Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 19, 2016 11:50 pm

Izadji s terena cko. :lol:
Zadnja izmjena: baxuz87, dana/u sri okt 19, 2016 11:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18959
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 19, 2016 11:51 pm

:rofl: :rofl: :rofl:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 19, 2016 11:51 pm

ne radim ja neg kolega, bice ujutro.. a i ja da radim bilo bi do jutra :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 19, 2016 11:52 pm

ti samo čitaš vijesti.. :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 19, 2016 11:52 pm

Eto koga mi placamo da nam utakmice radi...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 19, 2016 11:53 pm

Pičko edna je l te stiiiiiiiiiiid
1987
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 19, 2016 11:53 pm

slika

Svaka čast momcima sa sport1.ba, ovo izgleda 100 puta profesionalnije nego mrtvi bht
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 19, 2016 11:56 pm

Brkoo je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Manijak pravi zna kako stoje stvari, zbog tebe gola nece primiti sarajevski Plavi ! JB
Jeftina kopijo..

Sile koje nasrcu na Jadranka ce se umoriti. Mi, njegovi jataci, necemo.
:klanjase2: :rofl1: :rofl1:
možda čovjek misli na Jovana Blagojevića??
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 19, 2016 11:56 pm

dimitrijevic je napisao/la:Bogicevic binda dobio sto je trazio[*],Bekric seljaci po fejsbuku i objavljuje rat ljudima koji ga placaju deset puta vise nego sto vrijedi, Lazic tanak, Lendric naograjisao, Celo pretjeruje s izjavama, Jahic igra oprostajnu sezonu i prespor je za ovaj nas lijevi fudbal,a nama pored svega ide dobro i petica je pukla i protiv Olimpika svi u Dolinu. Rale je Zeljeznicar !
U cemu Celo pretjeruje sa izjavama..?
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 20, 2016 12:00 am

storm_raider je napisao/la:Eto koga mi placamo da nam utakmice radi...
Sve on to u Argeliniju ostavi, a mi izvještaje čekamo cijelu noć...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 20, 2016 12:05 am

 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 20, 2016 12:05 am

hahaha bice i olimpic uz kaficu sta se sikirate :D
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 20, 2016 12:05 am

Okolele je napisao/la:
dimitrijevic je napisao/la:Bogicevic binda dobio sto je trazio[*],Bekric seljaci po fejsbuku i objavljuje rat ljudima koji ga placaju deset puta vise nego sto vrijedi, Lazic tanak, Lendric naograjisao, Celo pretjeruje s izjavama, Jahic igra oprostajnu sezonu i prespor je za ovaj nas lijevi fudbal,a nama pored svega ide dobro i petica je pukla i protiv Olimpika svi u Dolinu. Rale je Zeljeznicar !
U cemu Celo pretjeruje sa izjavama..?
Puno vise ljudi je zvizdalo od deset odnosno pola stadiona, a ZERIC treba igrati kakva pregorenost, nije Bundes liga, eto nek nam Secer ne pregori.Uglavnom ja sam zadovoljqn,idemo dalje.
Mirza Rascic !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 20, 2016 12:07 am

Grbavica je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Eto koga mi placamo da nam utakmice radi...
Sve on to u Argeliniju ostavi, a mi izvještaje čekamo cijelu noć...
Eto ko nam djecu pokvari, eto ko od naivnog Lendrica napravi ovo sto je danas...

Inace, pogledao sam snima sa sport1.ba. Svaka cast ekipa na ovome. Grafika, kvalitet, sve, besprijekorno!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 20, 2016 12:08 am

Rekoh li ja danas zaebaće se ko ne dođe i da će biti minimum trica ;)

Lijepo je večeras bilo a tome sam se i nadao, svi su meni dobri bili a Siniša posebno, Miro majstor svog zanata, Bekrija šalje jasnu poruku da nije za staro gvožđe :D i korneri su mu bili dobri večeras. Lazić super sve, Matteo je munja nebeska, ubjedljivo naš najbolji stoper, Stana isto raspoložen večeras, Blagi se vraća, Šećer dobar, Jahiću treba malo vremena i utakmica a biće i on sve bolji, Žerin prvijenac a zamalo i drugi, svi su večeras bili motivisani i to raduje. Treba nam širok roster i prezadovoljan sam što evo neki igrači vraćaju samopouzdanje a opet neki drugi upisuju značajne minute igre.

Bogi, bogi, da možeš vratiti vrijeme dobro bi bilo jelde..Nakon njegovog vraćanja u prvi tim sam napisao da će mu prva tekma na Grbavici koju zaigra biti ujedno i najgora utakmica u karijeri a tako je i bilo, po zaslugama jbg. Buraz moj nije Željo nako neki klub da ti možeš nekažnjeno proći, imaju sankcije za sve.

Ivica je mogao smireno gledati i uživati, aplauz strašan i ovacije. neka nam naš Osim još dugo poživi!
Zadnja izmjena: GoodisonPark, dana/u čet okt 20, 2016 12:11 am, ukupno mijenjano 1 put.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
mali plavisa
Postovi: 347
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 20, 2016 12:09 am

dimitrijevic je napisao/la:
Okolele je napisao/la:
dimitrijevic je napisao/la:Bogicevic binda dobio sto je trazio[*],Bekric seljaci po fejsbuku i objavljuje rat ljudima koji ga placaju deset puta vise nego sto vrijedi, Lazic tanak, Lendric naograjisao, Celo pretjeruje s izjavama, Jahic igra oprostajnu sezonu i prespor je za ovaj nas lijevi fudbal,a nama pored svega ide dobro i petica je pukla i protiv Olimpika svi u Dolinu. Rale je Zeljeznicar !
U cemu Celo pretjeruje sa izjavama..?
Puno vise ljudi je zvizdalo od deset odnosno pola stadiona, a ZERIC treba igrati kakva pregorenost, nije Bundes liga, eto nek nam Secer ne pregori.Uglavnom ja sam zadovoljqn,idemo dalje.
Zvizdalo njih 15-ak al isto tako i aplauz je bio tako da ne pretjerujete!Uostalom Slavko objasnio sve od do! Kapa do poda podsjeca me lik na Amara!
 
Avatar
Pinkii
Postovi: 1765
Pridružen/a: pon okt 03, 2016 9:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 20, 2016 12:12 am

Gdje nam je najbolji strijelac Zeljeznicara ?

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
SARAJEVSKI PLAVI :zeljeznicar1:
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 20, 2016 12:13 am

Bogicevic nije dobio ni priblizne zvizduke kakve je zasluzio i takvi likovi nebi trebalo da nose nas dres ni na tribinama a kamo li na terenu.
I Celi ovaj dio izjave oko toga ne treba. Ne moze reci sto je bilo prije ne vazi, i on bi trebao da zna ko je za Zelje a ko ne, ko je dobrodosao, a ko nije. I Bogicevic nije dio porodice Zeljeznicar niti moze to da bude... jeo je govna neka jede do kraja.
Ima kod nas veoma prigodna poslovica: poslije yebanja nema kajanja.
Itekako treba biti dosljedan i djubretu zvizdati to je najkulturniji nacin da mu se dokaze da nije dobrodosao, a i ostalima da ne krecu slicnim putem. Smrad ako je plakao neka place trebao je razmisliti dobro prije presice, raja mu je nekako presla za desavanja na Otoci a on ponavlja s glupostima...

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 20, 2016 12:21 am

storm_raider je napisao/la: Inace, pogledao sam snima sa sport1.ba. Svaka cast ekipa na ovome. Grafika, kvalitet, sve, besprijekorno!!!
Evo tek ušao u kuću. Nadam se da je sve ok bilo nije se moglo raditi sa ponovljenim snimkom jer smo imali problema sa kompjuterom i zimom jer smo sve radili na otvorenom. Zahvalio bih se ljudima iz kluba koji su pomogli da se realizuje cijela priča, pojedincima sa foruma koji su pomogli da se ljudi u klubu odluče na ovaj korak, mi smo nadam se opravdali povjerenje.

Ponavljam nadam se da je bilo ok i da će ovakvih utakmica biti još u budućnosti. Nama je bio izazov da pokažemo da se može uraditi više nego kvalitetno jedna fudbalska utakmica ali i da pokažemo da ne može baš svako raditi stream kako misli da je to samo dodji i ubodi kameru u laptop.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet okt 20, 2016 12:22 am

Miro i Siniša veceras za 10.Odlicni su bili i Stana i Lazic.Bekric i Blagojevic su dali u noge igracima Gorazda bezbroj lopti,Bekric koju više od njega.Dva najlošija igraca veceras uz Jahu koji je veceras ko' po jajima.Blagojevic nije ni sjenka igraca od prošle godine.Naša trenutna rak-rana je vezna linija.Cestitam Zeri na prvencu i nadam se da ce ih u buducnosti biti još mnogo.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 131 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija