Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 3:43 pm

Ma eno Manchester United ulozio je milijardu pa nista jednog Burnleya ne mogu dobiti...mene najvise boli odnos pojedinaca na terenu.
Moramo dovesti lijevog beka pod hitno i vratiti Stevanovica na desnog jer Memija prvo neka nauci centrirati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 3:44 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Sta je pogresno u cinjenici da radnik kluba treba podnositi redovne izvjestaje direktoru (predsjedniku) kluba o svom radu? Autonomiju treba imati, ali autonomiju treba i zasluziti, pokazati i dokazati da bi to poslije bila potpuna autonomija (opet kontrolisana), da sutra ne bi plakali zbog eventualnih gresaka.

Inace fkt imamo jadne navijace, da se ja fkt pitam koji su vasi interesi. Vas interes nije jak Zeljo. Vi uvijek nastupate povrsno, jednostrano bez argumentacije slijepo vjerujuci u ispravnost samo vasih stavova a opet ne razmisljate i ne kontate sta se sve rade, koji procesi se vode, pa i takvi da odgovaraju vasim lafo zahtjevima, ali to se jednostavno nista ne prepoznaje, samo licna sujeta, subjektivnost prema odredjenim ljudima, podloznost mahalskim pricama, informacijama, nahuskavanjima a sve u cilju necijeg vl. interesa. Jadno je sve to. Klub po prvi put ide pravim putem, umjesto da smo svi na istoj strani ovdje ljudi jedva cekaju da Zeljo izgubi da bi mogli srati o tome sta su oni govorili i sta ja znam...
U moru postova morao sam tvoj citirati. Znam te i van foruma, jako si pametan momak i mora svako ovaj post procitati. Takodjer, ovaj momak je pisao i na prethodnom forumu i svi su ga hvalili, hvalospjeve drzali a kako vamo predjosmo i momak promijeni nick, niko ni ne cita postove..
Aferim momcino..
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 3:47 pm

:lol:
vrbanjusa je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Hahahahhaaha Vrbanjuša@
Jest jest, pobjegao jer si predominamtan za mene u diskusiji, školski druže. Nastavi gdje smo stali, imam još jedan sat, okušaj se ;)

A to za ban. Nemoj me vrijeđati, bar ti i indirektno kazati da sam lažov. Bar ti bolje znaš...
Nisam to rekao, nemoj izvrtati moje riječi. Rekao si žurim i nikad se do danas nisi javio. Od 17.10. A nisu te tada banovali.
Nemam volje za neku diskusiju, utukao me je poraz iz Širokog.
Aha, ok. Samo pozovi kada skupiš hrabrost ;)

Tako izgleda na prvu hbga, nisam skontao onda baš najbolje. Taman si dao ideju ovima što se takmiče ko će me prvi zaskočit.

Vidi ih duše drage kako iskaču. :lol:
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 3:47 pm

boccaccio je napisao/la:
Spoiler:
Prvo poluvrijeme je za mene najbolje odigrano poluvrijeme u ovoj sezoni, ako ne gledam rezultat. A rezultat je trebao ici apsolutno u nasu korist za tih 45 minuta. Drugo poluvrijeme je uslo u neke nase standarde ove sezone, znaci nije ispod nivoa, ali nije se podiglo igrom i mogucnostima iznad nekog prosjeka. Pogotovo je to bilo za ocekivati jer smo gubili. Ali nije Siroki levatska ekipa pa da to vodstvo tek tako propusti, znali su se postaviti, znali su zadrzati igru, znali su kvariti igru i na kraju je ishod bio kakav je bio.
Fudbal je jedna divna igra koja se igra sa loptom i gdje se dvije ekipe podijele, 11 protiv 11, sutaju loptu. trce za njom, i nastoje da naprave akcije koje bi zavrsile pogotkom. To se kasnije malo modernizovalo, pa se na kraju puno modernizovalo, fudbal je postao prava nauka, sa mnogim mjerenjima, sa mnogim desavanjima izmedju samih utakmica, treninzi su nauka, postao je fudbal i prava psiholoska igra, biznis, na terenu su postavljeni razni sistemi igre, kretanja , pozicioniranja itd itd. Mi jedan tim volimo, navijamo za njega, volimo kada pobjedjujemo, iako nam to kroz istoriju nije u prirodi, osim za navijace koji navijaju iskljucivo za poslijeratnog Zelju. Prijeratni Zeljo se volio na drugi nacin i drugacije se sve to gledalo, a ne znam da smo kao klub imali vise od deset rezultatski uspjesnih sezona u cijeloj prijeratnoj istoriji. Nego, ljudi su voljeli fudbal, dolazili su na utakmice iako je Zeljo ispadao iz lige, voljela se ta radnicka filozofija, ljubav je zivotno rasla generacijama i prenosila se s koljena na koljeno, pa se i poslije poraza odlazilo u kafane, pricalo se o igracima, pricalo se o Zelji, a zivot je isao dalje. Jer su ljudi voljeli fudbal i voljeli su Zelju takvog kakav je. Šarm svega toga je bio prisutan i Zeljo je bio omiljen klub sirom bivse zemlje i jos mnogo dalje, ko je nekada cuo za taj klub, a i kada su se urijetko igrale i neke evropske utakmice,u onim rijetkim uspjesnim sezonama, Zeljo je osvajao srca simpatizera te igre, i bio je postovan i voljen. Tu pravu ljubav unijela je upravo Zeljina prica, urodjena skromnost i velika borba za opstanak kluba . Nikada se Zeljo nije mogao porediti sa velikim klubovima,ali je nosio jednu sirinu koja je uvijek bila prepoznatljiva i vabila je ljude da dodju na utakmicu kada Zeljo igra, ne radi protivnika nego radi Zelje i radi fudbala kojeg su voljeli, dok su za tu filozofiju doslovno zivjeli. Fudbal je samo sport, jedna divna igra u kojoj je Zeljo uglavnom bio porazen onda kada je najvise trebalo da pobijedi.
Danas ljudi ne mogu da se poistovjete sa onim sto je bilo i kako se zivjelo za ovaj klub. Danas je to postala igra u kojoj najmanje volimo gledati fudbal i gledati Zelju. Danas se psuje kada Zeljo izgubi. Danas postoji zluradost. Danas virimo iza svakog coska, kako bi ogovarali, kako bi olajavali, kako bi lagali, kako bi otvarali oci, kako bi smjenjivali sve i svasta i svakog. Danas jedva cekamo da Zeljo izgubi kako bi nekome pala glava. Danas je normalno da je Zeljo prvi i jedino prvi, ako to nije tako, onda je potpuni haos. Danas Zeljo ne smije da izgubi utakmicu. To vise nije opcija.
A Zeljo jadan gleda sve to i ibreti se. Pita se gdje je nestala ona skromnost koja je davala posebnu velicinu. Zar je filozofija vecinskog uma postala ova filozofija kada iz ljubavi prema klubu jedva cekas da psujes i pljujes. Zeljo to jadan gleda i u tisini opominje, zna Zeljo da su se stvari promijenile, da fudbal postaje i nesto vise od samog zivota, a da se ipak promijenio na gore, zbog love, zbog biznisa, zbog politike svjetskog krovnog fudbala. Zna Zeljo da treba ici tim tokovima, ali Zelji bi bilo drago da sacuva malo od one skromnosti, u ljubavi preostale od onih navijaca koji se jos uvijek sjecaju kako se to voljelo. Danas ovi vole jos vise, to je garant. To je sto posto tako. Nego ne znaju pricu Zeljinu od pocetka do kraja. Fali im lektira, da je procitaju. Pa ce vidjeti da su i same legende kluba skruseni i skromni ljudi koji su stvarali sve ovo sto volimo. Njihovu filozofiju cuvamo i njome se vodimo.
Pa sta ako smo izgubili ? Izgubicemo jos hiljadu utakmica. Ako je ljubav, onda je ljubav. To se voli. Zna i da boli, uglavnom zna da boli, ali se onda daje najveca podrska. Dodje deset hiljada ljudi, kako je nekada dolazilo i pokaze se Zelji da su ljudi tu i da filozofija nikada umrijeti nece.

Bilo mi je ok gledati Petrovicev intervju kod Bikica i zadnjih deset minuta price o Zelji je onaj najinteresantniji dio. Nece raja jednostavno da slusa, nece da shvati neke stvari. Bice bolje.


VOLIM TE ZELJO !
Svaka cast za cijeli post, narocito kraj :palacgore:

A vi prestanite tom replicirati vise, nakon prvog poraza vratio se, kakav licemjer i moralna mrva, samo jos cekam da najavi neko janje ili boom ono kako on zna..
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 3:51 pm

Neandertalac je napisao/la::lol:
vrbanjusa je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Hahahahhaaha Vrbanjuša@
Jest jest, pobjegao jer si predominamtan za mene u diskusiji, školski druže. Nastavi gdje smo stali, imam još jedan sat, okušaj se ;)

A to za ban. Nemoj me vrijeđati, bar ti i indirektno kazati da sam lažov. Bar ti bolje znaš...
Nisam to rekao, nemoj izvrtati moje riječi. Rekao si žurim i nikad se do danas nisi javio. Od 17.10. A nisu te tada banovali.
Nemam volje za neku diskusiju, utukao me je poraz iz Širokog.
Aha, ok. Samo pozovi kada skupiš hrabrost ;)

Tako izgleda na prvu hbga, nisam skontao onda baš najbolje. Taman si dao ideju ovima što se takmiče ko će me prvi zaskočit.

Vidi ih duše drage kako iskaču. :lol:
Hoću, za jedno 15 dana. Kao i ti :-)
21 10 4

Petrović Slavko
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 3:55 pm

CARSONIO je napisao/la:
boccaccio je napisao/la:Prvo poluvrijeme je za mene najbolje odigrano poluvrijeme u ovoj sezoni, ako ne gledam rezultat. A rezultat je trebao ici apsolutno u nasu korist za tih 45 minuta. Drugo poluvrijeme je uslo u neke nase standarde ove sezone, znaci nije ispod nivoa, ali nije se podiglo igrom i mogucnostima iznad nekog prosjeka. Pogotovo je to bilo za ocekivati jer smo gubili. Ali nije Siroki levatska ekipa pa da to vodstvo tek tako propusti, znali su se postaviti, znali su zadrzati igru, znali su kvariti igru i na kraju je ishod bio kakav je bio.
Fudbal je jedna divna igra koja se igra sa loptom i gdje se dvije ekipe podijele, 11 protiv 11, sutaju loptu. trce za njom, i nastoje da naprave akcije koje bi zavrsile pogotkom. To se kasnije malo modernizovalo, pa se na kraju puno modernizovalo, fudbal je postao prava nauka, sa mnogim mjerenjima, sa mnogim desavanjima izmedju samih utakmica, treninzi su nauka, postao je fudbal i prava psiholoska igra, biznis, na terenu su postavljeni razni sistemi igre, kretanja , pozicioniranja itd itd. Mi jedan tim volimo, navijamo za njega, volimo kada pobjedjujemo, iako nam to kroz istoriju nije u prirodi, osim za navijace koji navijaju iskljucivo za poslijeratnog Zelju. Prijeratni Zeljo se volio na drugi nacin i drugacije se sve to gledalo, a ne znam da smo kao klub imali vise od deset rezultatski uspjesnih sezona u cijeloj prijeratnoj istoriji. Nego, ljudi su voljeli fudbal, dolazili su na utakmice iako je Zeljo ispadao iz lige, voljela se ta radnicka filozofija, ljubav je zivotno rasla generacijama i prenosila se s koljena na koljeno, pa se i poslije poraza odlazilo u kafane, pricalo se o igracima, pricalo se o Zelji, a zivot je isao dalje. Jer su ljudi voljeli fudbal i voljeli su Zelju takvog kakav je. Šarm svega toga je bio prisutan i Zeljo je bio omiljen klub sirom bivse zemlje i jos mnogo dalje, ko je nekada cuo za taj klub, a i kada su se urijetko igrale i neke evropske utakmice,u onim rijetkim uspjesnim sezonama, Zeljo je osvajao srca simpatizera te igre, i bio je postovan i voljen. Tu pravu ljubav unijela je upravo Zeljina prica, urodjena skromnost i velika borba za opstanak kluba . Nikada se Zeljo nije mogao porediti sa velikim klubovima,ali je nosio jednu sirinu koja je uvijek bila prepoznatljiva i vabila je ljude da dodju na utakmicu kada Zeljo igra, ne radi protivnika nego radi Zelje i radi fudbala kojeg su voljeli, dok su za tu filozofiju doslovno zivjeli. Fudbal je samo sport, jedna divna igra u kojoj je Zeljo uglavnom bio porazen onda kada je najvise trebalo da pobijedi.
Danas ljudi ne mogu da se poistovjete sa onim sto je bilo i kako se zivjelo za ovaj klub. Danas je to postala igra u kojoj najmanje volimo gledati fudbal i gledati Zelju. Danas se psuje kada Zeljo izgubi. Danas postoji zluradost. Danas virimo iza svakog coska, kako bi ogovarali, kako bi olajavali, kako bi lagali, kako bi otvarali oci, kako bi smjenjivali sve i svasta i svakog. Danas jedva cekamo da Zeljo izgubi kako bi nekome pala glava. Danas je normalno da je Zeljo prvi i jedino prvi, ako to nije tako, onda je potpuni haos. Danas Zeljo ne smije da izgubi utakmicu. To vise nije opcija.
A Zeljo jadan gleda sve to i ibreti se. Pita se gdje je nestala ona skromnost koja je davala posebnu velicinu. Zar je filozofija vecinskog uma postala ova filozofija kada iz ljubavi prema klubu jedva cekas da psujes i pljujes. Zeljo to jadan gleda i u tisini opominje, zna Zeljo da su se stvari promijenile, da fudbal postaje i nesto vise od samog zivota, a da se ipak promijenio na gore, zbog love, zbog biznisa, zbog politike svjetskog krovnog fudbala. Zna Zeljo da treba ici tim tokovima, ali Zelji bi bilo drago da sacuva malo od one skromnosti, u ljubavi preostale od onih navijaca koji se jos uvijek sjecaju kako se to voljelo. Danas ovi vole jos vise, to je garant. To je sto posto tako. Nego ne znaju pricu Zeljinu od pocetka do kraja. Fali im lektira, da je procitaju. Pa ce vidjeti da su i same legende kluba skruseni i skromni ljudi koji su stvarali sve ovo sto volimo. Njihovu filozofiju cuvamo i njome se vodimo.

Pa sta ako smo izgubili ? Izgubicemo jos hiljadu utakmica. Ako je ljubav, onda je ljubav. To se voli. Zna i da boli, uglavnom zna da boli, ali se onda daje najveca podrska. Dodje deset hiljada ljudi, kako je nekada dolazilo i pokaze se Zelji da su ljudi tu i da filozofija nikada umrijeti nece.

Bilo mi je ok gledati Petrovicev intervju kod Bikica i zadnjih deset minuta price o Zelji je onaj najinteresantniji dio. Nece raja jednostavno da slusa, nece da shvati neke stvari. Bice bolje.

VOLIM TE ZELJO !

Niko nije razocaran sto smo izgubili ali je problem kako smo to uradili prvih pola sata najbolja igra u ovoj sezoni i nakon toga svi nasi problemi ponovo izlaze na povrsinu lazni ljevaci ,indolentnost igraca ,skakutanje bekrica ,igraci sirokog se valjaju deset minuta izvode aut nasi gledaju i uopste ih ne interesuje sto vrijeme prolazi nakon toga dobiju crveni ali odnos prema igri se ne mijenja ma uzas jednostavno jedna luzerska ekipa i jedan zalostan odnos igraca prema svetom dresu znao sam da cemo zaliti za onom djecom koja su bez ikakve podrske ginula na terenu koja su briljirala u evropi koja su me toliko usrecila ali eto jedino smo ih u evropi ispostovali sa podrskom ove lendrice, radinovice, secerovice bekrice,nikolice ja ocima ne mogu da gledam .Naljepsi ternutak sezone mi je go malog Zerica .
Potpuno te razumijem. I meni je to lijep trenutak i ona radost svih igraca koji su dosli da ga zagrle. TO je Zeljo.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 3:56 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Sta je pogresno u cinjenici da radnik kluba treba podnositi redovne izvjestaje direktoru (predsjedniku) kluba o svom radu? Autonomiju treba imati, ali autonomiju treba i zasluziti, pokazati i dokazati da bi to poslije bila potpuna autonomija (opet kontrolisana), da sutra ne bi plakali zbog eventualnih gresaka.

Inace fkt imamo jadne navijace, da se ja fkt pitam koji su vasi interesi. Vas interes nije jak Zeljo. Vi uvijek nastupate povrsno, jednostrano bez argumentacije slijepo vjerujuci u ispravnost samo vasih stavova a opet ne razmisljate i ne kontate sta se sve rade, koji procesi se vode, pa i takvi da odgovaraju vasim lafo zahtjevima, ali to se jednostavno nista ne prepoznaje, samo licna sujeta, subjektivnost prema odredjenim ljudima, podloznost mahalskim pricama, informacijama, nahuskavanjima a sve u cilju necijeg vl. interesa. Jadno je sve to. Klub po prvi put ide pravim putem, umjesto da smo svi na istoj strani ovdje ljudi jedva cekaju da Zeljo izgubi da bi mogli srati o tome sta su oni govorili i sta ja znam...
To je to. :klanjase2:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 4:02 pm

Plava Porodica je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:čak bi ga možda bolje bilo stvarno gurnuti baš naprijed na desetku, a da drugi iznose loptu. tu ako mu ove preteške stvari prođu šansa je za nas, a ako ne prođu nije odmah šansa za njih...
Zanimljivo razmislanje,ali si u pravu.Koliko god los bio, jedini igrac koji ima dobru kontrolu i motoriku u nasem veznom redu.Voli da protura loptu izmedju dva igraca, na desetci to i ne bi bilo tako pogubno ako izgubi loptu, a mozda jednom ili dvaput i prodje..
Pa to je vecina nas i ocekivala da se desi, kad vec nemamo 10 pravu. Medjutim, tu je uletio Ugljesa.
Ugljesi se moze malo tolerisati to da nije na svojoj poziciji, ali decku ce Zeljo biti vrh karijere. Sad je jasno da ni onaj "pravi" put nije garant da ce igrac biti dobar. Pod pravim putem se smatra, kako su forumasi izglasali, onaj put kada igrac dolazi iz slabijeg kluba i Zeljo mu bude odskocna daska. Ali hajd, nek se ima sra.ti o sportskom segmentu, kako treba vise igraca koji voze naprijed a ne nazad...

@Omare, Zeba ima pravo nastupa u kupu :)
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 4:03 pm

Minjore je napisao/la:
Vrag je napisao/la:Steta pa je Dedic iz Viteza klosar. On je zna i udariti i pruziti i ubaciti. Kobiljar enigma, dobar-los ne moze 2 sastaviti dobre.

Secerovic je zahvalan igrac. Ja bi njega prije Ugljese, a Markovica naprijed. Momak ovo sto je odigrao korektno je odradio.
Nadam se da se salis.
Juce je Wagner pobjegao Ugljesi. Vezni red toliko lopti presjece i kontri prekine da su ti dovoljno 3 prsta jedne ruke. I to da svaki po jednom upotrijebis. Markovci je cini mi se nas 2. asistent, a vise korisnijih lopti posalje naprijed nego Jovan i Ugljesa zajedno.
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 4:05 pm

vrbanjusa je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la::lol:
vrbanjusa je napisao/la: Nisam to rekao, nemoj izvrtati moje riječi. Rekao si žurim i nikad se do danas nisi javio. Od 17.10. A nisu te tada banovali.
Nemam volje za neku diskusiju, utukao me je poraz iz Širokog.
Aha, ok. Samo pozovi kada skupiš hrabrost ;)

Tako izgleda na prvu hbga, nisam skontao onda baš najbolje. Taman si dao ideju ovima što se takmiče ko će me prvi zaskočit.

Vidi ih duše drage kako iskaču. :lol:
Hoću, za jedno 15 dana. Kao i ti :-)

Nemoj bolan biti kao ja, budi bar ti bolji. Mogli ste vala i kafu organizirati ti i onaj novinar, da vas na ruke operem pa će poraženi napisat izvještaj ostalim forumasima. :)
Abd da više nikad ne dodjem u "goste" pošto ja samo posle poraza navraćam.

Pozdrav svima.
Željeznicar za život cijeli!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 4:05 pm

Pojedinci su previse tragicno dozivili jucasnji poraz.. Previse teskih rijeci je palo zbog rezultata protiv protivnika koji je vjerovatno najnezgodniji po nas i koji nas je lahko dobijao i kada smo bili puno jaci, kvalitetniji i stabilniji nego danas.. Shvatam nesto izrazenije razocarenje.. Vjerovatno je iz razloga sto nakon dugo vremena mi dole nismo nadigrani i zasluzili smo u najmanju ruku bod ako ne i tri.. Opet je sudija i pored solidnog sudjenja direktno uticao da mi izgubimo.. Ono je bio ocit penal koji su sudije izignorisale i time nastavile harangu koja se vodi protiv naseg kluba od strane saveza i sudijske organizacije..

Sve ste vec rekli tako da cu i ja vjerovatno ponoviti misljenje mnogih.. Brine me psiha nasih igraca.. Raspadi sistema posle primljenog gola nam se redovno desavaju i gotovo da su postali nasa karakteristika.. To je dokaz da u ekipi imamo igraca koji imaju velika ogranicenja na tom polju pa njihovi igracki kvaliteti ostaju dosta cesto u drugom planu i u sjeni njihovog karaktera koji nije dorastao klubu kao sto je nas.. Mnogi su pominjali i neku novu rekonstrukciju ekipe kao rjesenje problema.. Nadam se da ljudi koji odlucuju u klubu nece ni pomisliti da idu tim putem jer to bi bio jos jedan korak nazad i pokazatelj da nista nismo naucili.. Osim par pozicija gdje smo deficitarni ovoj ekipi jedino fali kontinuitet.. To je u nasoj ligi jedan od najbitnijih faktora za napredak..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 4:10 pm

@vrag ne znam jesi li bio u gorazdu da vidis koliko je taj Secerovic los.. ne volim kritikovati igrace pogotovo nakon ovakvih utakmica, ali Secer nije kvalitet za Zelju..
Drugo, Blagojevic je po meni krivac za te presjecene lopte. Momak ima bas prenose u glavi..
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 4:12 pm

Blagojevic se mora disciplinovati.. Posjeduje on znanje i kvalitet ali ni blizu koliko je on sam umislio i to mu je osnovna mana..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 4:16 pm

1921.ba je napisao/la:VIDEO/ FOTO: NK Široki Brijeg – FK Željezničar 1:0

http://1921.ba/video-foto-nk-siroki-bri ... ar-10-3018

Pogledajte prilike, pogodak i sporni prekršaj nad Stevanovićem te izjave Petrovića i Kosorića nakon minimalnog poraza na Pecari.
ko nije pogledao do sada, evo opet :zeljeznicar1:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 4:18 pm

treba Wagnera dovesti :D
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 4:25 pm

Grbavica je napisao/la:treba Wagnera dovesti :D
Kod nas bi diskus herniju fasovo drugi dan..
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 4:25 pm

Minjore je napisao/la:@vrag ne znam jesi li bio u gorazdu da vidis koliko je taj Secerovic los.. ne volim kritikovati igrace pogotovo nakon ovakvih utakmica, ali Secer nije kvalitet za Zelju..
Drugo, Blagojevic je po meni krivac za te presjecene lopte. Momak ima bas prenose u glavi..
Dosta njih je pokazalo da nisu za Zelju pa se na kraju prevarimo. Nije to levat igrac, ipak je on osvojio nesto i pokazao odredjeni kvalitet. Kada bi se drzali nije kvalitet za Zelju ostali bi na 3 igraca.
Ne moze sve odradjivati. Sigurno bi i Blagojevic puno korisniji bio kada bi imao Secerovica pored sebe.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 4:29 pm

Ma pustiti Slavka da dovodi ko mu treba, otpušta ko mu ne treba. Nema tu puno pametovanja. Eto igrači Zrinjskog su se naosvajali trofeja prije nego što su došli u Mostar. Jesu al' u khurcu.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 4:38 pm

I otici ce Slavko nakon pola godine-godinu i onda ce novi trener po sebi dovoditi i tako u krug, evo vec smo 2-3 kruga obisli sa Edisom, Kosticem...
Klub kao klub treba da ima cilj i strategiju, pa u skladu s tim da se i treneri dovode ako dodje do smjene. Treba da se ima stil igre i cilj u dovodjenju igraca, pa nisu ni Anceloti, Conte, Alegri dosli i odmah mjenjali kako njima godi, nego su se prilagodili timu i s tim igracima igrali.

Doduse, mi nemamo strategiju, pa bi mi opravdano bilo da sad sa Slavkom pocnemo raditi na tome, da on napravi temelje neke igre koja ce biti karakteristicna za Zelju i da dovede igrace profila kakvi ce se dovoditi ubuduce i koji ce odgovarati toj igri. Ostalo nista se nece promijeniti, samo cemo se vrtiti u krug.
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 31, 2016 4:50 pm

Odavno me nije zbolio neki poraz kao sinoc. Poslije dugo vremena danas nisam imao zelju ni da pricam o utakmici. O utakmici i igračima sve je rečeno. Samo jos da kazem nikad vise necu gledati Zelju na TV-u ili na stadion ili samo rezultat pratiti.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Zadnja izmjena: Zeljo1921, dana/u pon okt 31, 2016 4:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, billybih, fanaticZeljin, Google [Bot] i 123 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija