Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:15 am

fk1921 je napisao/la:
shzna je napisao/la:Je l' istina da će nam Stanić dovesti Pecu, i da će uzeti postotak od transfera?
To bi bilo idealno :)
Ko ce mene castit da mu ja kazem za jednog igraca :P strasno pojacanje je
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:15 am

Jaozinho22 je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:Kad se pise o stranim igracima poput tog iz Radnika koji se spominje, moje misljenje je da strani igraci moraju biti pojacanja u pravom smislu te rijeci. Dovodjenje igraca poput npr. Toskasa je bio izuzetno glup potez jer bi on kao stranac bio dobar sa klupe da uskoci ponekad a mozda i ne bi ni toliko. Da ne spominjem Mailsona maskotu obicnu. Stranac mora biti prevaga na terenu i to na nasu stranu. Igrac koji svojim kvalitetom nosi ekipu. Markovic, Sinisa, Ugljesa itd su prosjecni igraci koji nisu prevage ni u ovoj nasoj ligi, koliko god ih mi dizali u nebesa treba pogledati istini u oci. Igraci za prosjecne ekipe ove nase lige. Dozvoljeno je u protokolu za utakmicu imati 6 stranih igraca i sad zamislite da mi imamo 6 odlicnih stranaca uz Miru u prvih 11,( ukupno 7 igraca koji bas odskacu kvalitetom) a ostatak(4 igraca) da budu nasa talentovana djeca. Odmah bi i toj djeci bilo lakse igrati jer bi stasavali uz odlicne saigrace od kojih bi mogli dosta toga nauciti a i rezultat ne bi ispastao.Niko me ne moze ubijediti da pare koje smo dali na Pozdera, Husica i kompaniju nismo mogli dati Ibraimiju koji je trazio oko 10 do 13 milja eura i sad bi umjesto 5-6 losih i prosjecnih igraca koje smo preplatli u odnosu na njihov tzv. kvalitet, plus platili raskide ugovora, imali igraca koji ima kvalitet..
U zadnje vrijeme kao da ja pišem iza ovog nicka. Slažem se u potpunosti osim za Markovića, nije on prosjek a nije ni prevaga jednostavno je po meni dobar igrač za naše lige nesto slično što je Wagner u Širokom samo za nijansu slabija varijanta. Sto se tiče drugog dijela teksta nas je problem bio menadžeri,što god su ti klaunovi predložili Deji i Misketu ova dvojica su nakon par video klipova potpisali uz neke notorne laži koje nikad neću zaboraviti tipa "plod visemjesecnog skautinga" ostala je nedoumica zvana Javier Hervas,smatram da bi im to bio plus,odlično "ime" a trebao je biti i najbolji igrač lige, ko prati Špansku ligu kao ja koji ie gleda već 12 godina zna o čemu pričam. Ali eto nije nam se dalo...Sada to sve mogu popravit nek daju Celavom potpunu autonomiju oko transfera i neka dovodi ono što mu treba,to jr po meni jedini ispravan put jer proći će još dugo vremena a da mi platimo neke pare za igrača.
Nisam ti danas u toku dana stigao odgovoriti pa cu sad. Svi treneri i prije Slavke su imali autonomiju u radu. Nije niko iz kluba prisilio npr. Edisa i rekao mu da mora dovesti Bogicevica, Bekrica, Djermanovica itd. To su trenerove zelje i sad je pitanje da li je realno, odnosno finansijski moguce da se te zelje mogu dovesti ili ne. Isto tako ne moze se npr. Odovicu ispuniti zelja i dovesti Becelica kad on ima ugovor sa Borcem koji ga u tom trenutku redovno isplacuje i koji ga ne bi za dzabe pustio, a pogotovo ga ne bi dali nama. Misimovic je na skupstini rekao da su neki igraci poput Lendrica dovedeni mimo zelja strucnog staba.Vjerovatno je to bio i Hervas. Ogromna greska je bila duzina ugovora za te igrace. Trener mora biti sposoban da moze naci dobrog igraca i kad klub ne stoji bas najbolje sa finansijama. Sjeti se samo kad se Amar drugi put vratio, otpustio gotovo cijelu ekipu i doveo tada anonimuse poput Culuma, vratio bukvalno iz penzije Alena Mesanovica, Svraku vratio sa posudbe iz Travnika itd. To je sposobnost i kvalitet trenera kad i sa takvim igracima mozes napraviti rezultat.

Vjerujem Slavki. Ljudi u Radniku su se vjerovatno smijali i pravili sprdanciju sa njim kad je tad rekao da ce ekipa koja je tad imala samo jedan bod kad je on dosao, sljedece sezone igrati evropu. Cim je dosao kod nas rekao je da je za 2-3 sezone moguce da cemo igrati grupnu fazu nekog evropskog takmicenja, i nama je to sad smijesno, ali treba pustiti covjeka bez obzira na rezultate da radi i uvjeren sam da ce uz kontinuitet dobrog rada i rezultati doci..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u pet nov 04, 2016 12:22 am, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:17 am

LARS1921 je napisao/la:kao da je taj ordagić neki igrač
Ako ode u sarajevo onda je vala mrtvi prosjek nase lige, ako predje kod nas onda je igracina :D
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:18 am

Minjore je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:kao da je taj ordagić neki igrač
Ako ode u sarajevo onda je vala mrtvi prosjek nase lige, ako predje kod nas onda je igracina :D
@Minjore tebra men je reko okolo da je skoro pa njihov kaze da ima opciju vani ako to kao propadne u sarajevo ce sigurno
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:20 am

Neymar 11 je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:
shzna je napisao/la:Je l' istina da će nam Stanić dovesti Pecu, i da će uzeti postotak od transfera?
To bi bilo idealno :)
Ko ce mene castit da mu ja kazem za jednog igraca :P strasno pojacanje je
Castimo te svi :D
Koju poziciju igra i kako se zove?
P.s. nemoj samo da je rijec o Kosticu :ganja:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:22 am

Minjore je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:kao da je taj ordagić neki igrač
Ako ode u sarajevo onda je vala mrtvi prosjek nase lige, ako predje kod nas onda je igracina :D
vjeruj mi prosjek, takvih kod nas u ligi ima na bacanje
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:24 am

LARS1921 je napisao/la:
Minjore je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:kao da je taj ordagić neki igrač
Ako ode u sarajevo onda je vala mrtvi prosjek nase lige, ako predje kod nas onda je igracina :D
vjeruj mi prosjek, takvih kod nas u ligi ima na bacanje
Šta u ligi, ima takvih u juniorima na bacanje. :)
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:27 am

Brkoo je napisao/la:
Neymar 11 je napisao/la:
fk1921 je napisao/la: To bi bilo idealno :)
Ko ce mene castit da mu ja kazem za jednog igraca :P strasno pojacanje je
Castimo te svi :D
Koju poziciju igra i kako se zove?
P.s. nemoj samo da je rijec o Kosticu :ganja:
ocel bit kafaa sigurno vrjedi kafe haha bogami evo @Minjore neka potvrdi moje rijeci
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:33 am

Evo Mirso ja ću potvrdit :D A što se tiče Ordage kao što sam i očekivao Husarić je problem. Koliko god mu nije agent utiče dosta na njegovu karijeru,
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:37 am

Jaozinho22 je napisao/la:Evo Mirso ja ću potvrdit :D A što se tiče Ordage kao što sam i očekivao Husarić je problem. Koliko god mu nije agent utiče dosta na njegovu karijeru,
ha ha to brt , ja nelazem sto saznam sto nacujem ja to kazem, ama hej jos ima par stvari koje recimo klub radi u tajnosti a ne izbacuju da rade na tome ja recimo znam da je ako bude vrh :P
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:40 am

Mirso strasno pojacanje moze biti Stilic, Sehic, Dialiba, Alba... sve ostalo su prinove
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:51 am

Vrag je napisao/la:Mirso strasno pojacanje moze biti Stilic, Sehic, Dialiba, Alba... sve ostalo su prinove
Recimo da je ovaj igrac po meni bice pojacanje , brz ima sut tehnicar , pored njega na proljece recimo desi ce se jedna dobra stvar za mozda koju zna @storm :P
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:52 am

Do proljeća ko živ ko mrtav moj Mirso..
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:54 am

Ih do proljeca ima jos...

Napisi Mirso o kome se radi, ja zaista ne znam... bice svakakvih nagadjanja, mahalskih, supljih. Kao i uvijek pred prelazni rok.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:55 am

Neymar 11 je napisao/la:
Vrag je napisao/la:Mirso strasno pojacanje moze biti Stilic, Sehic, Dialiba, Alba... sve ostalo su prinove
Recimo da je ovaj igrac po meni bice pojacanje , brz ima sut tehnicar , pored njega na proljece recimo desi ce se jedna dobra stvar za mozda koju zna @storm :P
Kako se zove ?
Veselinovic ?


Reci Mirso ako se obistini go cu kroz Ferhadiju sa transom Mirso je upravu
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:57 am

Vrag je napisao/la:
Neymar 11 je napisao/la:
Vrag je napisao/la:Mirso strasno pojacanje moze biti Stilic, Sehic, Dialiba, Alba... sve ostalo su prinove
Recimo da je ovaj igrac po meni bice pojacanje , brz ima sut tehnicar , pored njega na proljece recimo desi ce se jedna dobra stvar za mozda koju zna @storm :P
Kako se zove ?
Veselinovic ?


Reci Mirso ako se obistini go cu kroz Ferhadiju sa transom Mirso je upravu
Jeste etooooo Veslinovic je nas :) ko men nevjeruje moze da pita par ovde nickova od @1921 do @Minjorea ak lazem il nest
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 12:59 am

vraća se
slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:00 am

Neymar 11 je napisao/la:
Vrag je napisao/la:
Neymar 11 je napisao/la: Recimo da je ovaj igrac po meni bice pojacanje , brz ima sut tehnicar , pored njega na proljece recimo desi ce se jedna dobra stvar za mozda koju zna @storm :P
Kako se zove ?
Veselinovic ?


Reci Mirso ako se obistini go cu kroz Ferhadiju sa transom Mirso je upravu
Jeste etooooo Veslinovic je nas :) ko men nevjeruje moze da pita par ovde nickova od @1921 do @Minjorea ak lazem il nest

Ako bude Veseli ide tvoje ime na prsa
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:03 am

Vrag je napisao/la:
Neymar 11 je napisao/la:
Vrag je napisao/la:
Kako se zove ?
Veselinovic ?


Reci Mirso ako se obistini go cu kroz Ferhadiju sa transom Mirso je upravu
Jeste etooooo Veslinovic je nas :) ko men nevjeruje moze da pita par ovde nickova od @1921 do @Minjorea ak lazem il nest

Ako bude Veseli ide tvoje ime na prsa
Ma nema brt potrebe braco smo svi , ne treba da budemo ko oni anamo da se npr prozivamo ili svadjamo , jer bitan je zeljo, da abd dobije sad slobodu u subotu a pojacanjima i ostalom ima vremena :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet nov 04, 2016 1:05 am

Potpalis pa onda nema potrebe. Nemoj zajebavati reci sada ko su. Sta se sve sprema na proljece

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija