Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:02 pm

ChWilla je napisao/la:tačno. da se ovo sačuva, zaista nije trebalo neko umijeće koje oni nemaju. samo čista glava na ramenima.
Upravo tako. Ajde sto smo bili staticni, bezvoljni i bez trke i presing,a bili smo haos nervozni. Greske u pasovima i na kraju nam dohakase glupi prekrsaji koje nismo trebali napraviti i iz jednog takvog primismo gol. Jbg. Nama treba dobar psiholog, pored pojacanja. 5 in, 6 out, ja bih tim bio zadovoljan. Ne bi bila autobuska stanica, ali definitivno su nuzne promjene.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:03 pm

chile je napisao/la:
fczeljo je napisao/la:Biće ovo super samo da oni sa Slavkom prođu kompletne pripreme #howyesno
Bes mu mater ja imam osjecaj da ce biti sto bi rekao sojic povuci mi ga potegni mi ga.
Tj igracemo slicno kao i sad uz nesto cvrscu igru nazad. Slabo cemo se mi nagledat fudbala sa Slavkom, zna on baciti pricu i sve ali evo otkako je tu ja iskreno i ne vidim neku razliku u odnosu na Kostica. Reci ce neki pogledaj tabelu ali ona itekako zna zavarati mi smo kad se sabere u ovoj sezoni mozda osigrali 60-70 min kako treba ostalo sve je jad, tuga i cemer.
Volio bi da grijesim ali napaticemo se mi svi ove sezone uz naseg Zelju. Pri tome uopce ne mislim da treba trenere mjenjat, jer slabo da se ima dovesti neki bolji.
Treba na tumu poraditi i nadam se da ce celo poceti davati priliku klincima jer su garant bolji od parmaka koji trenutno igraju. Treba kako znaju zadrzati Micu i dovesti jos kojeg Micu.
Jebes avione, kamione, milione dajte nam sta i da gledamo i uzivamo a milioni ce tim doci.
Nikad teza sezona...i nikad losiji fudbal u dolini nije igran.

Sent from my Plavo Sokocalo
Slavko nam od početka šuplju baca a mi se ložimo. Kakav je on trener kad toleriše ovakvu neozbiljnost i neodgovornost u igri. Rizik po rezultate apsolutno ne postoji, jer svakako nemamo rezultate. Radije da damo šansu nekoj djeci, ne u paketu, ali barem svaku utakmicu jedan da dobije šansu. Ne bi nas bodovno ništa koštalo, a gledali bi veće zalaganje i puno bi značilo tim mladim igračima.

Slavko je sebi presudio odma na prvoj utakmici, kada je propustio da kazni i odstrani one koji su minirali Kostiča. Ne znam je li mislio da će takvi banditi sad odjednom postati uzorni sportisti ili šta, ali će i njemu očito doći glave. Kosorić, koji u ovom blatu završi utakmicu čistog dresa, da bude kapiten M.Stevanoviću je smrtni grijeh.

Btw, kad neko (Slavko) spominje loš teren kao alibi, neka pogleda kako se ne tako davno igralo na lošijem terenu i to sa igračem manje.

https://youtu.be/SfJKco4Z_B8" target="_blank
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:03 pm

Frajer u momentima kad se prelama tekma objavljuje slike na kojim pozira. I onda mi ocekujemo da ce se nesto bolje desiti. Hoce,ali malosutra. Lendricu,Sinisi i Miroslavu skidam kapu. Oduvijek su mi Sinisa i Miro bili dragi Lendric nesto manje,ali i on se bori. Prezivjeli su 3 trenera,skoro svaku bili standardni,ginuli za svaki pedalj terena i na tome sam im zahvalan. Jos Sinisa kad se vrati na desnog beka bit ce prava zvijer. A ovi ostali 0. Zali Boze zivaca. Onaj Veselinovic propao kao kauc i on ce naravno kod nas. Mi saljemo ponude za onu ublehu s Koseva umjesto da se skupe pare i daju za Pecu,ali jok. Ordagic bi nam legao kao 1 na 10,ali ni to necemo dovesti. Ja podrzavam ovu upravu,ali samo nek pogledaju koga su doveli. Samo nek detaljno pogledaju i onda nek pogledaju koga su mogli dovesti i sve ce im biti jasno. Manekeni,nadam se da vam je bar malo zao za ovaj remi mada ne vjerujem boli vas.... vama je isto ili pobijedili ili izgubili.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:04 pm

joj koliko nam je utakmica u Vitezu bitna nismo ni svjesni, pobjedom bi se zaboravila danasnja utakmica ivratio optimizam, bilo koji drugi rezultat ce donijet velike nevolje
meni ni petrovic bas nije jasan..kuka na italijana, neke kardinalne greske nabraja, ok ima ih ali ih imaju haman svi igraci, 7 njih sigurno napravi barem jednu tesku gresku po utakmici
trebaju naci 4 igraca, ali 4 jako dobra igraca da nas izvuku iz ovih gova.na samo ne znam od kojih para i jako se brinem za ovu sezonu...i ako se nekako uguramo medju tih prvih 6, gledajuci nase medjusobne rezultate zadnje 2 godine lose nam se pise
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:04 pm

Poslije svega viđenog u ovoj kalendarskoj godini mi i dalje pricamo o pojacanjima.
Treba to sve poplacati. OKLEN?
Šta su nam donjela ta pojacanja?
Nek Salko pocne sa DJECOM da radi i igra.
AKO MISLIMO PREŽIVJETI MORAMO PROIZVODITI IGRACE!
AKO NASTAVIMO SA KUPOVINOM MOGUCA JE I JOŠ CRNIJA SITUACIJA.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:09 pm

Meni je muka kad cujem sad pojacanja bice nam bolje i slicno, muka. Ja tek sad vidim da mi imamo panjeve u ekipi, osnove fudbala ne znaju, osnove!!!
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:09 pm

ja kad pročitam da je bilo bez trke i statično,hoće mi nešto biti,ovdje većina pojma nema o fudbalu,rezonuje borbenost u odnosu na rezultat,jer da smo kojim slučajem pobijedili isti bi rekli,bilo je jako borbeno po teškom terenu,ko što je ustvari i bilo samo što nismo uspjeli dobiti.znači za ove filozofe pitanje,ko se to nije trudio večeras?koji to igrači šetaju bezvoljno po terenu?evo ja ću vam reći niko i niti jedan,svi oni igraju i trče najbolje što mogu i znaju i svi se trude svaku utakmicu,ali nekad to nije dovoljno da nadoknadiš bezmudost,mentalno stanje,kvalitet.i znanje čega u ovoj ekipi nema ni 10%.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:10 pm

Ja podrzavam ljude u klibu oko ne uzimanja igraca na posudbu od pola godine tipa Subic ili Zakaric iako su kvalitet,nakon pola sezone ti odu i ti si u ku.cu.
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:12 pm

Format je napisao/la:Ja podrzavam ljude u klibu oko ne uzimanja igraca na posudbu od pola godine tipa Subic ili Zakaric iako su kvalitet,nakon pola sezone ti odu i ti si u ku.cu.
Pa odu nam Husic i Bevab nakon 5 utakmica. Bolje kvalitet pola godine nego ovi pokusaju od fudbalera sto ukupno nemaju 200 minuta nastupa u dresu Zeljeznicara.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:13 pm

psihopata je napisao/la:ja kad pročitam da je bilo bez trke i statično,hoće mi nešto biti,ovdje većina pojma nema o fudbalu,rezonuje borbenost u odnosu na rezultat,jer da smo kojim slučajem pobijedili isti bi rekli,bilo je jako borbeno po teškom terenu,ko što je ustvari i bilo samo što nismo uspjeli dobiti.znači za ove filozofe pitanje,ko se to nije trudio večeras?koji to igrači šetaju bezvoljno po terenu?evo ja ću vam reći niko i niti jedan,svi oni igraju i trče najbolje što mogu i znaju i svi se trude svaku utakmicu,ali nekad to nije dovoljno da nadoknadiš bezmudost,mentalno stanje,kvalitet.i znanje čega u ovoj ekipi nema ni 10%.
Nije istina, govorim o momentima nakon sto smo postigli gol, stali smo jednostavno, istraumirani su bili svi igraci, pravile se greske na svakom koraku, nema ko da mirno stane na loptu, i da, slabije se igralo i trcalo poslije gola. Da nije, pravili bi presing, ne bi lopte mogli oni primiti. Znaci govorim o periodu nakon sto smo dali gol. Na stranu kvalitet, moze se zadrzati rezultat, ako si psihicki stabilan, jer ova Sloboda danas nije bila bauk. Mogli smo ih ubiti da smo nastavili onim tempom. To je problem. Citajte sta pisem.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:14 pm

Najveca je ironija sto smo ovako losi i opet nam fale dva boda do mjesta koje vodi u evropu, nevjerovatno

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:17 pm

MrRiccoli je napisao/la:Najveca je ironija sto smo ovako losi i opet nam fale dva boda do mjesta koje vodi u evropu, nevjerovatno

Sent from my C5303 using Tapatalk
Zato ja kazem da Zrinjski nije naucna fantastika, jednostavno nisu losi kao sto su drugi. Dugo su zajedno, uigrani, mirna atmosfera u klubu, nema pritiska. Ljudi u utakmicama sto sam gledao igraju tako mirno. Vjeruj da je do psihe. Nasi fakat kao da su nagazili na mrve, istraumirani bukvalno, Blagojevic proda 20 lopti po utakmici, direkt u noge protivnika. Pa ti mi reci sta je to.
Ali definitivno moramo dobiti Vitez, kako se Siroki izvuce ispred nas proslu sezonu hinjski, ne bi me cudilo da nam (pu pu pu!) uzmu mjesto za ligu 6. Prihinje se uvijek i puf. Zato ne smijemo to dozvoliti i mora se uzeti Vitez.
Olaksavajuca okolnost su utakmice poslije pauze, cetiri 'laksa' protivnika. To bi trebalo biti okej. Ali ne smijemo se opustiti. Vitez moramo dobiti.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:20 pm

e čuj izvuče se, a na polusezoni imali 8 bodova prednosti. koliko smo mi bili ispred a koliko oni?
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:21 pm

ChWilla je napisao/la:e čuj izvuče se, a na polusezoni imali 8 bodova prednosti. koliko smo mi bili ispred a koliko oni?
Stigli ih bili, Olimpic ih klepi. Sve bilo u nasim rukama.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:22 pm

Hajmo biti pozitivni, jos nismo iz kupa ispali :D
Daj nam tu Bosnu Sema, njih valjda mozemo proci..
:oops1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:22 pm

Ma naši krenu panično od prve minute. Vidi se to na svakom dodavanju, pa ubacivanju lopte, nebitno da li iz auta ili neki faul, toliko neke žurbe, nepromišljenih poteza da je to nevjerovatno. I što čini mi se Grbavica spomenu ranije, Aco u jednom napadu umjesto da primi loptu, smiri je (niko nije bio oko njega), on je izbija glavom kao da je 89. minuta i mi ganjamo rezultat. Što je najgore od svega, pogriješi kod tog izbijanja i lopta dolazi do igrača Slobode i tako im otvaramo kontru. Iz takve igre, tj. neigre, normalno je da će doći do grešaka koje nas skupo koštaju već neko vrijeme.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:23 pm

Omar500 je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:e čuj izvuče se, a na polusezoni imali 8 bodova prednosti. koliko smo mi bili ispred a koliko oni?
Stigli ih bili, Olimpic ih klepi. Sve bilo u nasim rukama.
jeste, i nakon zrinjskog, ali ipak su oni bili ispred jedno 4/5 sezone...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:25 pm

ChWilla je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:e čuj izvuče se, a na polusezoni imali 8 bodova prednosti. koliko smo mi bili ispred a koliko oni?
Stigli ih bili, Olimpic ih klepi. Sve bilo u nasim rukama.
jeste, i nakon zrinjskog, ali ipak su oni bili ispred jedno 4/5 sezone...
Da, jesu. Da ne bude neke zabune, pokusao povuci paralelu vezano za njihov pad tada pred kraj sezone, i sada :)
Bilo bi super da smo im mogli pobjeci, ali tako nam grah pao. Realno trebali ih gore dobiti, kao i danas Slobodu. Zato me to boli. Vec bi osigurali ligu za prvaka, bez ikakvog sekiranja.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:26 pm

Omar500 je napisao/la:
psihopata je napisao/la:ja kad pročitam da je bilo bez trke i statično,hoće mi nešto biti,ovdje većina pojma nema o fudbalu,rezonuje borbenost u odnosu na rezultat,jer da smo kojim slučajem pobijedili isti bi rekli,bilo je jako borbeno po teškom terenu,ko što je ustvari i bilo samo što nismo uspjeli dobiti.znači za ove filozofe pitanje,ko se to nije trudio večeras?koji to igrači šetaju bezvoljno po terenu?evo ja ću vam reći niko i niti jedan,svi oni igraju i trče najbolje što mogu i znaju i svi se trude svaku utakmicu,ali nekad to nije dovoljno da nadoknadiš bezmudost,mentalno stanje,kvalitet.i znanje čega u ovoj ekipi nema ni 10%.
Nije istina, govorim o momentima nakon sto smo postigli gol, stali smo jednostavno, istraumirani su bili svi igraci, pravile se greske na svakom koraku, nema ko da mirno stane na loptu, i da, slabije se igralo i trcalo poslije gola. Da nije, pravili bi presing, ne bi lopte mogli oni primiti. Znaci govorim o periodu nakon sto smo dali gol. Na stranu kvalitet, moze se zadrzati rezultat, ako si psihicki stabilan, jer ova Sloboda danas nije bila bauk. Mogli smo ih ubiti da smo nastavili onim tempom. To je problem. Citajte sta pisem.

pa koje su to oni prilike imali nakon našeg gola?i pravili su naši presing i igrali borbeno,nije sloboda nikakav pritisak pravila,niti su imali ijednu akciju u cijeloj utakmici,ja ne znam šta si ti gledao?mislim da je normalno u svijetu fudbala da nakon vodstva pokušaš stati na loptu,nismo mi poveli u 5 nego u 75 minuti,druga je stvar što mi to nismo znali,jer su nam igrači levati neviđeni,ali to nema veze sa borbenošću jer su se svi maksimalno trudili,sad što ne znaju bolje to je drugi par cipela.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 10:28 pm

Omar500 je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:Najveca je ironija sto smo ovako losi i opet nam fale dva boda do mjesta koje vodi u evropu, nevjerovatno

Sent from my C5303 using Tapatalk
Zato ja kazem da Zrinjski nije naucna fantastika, jednostavno nisu losi kao sto su drugi. Dugo su zajedno, uigrani, mirna atmosfera u klubu, nema pritiska. Ljudi u utakmicama sto sam gledao igraju tako mirno. Vjeruj da je do psihe. Nasi fakat kao da su nagazili na mrve, istraumirani bukvalno, Blagojevic proda 20 lopti po utakmici, direkt u noge protivnika. Pa ti mi reci sta je to.
Ali definitivno moramo dobiti Vitez, kako se Siroki izvuce ispred nas proslu sezonu hinjski, ne bi me cudilo da nam (pu pu pu!) uzmu mjesto za ligu 6. Prihinje se uvijek i puf. Zato ne smijemo to dozvoliti i mora se uzeti Vitez.
Olaksavajuca okolnost su utakmice poslije pauze, cetiri 'laksa' protivnika. To bi trebalo biti okej. Ali ne smijemo se opustiti. Vitez moramo dobiti.
Ma o prvom mjestu ne treba razmisljati uopste nakon sto nismo osvojili 4 boda iz ove dvije utakmice, a sve i da jesmo opet bi bilo pretesko. Moramo se spustiti na zemlju i razmisljati o evropi jer ako je ne daj Boze ne izborimo crno nam se pise.

Sent from my C5303 using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 201 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija