto tjeraju i svasta pricaju i ne dolaze na tekme sigurno.
Celo je provjeren trener za ovu ligu, ne moze covjek za 2 mjeseca napraviti cudo. IZvukli smo se sa dna tabele, sad smo blizu Evrope.
Ne moze biti do 5 trenera, eto nek su Jagodic, Musa ili ko ovdje bolji specijalno od bilo kojeg naseg bivseg.
Treba s ciljem dovoditi igrace i graditi tim. To se ne radi tjeranjem trenera svako 4 mjeseca.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 10:46 am

Pecinski, a zasto ti pises ovde?
Željezničar ante portas !
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 10:46 am

Da je ekipa na nivou posjete i navijanja u odnosu na druge mi bi bili prvi na tabeli.. Nije u redu Slavki sada suditi ali proljece ce biti mjerodavno za sud.. I ne pravimo mi ekipu dva mjeseca vac nekoliko godina.. Mislim ne pravimo ekipu vec pokusavamo dovodjenjem pojedinaca koji nikako da se uklope u jednu homogenu cjelinu..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 10:51 am

Pritisak.....to je nešto što u i oko Želje uvijek postoji, i nikad rahatluka nema. Naravno kada se pobjeđuje, kada se osvaja pritisak je znatno manji, ili ga nema nikako, jer u takvim situacijama smo dosta realni i nismo ga nametali sami sebi prilikom Europskih nastupa. E sada, izazovi su naravno kada nema rezultata, kada se igra loše, kada se na Grbavici ne pobjeđuje, kada se bodovi sa gostovanja ne donose. Trenutno smo u takvoj situaciji. Očito je da se sa tim pritiskom teško nosi i ekipa i trener, a Bogami i uprava. Dodaj tome i veliku dozu nedostatka sreće i imaš situaciju kakvu mi opisujemo na raznoraznim forumima, kafanama, a ona nije niti malo dobra, posebno za našeg Želju. Opozicija se smješka, napada i čeka momenat, a ukupna situacija im ide u prilog i te kako. Oni rade, rovare, poduzimaju sve kako bi situacija bila što gora, i pritisak na upravi i ekipi što veći, kako bi svoje ideje sproveli u praksi što prije. Da se ne lažemo znamo ko vodi tu kampanju, bivši predsjednici, generalni sekretari, direktori, violine kurci palci...i ja nemam ništa protiv njihove želje da ponivo budu dio upravljačkih struktura Želje, samo mi se njihov put ne sviđa, jer on košta Želju i te kako. Majstori moji....napravite press, prezetirajte kako imate spremnih "X miliona" koje bi investirali u klub, u rješavanje dugova, u infrastrukturu, u ekipu, u rezultat, i kako možete napraviti iskorake u odnosu na trenutnu situaciju. Ja Vam garantujem da će većina i navijača, i skupštine, i upravnog odbora stati uz Vas.Ovo što Vi radite košta samo Želju i nikoga drugog i to nije dobro....vidi se svakodnevno i kroz medije, i u razgovoima između "običnih" Željovaca, među rajom, to nije pravi put. Nedolazak Vas na Željine tekme nije pravi put...dođite i u lice recite šta imate i kako bi Vi bolje. Zbog našeg Želje, jer ovakav pristup, šteljenje sudija, rovarenje okolo može donijeti samo još gore stvari i težu situaciju.
Da se još jednom ponovim za ne koji ne znaju moje stavove....ova uprava ukoliko se ne plasira u Europu mora pretrpjeti promjene. Da li kompletno treba otići ne znam, ali najodgovorniji moraju sigurno. Predsjednik famoznog nadzornog odbora i predsjednik kluba prije svih, oni su najodgovorniji.
Nadam se da ćemo se uspjeti konsolidovati preko zime, kvalitetno pripremiti i stići do tog trećeg mjesta. Na kup ne računam jer je to fakat lutrija prava, treba pokušati, ali je sigurnije kroz ligu.
Tek na ljeto se fakat fokusirati na svoju djecu, i početi graditi ekipu sa njima kao starterima, dati im priliku, pa i po cijenu rezultata, jeri ovako ih nemamo svakako....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 10:53 am

Ne mozes praviti ekipu kad svaki prelazni promijenis 15 igraca. To nije pravljenje ekipe ljudi.
Kakvo pravljenje ekipe a trener bude ni pola godine.
Ne znam zasto se uopce provlaci prica o Slavku. Pustite ga ljudi, dosta ste tjerali i srali.
Ako nemate sta pisati, nemojte ni djaba pricati o Slavki.


Hadzijalagic je napisao/la:Da je ekipa na nivou posjete i navijanja u odnosu na druge mi bi bili prvi na tabeli.. Nije u redu Slavki sada suditi ali proljece ce biti mjerodavno za sud.. I ne pravimo mi ekipu dva mjeseca vac nekoliko godina.. Mislim ne pravimo ekipu vec pokusavamo dovodjenjem pojedinaca koji nikako da se uklope u jednu homogenu cjelinu..
Upravo to kako si rekao, dovodili se pojedinci sumnjivog kvaliteta. Ganjao se instant rezultat. Nema od tog hajra, nadam se da je svima jasno. Razmislite malo ljudi, pustite da se radi sad kako je Slavko dosao drugi su ljudi zaduzeni za sportski segment, vidjet cemo sta ce biti.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned nov 06, 2016 10:53 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 10:55 am

AsharaK je napisao/la:Pecinski, a zasto ti pises ovde?
Neka te papak, nemoj provocirati.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
plava pruga
Postovi: 33
Pridružen/a: pon jun 13, 2016 12:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 11:01 am

Slabo pisem na forumu iz razloga kad nesto napises odma pljujes,placenik SI i tako te gluposti. Juce me dusa zabolila i ovo je prvi put da necu gledati izvjestaj. Moje misljenje je da blagojevic nema skim igrat,juce SU se svi krili nekako niko nije trazio loptu,ne branim blagojevica grijesio je Ali nije imo podrsku. Ne treba tjerati trenera to bi bio najgluplji potez. Najveci problem je losa politika u ljetnom prelaznom roku kada smo igrali evropu igraci su samo odlazili i to oni najvazniji,losa procjena uprave(ne tjeram upravu) htjeli SU za 500km da se prosetaju ligom livaje itd,onda smjena ode i dolazak mulalica koji je tanak realno i na silu pravljenje ekipe sto nije Zeljo kojeg ja volim i samo smo nastavili taj trend koji traje jos uvjek. Onaj Zeljo sa Odom mi je najdrazi Zeljo,za kraj nikako mi nije jasno kako niko ne valja ko je bio ranije u klubu: Amar,Oda da ne nabrajam vise,kad neki ljudi odu vec je spremna prica da se popljuju samo se ceka pravi trenutak da se plasira.Pozdrav
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 11:05 am

Za sve ima alternativa, ali trenutno ne postoji altenativa za Slavka. Jednostavno moramo odrzati jedan kontinuitet, pa makar do ljeta iduce godine i osvrnuti se i vidjeti je li za 8-9 mjeseci Slavko nesto napravio ili nije. Imao bih i ja zamjeriti ovo ili ono, postavku igre, izmjene, pa cak i neke izjave koje su kontradiktorne u odnosu na ono sto vidimo na terenu. Ali Slavka se mora istrpiti jer se vecina nas slaze da on zna, da moze, eto mu na zimu i pripreme i njegovi igraci nek to dokaze. Sto se mene tice nek on rastjera 20, a dovede 20 novih ako ce nas odvesti u Evropu... ali lave moj, kad ne ispusnis cilj, sve sto lijepo pricas pada u vodu... ove sezone je ogroman rezultatski imperativ pred Zeljom, upravom i prvim timom, neuspjeh povlaci preuzimanje odgovornosti svih navedenih. ALI, do zadnjeg kola ove sezone i posljednje utakmice Kupa ne smije biti price o ostavkama, odlascima i slicno.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 11:07 am

Neandertalac je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Pecinski, a zasto ti pises ovde?
Neka te papak, nemoj provocirati.
Nikakva provokacija, samo te pitam zasto? Nakon tih bljuvotina koje si izrekao, nakon bezbroj banova koje nisi zasluzio, zasto pises?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 11:08 am

Vi niste normalni,opet bi da mijenjate trenera i 10 igraca..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 11:17 am

Neandertalac je napisao/la:
DANAN je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Na ovom forumu ne vrijedi ni pisati. Uz dužno poštovanje većina momaka koja piše, sve isprani mozgovi, samo pišu ono što im se šapuće pa se tako i Bog Alah Amar, ***** vam sunce, ovde pljuje i priča o nekakvoj pustoši. Niste pošteno ni sline brisali kada je Brko harao. 2009 kada se vratio, zatekao opremu za pola prvog tima, SVOJE pare kesama u klub upumpa!
Fuj! Ni ne zaslužujemo bolje!
Znaš kada će ovi napraviti i blizu nekog rezultata?
Znaš kada će napraviti rezultate koje Amar ima?
Nikad! Zapamtite ovo!
FINO SAM VAM GOVORIO!

A sada lobotomci fino bratu Željovcu hebite mater kako su vas i istrenirali, navikao sam.


Banujte me sa ovog jada, molim lijepo.

Hvala.
Nema Tebe ko sta banovati ovdje.To sto imas razlicito misljenje od vecine ne mora znaciti da trebas dobiti ban.Ne mozes ocekivati da neko klima glavom na tvoje pisanje.Jbg moras se znati izboriti sa tim jer ipak je ovo forum mjesto na kojem ljudi iznose svoja misljenja i stavove.
Nemas razloga da ovaj forum nazivas kojekakvim imenima jer za to nemas ama bas nikakvo uporiste.Ako ti to nesto znaci evo ja ti garantujem da ono ljudi sto ja znam ovdje ne pise ni pokakvim instrukcijama bilo koga iz kluba pa ni direktora kopanije Megamix malog Mi kako ga ti volis nazivati.
Na onome si forumu iskoristen da im dignes posjecenost,a moram priznati da ti je donekle i uspjelo.Sa 3 lika koja su do tada pisala popelo se na njih 8 sto je procentualno gledano ogroman uspjeh.
Sto se tice Amara.Moras i to shvatiti da je Amar sam izabrao ljude sa kojima ce suradjivati te 2009 godine i meni nikada nece biti jasno zasto je bas njih odabrao.Posebno kada se zna da malo prije toga imao i ponudu tadasnjeg predsjednika Faruka Telibecirevica da se vrati u klub koju je odbio.
Ovi isti ljudi su Amara vec poslije prve godine polako poceli "odjebavati" i jedan po jedan dizati sidro.Posebno poslije ponude gdje je Amar trebao da odluci gdje ce pare od Dzekinog transfera da idu.Njihov prijedlog je bio da se pocne sa gradnjom istoka dok je Amar odlucio da pare idu u ekipu.Kao sto rekoh poslije toga je poceo lagani egzodus pojedinaca.Danas kada ih pitas zasto su dopustili da Amar donosi svoje pare i odrzava klub u zivotu odgovor vecine je bio pa niko ga nije tjerao na to niti je iko to od njega trazio.Treba spomenuti i to da su upravo ti ljudi danas najveci protivnici ove uprave.Kud ces dalje kada ti bivsi predajednik i dugogodisnji clan skupstine u intervjuu za jedan portal izjavi da ne dolazi i da nece da dolazi na utakmice svoga kluba dok su ovi ljudi u upravi.
Oni sada Amara ocekuju ko ozeblo sunce jer kontaju da mogu preko njega da naprave neki opozicioni blok u skupstini kluba gdje ce pokusati da skinu ovu upravu.
Mije neko misljenje je da se to nece desiti jer Brko je jako mudar i pametan covjek kojeg mozes jednom u zivotu zayebati a dva puta nikako.Brko ima jako dobre rezone i sto se tice ove uprave.Cak sta vise koliko cujem od ljudi bliskih njemu u kontaktu je sa predsjednikom nadzornog odbora i odnos izmedju njih dvojice je jako dobar.
Moje neko razmisljanje je da sada kada je slobodan Brki treba ponuditi mjesto Sportskog direktora da popunimo i taj segment koji nam nedostaje a i da Amar nastavi tamo gdje je stao prije odlaska u Qatar.
Eh da se dotaknemo utakmice.Ovo nam juce nije trebalo nikako.Inamo ekipu bez muda,ekipu koja ne moze napraviti pritisak protivniku ma ko on bio.Ova ekipa nema vodju na terenu koji ce svojim primjerom ponijeti i dici ekipu kada ona padne.
P.s.@neandretalac ne zamjeri na malo duzem postu.
Laž broj jedan, nema te ko banovali jer iznosiš svoje mišljenje. Neka raja koja čita procijeni kako si licemjeran i neka se sjete svih banova jer sam razmišljao drugačije.

Laž broj dva. Naravno da imam razloga. Da se još jednom prisjetimo prelaska, isceniran, organiziran, smišljen. Sve bilo spremno, zar ne ;) Imaju postovi koji svjedoče, od zakkuhavanja zbog stresa iz Turske do slučajnih domena, organizacije, moderatora itd. Danas je normala kada nema textualnog sa priprema.
Na stranu što su u tom vaktu na ss bili šupxi pa se lizali sa pitarima, orkestrirana akcija od par vas te desetine lažnih acc na ovom forumu svjedoči o namjeri da se uspostavi kontrola. Tajni forum također. Naš novi medijski sponzor je beznačajan portal, nebitan na medijskom nebu ali bitan jer se na njemu ima potpuna kontrola. Je li tako?

Laž br 3. Ja nisam iskorišten, ja sam otjeran. Jedini razlog zašto sam se registrovao jer želim mjesto na kome mogu pisati a da me ne banuju zato što se moje mišljenje nekome ne sviđa. Vi više nemate pojma kakvo drvlje i kamenje da svalite n mene kako bi me raja zamrzila i moje pisanje ne shvatila ozbiljno. Svjedoci smo, jesam li potkupljiv i koliko možete uticati na mene, čak i prijetnjama. Vi i svi ostali.

Laž 4. Ne želim ni komentarisati jer su činjenice šta se sve Amaru imputira, postoje ljudi i dokazi; rad protiv novog modela poslovanja. Je li tako Danan.

A stadion je skandirao;
Amar Amar Osim Osim!!!
Stotine puta.
Stidi se, kao stariji.
1.ja sa tvojim banovima nemam nista.To ti je neko dobro nafilovao mozak vjeruj mi.Evo ovdje neka se jave svi oni koji znaju e neka ovako javno kazu koliko sam se protivio tvom zadnjem banu.ko je licemjeran neka raja ovdje procjeni.
2.eto vidis na sta si sve spreman zajedno sa tvojim jaranom.opet ti je nafilovao mozak pricama koje njemu odgovaraju.Prica ti je totalno bez pokrica.niko njih nije tada tjerao da objave da ce biti stream sa pripremne utakmice.sami su objavili.njima je tada fk sarajevo platio boravak dole i dino selimovuc im je bukvalno zabranio da prenose nasu utakmicu.to je bio i razlog zasto se raja pobunila tada.a sve to nebi bilo tako samo da su rekli razlog zasto nema prenosa utakmice.
Ovaj portal je mozda beznacajan ali na njemu je jedna zdrava sredina.ne prijejti se ljudima.ne udara im se na kuce na radnje a to se tamo deaavalo.licno meni.na kraju ima u policiiji sve evidentirano.neka se drzava pozabavi sa tim.
3.iskoristen si.na kraju stoji konstatacija da si donekle uspio omjer je 3-8.
4.upravo tako postoje ljudi i dokazi za sve.moraa biti svjestan da ima jos ljudi koji vole Zelju ne zbog Amara,Misketa,I inih oni vole zelju zbog zelje.mene licno boli qrac i za amarom i za misketom i malim mi.
.
Ja se nemam cega stiditi vjeruj mi.Za klub sam uradio puno stvari koje ja necu da potenciram.Ucinio sam koliko sam mogao u tom trenutku sto ti moze i sam Amar potvrditi.Pitaj ga slobodno.Pitaj Dinu Pekica.Pitaj Bulenta Biscevica.Pitaj Zuju.Pitaj na kraju i Kemu Kozarica.Ja nemam buraz oraha u dzepu.Neko te dobro zayebo sa pricom o meni kao bahilu kluba.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 11:44 am

Okolele je napisao/la:Vi niste normalni,opet bi da mijenjate trenera i 10 igraca..
Zar ih ima koji bi smjenili Petrovica jer misle da ce se Amar vratiti ? :lol:

Ne treba dirati Petrovica ali ruku na srce sto se tice igraca treba nam remont, valjda ce se na zimu nesto promjeniti. Ne drasticno je nema para za to, mozda bude jos koje pojacanje a nekima od trenutnih igraca se treba zahvaliti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 11:58 am

Da nije bilo Dzeke i Odovica kad nas je doveo do 3 kola i onda prodaja Bajica i Amira mi bi sad bili Celik da Celik.Te su nas pare odrzale u zivotu a ovo sad je lutanje.Koji Misimovic i Cenan ljudi Cenan gdje ce on dovest igraca fol odjelo sminka picko obuci trenerku ali dovedi igraca mi smo postali firma za pranje novca i nemozemo pravit nov tim jer znate li kolko ima igraca pod ugovorom moras ga platit a nema pipa curi gumica se izlizala nema majstora nema generalnog zasto mi nemamo generalnog pa da bi se moglo varat sa ovim fol malim nema onda tolke kontrole.Istok smo mi platili a ne uprava mi navijaci sta to ovi uradise dobro hajmo argumenta.Uvalice nas otice ostavit dugove i ko ce te uzet niko nece da ulaze i da krpi tudje dugove.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 11:59 am

igla je napisao/la:-Ne mijenjati trenera jer smo ih izmijenjali za 10 godina, a ništa nismo dobili. Uz to, mislim da je Slavko dobar trener i da mu se treba pružiti prilika da složi po svome, jer još radi na tuđem.
-Kad se dovode igrači, vrlo bitno je da se osim dobrih nogu, dovede i dobra glava. Neki iz trenutne ekipe i znaju nešto, ali nemaju mentalnu snagu da se nose sa pritiskom koji nosi Željo, pa igraju "siguricu" i alibi igru, npr. večeras me Siniša iznenadio jer je jedan od rijetkih koji je napadao, pokušavao nešto, većina ih je bila stacionirana po pozicijama i pasovi su išli u noge, na takvu igru možemo i mi s foruma odgovoriti. Nije isto igrati u Želji i Sarajevu i igrati u ostalim klubovima u Bosni i Hercegovini. Željo nosi užasan pritisak sa sobom i moraju se dovesti oni koji mogu i glavom odgovoriti na pritisak, i činjenicu da se svaka greška duplo kritikuje nego u drugim klubovima.
-Kosorić nije za kapitena, ne zbog toga što je oslabio igrački, već meni on nikako nije za vođe na terenu. Trenutno na terenu i nema vođe ili vođa, mislim na mentalitete, nema puno rođenih pobjednika, koji se osjećaju prirodno kad pobjeđuju i imaju prednost, ali mislim da opet ima boljih opcija od Kosorića.
-Ekipa je u potpunosti u debalansu, nama desni bek igra lijevog beka, i bez obzira kako ga odigrao, to nije normalno. U sredini nemamo igrača koji će dati zadnji pas, nadam se da će to biti Zeba. To je trebao biti Bekrić, ali nije. Nemamo ni pravo lijevo krilo, Križman nije loš igrač, bit će bolji i kad se spremi, ali nije lijevo krilo.
-Prvom prilikom dovesti DVA ŠTOPERA, lijevog beka, lijevo krilo, a Zebi dati priliku da bude playmaker. Ako ne bude na nivou, potreban je i takav tip igrača.

Navijači stati uz klub, znati pravilno kritikovati i naći sredinu u komentarima, jer da smo večeras dobili, već bi "pobijedili" Vitez, pa bi razmišljali o tekmi za "titulu" protiv Zrinjskog u Mostaru. Sad razmišljamo hoćemo li se dočepati prvih šest mjesta. Takvo razmišljanje ne valja, moramo naučiti umjereno pobjeđivati i umjereno gubiti, euforija i tragično ponašanje ne vode ničemu.

Lijep pozdrav.
Slažem se u potpunosti. I da, dobro došao na forum :palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 11:59 am

Ma mora se nesto poduzeti oko prvog tima. Ne volim drasticne promjene,ali nema nam druge. Odmah uzeti kapitensku Aleksandru. Bolje i da ne postoji kapiten nego da nam on bude. Iznervirao me Slavko sto ga stiti. Drugi ne valjaju,ali Aleksandar mora biti standardan iako je 2 puta gori od svakog igraca. Ako neko iz kluba stiti ovog kvazi kapitena treba pokupiti stvari i otici i usput nek povede njega. Samo kad se sjetis sa kojom borbom su igrali Tomic,Djelmic,Bajic,Bogdanovic,Kvesic... i kad vidis ove mlitave kako se vuku po teren sve ce ti biti jasno. Tuga,jad,bijeda,cemer.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:05 pm

Alipasino je napisao/la:Da nije bilo Dzeke i Odovica kad nas je doveo do 3 kola i onda prodaja Bajica i Amira mi bi sad bili Celik da Celik.Te su nas pare odrzale u zivotu a ovo sad je lutanje.Koji Misimovic i Cenan ljudi Cenan gdje ce on dovest igraca fol odjelo sminka picko obuci trenerku ali dovedi igraca mi smo postali firma za pranje novca i nemozemo pravit nov tim jer znate li kolko ima igraca pod ugovorom moras ga platit a nema pipa curi gumica se izlizala nema majstora nema generalnog zasto mi nemamo generalnog pa da bi se moglo varat sa ovim fol malim nema onda tolke kontrole.Istok smo mi platili a ne uprava mi navijaci sta to ovi uradise dobro hajmo argumenta.Uvalice nas otice ostavit dugove i ko ce te uzet niko nece da ulaze i da krpi tudje dugove.
Kako smo mi platili istok?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:08 pm

slika

Ovo je Zeljo,a ne ono sinoc...

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:12 pm

pola ovih igrača da igra u drugim timovima bili bi nam na vrhu lista želja za prelazni rok.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:17 pm

100%
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 06, 2016 12:18 pm

Cekao sam da sve prenoci, prije svega solidna brojka na tribinama, nije bilo belaja, fina atmosfera. Igra u prvom poluvremenu solidna kao i u drugom. Odavno nisam gledao Zelju da odigra solidna oba poluvremena, inace mi il odigramo fantasticno il nikako haha.. Bolji jesmo bili, igrali atraktivnije, vise sansi.. ali ovoj ekipi fali pobjednicki mentalitet, i vise borbenosti, ne kazem ja da se nismo borili, nego jednostavno ne znam objasnit taj termin borbenosti koji nam je potreban, i naravno velika doza srece koja nas je napustila, al kad imamo taj pobjednicki mentalitet sama sreca dolazi uz to. Napredak u igri nakon dolaska Slavke, vidi svaki objektivan navijac svakog kluba, tako da prica o Slavki da je kriv pada u vodu, takodjer vazi za Upravu koja je omogucila evropske uslove za igrace u nasoj ligi.

Vitez, Zrinja, Celik. 7 bodova moja zelja
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Online

Trenutno korisnika/ca: BHDragons, Bing [Bot], Google [Bot] i 194 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija