Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:32 pm

rodrigo87 je napisao/la:Hocete li ikad prestati srati!?!?!?!??!?!?!?!?!!?!? Utakmica odlicno zapoceta, perfektno, samo sto NE ZNAMO zavrsiti!!! Pobjednicki mentalitet ove ekipe je ravan nuli! To nas yebe.
ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI
Cuj samo sto ne znamo zavrsiti hahahha
 
Avatar
The Desert Fox
Postovi: 187
Pridružen/a: pet feb 26, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:33 pm

Zrinjski novi stari prvak, kako je, tako je.

Sloboda mora pasti.
Željezničar über alles !

Deutsche Afrikakorps !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:33 pm

Zadnjih 6 minuta presing, nemaju igraca, oni nabijaju EBENU LOPTU, znaci nabiju uvijek i naravno da ce propast akcija. To su uradili najmanje pet puta, iznervirao sam se. Fuj. Idi od noge do noge, ne mozes nabijati na visoke njihove stopere. Memija se zafura i dodade loptu protivniku...

Ekipa luzerskog mentaliteta. Ako primimo gol, pisi kraj utakmice. I to protiv raspalog Sirokog. Ne pamtim odavno ovakvog Zelju, ne govorim sad o kvalitetama, ali da se neko setka...izlezavaju se njihovi igraci, nasi umjesto da prave pritisak - setkaju se. Ja danas izranjavanih koljena dosao sa termina, oni se setkaju jbt. Fuj, fuj i fuj!

Ne mogu da vjerujem kakav je ovo mentalitet. Ne govorim sada uopste o igranju fudbala, nego o psihi. Stvarno en mogu da vjerujem, tolika kurcobolja i fudbalsko neznanje koje moras imati u mozgu. Nabije 20 puta loptu, i umjesto da skonta da ne moze vise, on opet izbija....
Bekric se pola sata namjesta da sutne loptu. Da ne nabrajam sada sve. Stevanovic nek ide slobodno i nek ne produzi ugovor.

Petrovic ce nakon pauze imati ozbiljan posao pred sobom, ali problem je sad sto moramo nekako zavrsit ove cetiri teske utakmice. Nakon ovog horora danas u drugom poluvremenu, strahujem da ipak necemo mozda dobiti Vitez - mozda i izgubimo lol

Koji luzerski mentalitet. Fuj.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:34 pm

Treba bit relalan i reci da nismo odigrali kao pobjednicki tim, a vala nisu ni oni. Zabili gol iz prve sanse i drzali rezultat. Zeljo imao 2 precke i ona satro njihova ofsajd zamka, to su gotovo cista 3 gola ali jbg nismo imali srece. Po mom misljenju vise smo pokazali od njih i nema potrebe za ovakvom depresijom, bitno je ove sezone da udjemo u top 6 i izborimo evropu, volio bih Kup BiH u nasim vitrinama, za LP jos nemamo ekipu.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:34 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:Hocete li ikad prestati srati!?!?!?!??!?!?!?!?!!?!? Utakmica odlicno zapoceta, perfektno, samo sto NE ZNAMO zavrsiti!!! Pobjednicki mentalitet ove ekipe je ravan nuli! To nas yebe.
ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI
Cuj samo sto ne znamo zavrsiti hahahha
Hajde se pravi pametan, nasmij se, opali jedno 10 smajlija. Pogledaj situaciju gdje idu trojica ko budale na loptu umjesto da jedan krene a ostala dvojica cekaju loptu nazad. Ali dzaba kad sva trojica polete pa niko do lopte ne dodje :)
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:34 pm

storm_raider je napisao/la:Nista to je to, prvi poraz otkako je Slavko tu. Steta...
Ali nije posljednji toga trebamo biti svjesni da se ne iznenadjujemo svaki put koda smo mi nezz ti ko sto se tice igre. Steta zbog propustenih prilika ali sta je tu je mozda nam se vrati negdje drugo. Sa tri boda vcrs protiv slobode bi Grbavica bila puna ali Boze moj bice nas koliko bude. Ovaj poraz nije smak svijeta tako da glavu gore i idemo dalje.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:34 pm

rodrigo87 je napisao/la:Moze li neko reci sta ne valja vise ?? Kada smo dole odigrali bolje poluvrijeme od prvog poluvremena danasnjeg ??? Jednostavno, ne znamo zabiti kada trebamo, da znamo sada bismo slavili vec nakon 30te minute. Serete previse.
P.S Ajzea, ma drug znam sve to, ali hajmo reci da smo odigrali odlicno prvo poluvrijeme. Kada smo primili gol ja sam znao da je to to, jer nas gol uvijek unisti..
evo ja cu ti reci sta ne valja,ne valja to da najtrofejniji klub zavisi od jedne ili dvije naredne utakmice da li ce igrati ligu za prvaka ili ligu za opstanak ...eto to ne valja drug ...ali to znas i ti i ja i svi na ovom forumu..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:35 pm

Evo iskreno mi smo Zeljo dakle prezent za titulu publika imamo ime e gledaj sad igrace.Memija propo ko zeton Lazic iz Radnika taj nekad nebi ni u Famosa imo mjesta,Krizman Markovic kao 2 zadnja pojacanja tek sad vidimo da su trube zesce Nikolic star trom Bekric pa taj nije vise ni za Bajramskog turnirai kako mi mislimo da smo Zeljo mi nismo Zeljo mi smo rang tima Republicke lige koja se igrala nekad davno u jednoj bivsoj drzavi.To je tako ljudi i sta mi navijaci da radimo koji smo falim te boze gledali Mesu Ficu Gutu Skoru i ostale kako da gledas sad recimo Bekrica Memiju a nekad si gledo Mesu i Baljica znate kako samo iz ljubavi prema Zelji ali u tebi grmi sjeva a promjena nema.Zajebano.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:35 pm

Sta bi tek bilo da ovi nisu umorni od kupa...

Kad malo realno razmislis, koji cemo mi klinac u Evropi? Ekipa koja nema nijednog beka, nijednog kreativnog veznjaka niti napadaca koji zapravo zna postici gol nije ni za prvo pretkolo EL.

Okrenuti se radu s djecom, posvetiti im maksimalnu paznju, nauciti ih da ne budu mlohavi luzeri bez karaktera. Ovim povratnicima kojim iz dzepa viri cek od penzije i "pojacanjima" iz Veleza, Radnika, Novog Pazara je odavno prosao voz za ozbiljnu fudbalsku karijeru.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Neno
Postovi: 17
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 10:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:36 pm

Boze sakloni i sacuvaj,ja stvarno vise nemam zivaca,svaki vikend nervozan ko pas poslije usrane utakmice,jebala vas vise i titula i Evropa kome vi prodajete muda pod bubrege,jednostavno mi nemamo kvalitet i TACKA.Na kraju sezone metla,**** vas vise i Bekric,i Kosoric i slicni metuzalemi ubaci 11 juniora i onda znas da djeca imaju oscilacihe i tacka.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:36 pm

MrRiccoli je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Nista to je to, prvi poraz otkako je Slavko tu. Steta...
Ali nije posljednji toga trebamo biti svjesni da se ne iznenadjujemo svaki put koda smo mi nezz ti ko sto se tice igre. Steta zbog propustenih prilika ali sta je tu je mozda nam se vrati negdje drugo. Sa tri boda vcrs protiv slobode bi Grbavica bila puna ali Boze moj bice nas koliko bude. Ovaj poraz nije smak svijeta tako da glavu gore i idemo dalje.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Pa bas tako. Svima nam tesko pada ovo, ali sta je tu je. I u porazu i u pobjedi, uz Zelju. Nazalost, protiv Slobode neke 4500 hiljade maksimalno.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:36 pm

Da se zna da ankete neće biti, po mom stručnom mišljenju Blagojević je igrač utakmice i njemu se daje glas
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:36 pm

Ako smo mogli u prvom poluvremenu biti bolja ekipa, trebali smo i drugi dio susreta odigrati znatno bolje

Pročitajte više na: http://sport1.ba/premijer-liga-bih/slav ... jedi/70393
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:37 pm

Drugo poluvrijeme je pokazalo veliki broj igraca koji su zalutali u Zelju. Što neko rece kakva grupa beskicmenjaka.

Racunalo se na umor igraca Sirokog, a odavno nismo vidjeli fizicki nespremniju ekipu od naseg Zelje. Petnaestak minuta imas igraca vise a ti na terenu ne mozes da dises. Ukupan utisak u drugom poluvremenu deprimirajuci.

Pokusati sve da se dobije Sloboda.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:38 pm

delinjo je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:Moze li neko reci sta ne valja vise ?? Kada smo dole odigrali bolje poluvrijeme od prvog poluvremena danasnjeg ??? Jednostavno, ne znamo zabiti kada trebamo, da znamo sada bismo slavili vec nakon 30te minute. Serete previse.
P.S Ajzea, ma drug znam sve to, ali hajmo reci da smo odigrali odlicno prvo poluvrijeme. Kada smo primili gol ja sam znao da je to to, jer nas gol uvijek unisti..
evo ja cu ti reci sta ne valja,ne valja to da najtrofejniji klub zavisi od jedne ili dvije naredne utakmice da li ce igrati ligu za prvaka ili ligu za opstanak ...eto to ne valja drug ...ali to znas i ti i ja i svi na ovom forumu..
Pa ne valja, 100% se slazem, ali... Ma nije sve crno tako gledajuci danasnju utakmicu. Mozes li mi reci kada smo ih dole ovako izdominirali kao danas prvo poluvrijeme. Drugo poluvrijeme katastrofa. A to je sve plod naseg gubitnickog mentaliteta.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:40 pm

Takodjer se slazem da je Aco odigrao napokon dobru utakmicu, cini mi se da dize formu. Sa druge strane, Boccaccini je bio ispod nivoa.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:41 pm

Ne pamtim goru ekipu Zelje.Ova sezona je sa njima izgubljena iako još nije ni blizu kraja.Trece mjesto bi bilo ko' glavni dobitak na lutriji.Sa ovim igracima realno mi teško mozemo i medju prvih 6.Mi ni jednog veznog igraca trenutno nemamo da se moze nositi sa bilo kojim igracem sredine iz bilo koje ekipe u prvenstvu i zato ce nam svaka utakmica biti patnja.Da bi ih gledao a da ne obolim od danas cu se prije svake utakmice dobro upucati i mozda mi to iz tog ugla i ne bude baš sve crno,mozda mi se ucini da su šutnuli prema golu,napravili akciju ili cak da je neko napravio dribling i protrcao protivnickog igraca...
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:41 pm

http://sc sport.ba/vijesti/oric-budrimo-realni-imali-smo-dosta-srece/120371
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:43 pm

Najgore je sto ulazimo u seriju Sloboda-Vitez-Zrinjski. Tesko veoma tesko ce biti do kraja polusezone.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 30, 2016 6:43 pm

Kostiću, vrati nam titulu. :D

Previše se prosulo bodova sa Kostićem. Jebiga, Petrović je na nikakvim temeljima svašta dobro već napravio, deset utakmica bez poraza računajući i kup, ali eto, prvi poraz i padaš na dvocifreni zaostatak za Zrinjskim...

Žao mi onih šansi iz prvog poluvremena. Ali da su one bile nakon primljenog gola a ne prije, onda bismo mogli i reći da nismo imali sreće. Ovako, bez ijedne šanse nakon gola, nema to više veze sa srećom.
FK Željezničar 1921

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 98 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija