YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

LARSSON
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 20, 2016 1:19 pm

Kapiten je napisao/la:igraju li i juniori poslije kadeta tamo ?
Hoce li i njih prenositi city tv ?
Juniori su uzeli 1:0, neće biti snimak, bar neće poslije ove. Protiv Mladosti igraju tek 5. oktobra
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Jaozinho22

uto sep 20, 2016 1:51 pm

Na digitali prije FOX MOVIESA. :)
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

teatrale36
Kontakt:

uto sep 20, 2016 2:01 pm

Dolina je napisao/la:Izbaciti kombinovani sastav pa kako god. Sada u ovom trokružnom sistemu ne treba se nešto lijepiti za kup, ionako imamo i previše utakmica.
Iskoristiti priliku za nadogradnju naših juniora, uostalom tome smo i težili na ovom forumu a kanije kako god. Više nemamo toliki roster a i kvalitet. Ne daj Bože da se Miro povrijedi nema nas na mapi. Sve podrediti prvenstvu i možda uz malo sreće prezimimo u kupu, ionako dolazi par igrača u zimskom prelaznom. Ali ovaj put baš ciljanih.
Nije trokružni nego četverokružni sistem.

south side
Kontakt:

uto sep 20, 2016 2:07 pm

LARS1921 je napisao/la:Ajde Misimoreze, ubijaš dvije muhe jednim štilićem :lol:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=rhjJ2SxZ_-o[/video]

Ih
sa iste utakmice iz navijačkog ugla kava je ovo atmosvera bila da se naježiš
https://www.youtube.com/watch?v=evRlh3svaQo" target="_blank
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.

rodrigo87
Kontakt:

uto sep 20, 2016 2:09 pm

Meni je bolja atmosfera bila u kupu 2:2 :D
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

AsharaK
Administrator
Kontakt:

uto sep 20, 2016 2:24 pm

Osiguran prenos utakmice između Brotnja i Željezničara

http://sport1.ba/osiguran-prenos-utakmi ... jeznicara/" target="_blank
Željezničar ante portas !

cala
Kontakt:

uto sep 20, 2016 2:33 pm

Zna li ko ovog Samira Imamovica sto prica o ovoj garazi i pomocnom na Grbavici? Jel' baca suplju ne bi li skupio koji glas ili je fakat neko ko bi pokrenuo ovo?
Samo da ne glasamo za Dzo Kola.

zubanovic89
Kontakt:

uto sep 20, 2016 2:37 pm

cala je napisao/la:Zna li ko ovog Samira Imamovica sto prica o ovoj garazi i pomocnom na Grbavici? Jel' baca suplju ne bi li skupio koji glas ili je fakat neko ko bi pokrenuo ovo?
Samo da ne glasamo za Dzo Kola.
Nije moja opstina tako da nisam 100% u toku ali kad je Dzo Kol odbio dozvolu za istok on se medju prvima javio i pobunio. Eh sad jel i to bilo zbog politickih poena ne znam al sam to zapamtio. Gledao sam taj prijedlog, nije lose, pola para bi islo Zelji pola opstini, s tim da mi ne bi nista platili a dobili bi moderan teren plus garazu za kategoriju 3. Fina ideja ako fakat ima namjeru da je provede.

NoKe
Kontakt:

uto sep 20, 2016 2:39 pm

Raja ,jedna molba..zna li neko neki sajt gdje ima statistka nase lige od 1998..

Izlija
Moderator
Kontakt:

uto sep 20, 2016 2:44 pm

NoKe je napisao/la:Raja ,jedna molba..zna li neko neki sajt gdje ima statistka nase lige od 1998..
Ako te nešto specifično interesuje javi se moderatoru jovanu na pp ili postavi pitanje javno i odgovor dobijaš u što kraćem periodu.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

Hogar

uto sep 20, 2016 2:46 pm

Pozdrav svim Zeljinim navijacima.

Novi sam na forumu ali sam citao redovno.

Necu mozda nesto puno pisati, ipak sam malo stariji za raspravu ovdje, koje usput moram reci nekada nisu bas u duhu demokratije, ali to nije moj problem.

Zelim reci da apsolutno dajem podrku gsn Misimovicu i da je to covjek koji je pomogao klubu.
Uredio je jednu sivu oblast, pomeo malo kao sto mi volimo reci, stabilizovao klub finansijski. Do neke mjere, naravno.
Pokrenuo adaptaciju stadiona i uz nasu pomoc i tu vidimo pomake. Nisu nesto veliki ali polako, cekali smo 20 godina, mozemo jos dvije.

Medjutim, ja moram uputiti i jednan savjet gsn Misimovicu. To je u vezi ove price oko nasih legendi. Apsolutno sam za to da nas ispred kluba trebaju predstavljati ljudi koji su sve u zivotu ili vecinu, ostvarili uz klub. Prvo. To su iskusni, poštovani ljudi, sa velikim znanjem. To znanje ne mozemo kupiti pa zasto ga onda trazimo na drugim mjestima, od drugih ljudi koji dodju samo zbog para i interesa, a ne involvirati ljude u klub koji su citav zivot tu, na ovaj ili na onaj nacin.
Eto to je to, nista strasno, samo mala kritika. Citao sam malo juce sta ste pisali i koliko god onaj N kako ga nazivate zna biti dosadan i tvrdoglav, ipak u njegovoj prici ima dosta istine. Nije da ga branim, treba li ga banovati itd to nije moj problem, samo realno pricam. Jer mene interesuje Zeljo na terenu i stadion, stadion pravimo po malo, teren i igre tima su ocajne. Ruku na srce pa priznati treba, ocito je da pored sve dobre volje, nije to to. Zasto dovoditi strance da nam oni vode klub pored toliko nasih ljudi, iako strasno cijenim gsn Petrovica i sve te ljude.

Toliko.
Hvala sto ste me saslusali i molim te Boze da pobijedi Ljoze :karanje:

NoKe
Kontakt:

uto sep 20, 2016 2:48 pm

Izlija je napisao/la:
NoKe je napisao/la:Raja ,jedna molba..zna li neko neki sajt gdje ima statistka nase lige od 1998..
Ako te nešto specifično interesuje javi se moderatoru jovanu na pp ili postavi pitanje javno i odgovor dobijaš u što kraćem periodu.
Hvala drug

storm_raider
Kontakt:

uto sep 20, 2016 3:00 pm

Bravo Larsone, od tebe ovo i ocekujem.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Budi Željo
Kontakt:

uto sep 20, 2016 3:02 pm

Dobit cemo Brotnja hladno 0:2! Penal vjerovatno, a drugi iz nekog prekida, obzirom da je ekipa iz nižeg ranga, po ustaljenoj proceduri sudijske organziacje ce nas pogurati u toj tekmi, i reci sta je evo i vama smo pomogli. Bit ce ŽELJO OPET ŠAMPION KAD TAD!!!!
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!

exdomorocki
Kontakt:

uto sep 20, 2016 3:13 pm

Hogar je napisao/la:Pozdrav svim Zeljinim navijacima.

Novi sam na forumu ali sam citao redovno.

Necu mozda nesto puno pisati, ipak sam malo stariji za raspravu ovdje, koje usput moram reci nekada nisu bas u duhu demokratije, ali to nije moj problem.

Zelim reci da apsolutno dajem podrku gsn Misimovicu i da je to covjek koji je pomogao klubu.
Uredio je jednu sivu oblast, pomeo malo kao sto mi volimo reci, stabilizovao klub finansijski. Do neke mjere, naravno.
Pokrenuo adaptaciju stadiona i uz nasu pomoc i tu vidimo pomake. Nisu nesto veliki ali polako, cekali smo 20 godina, mozemo jos dvije.

Medjutim, ja moram uputiti i jednan savjet gsn Misimovicu. To je u vezi ove price oko nasih legendi. Apsolutno sam za to da nas ispred kluba trebaju predstavljati ljudi koji su sve u zivotu ili vecinu, ostvarili uz klub. Prvo. To su iskusni, poštovani ljudi, sa velikim znanjem. To znanje ne mozemo kupiti pa zasto ga onda trazimo na drugim mjestima, od drugih ljudi koji dodju samo zbog para i interesa, a ne involvirati ljude u klub koji su citav zivot tu, na ovaj ili na onaj nacin.
Eto to je to, nista strasno, samo mala kritika. Citao sam malo juce sta ste pisali i koliko god onaj N kako ga nazivate zna biti dosadan i tvrdoglav, ipak u njegovoj prici ima dosta istine. Nije da ga branim, treba li ga banovati itd to nije moj problem, samo realno pricam. Jer mene interesuje Zeljo na terenu i stadion, stadion pravimo po malo, teren i igre tima su ocajne. Ruku na srce pa priznati treba, ocito je da pored sve dobre volje, nije to to. Zasto dovoditi strance da nam oni vode klub pored toliko nasih ljudi, iako strasno cijenim gsn Petrovica i sve te ljude.

Toliko.
Hvala sto ste me saslusali i molim te Boze da pobijedi Ljoze :karanje:
Kakve crne legende vise,ko ce njih slušati,kakva vam je to prica,kakve legende.
Jednog Svabu nisu slusali,radili mu iza ledja,dizali ruke na glasanju jer im je glava bila u torbi i kad se stabilizovalo i pritisak javnosti splasnuo, krenuli su istim krominalnim putem.
Gdje su te legende bile u doba Ahmedbegovica i Landzi,kad su nas ogulil do koze o umalo imovinu rasprodali.A vidjeli su dobro sta se tad dešavalo.
Pa Amara su ogovarali,jer ih je sa pravom distancirao,pitali bi se nesta a kurcem da ne mrdnu,e pa neće ni tako
I da,posto banovani gosp.N,spominje Refika i poziciju u klubu,da mu prenesom po stoti put,neće covjek nikakvu funkciju. Haj zdrao
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

ChWilla
Kontakt:

uto sep 20, 2016 3:13 pm

pa kad ne pravimo šanse iz igre... :ganja:

ko je bio na tekmi s krupom zna da nas stvarno jesu momački pogurali, jer bukvalno nismo bili stvorili šanse, a penali su lutrija.
gradi željo boli te *****

Dolina
Kontakt:

uto sep 20, 2016 3:26 pm

ubaciti djecu, kombinovani sastav, kako god završili, ako sutra ne odigraju onda sigurno do kraja prvenstva sigurno neće imati šansu. ovo posebno važi za Mujagu i Osmankovića.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

Plava Porodica
Kontakt:

uto sep 20, 2016 3:27 pm

Hajde NEMIRU kuci, je.bes poljake
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

1921.ba
Kontakt:

uto sep 20, 2016 3:36 pm

NAJAVA – KUP BIH: Plavi vlak u Čitluku

http://1921.ba/najava-kup-bih-plavi-vlak-u-citluku-2774" target="_blank
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

LARSSON
Kontakt:

uto sep 20, 2016 4:03 pm

Koja mobilizacija u citluku :lol:
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Faca Sa Ulica, Google [Bot], Qooler i 16 gostiju.

Prijava  •  Registracija