Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Jaozinho22
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 03, 2016 11:27 pm

Plava Porodica je napisao/la:Ma navijanje na derbiju ce biti standardno lose.Brzanje, raja naleti samo kad je derbi, ne cuje se bubanj, nema razglasa..Po meni je bolje ovakve pjesme koje ne prave neku atmosferu na derbiju pjevati, jer su sporije i nema brzanja.Cim je neka koja treba da odzvanja, ode sve u q.
Nažalost...
Jedino da ga zabijemo odmah i onda bi bilo malo bolje :D
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

LARSSON
Kontakt:

pon okt 03, 2016 11:28 pm

sz21 je napisao/la:
LARS1921 je napisao/la:[video]http://www.youtube.com/watch?v=Bn-mTklzi3c[/video]
1:30 dao gol Ivan Lendric, a pise Stevo Nikolic :klanjase2: :lol: :lol:
Savez jebi ga :D
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Plava Porodica
Kontakt:

pon okt 03, 2016 11:32 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:Ma navijanje na derbiju ce biti standardno lose.Brzanje, raja naleti samo kad je derbi, ne cuje se bubanj, nema razglasa..Po meni je bolje ovakve pjesme koje ne prave neku atmosferu na derbiju pjevati, jer su sporije i nema brzanja.Cim je neka koja treba da odzvanja, ode sve u q.
Nažalost...
Penal u 1.minuti za nas , Sevilja ga daje u lijeve raslje gola Pavlovica, i onda krece dernek, kako na terenu tako i na tribinama :karanje:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pon okt 03, 2016 11:33 pm

rodrigo87
Kontakt:

pon okt 03, 2016 11:33 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
Nažalost...
slika
Jasno šefe.
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

Jaozinho22

pon okt 03, 2016 11:36 pm

Gledaj bebe sto je ljut na slici. :)
Bas me interesuje da li će Celo dobiti aplauz od istoka kada nasamara taktički onog radnika iz općine. :D
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

sz21
Kontakt:

pon okt 03, 2016 11:38 pm

Minjore je napisao/la:[video]https://www.youtube.com/watch?v=745Ilvm5n04[/video]
:karanje: :karanje: :karanje:
Jednom Zeljeznicaar, uvijek Zeljeznicar to je tako. I.O

1921.ba
Kontakt:

pon okt 03, 2016 11:47 pm

objavljen je update nakon posljednjeg, 11. kola s1 lige prognozera
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Model1964

pon okt 03, 2016 11:48 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Gledaj bebe sto je ljut na slici. :)
Bas me interesuje da li će Celo dobiti aplauz od istoka kada nasamara taktički onog radnika iz općine. :D
Ne kaže se tako :) .... vec Cala Cato :rofl:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

baxuz87
Kontakt:

pon okt 03, 2016 11:48 pm

Znate kome se trebate obratit oko izbora pjesama. :-D
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV

Okolele
Kontakt:

pon okt 03, 2016 11:51 pm

rodrigo87 je napisao/la:@Goodison, a znas i sam da da ne moze derbi bez tih yebavanja, ali da imamo odlicnih starijih pjesama, imamo itekako. Kad se sjetim ove ludnice, mah... ludilo.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=B8cRbtOspow[/video]
Ovde oni nama onu neku parolu izbacise nesta vise je Željezničara bla bla a mi jos jace nakon parole zagrmimo
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Plava Porodica
Kontakt:

pon okt 03, 2016 11:52 pm

Znamo. ;)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

exdomorocki
Kontakt:

pon okt 03, 2016 11:59 pm

Brkoo je napisao/la:
Veteran je napisao/la:Vala ako jablani tipa kapitena i italijana ne mogu zatvoriti tog Ahmetovića yebi nas onda...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Nije problem Ahmetovic, on je van 16 cista 0, fazon je u tome sto treba neutralisati krila protivnika, neutralisati centarsuteve kojima se trazi Ahmetovic koji je solidan igrac ali samo u 16 metara. Ako neutralisemo njihova krila uradili smo pola posla. Njihova sredina je ocajna, tako da ne vjerujem da nam tu mogu praviti probleme. Rustemovic je panj kakvog ne bih pozelio nikome a jos im i kapiten, hahah. Sto se tice njihove odbrane najbolji igrac im je suspendovan(Balic). Vjerovatno ce protiv nas igrati na stoperskim pozicijama mali Mihojevic koji je odlican igrac i krampa u vidu Novakovica koji cesto zaboravlja svog igraca nakon centarsuteva, gubi se u prostoru i ima slabu koncentraciju. Lendricu se lopte moraju ali moraju slati u prostor a ne da se bori sa dvojcom stopera u vazdusnim duelima. Njihov Pavlovic je klasican tip linijskog golmana.

Ne svidja mi se sto se ponasamo bahato i podcjenjivacki prema protivniku, to sam primjetio na vise foruma, nikad nismo to radili, to je odlika pitara..
Jedino gdje cu se slozit je ovo bahatost,šteta sto Balic ne igra,kikser,dok je ovaj Mihojevic izvikan a u biti taraba frajer
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

rodrigo87
Kontakt:

uto okt 04, 2016 12:01 am

Okolele je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:@Goodison, a znas i sam da da ne moze derbi bez tih yebavanja, ali da imamo odlicnih starijih pjesama, imamo itekako. Kad se sjetim ove ludnice, mah... ludilo.
[video]https://www.youtube.com/watch?v=B8cRbtOspow[/video]
Ovde oni nama onu neku parolu izbacise nesta vise je Željezničara bla bla a mi jos jace nakon parole zagrmimo
ma nisu nikad znali parolu dignut da ti ga suknu, imali su par puta pokusaja dobrih, ali su tarabe uvijek bili

Fatić Nermin
Kontakt:

uto okt 04, 2016 12:13 am

Jedna 100%.-tna prognoza za derbi : Sa sjevera će puhati lagan povjetarac, dok se sa juga se očekuje GRMLJAVINA. Kakvi oni ba.
A sektor je pravi sektor.

Okolele
Kontakt:

uto okt 04, 2016 12:19 am

Evo jos dobrih ritmova..
Ova je dobra.. A ovde Ultras Monopoli pjevaju "Jebi pitare" na drugoj pjesmi.. :rofl: :rofl:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

rodrigo87
Kontakt:

uto okt 04, 2016 12:22 am

Ovaj drugi ritam vec ima pjesma, zadnja od JU.. Zaigraj ljubavi moja, voli te Manijak tvoj :D

Okolele
Kontakt:

uto okt 04, 2016 12:23 am

rodrigo87 je napisao/la:Ovaj drugi ritam vec ima pjesma, zadnja od JU.. Zaigraj ljubavi moja, voli te Manijak tvoj :D
Dzaba kad vrte jedne te iste..

rodrigo87
Kontakt:

uto okt 04, 2016 12:25 am

Okolele je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:Ovaj drugi ritam vec ima pjesma, zadnja od JU.. Zaigraj ljubavi moja, voli te Manijak tvoj :D
Ma hajd, proslu tekmu su se vrtile i neke starije, idemo na bolje haha :titula:

Okolele
Kontakt:

uto okt 04, 2016 12:31 am

rodrigo87 je napisao/la:
Okolele je napisao/la:
Ma hajd, proslu tekmu su se vrtile i neke starije, idemo na bolje haha :titula:
Dobro zvuci kod ovih zabara uz pljeskanje rukama..

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], blueboy, Bozidar Radosevic, Dulinho1987, Durgo, Google [Bot], showa_00, zuka i 47 gostiju.

Prijava  •  Registracija