Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 8:17 pm

Ukines par Ljubinih(Bog mu zdravlja dao) i dodjes na brojku od 10 ofsajda :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 8:18 pm

To je dokaz da nije prisutan u tekmi. Problem je u glavi ocit.

Znali neko kako smo se dog. sa Dinom?!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 8:18 pm

a jes najjači, izvodi se slobodan protiv krupe, svi igrači ispred peterca iza niko drugi osim golmana, a pored golmana lendrić :lol:
 
jutumrvica
Postovi: 12
Pridružen/a: sri sep 21, 2016 4:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 8:30 pm

po mojoj procjeni, lendric je izgubio mjesto u prvih 11. ako kojim slucajem, stevo ili dzenis postignu pogodak na sljedecoj utakmici, mislim da ce time i definitivno postati drugi napadac. nisam insajder, nit me to zanima, nego onako po osjecaju i onome sto vidim na terenu
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 8:36 pm

Salle86...Ono sto je klub uzeo za nasu djecu u proteklom periodu,nikako se ne moze okarakterisati kao bolje ista nego nista. Mada,kad neko sa strane cita ono sto mi ovdje pisemo,posebno u posljednje vrijeme,sigurno stice dojam da je kod nas uglavnom vladao nerad i javasluk.
Ali ako pogledamo cinjenice one govore drugacije. Ovih dana i mjeseci puno pricamo o finansijskoj stabilizaciji kluba i ponosni smo na tu cinjenicu. Cesto se pitamo odakle pare,ko ih je obezbjedio,koliko ih ima,kako ce biti u buducnosti,itd...
Finansijsku stabilizaciju kluba nam obezbijedjuju nasa djeca. Iskljucivo i jedino nasa dijeca.
U periodu od avgusta prosle godine do juna ove godine,nasa dijeca su u klub donijela cca 6 miliona km zivog novca(Seha 375000e,Baja 500000e,Dzeko 500000e,Zola 100000e,Zuka 120000e,Amir 500000e,evropa-nasa djeca je i izborila i izgurala 3 predkola 670000e,ostali...Behram,Ara,Gojak,Coca...cca 150000e,jos Kvesa i Eldin cca 170000e).
Osim ovog novca koji je legao u navedenom periodu od nase djece,klub je ostvario i druge redovne prihode(ulaznice,clanarine,sponzorstva,zakupnine,clanarine u oml.pogonu...). Ovi prihodi su na nivou 1,1 do 1,3 mil km godisnje.
Dakle nema drugog novca u klubu osim novca koji klub zaradjuje kroz svoje aktivnosti,a kao sto se vidi najvise od svoje djece. Od ovog novca radimo sve ovo sto radimo na planu finansijske stabilizacije kluba.
Bile su pozajmice proslo ljeto u iznosu od cc 500000 km i iste su uredno vracene. Pozajmice su date za redovno funkcionisaje kluba do prvih priliva vec izvjesnog i osiguranog novca. Te pozajmice nisu date da bise dobila licenca za evropu,kao sto je neko pisao. Licenca za rvropu je dobijena u martu.
Ovo sam napisao da malo razmislimo prije nego cemo pljunuti na Vecu,Memiju,Dzenisa...a apriori prihvatiti svaku budalu koja se dovede od kojekuda.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 8:43 pm

jutumrvica je napisao/la:po mojoj procjeni, lendric je izgubio mjesto u prvih 11. ako kojim slucajem, stevo ili dzenis postignu pogodak na sljedecoj utakmici, mislim da ce time i definitivno postati drugi napadac. nisam insajder, nit me to zanima, nego onako po osjecaju i onome sto vidim na terenu
Stevo je povredjen i nece igrati a Lendrica je odmarao za Metalce, bice da te vara osjecaj :ne:
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 8:48 pm

FKZ1921 je napisao/la:
Spoiler:
Salle86...Ono sto je klub uzeo za nasu djecu u proteklom periodu,nikako se ne moze okarakterisati kao bolje ista nego nista. Mada,kad neko sa strane cita ono sto mi ovdje pisemo,posebno u posljednje vrijeme,sigurno stice dojam da je kod nas uglavnom vladao nerad i javasluk.
Ali ako pogledamo cinjenice one govore drugacije. Ovih dana i mjeseci puno pricamo o finansijskoj stabilizaciji kluba i ponosni smo na tu cinjenicu. Cesto se pitamo odakle pare,ko ih je obezbjedio,koliko ih ima,kako ce biti u buducnosti,itd...
Finansijsku stabilizaciju kluba nam obezbijedjuju nasa djeca. Iskljucivo i jedino nasa dijeca.
U periodu od avgusta prosle godine do juna ove godine,nasa dijeca su u klub donijela cca 6 miliona km zivog novca(Seha 375000e,Baja 500000e,Dzeko 500000e,Zola 100000e,Zuka 120000e,Amir 500000e,evropa-nasa djeca je i izborila i izgurala 3 predkola 670000e,ostali...Behram,Ara,Gojak,Coca...cca 150000e,jos Kvesa i Eldin cca 170000e).
Osim ovog novca koji je legao u navedenom periodu od nase djece,klub je ostvario i druge redovne prihode(ulaznice,clanarine,sponzorstva,zakupnine,clanarine u oml.pogonu...). Ovi prihodi su na nivou 1,1 do 1,3 mil km godisnje.
Dakle nema drugog novca u klubu osim novca koji klub zaradjuje kroz svoje aktivnosti,a kao sto se vidi najvise od svoje djece. Od ovog novca radimo sve ovo sto radimo na planu finansijske stabilizacije kluba.
Bile su pozajmice proslo ljeto u iznosu od cc 500000 km i iste su uredno vracene. Pozajmice su date za redovno funkcionisaje kluba do prvih priliva vec izvjesnog i osiguranog novca. Te pozajmice nisu date da bise dobila licenca za evropu,kao sto je neko pisao. Licenca za rvropu je dobijena u martu.
Ovo sam napisao da malo razmislimo prije nego cemo pljunuti na Vecu,Memiju,Dzenisa...a apriori prihvatiti svaku budalu koja se dovede od kojekuda.


imamo li šta od ove nove posudbe zukanovica? jbg pise da su platili posudbu :rofl:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 9:34 pm

FKZ1921 je napisao/la:Salle86...Ono sto je klub uzeo za nasu djecu u proteklom periodu,nikako se ne moze okarakterisati kao bolje ista nego nista. Mada,kad neko sa strane cita ono sto mi ovdje pisemo,posebno u posljednje vrijeme,sigurno stice dojam da je kod nas uglavnom vladao nerad i javasluk.
Ali ako pogledamo cinjenice one govore drugacije. Ovih dana i mjeseci puno pricamo o finansijskoj stabilizaciji kluba i ponosni smo na tu cinjenicu. Cesto se pitamo odakle pare,ko ih je obezbjedio,koliko ih ima,kako ce biti u buducnosti,itd...
Finansijsku stabilizaciju kluba nam obezbijedjuju nasa djeca. Iskljucivo i jedino nasa dijeca.
U periodu od avgusta prosle godine do juna ove godine,nasa dijeca su u klub donijela cca 6 miliona km zivog novca(Seha 375000e,Baja 500000e,Dzeko 500000e,Zola 100000e,Zuka 120000e,Amir 500000e,evropa-nasa djeca je i izborila i izgurala 3 predkola 670000e,ostali...Behram,Ara,Gojak,Coca...cca 150000e,jos Kvesa i Eldin cca 170000e).
Osim ovog novca koji je legao u navedenom periodu od nase djece,klub je ostvario i druge redovne prihode(ulaznice,clanarine,sponzorstva,zakupnine,clanarine u oml.pogonu...). Ovi prihodi su na nivou 1,1 do 1,3 mil km godisnje.
Dakle nema drugog novca u klubu osim novca koji klub zaradjuje kroz svoje aktivnosti,a kao sto se vidi najvise od svoje djece. Od ovog novca radimo sve ovo sto radimo na planu finansijske stabilizacije kluba.
Bile su pozajmice proslo ljeto u iznosu od cc 500000 km i iste su uredno vracene. Pozajmice su date za redovno funkcionisaje kluba do prvih priliva vec izvjesnog i osiguranog novca. Te pozajmice nisu date da bise dobila licenca za evropu,kao sto je neko pisao. Licenca za rvropu je dobijena u martu.
Ovo sam napisao da malo razmislimo prije nego cemo pljunuti na Vecu,Memiju,Dzenisa...a apriori prihvatiti svaku budalu koja se dovede od kojekuda.
Svaka cast.. Ovdje mnogi misle da je pare, koje smo potrosili na "pojacanja", donijela dobra vila.. Prosla kalendarska godina je bila poprilicno nafakali, bilo priliva novca sa svih strana za razliku od ove godine u kojoj nismo izborili evropu i nemamo u izlogu nikog za koga bi mogli uzeti neki konkretan novac.. Meni je zato zao sto nismo bili pametniji sa dovodjenjem igraca za koje ne znamo jesu li nas vise kostali kada smo ih dovodili ili tjerali iz kluba..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Blueworld21
Postovi: 341
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 9:39 pm

Sta bi na kraju za Slavkovog pomoćnika?
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 9:42 pm

igramo sa jednim napadacem u ekipi, i puno vam 2 ofsajda po utakmici
nekad se bas previse trpamo tamo gdje ne treba, nece nam valjda aco biti 2 puta po utakmici u ofsajdu
ne branim ja lendrica, moze i mora bolje ali ovo je ono bas hu ha
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 9:43 pm

haj onda preporuči o čemu da pričamo, vidiš da smo sve teme istrošili
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 9:45 pm

e jbg nisi to bas trebao tako licno shvatit, nemam ja nista protiv tebe naprotiv :D
ali taj statisticki podatak po meni nije nimalo negativan.. ok mozda grijesim
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 9:48 pm

A i ne kazem ja, nego mora se o necemu pricati. Naletim na podatak napisem, ako naletim na nesto drugo napisem i tako :lol:

Mogu ja postavit statistiku svih meceva, al ne vjerujem da ce iko to čitati :lol:
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 9:51 pm

nema raje, zauzeto predizbornom kampanjom sve :P
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
manwhosoldtheworld
Postovi: 53
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 9:54 pm

Kako ljudi mjesaju Memiju i Mujagu. Prica mi jaran on u argeliniju ulazi Mujaga jedan ga momak zove Memija. Tako je bila i scena sa kolom i Mujagom na ulici ljudi mislili Memija. :rofl: a bas ne lice.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 9:58 pm

manwhosoldtheworld je napisao/la:Kako ljudi mjesaju Memiju i Mujagu. Prica mi jaran on u argeliniju ulazi Mujaga jedan ga momak zove Memija. Tako je bila i scena sa kolom i Mujagom na ulici ljudi mislili Memija. :rofl: a bas ne lice.
Ja tek sad ništa ni kontam :rofl: :rofl:
 
manwhosoldtheworld
Postovi: 53
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 10:01 pm

LARS1921 je napisao/la:
manwhosoldtheworld je napisao/la:Kako ljudi mjesaju Memiju i Mujagu. Prica mi jaran on u argeliniju ulazi Mujaga jedan ga momak zove Memija. Tako je bila i scena sa kolom i Mujagom na ulici ljudi mislili Memija. :rofl: a bas ne lice.
Ja tek sad ništa ni kontam :rofl: :rofl:
Ma brate mjesaju ih a ne lice ni sekunde :rofl1:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 10:03 pm

LARS1921 je napisao/la:
manwhosoldtheworld je napisao/la:Kako ljudi mjesaju Memiju i Mujagu. Prica mi jaran on u argeliniju ulazi Mujaga jedan ga momak zove Memija. Tako je bila i scena sa kolom i Mujagom na ulici ljudi mislili Memija. :rofl: a bas ne lice.
Ja tek sad ništa ni kontam :rofl: :rofl:
Ma Dadu vidjeli u Bakusu
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 10:04 pm

i ko je na kraju pio kolu ??
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet sep 23, 2016 10:07 pm

Znaci Mujagic jede cips i pije kolu :psujem: :psujem: :rofl: :rofl: :D :lol:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 224 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija