Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:13 pm

Kare2404 je napisao/la:Za ove levate Kokos, Dzelma, a Bogdanović... I su bili majstori za kojim treba da zalimo. Ovo treba sve oterati prvog kurcevitog Lendrica pa nadalje kapitena golmana a nije nam valjao Antolovic....daj Boze na dobro
Oni su igrali u sistemu, mi trenutno taj sistem nemamo, pa nekad izgledamo odlično, a nekad kao drugoligaši. Acu i Jasmina nisam mogao smisliti kao stoperski par jedno vrijeme, posebno nakon što su nas Pitari uzeli na Grbavici 2014., da bi par mjeseci kasnije bili beton. Nisu mogli u par mjeseci postati Puyol i Ramos, slažeš se? Ovaj remi nam je kao poraz, boli, loše nam je svima, meni prvom ova noć je gorka trenutno. Ali, pisao sam i prije, Slavku treba vremena, mi mu to vrijeme moramo dati. On ima težak posao, planirati ekipu u budućnosti, ali i voditi trenutno ekipu. Lako je reći za 1,5 godinu ova ekipa će biti top, ali nama treba trenutan rezultat, a mi smo ga doveli kao čovjeka s dugoročnim planovima koji kratkoročno mora preporoditi ekipu. To je jako težak posao.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Neno
Postovi: 17
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 10:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:14 pm

Ma mi smo ***** od ekipe pa vi pricajte sta hocete,poletili svi da jebu mater Slovencu( ne branim ga) i smatram da je Slavku odmah i trebalo dovesti ali sam i tada kao i sada tvrdio da imamo 2 igraca i 9 neznalica i imamo ime,i mislimo da cemo na to ime dobijati protivnike,ja kada vidim ko nam je golman,a tek kapiten sve mi je jasno,o zalutalom Secerovicu,na ***** nasadzenom Radinovicu necu ni da pisem,ko kauc propalom Bekricu,izgubljenom Blagojevicu,vjecnom talentu Memiji oh majko moja i oni igraju u Zelji,ne nisam ja veceras ljut ja sam cijelu polusezonu ljut jer je igra ***** i nema napretka
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:14 pm

Ovo je, nažalost, najbolje što trenutno imamo: napadač na lijevom krilu, desni bek na lijevom beku, štoper koji je odigrao prvih prvenstvenih 90 minuta, napadač kao desetka (ili šta je uopće Križman igrao).
FK Željezničar 1921
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:15 pm

Valter je napisao/la:Slavka ne dirati najmanje još godinu i po. Ima odbranu i vezni red kakav ima, a sa takvim igračima i kada vodiš 3:0, 20 minuta prije kraja, nisi ni blizu siguran u trijumf. Jedino što bih ga volio pitati po kojem kriteriju treba igrati Šečerović umjesto malog Žerića. Mislim da ne može biti lošiji od njega jer lik ovo što je do sada pokazao u Želji definitivno nije za nas i zašto mu stalno davati priliku a ne našem djetetu pa da ga vidimo na djelu.

Nama ne preostaje ništa drugo nego da se dalje nerviramo i nadamo da ćemo i mi nekad nekoga pobijediti i naravno da opet dajemo podršku NAŠEM ŽELJI.

PS. Dobro je što je i Zrinjski odigrao nerješeno i nije nam dodatno odmakao-šanse za titulu su još tu.
Brate i da smo dobili vcrs mi o tituli razmisljati ne mozemo jer smo taraba bukvalno. Samo me strah da ce nam slijedece polusezone svaka utakmica biti kao i prosle, a ono je bila tegoba.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:15 pm

Valter je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:Izvadio je Veca u zadnjim minutama jedan na jedan situaciju. Niko to ne spominje.
Respekt za tu odbranu, ali golman u modernom fudbalu mora komandovati obranom u svom kaznenom prostoru, a tada i stoperi izgledaju mnogo bolje. Da li to Veca može (zna)?!
E ko Bogičeviću i Kosoriću uspije komandovati, u Bayern ga treba poslati odmah. Šta ćeš ti komandovati štoperom koji kao zadnji igrač daje loptu protivničkom špicu, koji se krije od lopte, koji sam stoji, u radijusu od 5 metara oko njega nema protivničkog igrača i on loptu glavom šalje pravo Krpiću i poklanja im čistu loptu na 30 metara od našeg gola. Ne možeš ti tu komandovati burazeru. Golman pati i izgleda lošiji zbog odbrane, odbrana zbog sredine a i sredina zbog odbrane. Sve linije našeg tima pate zbog njihove tromosti i sporosti, a najviše patimo mi na tribinama.

Niko me ne može ubjediti da Mujagić nema mjesta umjesto Nikolića ili Žerić umjesto Radinovića. Mislim, vidi se da Radinović zna, ali yebem ja tog igrača koji igra zadnjeg veznog i pri predaji lopte stoji ukopan, lijen, mlitav, nepokretan, bljesne 10 od 90 minuta. O Šećeroviću ne treba trošiti riječi. Dečko psihički ne može izdržati igranje u Želji, možda će negdje drugo pokazati više, ali Dino Hasanović je za njega Gatuzo. Bekrić je posebna priča, žali Bože njegovog ugovora.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1267
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:16 pm

Ima nekoliko stvari koje me strasno nerviraju kod nasih igraca...
1 Kretanje bez lopte, pa to nam je ravno nuli
2 Preceste greske u dodavanju kada su sami samcati tu prednjaci blagojevic
3 Usporavanje kontra napada, tome u mnogome doprinosi ovo prvo...

Mi imamo skupinu prosjecnih igraca koji prvo nemaju pobjednicki duh, nemaju kuveta , nemaju vala ni znanja nit neke zelje da nauce i da napreduju. I onda u nekim utakmicama nemamo ni srece pa nam se i to odbije o glavu. Tako da se ne trebamo zanositi sa nekim visokim ambicijama. Mozda europa u najboljem slucaju.
Država Željo
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:17 pm

blueheart je napisao/la:Ima nekoliko stvari koje me strasno nerviraju kod nasih igraca...
1 Kretanje bez lopte, pa to nam je ravno nuli
2 Preceste greske u dodavanju kada su sami samcati tu prednjaci blagojevic
3 Usporavanje kontra napada, tome u mnogome doprinosi ovo prvo...

Mi imamo skupinu prosjecnih igraca koji prvo nemaju pobjednicki duh, nemaju kuveta , nemaju vala ni znanja nit neke zelje da nauce i da napreduju. I onda u nekim utakmicama nemamo ni srece pa nam se i to odbije o glavu. Tako da se ne trebamo zanositi sa nekim visokim ambicijama. Mozda europa u najboljem slucaju.
Isto mislimo, nemam sta dodati...
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:18 pm

Neymar 11 je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:Gubitnicki mentalitet :)
Objasnio.

Na nekvalitet, gubitnicki mentalitet i sve ostalo, dodje Slavko i izgubi utakmicu. Izvini Celo, ova ide tebi na dusu. Izmjena Secerovic-Radinovic je bila katastrofalna, unijela je nemir, oslabila ionako uzasnu sredinu terena, a ostavila dva napadaca u situaciji kad cuvamo vodstvo.

Nije ovo vise zajebancija, ode ovo na zdravlje.
Ovo je slavkin poraz- lendrica na ljevo ugljesu izbaci uvede secera-nema logike. Ova ekipa nema pobjednicki mentalitet :)
Ova ekipa nema mentalitet uopste, a kamoli pobjednicki

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:19 pm

slika
Evo rješenja po lijevoj strani
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:20 pm

Dolina je napisao/la:slika
Evo rješenja po lijevoj strani
više pretrčo od uglješe, joj @Ajzea što nam uvali levata :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Kare2404
Postovi: 17
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:21 pm

Jeste svi su kukali na Koku netrudi se sta fula itd... A momak odigrao za ove retard je fenomenalno. Jasmin Bogdanović bio jedan od nasih najboljih igrača ekstra u odbrani opasan u napadu al nije valja... I su Dzelma naj jace krilo bio u ligi nije valjao ... A Bogicevic valja pojedinim koji pljuje na klub.... Sve oterati sem Mire momku spomenik deci
I krv svoju za plavu boju!!!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:22 pm

Roberto Baggio je napisao/la:Ovo je, nažalost, najbolje što trenutno imamo: napadač na lijevom krilu, desni bek na lijevom beku, štoper koji je odigrao prvih prvenstvenih 90 minuta, napadač kao desetka (ili šta je uopće Križman igrao).
A hebem ga ja igrao je Bucan lijevog beka pa nismo ovako losi bili i nije problem u tome vec mi nemamo tim.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:22 pm

Plava Porodica je napisao/la:I kako opet ne promjeniti pola ekipe na polusezoni, kada u ekipi imas 5.igraca koji zasluzuju Zeljin dres.A to su Sinisa(na svojoj poziciji, ali aferim mu za ovo veceras) ; Blagojevic(onaj pravi) , Markovic, Miroslav, te Lendric.
Moze proci jos i Ugljesa(ali kada je mentalno prisutan na utakmici).
Doveli smo Zebu,i nadam se rijesili bar tu poziciju.
Sta nam jos fali?
Golman-klasa, neko ko nas moze izvaditi kad zagusti.
Stoperi-Dva,citajte,DVA. Novi stoperski tandem, neidiota,nego komplektnih stopera,koji ne dolaze da vracaju karijeru,nego koji su igrali cijelu ovu polusezonu i trenutno se nalaze u dobroj formi OBOJICA.
Lijevi bek- tu se vise nema sta pricati, nadam se da Slavko ima nekog asa u rukavu.
Lijevo krilo- Krizman kao igrac sa klupe moze nesto i ponuditi, tako da nam treba lijevo krilo koje je desnjak,dobar u driblingu i moze napraviti visak.Zadnji takav je bio sarlatan Tiago.
I na sve ovo,moliti Boga da nas ne napusti neko od ove kljucne petorice, pogotovo Miroslav,jer bi tek tada bili u ogromnom kur.cu.
Ako je istina za Memiju,prihvatiti bilo kakvu ponudu,uz to i poslat Kosorica u paketu.
Ne bi se slozio za Krizmana, on je pravi igrac. S loptom sve zna, jos kad pripreme prodje. Uz to ima i onaj instikt za gol, uvijek je tu negdje i ubacuje se iz drugog plana.
Tesko je naci boljeg u ovom trenutku, tj. da ga mi mozemo priustiti. Mada bilo bi dobro kad bi imao neku konkurenciju na krilu.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=oPblLFWacAE[/video]

De ljudi budite posteni bar prema sebi, nemojte se lagati djaba. Nikakvog ovdje kontakta nema, lik je isao da se baci i zasluzen zuti. To sto je sjebao ekstra sansu da ubaci treba mu se nagovoriti.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:22 pm

ma kakav kokot jesi ozbiljan ti
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:25 pm

MrRiccoli je napisao/la:
Roberto Baggio je napisao/la:Ovo je, nažalost, najbolje što trenutno imamo: napadač na lijevom krilu, desni bek na lijevom beku, štoper koji je odigrao prvih prvenstvenih 90 minuta, napadač kao desetka (ili šta je uopće Križman igrao).
A hebem ga ja igrao je Bucan lijevog beka pa nismo ovako losi bili i nije problem u tome vec mi nemamo tim.

Sent from my C5303 using Tapatalk
i tri zaredom ne izgubimo od "galaktikosa" sarajeva, koji su tad što se imena i para imali sve, a mi ništa.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:25 pm

ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:26 pm

Penalčina
1987
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:28 pm

ko ono pogodi njihovog igrača na liniji kad Lendrić iščeprka onu loptu?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:28 pm

krizman
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 8:29 pm

Protiv Viteza:
Fejzic
Memija Kemo Bocca Sinisa
Ugljesa Markovic
Miroslav Hrvanovic Krizman
Lendric
Ubaciti i Zeru jos i Besirevica. Pa kako god borit ce se. Kapiten nek bude Miroslav ili Lendric. Nek Slavko preuzme rizik. Ovaj sastav od danas ne moze pobijediti Vitez.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot] i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija