Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 12:08 am

Derbi ce uskoro, a derbi je nesto posebno. Ja ga tako dozivljavam. Naletih na jedan dobar tekst, pa da podijelim sa vama:

Šta oni znaju šta je sevdah, šta je Šeher, šta je mahala, a šta čaršija...

slika
Mogu nas svrstavati na nekakva 100. mjesta, mogu nas čak i ne staviti na te nekakve spiskove koje ko zna ko i kako pravi. Bore se protiv huliganizma, a na prva mjesta stavljaju derbije sa najviše mrtvih. Šta oni znaju šta je sevdah, šta je Šeher, šta je mahala, a šta čaršija. Šta oni znaju kako je kad niz sokake u neki vakat krenu raja na dvije tribine, al istim putem.

Zar da mi uzori budu ovi što nam jedan stadion zapališe, a drugi grobljem napraviše. Šta oni znaju jesu'l bolji ćevapi u Želji ili kod Ferhatovića, kad su većinu ćevapa pojeli kod Papeta i Osima. Zar da me rivalstvu uče oni što mi Đildu sa brda ubiše. Da se furam da su Pitari partija, a oni da upiru da smo mi cigani, a dva brata blizanca na dvije tribine.

Ovaj grad nikada ako Bog da neće dati žrtve kako bi se popeo na listi nekakvih svjetskih derbija, mi nikada nećemo moći da se dijelimo na ove i one osim na bordo i plave, mi ćemo opet ako Bog da nositi bureke, i glavuše i na Koševo i na Grbavicu, mi ćemo se uvijek krišom vraćati nakon poraza u mahale.

Zar da mi jedan američki film snimljen u Londonu mijenja japiju sarajevsku, pa kad su Amerikanci išta znali posebno o fudbalu. Zar neko misli da je rahmetli Đilda pitao ženu koju je spašavao od snajpera za koga navija. Neka "bitka" za grad počne, neka furanje prestane, a merak zavlada, vakat je.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 12:10 am

Sve je to divno i krasno.. Ma zgazi ih ZELJO !
 
tygor
Postovi: 5
Pridružen/a: pet okt 07, 2016 12:30 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 12:40 am

Samo da vas pozdravim sve. Jako dugo sam pratio ss.ba forum i iako ste svi pobjegli vamo, ostao sam tamo, jer zaista ne volim da mijenjam nista lako. Medjutim, prijatelj koji je moderator tamo mi rece da se moderacija registrovala sa par svojih nickova i da medjusobno diskutuju ne bi li privukli vas (a sada i mene) da se vratite. Cak je poslao i screenshot. Citao sam povremeno i ovaj forum, ali mi je prelazak teze padao nego sam mislio. Evo cijelu noc sjedim i iscitavam prethodne stranice i nema sta, diskusija je mnogo ozbiljnija, a moderacija je mnogo zrelija. Osim ovog Larsona, nece se valjda uvrijediti. Pohvale za dio o Historiji Zeljeznicara, a posebna pohvala sto ste ostali dosljedni ideji da napravite svoj podforum. Ovo mi je prvi put da se uopste javljam, a imam osjecaj kao da neke od vas znam godinama. Valjda jer sam vas toliko citao, a nikada se nisam registrovao. Nakon sto mi je javio ovaj sta i kako rade, definitivno sam odlucio da ih napustim i registrujem se ovdje. Oni su tamo propali otkako ste vi otisli. Forum je propao i propada svakog dana sve vise i vise, a Zeljo je cinio vecinu tog foruma. Svaka cast i pozdrav.

Sto se tice sportskih tema, jebes solidarnost. Treba pitare zgaziti.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 12:41 am

Plavi orkestar je napisao/la:Sjeca li se neko onog našeg navijaca od prije rata koji je skoro na svaku tekmu ulijeto u teren sa zastavom koju raširi na centru i onda klanja na njoj dok ga murija ne zgomba.Dobijo je dobrih batina od one Titine milicije ali nije odustajao.Baš bih volio znati kako se zove i da li je ziv.
Frljo legenda. Jedini je on i smio ući jer nije bio dobar u glavu. Mimo njega ko god je probo nije ga heftu bilo. Ono je bila murija ovo su sad pitomci za njih.
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 1:00 am

Nego gdje nam je prijatelj HOGAR da nam otvara oči dok ide dobro?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 1:00 am

Nisi ništa pogriješio :D :lol:

Dobrodošao
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 1:07 am

Zaigraj ljubavi mojaa, voli te Manijak tvoj.


@tygor, dobrodosao
Željezničar ante portas !
 
tygor
Postovi: 5
Pridružen/a: pet okt 07, 2016 12:30 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 8:40 am

Hvala. Sto se tice jos nekih stvari koje ljudi ne znaju, a meni je preneseno u povjerenju od tog prijatelja. Njih finansira fk sarajevo. Oni su njihov portal. Mala placenicka kuja malog politickog projekta partije. Tako da dragi moji manijaci dobro ste se snasli. Ja sam budaletina i pol bio sto sam tamo ostao.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 9:58 am

Dobro doso medu pravu raju.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 10:13 am

Sto je vise podvala i lazi, Zeljo nam je sve drazi i drazi!
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 10:32 am

Ja jest usitnilo haos.
A jos 9.dana :oops1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 11:40 am

Fakat ovaj sindrom derbija rijetko ko moze shvatit.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 1:23 pm

ja sam za hadziju tamo u onoj anketi napisao, da je jedini trener koji je osvojio titulu i kao nas igrac, medjutim sta cemo sa amarom? on je bio u kadru sezone 1997/98, samo polusezonu ali bio je... znaci da je i on usao u tu kategoriju igraca sa osvojenim titulama... ili nije?
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 2:05 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:ja sam za hadziju tamo u onoj anketi napisao, da je jedini trener koji je osvojio titulu i kao nas igrac, medjutim sta cemo sa amarom? on je bio u kadru sezone 1997/98, samo polusezonu ali bio je... znaci da je i on usao u tu kategoriju igraca sa osvojenim titulama... ili nije?

Ako je prva polusezona, nije se okitio trofejom, po meni u tom slucaju nista..

Ako je druga polusezona i ako ima bar jedan nastup, onda je i on taj, po meni.
 
boccaccio
Postovi: 1262
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 2:49 pm

Amar je bio dio ekipe, bez obzira sto Hadziabdic i strucni stab vise nisu racunali na njega i na jos nekoliko igraca u drugom dijelu tog prvenstva.To je bila trenerova odluka, a i ti igraci su onako rekreativno dolazili na trening, nisu vise bili u kombinacijama. Ipak on je bio dio ekipe i svakako se podrazumijeva da bi trebalo da se racuna da je i on jedan od njih koji ima titulu kao igrac.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 2:57 pm

E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 3:12 pm

Stole vehabija..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 3:23 pm

Ako je imao jedan zvanični nastup u toj sezoni računa se.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 3:24 pm

Okolele je napisao/la:Stole vehabija..
Stole iz Falluje. :D
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 07, 2016 3:35 pm

Zeljeznicar dobio i klub u malom nogometu.
Grad Sarajevo dobija dva nova fudbalska kolektiva

Pročitajte više na: http://sport1.ba/grad-sarajevo-dobija-d ... kolektiva/" target="_blank
Željezničar ante portas !

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], PlavaDobrinja1921 i 221 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija