Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 8:14 am

Plavi orkestar je napisao/la:I bez Stile tri razlike danas
Jel to ne igra Stila danas????
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 8:52 am

Hajde Zeljo zabij gol, samo tebi pjevamooo, Zeljo ti si sampion pjeva cjeli stadion !!! Manijaci sretno nam danas.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 9:10 am

Plavi orkestar je napisao/la:Dobro.Necu se više raspravljati sa vama.Svi ste protiv mene :rofl1: vi ne date bilo kome drugom da ima svoje mišljenje :rofl1: ovdje vlada jednoumlje :rofl1: vi ste štrajkaci :rofl1: Normalno šalim se na racun pojedinih,prepoznat ce se.Mislim da griješite u vezi Stile.Mislim da on nebi unaprijedio našu igru ni u cemu osim u izvodjenju prekida.Ono što on trazi kao mjesecnu platu za ono što ja mislim da moze pruziti je bezobrazno i ne orihvatljivo.Nadam se nekom mladom i zeljnom dokazivanja ofanzivnom veznom.
A pazi druze, Stila bi unaprijedio dosta toga, to svi znamo, ali shvatam odakle ti polazis. Nama treba trkaca u veznom redu i tu si u pravu. Sa Lazicem smo izgleda definitivno rijesili taj problem lijevog krila, a sada imamo tu i Stanica.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 9:36 am

Plavi orkestar je napisao/la:Dobro.Necu se više raspravljati sa vama.Svi ste protiv mene :rofl1: vi ne date bilo kome drugom da ima svoje mišljenje :rofl1: ovdje vlada jednoumlje :rofl1: vi ste štrajkaci :rofl1: Normalno šalim se na racun pojedinih,prepoznat ce se.Mislim da griješite u vezi Stile.Mislim da on nebi unaprijedio našu igru ni u cemu osim u izvodjenju prekida.Ono što on trazi kao mjesecnu platu za ono što ja mislim da moze pruziti je bezobrazno i ne orihvatljivo.Nadam se nekom mladom i zeljnom dokazivanja ofanzivnom veznom.
rizika itekako ima. po meni, prije svega što u ionako disfunkcionalnu ekipu dovodiš igrača koji bi imao platu...pa vjerovatno duplo veću od sljedeće, ako ne i više. to uvijek može podbaciti. motivacija isto može itekako biti problem.

s druge strane, činjenica je da je on prošle godine u ova doba igrao grupu LE, zabijao i golove, da mu je samo 29...to je sigurno suhi kvalitet za prevagu.
gradi željo boli te *****
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 9:47 am

Angažovanje Štile bi samo potvrdilo kontiunitet naše ogromne želje za instant rezultatom. Trofej po svaku cijenu, i to će nam se kad tad obiti od glavu. Gledamo zadnje dvije godine kakve greške pravimo u igračkom kadru i transfer politici. Ključ je neprestana potraga za mladim i talentovanim igračima. Tu i ako fuliš kolateral je mali, a vidjeli smo šta znače fule i koliku štetu donose kada dovodiš lafo neka imena, sa strašnim klipovima i CV-ima. Štetu i finansijsku, i marketinšku i psihološku....
Samo skautirati i tragati to je rješenje. Ako dovodiš onda dovedi baš kapitalca, koji če od samog starta biti igrač prevage i odluke...ali ne nekoga ko nije tekmo odigro pola godine, pa se povijedi na drugom treningu i ništa od njega nemaš a cifre brojiš....
Ndam se da su naši napokon pameti došli, i da neće biti više grešaka u sportskom segmentu.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 9:50 am

Danas Zeljo igra!!! Imam dovoljno godina i iskustva, ali trema me "puca" kao da imam 15 godina i idem na prvi sastanak sa simpatijom. Zaigraj ljubavi moja!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 9:50 am

štila otprilike jeste vrh vrhova tih "kapitalaca" koji mi možemo dovesti. i to samo zato što je "naš", i opet je na dugom štapu. nekoga za kojeg je izvjesnije od njega da bi bio igrač prevage ja stvarno ne vidim kako možemo dovesti.
gradi željo boli te *****
 
jutumrvica
Postovi: 12
Pridružen/a: sri sep 21, 2016 4:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 9:54 am

sajo10 je napisao/la:
jutumrvica je napisao/la:kakve su sanse da vratimo zeljkovica?
Nadam iste kao sto su da vratimo Svraku i ostalu garnituru bivsu :)
ne znam, nisam odavno gledao zeljkovica, a ono juce sto sam vidio, nisam vidio ni od memije, ni od sinise ove sezone, toliko trke naprijed i nazad, a pogotovo sigurnosti u defanzivi, mada i ja sam za to da se mladima pruza vise sanse i da mladi dovode kao 'pojacanja' ili koji bi trebali postati takvi
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 9:58 am

storm_raider je napisao/la:Danas Zeljo igra!!! Imam dovoljno godina i iskustva, ali trema me "puca" kao da imam 15 godina i idem na prvi sastanak sa simpatijom. Zaigraj ljubavi moja!
Ama bas svaki put mi je tako, trema, neka blaga nervoza, dlanovi se znoje...Nevjerovatno stvarno... :zeljeznicar1:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 9:59 am

jutumrvica je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:
jutumrvica je napisao/la:kakve su sanse da vratimo zeljkovica?
Nadam iste kao sto su da vratimo Svraku i ostalu garnituru bivsu :)
ne znam, nisam odavno gledao zeljkovica, a ono juce sto sam vidio, nisam vidio ni od memije, ni od sinise ove sezone, toliko trke naprijed i nazad, a pogotovo sigurnosti u defanzivi, mada i ja sam za to da se mladima pruza vise sanse i da mladi dovode kao 'pojacanja' ili koji bi trebali postati takvi
Ljudi, zaboravljate da je za to zasluzan Petrovic, zasto svaki igrac onako igra, napravio je tim i svako zna sta treba da radi. 90 minuta su pravili pritisak.
U ekipi Radnika ima par igraca koji odskacu, ali nisu sve vanserijski igraci ako mislite. Obradovic je odlican (kakvo gradjenje samo, nisam mogao sebi juce doci, puca isprve ako ima priliku), Peco je strasno krilo, bit ce ono veliki igrac ako ga zaobidju povrede itd.

Samo dati vremena Petrovicu i onda cemo i mi na nesto liciti. :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 9:59 am

ChWilla je napisao/la:štila otprilike jeste vrh vrhova tih "kapitalaca" koji mi možemo dovesti. i to samo zato što je "naš", i opet je na dugom štapu. nekoga za kojeg je izvjesnije od njega da bi bio igrač prevage ja stvarno ne vidim kako možemo dovesti.
Slažem se samo ne znam kada je i on zadnju ozbiljnu tekmu odigrao? Treba mu dosta da ufati formu, a mi tog luksuza nemamo da ga čekamo. S druge strane imamo trenera koji ne voli da neko od igrača ima mnogo veća primanja od ostatka ekipe, jer to dodatno donosi nemir u svlačionicu. Pitanje je i gdje bi on pronašao volju da igra u ovakvoj ligi, i po ovakvim livadama.
Iskreno ja bi se složio sa onim koji nisu za to da on dolazi, mada ne znam odakle uopšte priča da bi mogao doći.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 10:02 am

Inace, atmosfera je odlicna u svlacionici. Petrovic ovo polako slaze, sacekajmo, ali i dajmo mu vremena, opekli smo se mnogo puta.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 10:15 am

Veteran je napisao/la:Angažovanje Štile bi samo potvrdilo kontiunitet naše ogromne želje za instant rezultatom. Trofej po svaku cijenu, i to će nam se kad tad obiti od glavu. Gledamo zadnje dvije godine kakve greške pravimo u igračkom kadru i transfer politici. Ključ je neprestana potraga za mladim i talentovanim igračima. Tu i ako fuliš kolateral je mali, a vidjeli smo šta znače fule i koliku štetu donose kada dovodiš lafo neka imena, sa strašnim klipovima i CV-ima. Štetu i finansijsku, i marketinšku i psihološku....
Samo skautirati i tragati to je rješenje. Ako dovodiš onda dovedi baš kapitalca, koji če od samog starta biti igrač prevage i odluke...ali ne nekoga ko nije tekmo odigro pola godine, pa se povijedi na drugom treningu i ništa od njega nemaš a cifre brojiš....
Ndam se da su naši napokon pameti došli, i da neće biti više grešaka u sportskom segmentu.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Stila sigurno jeste "kapitalac". UStvari sta je kapitalac kao pojam za ovu nasu ligu?!
Stila ima CV, igrao je i kod nas ali i u mnogo ozbiljnijim klubovima za razliku od bilo kojeg igraca u cijeloj PL. Po meni to jeste kapitalac, svakako da ima rizik zbog ne igranja zadnje vrijeme, ali po meni to nije problem.
Evo zasto. IGraci neki zbog povreda odsustvuju pola godine i nikako ne igraju lopte u tom periodu, pa se vrate i igraju dobro. Stila nit je bio povrijedjen nit je bio pola god. odvojen od trcanja, lopte i aktivnosti. Njemu jedne pripreme mnogo bi znacile i vratile ga.
Stoji to da mi moramo imati mlade igrace, a ti mladi igraci bi strasno dobri bili i mnogo bi naucili od takvih igraca. To je i smisao i bit, imati mlade igrace i par iskusnih koji ce ih izvesti na "pravi" put. A da ne pricam kako ovaj gore spominje mi moramo napraviti ofanzivnog veznog, pa realno druze nije to otici stolaru i reci, deder mi jednu stokrlju napravi.
Doduse ovo pricamo kao da je nas.
Medjutim, pazi ovo! I ovakav Stila kakvog ga Vi "zablatiste" nije siguran da ce doci u ovu nasu PL. Znaci, o kakvim onda mi kapitalcima pricamo, kad i Stila u ovim godinama trazi bilo koji angazman da ne bi ovdje dosao.

Nadam se da sam uspio predociti ono sto mislim. Pozz veliki, nista protiv tebe nego si mi ti bio pogodan da te citiram. :palacgore:

Danas 4-3 za nas. Stevo daje 4. gol. Hvala :ganja:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 10:19 am

Veteran je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:štila otprilike jeste vrh vrhova tih "kapitalaca" koji mi možemo dovesti. i to samo zato što je "naš", i opet je na dugom štapu. nekoga za kojeg je izvjesnije od njega da bi bio igrač prevage ja stvarno ne vidim kako možemo dovesti.
Slažem se samo ne znam kada je i on zadnju ozbiljnu tekmu odigrao? Treba mu dosta da ufati formu, a mi tog luksuza nemamo da ga čekamo. S druge strane imamo trenera koji ne voli da neko od igrača ima mnogo veća primanja od ostatka ekipe, jer to dodatno donosi nemir u svlačionicu. Pitanje je i gdje bi on pronašao volju da igra u ovakvoj ligi, i po ovakvim livadama.
Iskreno ja bi se složio sa onim koji nisu za to da on dolazi, mada ne znam odakle uopšte priča da bi mogao doći.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
napisao sam i ja svoje razloge za skepticizam. ali "kapitalnije" od njega mi ne možemo.

ja bih volio da danas dženis starta, čisto da splitska princeza razmisli o svojoj igri i postupcima. po vještini i talentu, kad je 100% u utakmici on je sigurno, ubjedljivo naš najbolji napadač. ali neka oguli jabuku...
gradi željo boli te *****
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 10:23 am

Leon_Professional je napisao/la:
Veteran je napisao/la:Angažovanje Štile bi samo potvrdilo kontiunitet naše ogromne želje za instant rezultatom. Trofej po svaku cijenu, i to će nam se kad tad obiti od glavu. Gledamo zadnje dvije godine kakve greške pravimo u igračkom kadru i transfer politici. Ključ je neprestana potraga za mladim i talentovanim igračima. Tu i ako fuliš kolateral je mali, a vidjeli smo šta znače fule i koliku štetu donose kada dovodiš lafo neka imena, sa strašnim klipovima i CV-ima. Štetu i finansijsku, i marketinšku i psihološku....
Samo skautirati i tragati to je rješenje. Ako dovodiš onda dovedi baš kapitalca, koji če od samog starta biti igrač prevage i odluke...ali ne nekoga ko nije tekmo odigro pola godine, pa se povijedi na drugom treningu i ništa od njega nemaš a cifre brojiš....
Ndam se da su naši napokon pameti došli, i da neće biti više grešaka u sportskom segmentu.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Stila sigurno jeste "kapitalac". UStvari sta je kapitalac kao pojam za ovu nasu ligu?!
Stila ima CV, igrao je i kod nas ali i u mnogo ozbiljnijim klubovima za razliku od bilo kojeg igraca u cijeloj PL. Po meni to jeste kapitalac, svakako da ima rizik zbog ne igranja zadnje vrijeme, ali po meni to nije problem.
Evo zasto. IGraci neki zbog povreda odsustvuju pola godine i nikako ne igraju lopte u tom periodu, pa se vrate i igraju dobro. Stila nit je bio povrijedjen nit je bio pola god. odvojen od trcanja, lopte i aktivnosti. Njemu jedne pripreme mnogo bi znacile i vratile ga.
Stoji to da mi moramo imati mlade igrace, a ti mladi igraci bi strasno dobri bili i mnogo bi naucili od takvih igraca. To je i smisao i bit, imati mlade igrace i par iskusnih koji ce ih izvesti na "pravi" put. A da ne pricam kako ovaj gore spominje mi moramo napraviti ofanzivnog veznog, pa realno druze nije to otici stolaru i reci, deder mi jednu stokrlju napravi.
Doduse ovo pricamo kao da je nas.
Medjutim, pazi ovo! I ovakav Stila kakvog ga Vi "zablatiste" nije siguran da ce doci u ovu nasu PL. Znaci, o kakvim onda mi kapitalcima pricamo, kad i Stila u ovim godinama trazi bilo koji angazman da ne bi ovdje dosao.

Nadam se da sam uspio predociti ono sto mislim. Pozz veliki, nista protiv tebe nego si mi ti bio pogodan da te citiram. :palacgore:

Danas 4-3 za nas. Stevo daje 4. gol. Hvala :ganja:
Ma stoji sve što kažeš,osim (nadam se) današnjeg rezultata, nemoj da me herc spuca stariji sam čovjek.
Da ne bi bio pogrešno shvaćen, danas Štila, sutra Zuka, Šeha ili Džeko....niko sretniji od mene da se vrate, pa i poslije završene karijere, da su tu u klubu, ili da završe karijeru u Želji, da preuzimaju i određene pozicije, vidjeli su svašta širom Europe, puni su pozitivnih iskustava, neka bar dio prenesu na Želju...na žalost iskreno mislim da su male šanse za Štilu, kao i za ovo što bi ja ( i vjerujem mnogi od nas ) željeli....
Gazi po blatu, kaljuži, bori se prvo protiv samog sebe, pa i ostatka saveza i lige....i moli Boga da kakvu tekmu u bilo kojem evropskom takmičenju odigraš. To je naša realnost na žalost trenutno, i teško, veoma teško da se možemo odmaći od nje...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 10:24 am

ChWilla je napisao/la:
Veteran je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:štila otprilike jeste vrh vrhova tih "kapitalaca" koji mi možemo dovesti. i to samo zato što je "naš", i opet je na dugom štapu. nekoga za kojeg je izvjesnije od njega da bi bio igrač prevage ja stvarno ne vidim kako možemo dovesti.
Slažem se samo ne znam kada je i on zadnju ozbiljnu tekmu odigrao? Treba mu dosta da ufati formu, a mi tog luksuza nemamo da ga čekamo. S druge strane imamo trenera koji ne voli da neko od igrača ima mnogo veća primanja od ostatka ekipe, jer to dodatno donosi nemir u svlačionicu. Pitanje je i gdje bi on pronašao volju da igra u ovakvoj ligi, i po ovakvim livadama.
Iskreno ja bi se složio sa onim koji nisu za to da on dolazi, mada ne znam odakle uopšte priča da bi mogao doći.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
napisao sam i ja svoje razloge za skepticizam. ali "kapitalnije" od njega mi ne možemo.

ja bih volio da danas dženis starta, čisto da splitska princeza razmisli o svojoj igri i postupcima. po vještini i talentu, kad je 100% u utakmici on je sigurno, ubjedljivo naš najbolji napadač. ali neka oguli jabuku...
E ovo se 100% slažem sa tobom....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 10:35 am

@Veteran, ma i mene je u snu herc opalio.. Stakic vraca golmanu, ovaj je odbija, isto kao u tekmi Dobtmund - Fraiburg, samo sto je Stevo za razliku od Obamejanga zabio gol :mrgreen:

:palacgore: E bas ovo sto ChWilla rece, relano je da mi "kapitalnijeg" od Stile tesko mozemo dovesti, doduse i Stila je upitnik.

Ajde Zeljoo molim tee :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 10:47 am

Ne vidim toliko polemike oko tog "trkaca" na 10-ci.
Ozil nije trkač a najbolja je 10-ka na svijetu, ili jedna od najboljih.

Hocu reci da cijela ekipa treba znati svoj prostor i kretanje u njemu, iza Stile(u slucaju kad bi dosao) imamo trkače u vidu Jovana, Secerovica, Ugljese itd. Stilino je da se nudi na protivnickoj polovici , da prati kretanje napadaca i da radi presing sa njim. Svakako imamo i krila koja su pokretna i koja rade svoj zadatak. Harmonija je najvaznja.
Sto se mene tice potpisao bih ga sutra, i spremao lagano, neka ulazi po 30 minuta do zime, na zimu ga spremiti i od njega imamo "dabl-dabl" ucnak na kraju sezone. On je klasa, vizionar kojeg nema u nasoj ligi. Da trenutno nije spreman to stoji, ali nije ni Miro bio na pocetku ovakav. Klasa ne moze izblijediti.

Mimo svega ovoga, zamislite sta bi znacilo Zericu imati igraca kao sto je Štila uz sebe. Tako se gradi karakter i igra mladog igraca.
Treba uzeti primjer od kona, Cimirot ne bi postao igrac da nije imao pored sebe Jajala.

Stila ima 29. i to su najbolje godine, ne kazem da ga treba potpisati pod svaku cijenu, međutim ako on ima motivaciju i volju da igra srcem i dusom za svoj klub, i da odradi minimalno 2 sezone na svom najbolejm nivou i da zaradi jos jedan fin transfer gdje ce jos zaraditi za sebe, onda ne vidim sto da ne.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 10:48 am

Imamo mi sasvim dobre igrače za ovu ligu, ali nemamo tim. Džaba prizivate pojedince, džaba Štila ako će ovi oko njega stajati...ili recimo puštati protivničke igrače da ga udaraju. Nama treba tim i to može napraviti isključivo Slavko. Štilić ne može, ne zavaravajte se

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 25, 2016 10:49 am

Tačno u zraku osjetim da danas Željo igra. Naprijed Plavi!


[video]https://www.youtube.com/watch?v=ZPT2eE7EdaI[/video]


:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Google [Bot] i 177 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija