Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
super1
Postovi: 375
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 9:16 pm

Hogar je napisao/la:
exdomorocki je napisao/la:
Prave Legende ovog Kluba su pod zemljom.Davno.
A ove zive su sasvim dovoljno izmuzle klub.
Pozdrav za vec poznatu spiku ;)
Pozdrav i tebi sa spikom.
Cijelo vrijeme se mislim da li da ti repliciram, ocito da si mladji momak, pun sebe, bez pardona ali i bez postovanja u razgovoru pa cak i u zivotu kada pogledam sta si mi napisao. Ruzno je to reci, legende zive da bi muzle Zelju. Nema tu postovanja nikakvog, ili sto bi mi stariji rekli, ovaj mali samar s lucem trazi. Meni je nekada bilo drago kada me stariji posalju po cigare, a danas puni tramvaji omladine koja sjede i tipkaju telefone dok stariji stoje. Negdje smo pogrijesili.
Isto tako i ti sa gnusanjem odbacujes ideju o legendama u klubu cak ih optuzujuci obako bezobzirno i bezobrazno. Kada bi to sto si sada napisao rekao tim ljudima u lice, ili bi dobio samar zasluzeni, ili bi oni zaplakali jer nisu to zasluzili. Znoja i krvi su ti prolili na stadionu, za Zelju. Ko si ti da im se tako obracas?

Jos jednom, nadam se da u klubu ne misle ovako i da cemo uskoro neku od nasih legendi vidjeti kalo pomaze klubu, evidentno je da nesto ne stima.

Izvinite svi ako sam vas smorio nepotrebnom prepiskom sa ovim deckom.
nije mladji decko,jedan od najboljih navijaca koji klub ima u svojoj dugoj historiji
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 9:21 pm

super1 je napisao/la:
Hogar je napisao/la:
exdomorocki je napisao/la:
Prave Legende ovog Kluba su pod zemljom.Davno.
A ove zive su sasvim dovoljno izmuzle klub.
Pozdrav za vec poznatu spiku ;)
Pozdrav i tebi sa spikom.
Cijelo vrijeme se mislim da li da ti repliciram, ocito da si mladji momak, pun sebe, bez pardona ali i bez postovanja u razgovoru pa cak i u zivotu kada pogledam sta si mi napisao. Ruzno je to reci, legende zive da bi muzle Zelju. Nema tu postovanja nikakvog, ili sto bi mi stariji rekli, ovaj mali samar s lucem trazi. Meni je nekada bilo drago kada me stariji posalju po cigare, a danas puni tramvaji omladine koja sjede i tipkaju telefone dok stariji stoje. Negdje smo pogrijesili.
Isto tako i ti sa gnusanjem odbacujes ideju o legendama u klubu cak ih optuzujuci obako bezobzirno i bezobrazno. Kada bi to sto si sada napisao rekao tim ljudima u lice, ili bi dobio samar zasluzeni, ili bi oni zaplakali jer nisu to zasluzili. Znoja i krvi su ti prolili na stadionu, za Zelju. Ko si ti da im se tako obracas?

Jos jednom, nadam se da u klubu ne misle ovako i da cemo uskoro neku od nasih legendi vidjeti kalo pomaze klubu, evidentno je da nesto ne stima.

Izvinite svi ako sam vas smorio nepotrebnom prepiskom sa ovim deckom.
nije mladji decko,jedan od najboljih navijaca koji klub ima u svojoj dugoj historiji
Jedan od narednih postova je "oba su u pravu i obično je istina negdje u sredini" :rofl: :rofl: :rofl:
イビチャ・オシム
 
Hogar
Postovi: 14
Pridružen/a: uto sep 20, 2016 9:14 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 9:25 pm

Super, nisam znao to, evo ja mu se izvinjavam za ovo decko. Ali ne za ostale rijeci. Nedopustivo je da se tako ophodimo prema ljudima koji su pisali istoriju. Ne znam slazes li se, samo ja sam tako odgojen.
Evo moderator Izlija ako sam dobro upratio ima neko pravno znanje, jednom je poklopio sve sa onim postom o cesiji.
Izlija ako moze da nam ovo pravno objasni, ove sada legende zive da bi muzle Zelju. To je kleveta i mozes biti zakonski kaznjeno. Moras imati dokaze za ove tvrdnje, mislim da je tako, a ako Izliji nije tesko, on zna bolje.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 9:35 pm

Možemo li prvo razlučiti ko su legende kluba? Po meni je to osam do deset ljudi.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 9:37 pm

@Hogar, Klub redovno komunicira sa legendama, organizuje razna druzenja itd. U odnosu na prije ovo sa legendama sada je fenomenalno. Vecina legendi su starije osobe koje nisu milioneri da bi mogli na taj nacin pomoci klubu, a i u godinama su tako da ne mogu raditi neke poslove. Sto se tice mladjih legendi, tu mislim na Sabanadzovica, Osima(Amara), Bazdarevica , Stanica,itd. svaki od njih je zauzet na ovaj ili onaj nacin i nije trenutno u mogucnosti da aktivno pomogne klubu..
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u uto sep 20, 2016 9:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 9:37 pm

Pa vidi drug, pravno gledano njegova izjava ako se posmatra nebi mogla biti predmet javne tužbe zbog neispunjenja osnovnih elemenata pravne valjanosti, uopštena je a vrlo lahko pravno odbranjiva jer se u skorijoj prošlosti mogu naći primjeri ljudi koji su svoju slavu na terenu ukaljali nečasnim ponašanjem i radnjama. Slažem se sa tobom da ipak ima veliki broj ljudi koji nisu onakvi kavke ih je ex opisao i sa tim ljudima treba da se radi iako je tužna realnost da oni koji bi mogli da pomognu zaista nisu u mogućnosti ili više nemaju volje da rade. Na Željinu veliku žalost ispustili smo 20 godina iz ruku i nismo cijelo vrijeme napredovali kako smo trebali i mogli a kada su ti ljudi bili u punoj snazi i u maksimumu svojih kapaciteta.
イビチャ・オシム
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 9:40 pm

ChWilla je napisao/la:damir suvereno, u svom prepoznatljivom stilu nakon brejka prednosti gubi drugi set sa dva brejka manje...
tema tenis navrati tamo da diskutujemo :palacgore: :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Hogar
Postovi: 14
Pridružen/a: uto sep 20, 2016 9:14 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 9:46 pm

Izlija je napisao/la:Pa vidi drug, pravno gledano njegova izjava ako se posmatra nebi mogla biti predmet javne tužbe zbog neispunjenja osnovnih elemenata pravne valjanosti, uopštena je a vrlo lahko pravno odbranjiva jer se u skorijoj prošlosti mogu naći primjeri ljudi koji su svoju slavu na terenu ukaljali nečasnim ponašanjem i radnjama. Slažem se sa tobom da ipak ima veliki broj ljudi koji nisu onakvi kake ih je ex opisao i sa tim ljudima treba da se radi iako je tužna realnost da oni koji bi mogli da pomognu zaista nisu u mogućnosti ili više nemaju volje da rade. Na Željinu veliku žalost ispustili smo 20 godina iz ruku i nismo cijelo vrijeme napredovali kako smo trebali i mogli a kada su ti ljudi bili u punoj snazi i u maksimumu svojih kapaciteta.
Pravno gledano, jeste uopsteno jer ne spominje nikoga konkretno i decidno pa stoga mozemo da je posmatramo kao samo jako ruznu konstataciju. Na javnom mjestu, a forum jeste javno mjesto, ovo ljudi citaju, izreci; ove sada legende zive da bi muzle Zelju, bez ikakvih dokaza a biti navijac tog istog kluba toliko dugo godina, ja to ne razumijem. Uostalom, nije bitno toliko, vise govori o njemu nego o tim ljudima. Ja se jos jednom izvinjavam ako sam ga uvrijedio onim decko.
Gore je neko pisao tu su legende, imaju druzenja itd. Nisam mislio na to, vec bas u detalje ono sto je juce onaj banovani forumas objasnjavao. Trebamo iskusne ljude u klubu, Zeljovce, samo da su tu. Okupis tim tih ljudi, das im neke titule onako, budu tu dva tro puta sedmicno, nazoves ih kada trebas savjet. Sa tim potezom sprijecis desetine gresaka koje su nam se desile i zbog kojih imamo slabije rezultate od ocekivanih.

Pozdrav.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 9:47 pm

Hogar je napisao/la:Super, nisam znao to, evo ja mu se izvinjavam za ovo decko. Ali ne za ostale rijeci. Nedopustivo je da se tako ophodimo prema ljudima koji su pisali istoriju. Ne znam slazes li se, samo ja sam tako odgojen.
Evo moderator Izlija ako sam dobro upratio ima neko pravno znanje, jednom je poklopio sve sa onim postom o cesiji.
Izlija ako moze da nam ovo pravno objasni, ove sada legende zive da bi muzle Zelju. To je kleveta i mozes biti zakonski kaznjeno. Moras imati dokaze za ove tvrdnje, mislim da je tako, a ako Izliji nije tesko, on zna bolje.
Kad kupe onaj ambulantni autić"Orangina"ako se sjećaš na koji mislim,na kojem su rostiljali i izvadili akumulator a usput platu tražili umjesto da obavljaju svoju funkciju,možda promjenim stav,al sa obzirom da su nas pojedine Legende nazivale "narkomanima" ,dabogda.
Od mene a predpostavljam i od tebe,Zelju glava nije zabolila....
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Hogar
Postovi: 14
Pridružen/a: uto sep 20, 2016 9:14 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 9:56 pm

exdomorocki je napisao/la:
Hogar je napisao/la:Super, nisam znao to, evo ja mu se izvinjavam za ovo decko. Ali ne za ostale rijeci. Nedopustivo je da se tako ophodimo prema ljudima koji su pisali istoriju. Ne znam slazes li se, samo ja sam tako odgojen.
Evo moderator Izlija ako sam dobro upratio ima neko pravno znanje, jednom je poklopio sve sa onim postom o cesiji.
Izlija ako moze da nam ovo pravno objasni, ove sada legende zive da bi muzle Zelju. To je kleveta i mozes biti zakonski kaznjeno. Moras imati dokaze za ove tvrdnje, mislim da je tako, a ako Izliji nije tesko, on zna bolje.
Kad kupe onaj ambulantni autić"Orangina"ako se sjećaš na koji mislim,na kojem su rostiljali i izvadili akumulator a usput platu tražili umjesto da obavljaju svoju funkciju,možda promjenim stav,al sa obzirom da su nas pojedine Legende nazivale "narkomanima" ,dabogda.
Od mene a predpostavljam i od tebe,Zelju glava nije zabolila....
Naravno da nije, ne bi trebala bar. Mi smo na tribini, radujemo se, nerviramo, cupqmo kose, kupujemo ulaznice suvenire ponosni sto smo dio Zelje.
Isto tako i vecina tih ljudi. Vjeruj da je tako. Moj otac gledao neku konferenciju, ne znam ko je bio ispred kluba i pita me, ko je ovaj. Ja kazem ma u Zelji nesto. On gleda, vidim bulji ali ne moze ga prepoznat, ne zna ko je. A zna ko su legende, vjeruj. Isto tako znaju u savezu, menageri, sponzori, navijaci. Legende svi znaju. Vieim pise o Stili a niko ne pise kako bi odjekbulo da okupis tim legendi i kazes ovi ljudi vam sada govore ispred kluba. Kao sto Bajern recimo ima Bekenbauera, Uli Henesa, Rumenigea, oni kada progovore zajedno, evropa se trese. Kao kada bi tebi neki novi mladi momak na tribini nesto rekao, ruzno. Kako bi se ti osjecao, a on tek juce dosao, pod znacima navoda naravno.
Ali nebitno odosmo sa teme, nemoj se sta naljutiti, nisam te htio uvrijediti.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 9:58 pm

usro bi se salemaga u ćega
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 9:59 pm

Mozemo li ocekivati neku prijateljsku tekmu povodom 95 godisnjice Kluba
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 10:01 pm

Nećemo se vrtiti opet sa jučerašnjom pričom, nema potrebe.

Legenda kluba, ti, ja, bilo ko da dođe u Zvorničku sa konkretnim i realnim idejama za bilo kakvu pomoć će biti saslušan i ta njegova pomoć će biti dobrodošla. Činjenica!

Manje više većina legendi je prodefilovala kroz klub u zadnjih 15-20 godina i niko od njih nije zaveo red i rad u klubu. O čemu pričamo? Odjednom će nam legende objasniti kako se vodi klub koji je iz situacije pred stečaj došao u stanje da već polako staje na svoje noge.

Da su legende važan dio Želje potvrđuju i vip ulaznice koje su im dodjeljene a mogle su lupam biti prodate i za njih se mogla uzeti fina svota novca, što opet potvrđuje da u klubu jako uvažavaju naše starije asove i ljude koji su dio naše istorije.

Znam sportski rezultat, titule nema ih, neka nema. Nije ih bilo ni od 46-71-(85)-98 ni od 02-09 pa su došle i doći će opet aBd. Predan rad se uvijek na kraju isplati i u konačnici debelo naplati.

Strpljenje, znam i to nema ga, a ono je najvažnije u ovom slučaju. Izlili smo temelje a sad polako trebamo početi da zidamo ciglu po ciglu i šta? Da li sada trebamo sve srušiti zato što već nemamo fasadu i uređeno dvorište sa bazenom? E to bi bila najveća greška, rekao bih pogubna koja bi nas gurnula u ambis narednih xy godina.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Hogar
Postovi: 14
Pridružen/a: uto sep 20, 2016 9:14 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 10:08 pm

Barvo za post Gudison. Odlican!

Samo nisam mislio da legende vode ista, nego da pomognu. Neka Misimovic i ostali vode klub, oni to rade sasvim dobro. Ove ljude pitas da te posavjetuju kada nesto ne znas, a ocito je da u vezi sporta ovi sada ne znaju nista. Koliko god grubo zvucalo. Nemoj potcejenjivati njihov ugled, ako su stari nisu glupi, ako ne mogu raditi osam sati mogu progovorit dvije zlatne recenice, spase ti sto hiljada savjetom. A i volhelo bi ih dosta ljudi vidjeti blizu i u klubu, ipak su Zeljini navijaci generacije i generacije ljudi, svako se nekoga sjeca, svako je nekome od nas bio idol. Zar ne?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 10:10 pm

Neće buraz, ne mogu. Pa jel' to problem shvatiti?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 10:14 pm

Spoiler:
slika
grbavica vidi ljepotana
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 10:15 pm

Padose Bgmi i Rumenige i Hoeness zbog mita i utaje poreza.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 10:15 pm

Meni je Žujo legenda :-)
21 10 4

Petrović Slavko
 
super1
Postovi: 375
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 7:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 10:16 pm

vrbanjusa je napisao/la:Meni je Žujo legenda :-)
idi vodi emisiju na obn-u,ostavi ovo makar na miru
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 10:16 pm

exdomorocki je napisao/la:Padose Bgmi i Rumenige i Hoeness zbog mita i utaje poreza.
28,5 miliona eura poreza čiko zaboravio platiti :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 96 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija