Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

pintol_TM87
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 8:54 am

Odlican dan :) ucinilo mi se u moru stranica da neko spominje da nije bio penal za radnik, ne bih se slozio..jucer nas najbolji igrac memija

shzna
Kontakt:

ned okt 02, 2016 8:55 am

Samo za Efendića novograđani. :kafa:
Donacijom novčanih sredstava za kupovinu 100 stolica Općina Novi Grad Sarajevo podržala je projekt ''evropske '' Grbavice'', odnosno obnove stadiona na kojem bi FK Željezničar trebao naredne sezone igrati evropska takmičanja.

Tim povodom FK Željezničar danas je posjetio načelnik Općine Novi Grad Semir Efendić koji je naglasio da ovo nije početak, ali ni kraj saradnje Općine Novi Grad i Željezničara.
:shisha:
1987

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

ned okt 02, 2016 8:56 am

pintol_TM87 je napisao/la:Odlican dan :) ucinilo mi se u moru stranica da neko spominje da nije bio penal za radnik, ne bih se slozio..jucer nas najbolji igrac memija
Prvi gol pao nakon njegovog ubacaja. Par ubacaja je dobrih imao pogotovo onaj kad pogodi Lendrica na nogu a on fuli..

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:00 am

dobro jutro narode!!! mala zanimljivost... zeljo je ostvario 99. gostujucih pobjeda u premijer ligi bih!!! dobra uvertira pred derbi...
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

SIMA_SIMAU
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:04 am

jovanmaksimovic je napisao/la:dobro jutro narode!!! mala zanimljivost... zeljo je ostvario 99. gostujucih pobjeda u premijer ligi bih!!! dobra uvertira pred derbi...
:zeljeznicar1:
Željovci uvijek treba da znate, da navijači prate klub, a ne rezultate!

Svi na Grbavicu!!!

IvanOsim
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:09 am

Procitati kako je Memija kriv za penal. Neprocjenjivo. Cudi me jos da i Kosoric nije kriv za pogodak.
Po meni njih dvojica, Memija i Kosoric, najbolji dvojac utakmice.

exbabilon
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:10 am

A neki dan je bila ovdje kao izjava Koldze da je sve spremno za pocetak gradnje i da ce opcina izdvojiti nekih 300 hiljada. Gdje mogu to naci, gdje to izjavi?

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

MU'MIN T.M.
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:17 am

Natjerali su me da gledam sinoć snimku u miru.
Moram reći da je Memija odigrao strašnu utakmicu (izuzev jednog kiksa kad je Simeunović iskosa izašao sam pred Kjosevskog), ostalo odlično, iz njegovog centaršuta Lučić je pogriješio kod gola, centrirao Lendriću za onu priliku kad je loše šutirao, i još puno lijepih dodavanja.
Također, za mene su dobro odigrali Bocaccini i Kosorić, prvi je igrao sigurno, čistio lopte bez previše komplikovanja, dok se Kosorić borio, zatvarao, pogodio prečku, sve u svemu zadovoljan.Najviše me dojmio vezni red, svi su bili na nivo, i mislim da će oni (Marković, Radinović i Blagojević) još napredovati svakom utakmicom koju odigraju zajedno.
Miro, jako mu je teško palo što je skrivio penal, trčano, pokrivao, otvarao,dao Lendriću loputu da može pitati Lučića gdje da mu puca i mislim da je bio sretniji kod drugog gola od samog Steve.
Lendrić, fulao 3, al baš prave šanse, koje pravi Lendrić sigurno ne bi fulao.S druge strane, ja mu ne mogu prigovoriti, jer mislim da je u ovoj utakmici pretrčao više nego ikad od kako je u Želji.Za to mu skidam kapu.
Nikolić, puno mu znači gol za samopouzdanje, a imao je i onaj pokušaj glavom kad je pogodio Bajića u ruku.
Svi ostali i izmjene su bili korektni i dovoljno za pobjedu.
Bojao sam se Radnika više nego derbya, jer je Radnik "pojeo"Slobodu prošlo kolo na Tušnju.
Ono što raduje i ulijeva nadu je veliki pomak u igri u odnosu na prethodnih 5,6 kola.
Sve u svemu sad nam je možda i najveći problem forma Lendrića i sudije, koje iz kola u kolo rade svoj posao na našu štetu.

Ne planski se raspisa :roll:
SAMO :zeljeznicar1:

storm_raider
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:20 am

nikad_izvini je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
nikad_izvini je napisao/la:
Onda se javno oglasiš, ima i drugih načina da se to riješi. Nismo FK Nova Bila ;)

Penal Mladost, nedosuđen. Penal Zrinjski ( Bekrić - nedosuđen ) + za Čelik, koji se i nije morao suditi. Računajte bodove i gdje bi bili ;)

Ovo su greške i neće biti bolje.
Ma od oglasavanja nista nema. U ovoj drzavi kakva je, nazalost. Ali situacija se mora promjeniti, ovo je veoma zabrinjavajuce. Ako je sad ovako, kako li ce biti u ligi za prvaka tek? Klub se mora zastititi, samo to.
Ima, jer onda daješ legitimitet određenim radnjama :oops: Nije isto kada se klub javno oglasi, pa se nešto desi ili kada se samo nešto desi ( onda radnja postaje kriminalna, ovako baš i nije ).

Nadam se da je sada jasno koliko je glupa priča, "mi smo Željezničar, idemo pošteno i bićemo toliko bolji da nam sudije neće moći ništa". 7 100% prilika, nedosuđen penal, jako sumnjiv penal za Radnik i posjed 60:40. JEDVA DOBILI. Jedva. Ubili ih nogama. "Samo" dvije sudijske greške.

Glupa je priča u rangu one podrška Kostiću, bojkotuju ga igrači, on je gospodin.

Igru imamo, suđenje nemamo, niti ćemo ga imati ako se nešto ne poduzme. Sama od sebe situacija se sigurno neće riješti. Iskreno očekujem da nas naguze na derbiju i to dobro ;)

Kako se zaštiti, pričom "mi smo Željezničar ? Njah......onda je svizac zamotao čokoladu
Postujem ovo sto pises. Dozvolices da dam svoje vidjenje.

Nema nista od saopstenja. Prosle sezone smo se oglasavali, pa sta se na kraju desilo? Desilo se to da su nam crtali krive linije, sprdajuci se sa nama pred cijelom zemljom. Ismijavalii su nas sa onim "ofsajdom", a mi smo pisali saopstenja. Sudjenje jos gore. Jesmo ih mi "ubili" igrom jucer, to i corav covjek vidi, ali nikakav sudija ne bi mogao nas zakinuti da smo iskoristili barem pola od onih sto postotnih situacija koje smo napravili pred golom. Sam Lendric je promasio 3-4 prilike, i to kakve. Sutra mozda necemo imati toliko prilika i sudije mozda budu ucestvovale u konacnom rezultatu, slazem se ja sa tim. Jucer nisu, jer iako je realizacija bila tanka, pobjedili smo, a morali smo pobjediti sa 3-4 gola razlike. To sto nismo, nisu sudije krive, osim onog jednog penala sto nam nisu svirali. Od oglasavanja nema nista, ovo je drzava kriminalna u svakom sektoru, kao sto dobro znas i takva borba ne pomaze, nazalost. Pokusali smo, nije da nismo.

Mi jesmo Zeljeeznicar i ja sam protiv bilo kakvog "zavrsavanja sudija", ali da moramo imati neki autoritet u Savezu, koji ce nas samo zastiti od bilo kakvih sudijskih lakrdija - e, to moramo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

LARSSON
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:23 am

Memija je kriv za gol
Spoiler:
:lol:

branioci naše djece popustite
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

godrina
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:31 am

IvanOsim je napisao/la:Procitati kako je Memija kriv za penal. Neprocjenjivo. Cudi me jos da i Kosoric nije kriv za pogodak.
Ja isao sa jaranima na utakmicu, oni eto Zeljovci al slabije prate i svako na svoju tribinu. Poslije tekme hvale "peticu" ne moze mu kaze niko nista. U sebi kontam odkad njega nismo hvalili jbt.
Manje vise svi su bili ok, jbg i Lendric je vazda bio na pravom mjestu borio se al nece ga zgoditak.
Meni se cini da smo bas igrali dobro, super uvertira za derbi i tezi raspored.
Ps: kapa do poda za brata iz D. Vakufa i momka sto ga je uveo na stadion.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

storm_raider
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:32 am

Novo Sarajevo, danas pametno glasajte! Mnogo srece. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

shzna
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:35 am

Jučer Blagojević i Marković najbolji.
1987

IvanOsim
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:36 am

godrina je napisao/la:
IvanOsim je napisao/la:Procitati kako je Memija kriv za penal. Neprocjenjivo. Cudi me jos da i Kosoric nije kriv za pogodak.
Ja isao sa jaranima na utakmicu, oni eto Zeljovci al slabije prate i svako na svoju tribinu. Poslije tekme hvale "peticu" ne moze mu kaze niko nista. U sebi kontam odkad njega nismo hvalili jbt.
Manje vise svi su bili ok, jbg i Lendric je vazda bio na pravom mjestu borio se al nece ga zgoditak.
Meni se cini da smo bas igrali dobro, super uvertira za derbi i tezi raspored.
Ps: kapa do poda za brata iz D. Vakufa i momka sto ga je uveo na stadion.
Kako mislis, svak na svoju tribinu, jedna je tribina?
Petica i sestica su odlicni bili, kao i svi ostali..

Eisenbahner1921
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:40 am

Svaka čast :palacgore: :klanjase2:
slika
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Zeljo1921
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 9:40 am

storm_raider je napisao/la:Novo Sarajevo, danas pametno glasajte! Mnogo srece. :)
Za koga brate? Ko ima sanse da onog levata pobjedi? Evo hocu da glasam ali ne znam za koga, znam za koga neću.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Tryg
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:41 am

I ja sam se bas prijavio da porucim stanovnicima opstine Novo Sarajevo da pametno glasaju danas.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

exbabilon
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:43 am

Nesto kontam, sta ako taj novi skonta fintu. Handrio ih je Koldzo toliko, pa mogu i ja bar jedan mandat.

Sent from my LG-K430 using Tapatalk

LARSSON
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:43 am

Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

vrbanjusa
Kontakt:

ned okt 02, 2016 9:44 am

Slavko Petrovic za nacelnika!
21 10 4

Petrović Slavko

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 8 gostiju.

Prijava  •  Registracija