Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:42 pm

Neymar 11 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:***** ti poginule Acoo
Umri kurvo umri
Familijo nemoj tako aco je najbolji-jebemu dan kad ce potpisat za nas club- jebe nas konstatno i slavko ako ima muda stavi ce ga na klupu ako ne sad kad ce ?
Trola ga udesila na kruznom toku na Dobrinji amin!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:45 pm

Ja skoro 40 godina pratim Želju i mogu vam reči da većih luzera i levata nikad nisam vidio. A oko mene je bilo i starije raje koja isto kažu. Još budala povedem bolesno dijete hajd nek se reko malo trgne. E jest i Slavko izveo formaciju da Bog sačuva. Tek sad vidjeh šta je Sandi promašio. Nemam fakat snage da nabrajam šta je sve loše bilo, a i ne može se ni nabrojati. Kakvih gluposti možeš vidjeti za sad i po pa to je da ne povjeruješ. Gledam onu raju oko sebe i kontam kakvi smo mi bolesnici. Miro ako ostane onda ni on nije dobar u glavu.
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:46 pm

Pa dobro sta desava se i nesretan remi. Desi se da nekad i izgubis nesretno ili sretno pobijedis. Sve je to sport. Desi se da u dvije utakmice s dva direktna konkurenta osvojis 1 bod. Bio si bolji na terenu u obje utakmice, ako neko trazi neku utjehu. Precke, nevjerovatni promasaji i tako dalje. Sve je sastavni dio ove igre.
Malo je glupo izdvajati igrace i pljuvati ih. Pljujemo pojedince i grupice, Eldar, Zeljkovic, Livaja, Mladenovic, Kokot, Joco, Kramaric, Husic, Bevab, Pozder....Samo se mijenjaju kao na traci i ne moze biti da ne valjaju svi redom. Sada su na redu Jovan, Aco, Bogi, Memija...
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:47 pm

U ovoj utakmici mislim da je i Petrovic napravio fulu sa ovim pomjeranjima Lendica i Krizmana, Lendric opet i odigrao nesta dok se Krizman nije vidio u sredini. Pricamo da imamo jaku sredinu i viska igraca a kad bolje skontas imamo jednog igraca da nesta zna a to je Markovic ovo ostalo tanko da tanje ne moze. Ne znam sta je i sa onim Vecom nidje veze lik. Nikad u zivotu on nije brzo bacio loptu da gurne u neku polukontru ili nesta vec je to valjanje i nesta se kilavi da je nabije na Miru. Kosoric nije ni za klupe a ne kapiten, frajer je pogrijesio sve sto se moze pogrijesiti. Cinjenica da nam igra Bogicevic govori u kojem smo klincu mi. Ugljesa nesta trci, zuji ali nikakve koristi. I stvar koja me unistava vec duze vrijeme je ono vracanje lopte sa centra Aci da je on nabije u tri p.m. Ovi s klupe veceras nisu za komentara. Mislim da bi u zatvor trebao da ide onaj ko je doveo vecinu igraca tipa Secerovic, Italijan, Jahic itd. Petrovicu dati ugovor na 3 godine bez mogucnosti raskida i odrijesene ruke jer ovdje nije do trenera vec do retardiranih klosarcica koji nece da potrce.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:49 pm

Fuj. Sto je najgor,e znao sam. Cim smo dali gol, stali smo. Sta ce biti nego da primimo gol. Uzas znaci.

Vidim neki bi tjerali trenera, boze sacuvaj. Da li nisu naucili iz prijasnjih lekcija ili su to neki lobiji, ne bih da ulazim, nije sada ni bitno. Ne znam kako ova ekipa moze dobiti Viteza. Zabit cemo gol i onda cekati kada cemo ga primiti? Ne znam, stvarno sam razocaran. Zasto stanu? Koji im je? Na stranu sve nekvalitete, Blagojevica koji ili doda igracu Sobode ili prebaci preko Stevanovica. Ajde, bio je borben u pocetku, zasto ne kasnije? Na stranu i sto Memija ne zna ubaciti, sto Kosoric ispada i nabija loptu u protivnicke noge, ali stati nakon sto zabijes gol. I ajde bar da si se zatvorio, bunker da si napravio, ni to. Umjesto da se maksimalno rastrcis, da im ne das disati...Dokazalo se opet da nemamo izmjena. Napadalo se zato sto smo doveli Zajku, msm da se sada vidi zasto se doveo.

Lendric dao gol, i to dotakao loptu, Miro je zavukao iz voleja, raspucao je, opet Lendric trci i raduje se kao da je Messi jbt i poslije toga se manekenise, dobro sam to vidio. Ne znaju stati na loptu, nema trke, nema pritiska, zacudjujuce glupi prekrsaji se pravili prije nego sto smo primili gol. Isto kao da mi gubimo, opet kao da su se prepali. Fuj fakat. Kosoric ne moze biti kapiten, neka se traka preda Miri. Kemo nek je i tromiji i neka se slabije postavlja, ali sigurno ce biti bolji od Kosorica u skoku, koji simulira skakanje. Ne mogu da vjerujem, jedan sut - primimo gol. Ovo me je stvarno razocaralo, gubim strpljenje. Nek igra Zeric, nek igra Kemo, vjerujte da ce nam biti bolja iveza i odbrana. Sinisa pravo dobar bi lijevo, probijao, ali dzaba, ne iskoristise se prilike u prvom poluvremenu. A i da jesmo, vjerovatno bi opet stali i primili gol. **** ovo...

Ne znam kako ce Vitez dobiti, dat ce gol i onda stati kao danas? Gdje je ona igra kao protiv Radnika? Nista pretjerano lijepo, ali trka i borba do kraja utakmice.

Nadam se da mogu dobiti Vitez i raspali Celik, pa napokon na pauzu, nek Slavko proba spasiti sta se spasiti moze.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:51 pm

bez obzira na sve, realno smo igrom zaslužili 4 boda u ove dvije utakmice. ali i sreću valja zaslužiti.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:52 pm

rodrigo87 je napisao/la:Gubitnicki mentalitet :)
Objasnio.

Na nekvalitet, gubitnicki mentalitet i sve ostalo, dodje Slavko i izgubi utakmicu. Izvini Celo, ova ide tebi na dusu. Izmjena Secerovic-Radinovic je bila katastrofalna, unijela je nemir, oslabila ionako uzasnu sredinu terena, a ostavila dva napadaca u situaciji kad cuvamo vodstvo.

Nije ovo vise zajebancija, ode ovo na zdravlje.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:53 pm

kakav je da je, kad god je uglješa izašao igra nam je dodatno pala. svaki put.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:54 pm

ChWilla je napisao/la:kakav je da je, kad god je uglješa izašao igra nam je dodatno pala. svaki put.
Totalno nejasna izmjena. Secerovic bukvalno doda onom do sebe i to je sto on zna...
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:56 pm

Ja ne znam sta mijenja Radinovica stalno pored Blagojevica koji meda ne moze. Ocigledno u klubu postoje igraci koji se stite. Je li Kosoric Bogom dan pa da igra svaku ? Slavko kaze Bogicevic odlican,nek ga vodi kuci. Treneru se klima stolica. Opasno. Vitez u usponu forme,a mi u padu. Manekeni,treba im odbiti od plate 30% ili im reci da ako pobijede ce dobit platu. Jedva cekam pauzu. Neki nek idu kucama i nek se nikad vise ne vrate.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:56 pm

I fakat smo fizički nespremni, Ćelo je bio u pravu.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:57 pm

Banuj mene sa istim razlogom, Allaha ti..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:58 pm

Pinkii je napisao/la:Ja ne znam sta mijenja Radinovica stalno pored Blagojevica koji meda ne moze. Ocigledno u klubu postoje igraci koji se stite. Je li Kosoric Bogom dan pa da igra svaku ? Slavko kaze Bogicevic odlican,nek ga vodi kuci. Treneru se klima stolica. Opasno. Vitez u usponu forme,a mi u padu. Manekeni,treba im odbiti od plate 30% ili im reci da ako pobijede ce dobit platu. Jedva cekam pauzu. Neki nek idu kucama i nek se nikad vise ne vrate.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
MA STA MU SE KLIMA NABIJEM TE NA *****
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:58 pm

banuj i mene ;)
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:58 pm

Gori reflektor još. Bagru zakljucati u svlacionice nek spavaju u dresovima.
Jadovi, fute, suge, smrdljivci.
Crknite po ustaljenoj proceduri.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 6:59 pm

Pinkii je napisao/la:Ja ne znam sta mijenja Radinovica stalno pored Blagojevica koji meda ne moze. Ocigledno u klubu postoje igraci koji se stite. Je li Kosoric Bogom dan pa da igra svaku ? Slavko kaze Bogicevic odlican,nek ga vodi kuci. Treneru se klima stolica. Opasno. Vitez u usponu forme,a mi u padu. Manekeni,treba im odbiti od plate 30% ili im reci da ako pobijede ce dobit platu. Jedva cekam pauzu. Neki nek idu kucama i nek se nikad vise ne vrate.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
manje loš od ace (koji im je i u prvom servirao jednu dobru situaciju gdje su se spetljali) i to prilično. više govori o aci nego o njemu, ali tako je.

klimanje neću komentarisati.
gradi željo boli te *****
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 7:00 pm

exbabilon je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:Gubitnicki mentalitet :)
Objasnio.

Na nekvalitet, gubitnicki mentalitet i sve ostalo, dodje Slavko i izgubi utakmicu. Izvini Celo, ova ide tebi na dusu. Izmjena Secerovic-Radinovic je bila katastrofalna, unijela je nemir, oslabila ionako uzasnu sredinu terena, a ostavila dva napadaca u situaciji kad cuvamo vodstvo.

Nije ovo vise zajebancija, ode ovo na zdravlje.
Ovo je slavkin poraz- lendrica na ljevo ugljesu izbaci uvede secera-nema logike. Ova ekipa nema pobjednicki mentalitet :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
dino lj
Postovi: 33
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 9:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 7:01 pm

Ovo je stvarno preslo svaku granicu,protiv Viteza izvesti M.Stevenovica i 10 juniora i siguran sam da cemo mnogo bolje igrati.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 7:03 pm

Kakvo klimanje stolice, to moze neandertalac prosipat, guzice bi dao da Slavko dobije otkaz. Ne dirat covjeka inace nista nismo naucili. Prvi Amar kad je dosao 2009. godine rastjerao skoro sve igrace, sto li? Pustite covjeka. Jeste napravio danas gresku i jesu neke stvari nejasne, ali jbg, priej smo imali 13-14 igraca koji su se rotirali, sada imas jedva 7, ovo ostalo krpis. A i od tih sedam neke ne mozes prepoznati, Blagojevic boze sacuvaj znaci. Ajde bio malo borben danas, pa bi ispravio koju svoju gresku, ali ja ne znam sta mu je. Kakvi su ono pasovi. Kontam sve, nedostatak kreatora, ali brt...samo pauza da dodje. Vitez i Celik moramo dobiti, kako znamo i umijemo, pa na dugu pauzu, koju jedva cekam. Pa nek se slaze polako sve sta treba.

Uglavnom stvarno nije toliki problem nekvalitet, koliko psiha. Na katastrofalnom je nivou. Ali sigurno ima i do toga da nemamo komplet lijevu stranu, kapiten je stoepr manje, prednjeg veznog nemamo, Blagojevic izgubljen. Ovo je mozda i dobro proslo kako smo mogli primit gol pred kraj utakmice.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 05, 2016 7:04 pm

samo da ovo ne bude pocetak kraja Petrovica u nasem klubu...valjda smo naucili lekciju da nije do trenera nego do jebenih parmaka na terenu koji su zalutali u fudbal....ali i on nosi svoj dio krivice puna usta kako ima dobru ekipu,kvalitetnu ovakvu onakvu a svaku utakmicu primas gol i ne mijenjas kapitena ko da je neko Bozanstvo u klubu ,sam sebi skace u stomak valjda shvati neke stvari,sto neko napisa ranije cim smo mi vratili Bogicevica dovoljno govori u kakvom smo sranju ...imamo golmana kojem je svaki udarac po golu automatski gol ,bekove koji ne znaju centrirati,stopera i kapitena koji i ne zna zasto se bavi fudbalom zapravo,sa klupe nemas koga ni uvesti i da hoces,Slavko se hvali da smo jaki pa eto ako smo jaki nek izvuce ovu situaciju kako zna i umije inace za par kola slijedi po ustaljenoj proceduri trazenje trenera...kao sto sam i prije par kola napisao nama je upitna liga za prvaka i klima se ,ovdje su me uvjeravali da je to sigurica i da nema brige,a zapravo ne postoji protivnik protiv kojeg mi unaprijed mozemo upisati tri boda,to nije ni Olimpik ni Celik...ne postoji ta ekipa osim ako ne igra prvu ligu Federacije....ne znam ne izgleda dobro nisam vise pametan ja bi sve otjerao u pm i podijelio ispisnice...samo Miro izuzetak...ali opet vidjeli smo gdje nas vodi to mijenjanje po 15 igraca ....ma da su bar igraci nego polovnjaci al haj...moj ZELJO moja ljubavi ...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 224 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija