Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

nikad_izvini
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri okt 05, 2016 1:17 pm

godrina je napisao/la:Joj kako mene nervira prica tipa Jadranko je sa Zeljom osvojio titulu, dao Zelji vise nego neko sa foruma. Jadranko je radio svoj posao, dobro ga radio i za to bio je bio placen, jednostavno je ispunjavao svoje obaveze. A to sta je dao Zelji, dao je tuzbu i nista vise.
Onda od Crnkica pravi Bale-a pa ga Jahic ne bi mogao stic a pogotovo ne Kemo jer nije odigrao ni 90 minuta. Pa ne moze ni igrat kad svi imaju prednost ispred njega. Covjek tuzi klub, popljuje svo vrijeme koje je proveo u klubu i onda se opet vraca jer se ne vjeruje talentu, momku za kojeg svi govorite da je dobar. Pusi ga Jadranko, ne usao nikad aBd.
Pusi ga Jadranko, u potpisu Vedrane sramoto, dozovi se :skoljka: Hos' to udarat' nekoga ?

Da nisi fulio forum ? Njanje su prekoputa, isti profil likova ko i ti

Brkoo
Kontakt:

sri okt 05, 2016 1:17 pm

Vec sam ranije pisao da me ne zanima da li je neko Zeljino dijete ili igrac sa strane. Zanima me da li neko ima kvalitet ili ga nema. Smucilo mi se kad sam vidio neke igrace, mlade igrace na nargili, njima to normalno i onda se ja cudim sto npr. Osmankovic ne moze da se izbori za mjesto u ekipi a ima kao neke predispozicije. Treba ostro kaznjavati, krenuti od pionira pa do seniora, prvo upozoriti da nargila i ostale lose stvari ne valjaju, nakon toga ako se ponovi odmah ispisnica i cao. Ako igraci nemaju ambiciju da nesto naprave u svojim karijerama onda ne smiju zauzimati ni mjesto momcima koji to zele..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Hadzijalagic
Kontakt:

sri okt 05, 2016 1:22 pm

Meni nije jasno kako Kemo treba da se dokaze? Momak je na proslosezonskim pripremama bio jako dobar.. Momak zivi sportski, trudi se i trenira, ceka svoju priliku.. Ne znam na sta misle forumasi koji kazu da "prvo mora da se dokaze"? Kako da se dokaze? Da pocne tuziti i pljuvati klub? Da pocne cugati, kockati i duvati slaufe?
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u sri okt 05, 2016 1:22 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Grbavica
Kontakt:

sri okt 05, 2016 1:22 pm

mali plavisa je napisao/la:Grbavica jesi li igrao kad fudbal,bio pod adrenalinom?Pa Ibrahimovica bi onda razapeti trebalo.Ja koliko vidjeh isti taj Kosoric i Bogicevic se izljubise poslije te tekme jer i meni je upalo u oko njihovo koskanje i otpratih do kraja desavanja oko istih.Maalo ba treba spustit loptu.
Ono nije adrenalin, ono je krkanluk.
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

godrina
Kontakt:

sri okt 05, 2016 1:25 pm

nikad_izvini je napisao/la:
godrina je napisao/la:Joj kako mene nervira prica tipa Jadranko je sa Zeljom osvojio titulu, dao Zelji vise nego neko sa foruma. Jadranko je radio svoj posao, dobro ga radio i za to bio je bio placen, jednostavno je ispunjavao svoje obaveze. A to sta je dao Zelji, dao je tuzbu i nista vise.
Onda od Crnkica pravi Bale-a pa ga Jahic ne bi mogao stic a pogotovo ne Kemo jer nije odigrao ni 90 minuta. Pa ne moze ni igrat kad svi imaju prednost ispred njega. Covjek tuzi klub, popljuje svo vrijeme koje je proveo u klubu i onda se opet vraca jer se ne vjeruje talentu, momku za kojeg svi govorite da je dobar. Pusi ga Jadranko, ne usao nikad aBd.
Pusi ga Jadranko, u potpisu Vedrane sramoto, dozovi se :skoljka: Hos' to udarat' nekoga ?

Nisam ja haman nikad nikoga tukao, necu ni sada. Ti ako si lafo dobra vila pa ti svejedno sve svaka cast. Meni je malo krivo kad vidim da se neki igrac stavlja ispred kluba kojeg volim. Dao sam i ja puno za Zelju, i para i novaca i vremena i zivaca pa mi to ne daje za pravo da pljujem po Zelji, da narusavam ugled Zelje i da me dezurna vila brani ovdje.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

godrina
Kontakt:

sri okt 05, 2016 1:26 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Meni nije jasno kako Kemo treba da se dokaze? Momak je na proslosezonskim pripremama bio jako dobar.. Momak zivi sportski, trudi se i trenira, ceka svoju priliku.. Ne znam na sta misle forumasi koji kazu da "prvo mora da se dokaze"? Kako da se dokaze? Da pocne tuziti i pljuvati klub? Da pocne cugati, kockati i duvati slaufe?
cuj kako, pa vidis da mora imati preko 27 godina, znaci mora dokazat licnom kartom.. ovi sto upadnu u tim prije su et imali nafaku- to je necije razmisljanje.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

pintol_TM87
Kontakt:

sri okt 05, 2016 1:31 pm

koji to od vas da radi posao i ne dobija plate po ugovoru koje ga slijeduju ne bi se bunio i ne bi trazio neke pare?
da vidim tu patriotu sto bi se odrekao plate..sta vam je ljudi, momak trazio sto ga slijeduje a jedini nacin je bio preko suda..kao i svi ovi sto su raskinuli ugovore , nije niko otisao praznih djepova..i ne tvrdim ja nego treneri nase premier lige bogi je bolji igrac od ace.

Grbavica
Kontakt:

sri okt 05, 2016 1:37 pm

Doveli smo Jadranka da izvodi slobodnjake :klanjase2:
[video]https://youtu.be/zL2-eYiTdLE?t=67[/video]
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

FKZ1921
Kontakt:

sri okt 05, 2016 1:38 pm

Zbog čega je vraćen Bogičević, možemo
diskutovati danima. Svako ima svoj pristup tom slučaju i to je ok.
Ono što je suština i činjenica,mi imamo apsurdnu situaciju...
Od 01.01.2016. do 01.09.2016. g u klub je dovedeno 26 (dvadesetsest)igrača. Teško je to znati ali vrlo vjerovatno da bi taj podatak mogao u G.knjigu rekorda.
Pored te činjenice,nama realno fali igraca...I ja sam najbliži logici da treneru treba igrača,posebno u defanzivnom dijelu tima i da je zbog toga vratio Bogičevića.
Kad pričamo o Bogičeviću,razumljivo je razočarenje dijela navijača...Ali bi trebali biti pošteni i ne prepisivati mu ono što nije zaslužio. A imamo običaj,kad se krene na nekoga,kao grudva snijega raste priča...svako doda nešta svoje.
Nisam čuo ni vidio da je ikad ista ružno rekao za Želju. Koliko se sjećam na onoj konferenciji je na samom početku rekao da to nije njegova konferencija i da to nije atak na klub...Tako nekako,ali u sustini znam da ništa ružno nikad protiv kluba nije rekao. I to mu ne bi trebalo pripisivati u grijehe. Ono šta mu ko zamjera nek mu zamjera,samo se ne bi trebalo izamišljati i dodavati.

nikad_izvini
Kontakt:

sri okt 05, 2016 1:39 pm

godrina je napisao/la:
nikad_izvini je napisao/la:

Nisam ja haman nikad nikoga tukao, necu ni sada. Ti ako si lafo dobra vila pa ti svejedno sve svaka cast. Meni je malo krivo kad vidim da se neki igrac stavlja ispred kluba kojeg volim. Dao sam i ja puno za Zelju, i para i novaca i vremena i zivaca pa mi to ne daje za pravo da pljujem po Zelji, da narusavam ugled Zelje i da me dezurna vila brani ovdje.
Nisam nikakva dobra vila, zapravo slovim za pljuvača uprave :oops: kritikujem, ne libim se toga, ali onda imam razloge. Sada razloga za kritiku nema. Doveli smo lika koji je haman završio karjeru i dali mu ugovor na 2 ili 2,5 godine, vjerujem da je dobio ozbiljnu platu čim nije htio u OP ili neki vid raskida ugovora. Čovjek potpisao i nakon 6 mjeseci, "e, levatu noga ti je"

Bilo gdje, bilo kada, na bilo kojem poslu to ne prolazi. Ko bi se odrekao dobre plate, jer se nekom digao ***** da te otjera ?

Dao sam i ja para, učestvovao u raznoraznim situacijama, ali sebi ne dajem za pravo da pljujem igrače Želje kao što ti radiš ( Vedran, Bogičević ). Zanima me ko je slijedeći ? Imal neka naznaka ?

Smetaju ti ljudi, odeš fino na trening i jebeš im mater. Tako bi barem ja uradio. Ništa forumski potpisi, ništa forumsko prozivanje. Nema efekta, al nikakvog.

cikazubo
Kontakt:

sri okt 05, 2016 1:41 pm

pintol_TM87 je napisao/la:koji to od vas da radi posao i ne dobija plate po ugovoru koje ga slijeduju ne bi se bunio i ne bi trazio neke pare?
da vidim tu patriotu sto bi se odrekao plate..sta vam je ljudi, momak trazio sto ga slijeduje a jedini nacin je bio preko suda..kao i svi ovi sto su raskinuli ugovore , nije niko otisao praznih djepova..i ne tvrdim ja nego treneri nase premier lige bogi je bolji igrac od ace.
Nikad nisam gotivio Bogija al kad je izaslo ono sa sindikatom i sudom u javnost odma sam rekao neka je podnio tužbu, traži čovjek svoje, ne znam u čemu je problem i koga je to on blatio kroz medije, čovjek je samo izašao u javnost i rekao istinu, pa da je 100 puta Željo, nisu sportisti jeftina radna snaga, to što smo mi nesposobni u tim segmentima pa kako koji trener dođe mijenjamo 50% ekipe nije Bogijev ili nekog drgog igrača problem, već problem kluba.
A o igračkim kvalitetima dotičnog neću, nisam stručan, ako Slavko misli da mu može pomoći kao neka zamjena onda super i dobrodošao nazad..

mali plavisa
Kontakt:

sri okt 05, 2016 1:45 pm

Grbavica je napisao/la:
mali plavisa je napisao/la:Grbavica jesi li igrao kad fudbal,bio pod adrenalinom?Pa Ibrahimovica bi onda razapeti trebalo.Ja koliko vidjeh isti taj Kosoric i Bogicevic se izljubise poslije te tekme jer i meni je upalo u oko njihovo koskanje i otpratih do kraja desavanja oko istih.Maalo ba treba spustit loptu.
Ono nije adrenalin, ono je krkanluk.
A valjao je krkanluk kad je bio u trofejnom timu,manite mi te price vise!Nikad ali nikad lik za Zelju ruzno rekao nije,ogradio se na toj press konferenciji na kojoj je ocito morao biti da nema nista protiv kluba da mu je Zeljo valjao ali pojedinci u klubu su krivi za svu ovu zbrku!!!

Grbavica
Kontakt:

sri okt 05, 2016 1:47 pm

Krkanluk nije nikad valjao. Samo što je od tog vremena prošlo 5 godina.

mali plavisa
Kontakt:

sri okt 05, 2016 1:54 pm

Treba onda pobit sve one sto su nam nekad valjali a sad kao ne valjaju!Ja koliko upratih cak je Bogi bio i bolji od kapitena u mnogo utakmica,sad mozda sam ja ocoravio pa ne vidim kako treba al eto moje misljenje!

bistrikboy
Kontakt:

sri okt 05, 2016 2:00 pm

**** mu Dzidic mamu
1921-1987-2007

Tryg
Kontakt:

sri okt 05, 2016 2:03 pm

Mi smo jos uvijek mahalski klub, i cim se pomirimo sa tim bit ce nam lakse. X je takvih primjera do sada, sto se tice nekih forumasa sto sada napravise odmah pricu da je Bogi u najmanju ruku Ramos, sve mi vise lici na pricu anamo onih tamo. Sto nije Stanic trazio pare? Nego je sutio i trenirao, sto nisu Pozder i ostali trazili pare, ne nego je njima ZELJO dao, a ne BOGICEVIC Zelji, i nemojmo sada tih stavova da ga neko brani.

Svi mi znamo zasto je vracen i to mozete sada kurcu svirati da je teorija zavjere.

I jos nesto, vidim napisalo je vise od 10 forumasa da od Jahica nema nista, kako to vi znate? Vidim klub se nije oglasio, al forumasi zakljucili da od njeg nema nista.

Cirkusamo i igramo se sa klubom i dopustamo raznim Bogicevicima i ovim zenickim papcima i jos vise nekom tamo ko fol sindikatu fudbalera za koji skoro niko od vas nije znao da postoji dok ovaj nije odlucio da blati klub koji mu je sve dao. I to zamisli, najveci u drzavi.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

mali plavisa
Kontakt:

sri okt 05, 2016 2:09 pm

Tryg je napisao/la:Mi smo jos uvijek mahalski klub, i cim se pomirimo sa tim bit ce nam lakse. X je takvih primjera do sada, sto se tice nekih forumasa sto sada napravise odmah pricu da je Bogi u najmanju ruku Ramos, sve mi vise lici na pricu anamo onih tamo. Sto nije Stanic trazio pare? Nego je sutio i trenirao, sto nisu Pozder i ostali trazili pare, ne nego je njima ZELJO dao, a ne BOGICEVIC Zelji, i nemojmo sada tih stavova da ga neko brani.

Svi mi znamo zasto je vracen i to mozete sada kurcu svirati da je teorija zavjere.

I jos nesto, vidim napisalo je vise od 10 forumasa da od Jahica nema nista, kako to vi znate? Vidim klub se nije oglasio, al forumasi zakljucili da od njeg nema nista.

Cirkusamo i igramo se sa klubom i dopustamo raznim Bogicevicima i ovim zenickim papcima i jos vise nekom tamo ko fol sindikatu fudbalera za koji skoro niko od vas nije znao da postoji dok ovaj nije odlucio da blati klub koji mu je sve dao. I to zamisli, najveci u drzavi.
Bogiju je urucen otkaz,Stani nije al bio je blizu i on da ne dodje Petrovic!

rodrigo87
Kontakt:

sri okt 05, 2016 2:12 pm

Ne treba nam sad negativna atmosfera. Ide derbi, u dobroj smo formi, igramo sve bolje i bolje, osvajamo konacno bodove, najmanje sto nam sad treba je da pravimo losu atmosferu. Kad(ako) Bogi udje u igru, onda mu yebite mater, podrzavajte ga, to je na vama. Uostalom, samo je Zeljeznicar bitan.
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

Okolele
Kontakt:

sri okt 05, 2016 2:16 pm

:kafa:

slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

sri okt 05, 2016 2:17 pm

rodrigo87 je napisao/la:Ne treba nam sad negativna atmosfera. Ide derbi, u dobroj smo formi, igramo sve bolje i bolje, osvajamo konacno bodove, najmanje sto nam sad treba je da pravimo losu atmosferu. Kad(ako) Bogi udje u igru, onda mu yebite mater, podrzavajte ga, to je na vama. Uostalom, samo je Zeljeznicar bitan.
nije ovo stvaranje lose atmosfere, vec samo razmjena misljenja (nismo valjda ko oni levati sa gg.ba), i milo mi je vidjeti da neki podrzavaju jadranka i da neki ne podrzavaju njega, bitno je da kroz diskusiju uocimo razlike u misljenjima i prihvatimo ih... meni se ne svidja njegov dolazak, ali ajde, slavko je glavni sad, i neka... i goetze se vratio u dortmund nakon episode u najljucem rivalu pa je kako tako prihvacen... :palacgore:
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 16 gostiju.

Prijava  •  Registracija