Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

pintol_TM87
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon sep 19, 2016 10:46 pm

skupimo se mi i odemo u citluk , bar to nije tesko :)

salle86
Kontakt:

pon sep 19, 2016 10:47 pm

Ovi "tvoji" novi moderatori ko naša uprava, kaskaju u "sportskom segmentu". :mrgreen:

Zaista nije sportski vrijeđati bilo koga, psovati, zvati kerom i sl. Bio osoblje ili "običan". A dosta toga ima u zadnje vrijeme.
Možda najbolje da se svi jednom javno izvinemo onako svima koji misle da smo ih nekad uvrijedili (a vjerovatno i jesmo) pa da onda opet vidimo normalne razgovore
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

rodrigo87
Kontakt:

pon sep 19, 2016 10:48 pm

Za srijedu izgovor NE TRAZI,da si MANIJAK pravi u Čitluku to dokazi !!!
Organizovan prijevoz autobusom cijena 18 km + 5km karta.
Uplate se vrše u ponedjeljak i utorak od 17h-19h na stadionu Grbavica.
MANIJAK NE MOZE BITI SVAK' !!!

Ko moze, bilo bi lijepo da ode.
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

storm_raider
Kontakt:

pon sep 19, 2016 10:50 pm

rodrigo87 je napisao/la:Za srijedu izgovor NE TRAZI,da si MANIJAK pravi u Čitluku to dokazi !!!

Od tebe ocekujem izvjestaj sa gostovanja. Prosli put si to odlicno sazeo. :)

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

rodrigo87
Kontakt:

pon sep 19, 2016 10:51 pm

storm_raider je napisao/la:
rodrigo87 je napisao/la:Za srijedu izgovor NE TRAZI,da si MANIJAK pravi u Čitluku to dokazi !!!

Od tebe ocekujem izvjestaj sa gostovanja. Prosli put si to odlicno sazeo. :)

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ako uspijem izganjati slobodan dan, obavezno ide :zeljeznicar1:

Plava Porodica
Kontakt:

pon sep 19, 2016 10:52 pm

@1921.ba
Nisi vjerovatno danas upratio post, imas li dozvolu kluba ako je ikako moguce da nam postavis snimak utakmice u srijedu,ako ne uspijemo kakav stream zaganjati a skeptican sam povodom toga? Haj ziv bio uploaduj ako mozes , pa makar o u cetvrtak. :mrgreen:
Jbg isao bih ,ali poskupo braco :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

rodrigo87
Kontakt:

pon sep 19, 2016 10:56 pm

Jos nesto. Ko bude isao u organizaciji grupe, nece morati placati kartu 5km. Znaci samo put 18km.

Okolele
Kontakt:

pon sep 19, 2016 10:57 pm

FKZ dobrodosao nazad..Valjda se ohlade malo usijane glave na forumu kad se koja pametna baci..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

LARSSON
Kontakt:

pon sep 19, 2016 11:08 pm

viewtopic.php?f=67&t=366" target="_blank
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

godrina
Kontakt:

pon sep 19, 2016 11:13 pm

joj situacija na forumu, ko u siriji... ne zna se ko na koga preza
uvezemo 2 pobjede i opet se svi grlimo i volimo :D
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

rodrigo87
Kontakt:

pon sep 19, 2016 11:15 pm

godrina je napisao/la:joj situacija na forumu, ko u siriji... ne zna se ko na koga preza

Hurmasica
Kontakt:

pon sep 19, 2016 11:17 pm

godrina je napisao/la:joj situacija na forumu, ko u siriji... ne zna se ko na koga preza
bježi ba, kakav ti je to avatar, ganjam muhu kursorom k'o budala najveća :lol:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

MrRiccoli
Kontakt:

pon sep 19, 2016 11:18 pm

http://www.nasastranka.ba/samir-imamovi ... -izvodiva/" target="_blank .... eh sad znam da nije mjesto politici i uopste ne reklamiram kandidata samo mi se svidja ova ideja i to bas bas...

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

pon sep 19, 2016 11:19 pm

Evo i brzinski komentar o gostovanju u zadnjem kolu.
Spoiler:
I konacno, dodje i to kolo kada gostujemo, po misljenju mnogih, na selu, protiv seoske ekipe. Ovo gostovanje je po ko zna koji put pokazalo zasto su takvi ljudi, tj ljudi sa "sela", najbolji ljudi. S obzirom da sam isao sa drugom @gavran , nismo isli s udruzenjem nego privatnim autom.
Malo smo poranili i dosli u Doboj dva sata prije tekme. Fina kasaba. Nevjerovatan je osjecaj proci mahalama, a osjecati se kao kod kuce. Imao sam osjecaj da sam u svom kvartu, jer na koga bi god naisli lijepo bi nas pozdravio i zazelio dobrodoslicu. Starija garda Crvene Legije nas je srdacno pozdravila, ugostila i bacila suplju sa nama. To je mjesto u kojem vecina voli Zeljeznicar. Navijaju za Mladost, ali Zeljo je, kako i sami kazu prva ljubav. Covjek tacno pozeli da je vise ovakvih gostovanja.
Pristup stadionu odlican. Parking odma iza tribine, za karte se nije puno cekalo, i nije bilo prevelikog peglanja na ulazu. Nasa tribina puna je bila 10 minuta prije tekme. Jedina zamjerka je sto su grupicu navijaca na drugi dio tribine pustili tek nakon 10ak minuta.. Navijanje odlicno. Sa nama na tribini bili i Dejo Nikolic i Vedran Vukotic. Tribina za domace navijace krcata. Jeebi ga, to je Zeljo. Brend. Korektno navijanje navijaca i igrca domace ekipe. Imali su u cilju bod, a cilj opravdava sredstvo. Nas Zeljo trom kao i vecinu utakmica do sada. Opet fali zadnji pas. Najveca kritika je sto se igraci zabijaju uz aut liniju. Sami sebi zakomplikujemo sve. Davno su strucnjaci rekli da se prostor ne pravi sa loptom vec bez lopte. To je nasa najveca mana. Zaoo mi je zbog povrijedjenih igraca ali to je zivot. Od igraca kritike idu Blagojevicu i Kosoricu, ostali su bili pozitivna nula. Neko manje, neko vise.
Ostaje zal sto ovako lijepo gostovanje, na 95. rodjedan nismo krunisali pobjedom. Imali smo sve preduslove za nju, ali ocigledno je da su im noge vezane.. Jos jednom veliko hvala domacim navijaciam i ljudima iz grada na doceku, skandiranju za Mirzu rahmetli i za rodjendansku cestitku. Zelim im sto duze da ostanu u ligi i da uvijek budu medju prvih 6.

LARSSON
Kontakt:

pon sep 19, 2016 11:21 pm

http://www.spor.tske.ba/bivsi-prvak-bih ... eznicarom/" target="_blank
Spoiler:
U jednom od zanimljivijih susreta 1/16 finala Kupa BiH Brotnjo će na stadionu Bare dočekati Željezničar.

U srazu bivših prvaka naše zemlje Plavi su favoriti, a u klubu iz Čitluka čine sve da od ove utakmice naprave pravi spektakl.

Iz Brotnja su javno pozvali sve zainteresovane da budu sponzori ove utakmice kako bi organizacija bila na visokom nivou. Cijena ulaznica je 5 KM, dok je ulaz na žene i djecu besplatan.

Zamolili su vlastite navijače da svoje automobile parkiraju što dalje od stadiona kako se ne bi stvarala gužva. Najavljen je i dolazak gostujućih navijača zbog čega će utakmicu osiguravati veliki broj policajaca i redara.

Alipasino
Kontakt:

pon sep 19, 2016 11:27 pm

Sta je sad i Krizman povrjedjen pa sta mi dovodimo poluzdrave igrace.Jesmo mi neki centar za oporavak.Moras zapet protiv Brotnja sutlije mi.Mi uzima duplu ove godine.

ISB87
Kontakt:

pon sep 19, 2016 11:37 pm

Nadam se da ce jovan vratiti Neandertalca i izvinuti mu se.Nije bas do toga doslo.Malo je naporan sa ponavljanjem postova, ali to ako je zabranjeno lagano se izbrise i vozdra.

@FKZ bravo, previse potenciramo pricu o nekim neprijateljima, a ne trudimo se da gledamo srz problema.
I neka si se vratio, baci koji post s vremena na vrijeme.

Sto se tice kluba normalno da nije bajno, u dugovima smo.Ova uprava pokusava to rijesiti kao i pitanje stadiona.Kapa dole.Sto se tice transfera fula je ali izasli su iz toga i nadamo se da ce odma nakon pauze to biti bolje.Nema nikakve potrebe pisati neka saopstenja oko toga, to je potpuno amaterski.Potrosilo se na raskide jbg, namaknut ce se kroz sponzore i nadam se da ce se to uskoro zaboraviti.
U vezi terena prvi kazem da smo, trenutno, jedan od najgorih timova u ligi spram plata, to je jedino mjerilo.Fudbal je biznis, nije kao nekada za raju.Ne moze se gledat ova patnja, stid me bude.Neki pisu da trebamo gledat samo lige petice, ali ne trazimo mi toliko.Koji dupli pas, dribling, gol ili dva i tjt.Bukvalno jedva odradimo jednu smislenu akciju po utakmici, o centarsutevima da ne pricam a tek o slobodnjacima.Nekako se vidi da nam atmosfera u ekipi nije zdrava, nije to to..bar nije kao u odinom mandatu.A tu je bilo vise problema nego sad.
Napisao sam da nemam nikakvih ocekivanja od ove sezone, ali mora i nas nekad sreca pogledat pa da se provucemo kao sugave kone.I da na pauzi popravimo sve, od atmosfere do igre.
MIRZA RASCIC

LARSSON
Kontakt:

pon sep 19, 2016 11:41 pm

slika

storm_raider
Kontakt:

pon sep 19, 2016 11:48 pm

Hajmo ljudi, glasajte:

viewtopic.php?f=51&t=367" target="_blank
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

ISB87
Kontakt:

pon sep 19, 2016 11:58 pm

MrRiccoli je napisao/la:http://www.nasastranka.ba/samir-imamovi ... -izvodiva/ .... eh sad znam da nije mjesto politici i uopste ne reklamiram kandidata samo mi se svidja ova ideja i to bas bas...
Veoma dobra ideja, a sad koliko je to izvodljivo? Ako jeste, dobra stvar bi bila da klub ovo nekako progura kroz opcinu, posto ova obecanja od kandidata nikad ne budu ispunjena.
MIRZA RASCIC

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 10 gostiju.

Prijava  •  Registracija