Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 7:44 pm

Dođi s nama na tribinu da upoznaš ljubav tu,
Kada Željo na terenu bori se za pobjedu!!!
1987
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 7:47 pm

Je l' istina da će nam Stanić dovesti Pecu, i da će uzeti postotak od transfera?
1987
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 7:51 pm

shzna je napisao/la:Je l' istina da će nam Stanić dovesti Pecu, i da će uzeti postotak od transfera?
To bi bilo idealno :)
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 7:55 pm

Hajde da se ne bavimo time zivi bili.
Meni su u glavi samo slani, duga su 3.mjeseca pa cemo o transferima pricati.
Ja nisam siguran u pobjedu, ali nikako...
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 7:57 pm

Radinović: Podrška navijača nam mnogo znači

http://fkzeljeznicar.ba/radinovic-podrs ... aci/22661/" target="_blank
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 8:01 pm

A ako ne moze Peco (znam da sam dosadan :D ), onda Lelic. Peco bi bio pun pogodak. Sto se golmana tice, najvece pojacanje bi nam bio novi trener golmana. Kjosevski nikako ne moze napredovati s Karicem. To je moje misljenje i volio bih kada bi Slavko imao nekoga u planu. On je i spominjao novog golmana, nadam se ipak da to nije zamjena za Kjosevskog.
Po mojim prognozama, mislim da nece ici vise od pet igraca sada na pauzi. Sve zavisno od pojacanja. Dodje li napadac, idu dvojica sigurno (Stevo i Beganovic vjerovatno). Da ne nabrajam sada.

Na ovom grafiku mozemo vidjeti sta smo ustvari dobili sa Slavkom. Jedna stabilizacija koja i dalje traje. Mislim da je do sada odlicno radio. Covjek je od krvi i mesa, grijesi, nije savrsen, ali ja sam prezadovoljan njegovim dosadasnjim ucinkom. Od zimske pauze dosta ocekujem.

slika

Protiv Slobode ce biti strahovito tesko. Uzasan teren koji ce odgovarati destruktivnoj igri Vlade Jagodica koji ce sigurno ici na bod. Ne bi me cudilo da ne uspijemo pobijediti, ali to bi stvarno bilo porazno za nas u ovom trenutku. Mislim da bi morali pobijediti. Razloga i motiva ima dovoljno. Nasi igraci ne smiju stati kao protiv SIrokog u drugom poluvremenu, i da se prestane sa bespotrebnim izbijanjem lopte.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 8:06 pm

Taman sad ide ona pauza pa moze Zebu probati malo na nekoj pripremnoj tekmi. Valjda ce nam biti pojacanje,a ne prinova kao Jahic i Bekric.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 8:07 pm

avlami97 je napisao/la:gavrane, je li to opet neka asocijacija :kafa:

M S mislis

nikad robom Mirko i Slavko,film mog djetinjstva ;)
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 8:08 pm

fk1921 je napisao/la:Gavranove asocijacije baci u vodu :D

osjecam dozu nepovjerenja :cry:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 8:12 pm

avlami97 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Ma zna se koji je portal prvi i objavio to za Zvjezdana. Oni su otkad postoje objavljivali ono sto je vise placeno. Prodali su se pitarima za kesu oraha, cim su ovi dosli do novca. Pitanje je vremena kada ce neki drugi klub doci do nekog novca, odmah ce biti promjena price. Bez ikakvog integriteta, obraza i casti. Pa nije ni cudo sto smo presli ovdje, spontano, najljepse.
Ne bih rekao da smo prešli spontano. prije bih kazao da smo bukvalno otjerani. Željo igra sa Ferencom, Standardom..., a na portalu, kao iz paštete iskaču tekstovi o FKS. O želji ne možeš pročitati skoro pa ništa.

Forum? Postovi se brišu. Banuju se najbolji forumaši. Trajno banuju boccaccia, a dopuštaju izmišljotine i vrijeđanje svega lijepog što je vezano za Želju. Taj neprincipijelan odnos je doveo do masovnog egzodusa i stacioniranja na ovaj portal i forum, koji se krajnje korektno ponio prema Želji i njegovim navijačima. Ostalo je legenda. :cigara:

Vratite nam Štilića i Kvesića. ne treba nam više niko. :DD:
12. 2. 2016 je bio dan kada se dogodila glavnina egzodusa. Tog dana nova raja se upisivala skoro svake minute. Malo je pomogao :) forumaš sa nickom * za bolji BH sport*. Skoro sam siguran, po nacinu pisanja, da je to neka osoba iz administracije ovog portala. To je svakako malo bitno.
Bitno je šta smo u tom vremenu napravili za voljeni klub. Osim slobode laprdanja malo. Nemoj da ko spomene :) donacije za stadion jer to je odradio klub a mi smo se lijepo primili.
Nema građevinske dozvole a mi šutimo.
Sude nam gore nego ratnim zlocincima a mi opet šutimo.
Izbijamo lovu klubu paljenjem baklji što jedni smatraju vrlinom a drugi opet šute.

Zapitati se moramo u kojem pravcu idemo kao navijacka grupa. Zapitati se moramo kako da efikasno pomognemo klubu u ostvarivanju ciljeva.
Manimo se pojacanja i želja. Tipovi poput pracovjeka upadaju ovdje i plasiraju razne price, razvodnjavaju i onako razvodnjenu pricu. Pitarluk u vidu *koga bi doveli?* je svakodnevan.
Ako želimo da se klub vrati tamo gdje nam je mjesto moramo se aktivirati a ne cekati da superman Misimovic i još nekoliko Batmana odrade sav posao.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 8:21 pm

Model1964 je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Ma zna se koji je portal prvi i objavio to za Zvjezdana. Oni su otkad postoje objavljivali ono sto je vise placeno. Prodali su se pitarima za kesu oraha, cim su ovi dosli do novca. Pitanje je vremena kada ce neki drugi klub doci do nekog novca, odmah ce biti promjena price. Bez ikakvog integriteta, obraza i casti. Pa nije ni cudo sto smo presli ovdje, spontano, najljepse.
Ne bih rekao da smo prešli spontano. prije bih kazao da smo bukvalno otjerani. Željo igra sa Ferencom, Standardom..., a na portalu, kao iz paštete iskaču tekstovi o FKS. O želji ne možeš pročitati skoro pa ništa.

Forum? Postovi se brišu. Banuju se najbolji forumaši. Trajno banuju boccaccia, a dopuštaju izmišljotine i vrijeđanje svega lijepog što je vezano za Želju. Taj neprincipijelan odnos je doveo do masovnog egzodusa i stacioniranja na ovaj portal i forum, koji se krajnje korektno ponio prema Želji i njegovim navijačima. Ostalo je legenda. :cigara:

Vratite nam Štilića i Kvesića. ne treba nam više niko. :DD:
12. 2. 2016 je bio dan kada se dogodila glavnina egzodusa. Tog dana nova raja se upisivala skoro svake minute. Malo je pomogao :) forumaš sa nickom * za bolji BH sport*. Skoro sam siguran, po nacinu pisanja, da je to neka osoba iz administracije ovog portala. To je svakako malo bitno.
Bitno je šta smo u tom vremenu napravili za voljeni klub. Osim slobode laprdanja malo. Nemoj da ko spomene :) donacije za stadion jer to je odradio klub a mi smo se lijepo primili.
Nema građevinske dozvole a mi šutimo.
Sude nam gore nego ratnim zlocincima a mi opet šutimo.
Izbijamo lovu klubu paljenjem baklji što jedni smatraju vrlinom a drugi opet šute.

Zapitati se moramo u kojem pravcu idemo kao navijacka grupa. Zapitati se moramo kako da efikasno pomognemo klubu u ostvarivanju ciljeva.
Manimo se pojacanja i želja. Tipovi poput pracovjeka upadaju ovdje i plasiraju razne price, razvodnjavaju i onako razvodnjenu pricu. Pitarluk u vidu *koga bi doveli?* je svakodnevan.
Ako želimo da se klub vrati tamo gdje nam je mjesto moramo se aktivirati a ne cekati da superman Misimovic i još nekoliko Batmana odrade sav posao.
Nije clan administracije, niti moderacije. On je tu, u svojstvu forumasa, samo pod novim nickom: @ponosannavas memberlist.php?mode=viewprofile&u=694" target="_blank

Zato i jeste ljepota u spontanosti ovoga svega, prisustvovali smo velikom zajednistvu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 8:32 pm

Poprilicno sam ravnodusan po pitanju dolaska Zebe. Sretno nama sa njim, i njemu sa nama.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 8:34 pm

A gledaj Dundalka, jeftiniji od Viteza
Željezničar ante portas !
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 8:39 pm

Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 8:39 pm

@storm
hvala, na njega sam i misliJo :-)
Bio sam ubjeđen da je dio ovog portala... do mene je ;-)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 8:53 pm

Model1964 je napisao/la:@storm
hvala, na njega sam i misliJo :-)
Bio sam ubjeđen da je dio ovog portala... do mene je ;-)
Ma ne prijatelju.

Interesuje me tvoje podrobnije vidjenje svega sto se desava unutar kluba i oko kluba, pa bih volio da se osvrnes. Budi britkog jezika kao i uvijek, jer nama samo istina treba. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 9:11 pm

AsharaK je napisao/la:A gledaj Dundalka, jeftiniji od Viteza
Ja bas ljetos dok su se tukli sa Legiom proleti malo po transfermarketu da vidim .. Sjebo se.
A i dalje dobre rezultate biljeze neki konobari :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 10:03 pm

storm_raider je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:@storm
hvala, na njega sam i misliJo :-)
Bio sam ubjeđen da je dio ovog portala... do mene je ;-)
Ma ne prijatelju.

Interesuje me tvoje podrobnije vidjenje svega sto se desava unutar kluba i oko kluba, pa bih volio da se osvrnes. Budi britkog jezika kao i uvijek, jer nama samo istina treba. :)
Stvari su uvjek jednostavnije nego što ih cojk vidi :)
Uprava se je prihvatila teškog posla. Da su svi Batmani i Supermani, opet bi bio težak. Nismo se, sad za sad, utalili nisukim ;) i to nas Yebe. Da smo pristali dat neku pinku bili bi sada na mjestu Zrinjskog. Igramo, borimo se na puno frontova. Ovi frontovi što ih mi ne vidimo su puno teži. Koliko ja znam, a znam puno :) , i to cu jasno napisati....
Nama je na kicmu sjela SDA Partijski nesposobni kadrovi udruženi sa pitarima, jasno :) , na sve nacine rade da nas dozovu tobe. Da nas oderu i fino zarade. U takvom okruženju trenutno egzistira klub. Neka nam je bog na pomoci. Dali je pravi nacin raditi u tišini i pošteno? Pošteno, da. U tišini ne! Barem ja tako vidim. Ja bih galamio, digo kuku i motiku,tukao se sa svakim ko pokušava da me uništi, ili bi igrao još prljavije od protivnika. Yebiga taki tip igraca :) .
Ovu upravu koju smo mi izabrali moramo i podržati. Dali smo svjesni da je trenutni rezultat odraz igara oko kluba? Ocito da nismo kada tražimo nova pojacanja, kada izbijamo lovu iz đepa zbog kazni koje nam papci u savezu šalju.
Nedavno sam bio u SA i iz razgovora sa puno starih Manijaka i sa nekadašnjim igracima i funkcionerima kluba sam zakljucio da situacija još dugo nece biti dobra.
Oko našeg doma kruže lešinari svih vrsta. Kurjak je blaga rijec. Ubacuju svoje ljude u klub, mute na svsakom cošku.... Kada bi neko iz kluba progovorio kakvih je sve podmetanja bilo oko imenovanja Tice, bilo bi vam jasno gdje smo. Koga dovesti, zaposliti a da nebi bio novi Muharemovic, novi Hervas, neko novi koji odaje informacije. Ogomna lova je u našim rukama, jer ova zemlja u srcu Sarajeva vrijedi u poslovnom smislu pola milijarde KM.
Svi problemi se svalili na pleca nekoliko ljudi. Mi kao navijaci hocemo rezultate.
Budimo pošteni pa se zapitajmo šta smo uradili da pomognemo klubu.
Dali se naš glas cuje van stadiona? Dali smo respektabilna grupa o kojoj ce voditi racuna i politicari i ekonomisti?
Marx je dopunio Hegela * Historija koja se ponavlja prvi put je tragedija. Drugi put je vec farsa.* U tom svjetlu vidim želju gamadi iz saveza da pocaste :r Ivicu Osima sa titulom pocasnog predsjednika saveza. Po drugi put im treba kamuflaža za nihove lopovluke. Mi o tome ko mufloni šutimo a šatro kivni na savez. Kako nam malo treba da progutamo udicu :oops1: Cak neki svršavaju na taj potez saveza, na to licemjerstvo... pocasni, šta vec .... a lift mu ne dozvole da napravi :psujem:
Za boravka u rodnom gradu sam se uz kafu svađo sa bivšim prijateljem :) a sada funkcionerom SDA ,o Želji jasno. Na žalost, moram priznati da je u jednom u pravu.
Citiram *Malo je pravih Maijaka koji žive za klub. Sa njima je teže, samo ih ima malo. Sa ovom balavurdijom je lako, po dvije glave i vec su tvoji. Da je situacija kao nekada, onakva kaku ti pamtiš bila bi to druga prica*
Od tada mi se ove njegove rijeci stalno motaju po glavi. Dali je u pravu, dali imam pogrešnu sliku o nama, ili je on sa položajem zadužio i bahatost svojstvenu ljudima na vlasti?
Imajte ovo na umu kada zahtjevate ostavke, super rezultate, pojacanja i ostala sranja.
PS
I ovim kelnerima svaka cast. Dokaz da se može
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 10:18 pm

Nije tacno da ima malo pravih Manijaka, a da ne govorim o te dvije glave.
Malo spusti loptu, indirektno vrijedjas vecinu ljudi koja prate Zelju ma gdje bio,a ne uz streamove..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 03, 2016 10:23 pm

Plava Porodica je napisao/la:Nije tacno da ima malo pravih Manijaka, a da ne govorim o te dvije glave.
Malo spusti loptu, indirektno vrijedjas vecinu ljudi koja prate Zelju ma gdje bio,a ne uz streamove..
Prodat za 2 glave ili mrsko mrdnut guzicu radi Zelje ti dodje isto haman...
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 174 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija