Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:30 am

ovo je kao povelja Kulina bana, svaka cast momci
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:34 am

19adi21 je napisao/la:Poslije iscekivanja utakmice, najvise se iscekuje izvjestaj od 1921 :D
:palacgore: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:37 am

Utakmicu sam odgledao u Varaderu. Ivane, imam sijedu dlaku na glavi koju nazivam po tebi... ali hajde, trudi se, trci, procepit ces, mada si danas morao minimalno 2 gola dati. Miro nesto slabiji nego inace, ali i dalje je bio odlican. Penal nepotreban Miro, ali i najboljima se desava. Atmosfera u Varaderu nakon gola strasna. Pive na sve strane, jedan decko je okupao 5 ljudi, jer je gol pao nakon sto je "potegao" veci gutljaj. :D :D Sanel Jahic je bio u Varaderu i dobro se ismijao. Lijepa pobjeda, stvaramo prilike, ali Zeljo - kao Zeljo, bez drame ne moze. Zato ga i volimo toliko. Ko prezivi, pricat ce... Nikolicu bravo! Slavko, majstore!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:41 am

storm_raider je napisao/la:Utakmicu sam odgledao u Varaderu. Ivane, imam sijedu dlaku na glavi koju nazivam po tebi... ali hajde, trudi se, trci, procepit ces, mada si danas morao minimalno 2 gola dati. Miro nesto slabiji nego inace, ali i dalje je bio odlican. Penal nepotreban Miro, ali i najboljima se desava. Atmosfera u Varaderu nakon gola strasna. Pive na sve strane, jedan decko je okupao 5 ljudi, jer je gol pao nakon sto je "potegao" veci gutljaj. :D :D Sanel Jahic je bio u Varaderu i dobro se ismijao. Lijepa pobjeda, stvaramo prilike, ali Zeljo - kao Zeljo, bez drame ne moze. Zato ga i volimo toliko. Ko prezivi, pricat ce... Nikolicu bravo! Slavko, majstore!
Navijanje ko na jugu :)
Kako ja ne vidjeh jahu, unutra sjedio?
Varadero bio premalen danas hhh
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:43 am

Ne razumijem zasto se ovdje podcjenjuje djelo Zajka Zebe koji i ako u svojim tridesetim moze rijesiti utakmicu jednim potezom a la Wagner. Zeba je za razliku od Bekrica igrac koji je pruzao i pruza i dalje dobre partije u Premijer Ligi. Bekric jedini u svom prvom mandatu je dolicio igracu ovog kluba, ovo ostalo je bilo sve na vrat na nos. Iskreno, ja bi bio za dolazak Zajka jer bi on rijesio nasu dilemu na poziciji desetke. To Bekric nece. I ja neznam kakav je plan ali u mojim ocima nazalost Bekrija nema mjesta u Zeljo 2017-2018. Zajko mozda. Neznam vidjetcemo, ali ako cemo ikoga dovesti iz Tuzle neka to bude Ordagic ili Veselinovic. A mogu i omladinci Muminovic, Smajic i Hajdarevic. Barem jedan od njih :mrgreen:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:43 am

Nadam se da je Lendric ove pehove ispucao sada, neka zabije jedan na derbiju mozda mu halalimo sve.

:ganja:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:48 am

salle86 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Utakmicu sam odgledao u Varaderu. Ivane, imam sijedu dlaku na glavi koju nazivam po tebi... ali hajde, trudi se, trci, procepit ces, mada si danas morao minimalno 2 gola dati. Miro nesto slabiji nego inace, ali i dalje je bio odlican. Penal nepotreban Miro, ali i najboljima se desava. Atmosfera u Varaderu nakon gola strasna. Pive na sve strane, jedan decko je okupao 5 ljudi, jer je gol pao nakon sto je "potegao" veci gutljaj. :D :D Sanel Jahic je bio u Varaderu i dobro se ismijao. Lijepa pobjeda, stvaramo prilike, ali Zeljo - kao Zeljo, bez drame ne moze. Zato ga i volimo toliko. Ko prezivi, pricat ce... Nikolicu bravo! Slavko, majstore!
Navijanje ko na jugu :)
Kako ja ne vidjeh jahu, unutra sjedio?
Varadero bio premalen danas hhh
Jaha je vani bio. :)

A sto se Zebe tice, istina je. On zeli da zavrsi karijeru u Zelji, a Slavko ga mnogo postuje. Samo su 2 covjeka u ligi koja mogu Zebu natjerati da trci, Husref i Slavko.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:49 am

Elegant je napisao/la:Nadam se da je Lendric ove pehove ispucao sada, neka zabije jedan na derbiju mozda mu halalimo sve.

:ganja:
Ovo što on fula, i protiv Metalegea a i danas 3 puta, lakše je zabiti nego promašiti.
Fakat je samopouzdanje poljuljano, nadati se da će se malo urazumiti za ove 2 sedmice jer ovakav trenutno nije neka dobit u napadu. Jbg
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:49 am

Kazu Zeba nije igrac koji ce trcati..Pa Sloboda je proslu sezonu odigrala trkacki odlicno a Zeba im jedan od najboljih bio..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:51 am

storm_raider je napisao/la:
salle86 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Utakmicu sam odgledao u Varaderu. Ivane, imam sijedu dlaku na glavi koju nazivam po tebi... ali hajde, trudi se, trci, procepit ces, mada si danas morao minimalno 2 gola dati. Miro nesto slabiji nego inace, ali i dalje je bio odlican. Penal nepotreban Miro, ali i najboljima se desava. Atmosfera u Varaderu nakon gola strasna. Pive na sve strane, jedan decko je okupao 5 ljudi, jer je gol pao nakon sto je "potegao" veci gutljaj. :D :D Sanel Jahic je bio u Varaderu i dobro se ismijao. Lijepa pobjeda, stvaramo prilike, ali Zeljo - kao Zeljo, bez drame ne moze. Zato ga i volimo toliko. Ko prezivi, pricat ce... Nikolicu bravo! Slavko, majstore!
Navijanje ko na jugu :)
Kako ja ne vidjeh jahu, unutra sjedio?
Varadero bio premalen danas hhh
Jaha je vani bio. :)
Još reci da je ono on docivao uprava napolje :) i da se ranim hhh :D
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:53 am

Okolele je napisao/la:Kazu Zeba nije igrac koji ce trcati..Pa Sloboda je proslu sezonu odigrala trkacki odlicno a Zeba im jedan od najboljih bio..
Ma de ba covjece, orgijali smo ovdje haha na Bekrica a sad kao Zeba nam nebi valjao.. Necu da previse ulazim u ove price jer je to samo forumska spekulacija ali definitivno nebi imao nista protiv da se pridruzi ekipi za doigravanje za prvaka! :) Zeba ne treba ni trcati, njegove lopte ionako oci imaju :mrgreen: :mrgreen:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:55 am

salle86 je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
salle86 je napisao/la:
Navijanje ko na jugu :)
Kako ja ne vidjeh jahu, unutra sjedio?
Varadero bio premalen danas hhh
Jaha je vani bio. :)
Još reci da je ono on docivao uprava napolje :) i da se ranim hhh :D
Hahaha, nije on, ali jeste njegovo drustvo. Zezancija. :)

Ma i unutra je veselo bilo. Sve sam vidio. :rofl1: :rofl1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:57 am

1921.ba je napisao/la:stigoj i ja.... daleko bijeljina :D

zasluzena 3 boda... vidjecete video slavlja iz svlacionice...... strasno :D

VOLIM TE ŽELJO
:palacgore: Jesi snimio Celino slavlje?! Ali kod gola, 5 sekundi poslije gola svi slave a on sjeo na klupu i pise one cjeduljice :D
Kod Acine precke, sad se na snimku vidjelo da nije bio penal.
Onaj njihov penal, pa jest bilo kontakta po koljenu lijevom, ali onaj igrac se bacio desnom nogom i to dosta kasnije, Mico je vec uspio vratiti nogu a on se baca. Strucni konsultant nek sad kaze; pa ne znamo kojeg intenziteta je bio kontakt, pa cemo morati vjerovati sudiji! Sve vam uhljupsko..
Joj i dalje ne vjerujem kakav penal nam nisu svirali. pa cista ruka, a na terenu je 5 sudija, doduse na toj strani njih 3 i ni jedan to nije vidio.. :psujem:

Krizman kad ima loptu u nogama, kao da je u sefu, ne mogu mu je do sabaha uzet.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned okt 02, 2016 12:59 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:59 am

Lelic i Zulcic 2 zuta kod olimpica. Ne znam jel danas bilo žutih


Al klošarske tekme danas samo 1 suspendovan od 11 mogućih
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 12:59 am

I goooooooo, to STEVO LJUBIM TE U KITU!

Probudih zenu sad


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
likusa
Postovi: 281
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 1:02 am

Ja bolesti, ja i otac gledamo reprizu :mrgreen: ovo ako nije bolest ne znam sta je :lol:
Željeznicar za život cijeli !
 
1987
Postovi: 84
Pridružen/a: ned jun 26, 2016 11:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 1:02 am

Ne znam za vas ali po meni ovaj markovic je tako smiren i tako elegantan.Aferim majstore :)
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 1:04 am

a šta ćeš đetić :D
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 1:07 am

Pustiti Begana na komsinicu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5133
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 02, 2016 1:11 am

Evo odslušah i ovo na kraju, Slavko tačno govori onako kako jeste, kako svi mi to i vidimo. Nema umotavanja, nema floskula, već samo direktno u kost.
Pametno...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 274 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija