Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 6:58 pm

ellaxaz je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:izgleda da sa 3 pobjede zaredom, sto nije nemoguce, mozemo veoma lako da se ucvrstimo na drugom mjestu pa onda da krenemo u lov na zrinjski...
Znaci Metalege, Radnik i derbi.
Zasto ne i Olimpick, pa onda u Siroki po remi.
bravo zaboravio sam olimpik... mislio sam uopsteno... ali ako do sirokog pobjedimo sve... prilazimo zrinjskom na 4-5 bodova... ;)
100/94/37/34 - i to je to!
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 6:58 pm

Sarajevo uze zahvaljujucimsudijama vitez i olimpica, a zelji sudije uzele 3 ili 4 boda sigurno.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:05 pm

Gdje ti covjece nadjes taj optimizam, kako bolan pobijedit sve haha..na cemu ga temeljis? Igra bezidejna, nema nikakvih akcija.
Ja nikakvih ocekivanja nemam, tako da me slabo sta moze iznenadit.Ako ne popravimo igru 3 boda su premija u naredne 3 tekme.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:14 pm

ISB87 je napisao/la:Gdje ti covjece nadjes taj optimizam, kako bolan pobijedit sve haha..na cemu ga temeljis? Igra bezidejna, nema nikakvih akcija.
Ja nikakvih ocekivanja nemam, tako da me slabo sta moze iznenadit.Ako ne popravimo igru 3 boda su premija u naredne 3 tekme.
Pa mozda gaji nadu da cemo popraviti igru cemu se i ja nadam i mislim da nam je pod moranje dobiti slijedece dvije i onda ce biti lakse igrati na derbiju.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:15 pm

alombardo je napisao/la:Sarajevo uze zahvaljujucimsudijama vitez i olimpica, a zelji sudije uzele 3 ili 4 boda sigurno.
Da, cinjenice. Bas nas qaraju gdje god stignu a gledamo svakavih lakrdija i na drugim terena.
To ne opravdava neke druge stvari vec je i samo po sebi problem!
Zar da nas razni anonimci i poltroni ko zna ciji, sutaju kada god hoce!?

Mi smo Zeljo!
Institucija! Najveci, najtrofejniji!
Sa najvise navijaca!
Na nama da se izivljavaju ovako?

Zastitimo nase interese!
Željeznicar za život cijeli!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:19 pm

Neandertalac je napisao/la:Sta je sa mojim argumentima?
Sta konkretno da uradimo da bi se izvukli iz ove dubioze? Postoji li nacin?
Ozbiljno pitam, zdravlja mi. Pitam jer si mi prosli put izbjegao pitanje, a ne znam zasto, iskreno govoreci.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7555
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:20 pm

kad je pregled na bht-u da cujem sudijskog experta sta ima reci za ovo kolo,

nes... mu se u pistu
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:23 pm

gavran je napisao/la:kad je pregled na bht-u da cujem sudijskog experta sta ima reci za ovo kolo,

nes... mu se u pistu
oko 22 i 45

šta je sa hodžićem, ni na klupi, jel povreda?

dajte ga vamo na posudbu
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:27 pm

Ajzea je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Sta je sa mojim argumentima?
Sta konkretno da uradimo da bi se izvukli iz ove dubioze? Postoji li nacin?
Ozbiljno pitam, zdravlja mi. Pitam jer si mi prosli put izbjegao pitanje, a ne znam zasto, iskreno govoreci.
Ima care Hadzija, nudi se covjek. Sta ja znam o fudbalu pored njega zivoga. Zasto ne uvesti u klub nwkoga njegovog renomea, dvojicu trojicu takvih. Poznatih ljudi, uglednih, postovanih. Drugacije je kada te zastupa Hadzija a drugacije Nikolic.
Zar ne?
Odmah vidna promjena. Ne smiju ovi iz sudijske bas tako levatiti kalibre poput njega, zar ne?
Kompetentna osoba.
Voli Zelju.

I nije sam sigurno, imao bi neke koji bi dosli sa njim. Pa raja je to, pricaju i oni o Zelji, prate ga, vole kao ja i ti.

Pitam ja tebe smatras li da nas takvi ljudi trebaju zastupati?
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:30 pm

Joj neandertalac kao da kakvu kampanju vodi.
Hadzija jesi to ti?
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:33 pm

Faruk TM´87 je napisao/la:nije tema, ali ovo je sramota više :x :x :x :cry:
slika
Ma nije ovo ofsajd, nije ni ono jučer penal. To je fikcija jer mi ustvari ne pratimo fudbal, mi pratimo skvoš. Večeras će onaj stručnjak iz saveza ovo objasniti ovako: "Pa e'o vid'te vi ovo, sudiji jednostavno nije bilo lako procijeniti u ovom momentu koji je igrač najbliži golu jer su se oni svi nalazili u šesnaestercu. Znate, sudije su u ovakvim situacijama pod velikim pritiskom i zna se desiti da pogriješe". Onda će ga voditelj pitati pa je li ovo greška,a on će odgovoriti kako ne treba prerano donositi zaključke i da jednostavno treba vjerovati sudiji. Naravno poslije toga ide kraći monolog gdje će on objasniti široj javnosti kako sudije idu na seminare, edukuju se i da će se truditi da u sljedećoj emisiji bude prikazano što manje sumnjivih situacija hehe.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:34 pm

Samo da ispravim cijenjenog kolegu Boccaccia....ne stoji konstatacija da kada Željo da go zaigra srce svima nama i svi se radujemo, grlimo sa ljudima koje prvi put u životu vidimo, navijamo, deremo grla i dlanove, neki i baklje pale, uglavnom u transu smo...Mislim tako bi trebalo da bude, i tome težimo, međutim trenutno kod nas nije tako.
Postoji skupina ljudi, ljudi koj se kunu u Želju, koji se raduju, ali kada Željo primi go. Koji pokreću sva poznanstva, veze i štele, pa usuđujem se reći i finansijske resurse da Željo ima suđenje kakvo ima. Da mu se ne sude penali, da se mašu nepostojeći ofsajdi, da protivnik dobija lagane penale, pa naši odbrambeni igrači moraju ko balerine po 16-tercu hodati, jer ako krivo pogledaju protivnika penal je. Ovo treba da se zna i ovo treba otvoreno reći. Ti isti koče i papire za stadion, i rade sve da se preko ekipe i rezultata naravno povali ova uprava. Hoću da se zna ovo, i hoću isto da kažem da me zaboli za ovu upravu, ali dok se ne pojavi neko sa jasnim projektom, sa jačim budgetima, sponzorima, sami će ovi otići u to nemam niti malo sumnje.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:39 pm

ISB87 je napisao/la:Joj neandertalac kao da kakvu kampanju vodi.
Hadzija jesi to ti?
Ne fakat haveru, pa skontaj.

Zamisli kada Hadzija i Miso Smajlovic, Refik ili Mesa ili jos bruku njih gledaju ove sadasnje igrace.
Zamisli kako se oni njima smiju haveru.
Sjeti se i pogledaj kako su ti ljudi igrali, kakve su akrobacije radili na terenu.
I sada gledaju skupinu nekakvih polovnjaka, nit znas ko su, ni odakle su, a vidis kako igraju. Jos skupi.
Tu se zabrinu ove legende, pa ponude pomoc.
Zamisli napuse se Hadzija i Miso pa gledaju tekmu. Umrli bi ljudi od smijeha. Jos ih neko ubjedjuje da su to dobri igraci i treneri, gledali ih na you tubu, slali im mailove.
:lol:

Red je da ih neko pita sta i kako dalje, da su oni involvirani u donosenje odluka u sportskom dijelu, sa vecinskim glasom.

Daj Veteran@ reci nam ko su ti ljudi!
Da im hebemo sve po spisku!
Treba svi da znaju!
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:41 pm

A sta sve na ovo kaze prosjecni Faik Kolar..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:41 pm

Hurmasica je napisao/la:
Faruk TM´87 je napisao/la:nije tema, ali ovo je sramota više :x :x :x :cry:
slika
Ma nije ovo ofsajd, nije ni ono jučer penal. To je fikcija jer mi ustvari ne pratimo fudbal, mi pratimo skvoš. Večeras će onaj stručnjak iz saveza ovo objasniti ovako: "Pa e'o vid'te vi ovo, sudiji jednostavno nije bilo lako procijeniti u ovom momentu koji je igrač najbliži golu jer su se oni svi nalazili u šesnaestercu. Znate, sudije su u ovakvim situacijama pod velikim pritiskom i zna se desiti da pogriješe". Onda će ga voditelj pitati pa je li ovo greška,a on će odgovoriti kako ne treba prerano donositi zaključke i da jednostavno treba vjerovati sudiji. Naravno poslije toga ide kraći monolog gdje će on objasniti široj javnosti kako sudije idu na seminare, edukuju se i da će se truditi da u sljedećoj emisiji bude prikazano što manje sumnjivih situacija hehe.
Još jedna situacija gdje se bolno nasmijah... svaka čast za ovo :palacgore:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:44 pm

A vidite li vi da nijedna stranica ne spominje ovu kradju a frajer metar u ofsajdu bio..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:44 pm

Neandertalac je napisao/la:
ISB87 je napisao/la:Joj neandertalac kao da kakvu kampanju vodi.
Hadzija jesi to ti?
Ne fakat haveru, pa skontaj.

Zamisli kada Hadzija i Miso Smajlovic, Refik ili Mesa ili jos bruku njih gledaju ove sadasnje igrace.
Zamisli kako se oni njima smiju haveru.
Sjeti se i pogledaj kako su ti ljudi igrali, kakve su akrobacije radili na terenu.
I sada gledaju skupinu nekakvih polovnjaka, nit znas ko su, ni odakle su, a vidis kako igraju. Jos skupi.
Tu se zabrinu ove legende, pa ponude pomoc.
Zamisli napuse se Hadzija i Miso pa gledaju tekmu. Umrli bi ljudi od smijeha. Jos ih neko ubjedjuje da su to dobri igraci i treneri, gledali ih na you tubu, slali im mailove.
:lol:

Red je da ih neko pita sta i kako dalje, da su oni involvirani u donosenje odluka u sportskom dijelu, sa vecinskim glasom.

Daj Veteran@ reci nam ko su ti ljudi!
Da im hebemo sve po spisku!
Treba svi da znaju!
Željo danas, podsjećamo, slavi 95. rođendan, a boljeg sagovornika od Hadžiabdića nismo mogli imati. Bio je reprezentativac Jugoslavije, nosio dres Plavih u najsvjetlijim trenucima njegove bogate historije...

''Mislim da se historiji danas ne poklanja mnogo pažnje. Ovo što se danas dešava u Želji mi se jako dopada. Ulaže se u infrastrukturu i mislim da će ovaj menadžment napraviti i tim, a da će infrastruktura svakako ostati'', ispričao je legendarni fudbaler i trener Željezničara.
http://ba.n1info.com/a113223/Sport-Klub ... -dres.html" target="_blank

Intervju sam gledao uživo.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:48 pm

Avlami@

Isto tako je rekao;
''Mislim da se mnogo griješilo u selekciji. Prije je jako teško bilo obući dres Željezničara, selekcija je bila rigorozna. Svi koji su nosili taj dres bili su ponosni. Danas se olako dolazi do te privilegije. Ovo što se sad dešava, sila igrača u kratkom periodu je neprimjereno za klub kakav je Željezničar.

Neprimjereno!
A imas njegove rijeci i par stranica ranije.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:51 pm

Faruk TM´87 je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:
Faruk TM´87 je napisao/la:nije tema, ali ovo je sramota više :x :x :x :cry:
slika
Ma nije ovo ofsajd, nije ni ono jučer penal. To je fikcija jer mi ustvari ne pratimo fudbal, mi pratimo skvoš. Večeras će onaj stručnjak iz saveza ovo objasniti ovako: "Pa e'o vid'te vi ovo, sudiji jednostavno nije bilo lako procijeniti u ovom momentu koji je igrač najbliži golu jer su se oni svi nalazili u šesnaestercu. Znate, sudije su u ovakvim situacijama pod velikim pritiskom i zna se desiti da pogriješe". Onda će ga voditelj pitati pa je li ovo greška,a on će odgovoriti kako ne treba prerano donositi zaključke i da jednostavno treba vjerovati sudiji. Naravno poslije toga ide kraći monolog gdje će on objasniti široj javnosti kako sudije idu na seminare, edukuju se i da će se truditi da u sljedećoj emisiji bude prikazano što manje sumnjivih situacija hehe.
Ma tužno je ovo sve. Ne igramo ni mi Bog zna nešto, ali ovakve odluke mnogo uticu na ishod tabele na kraju. Očigledno nemamo nikoga i jahat će nas sudije sve dok se nešto ne promjeni. Gledam danas njihovu utakmicu i igrač Olimpika napuca sam sebe u ruku nije bilo u 16 al je sviro odmah. Sarajevo je gore od nas bar 5 puta al džaba, šuge na drugom mjestu a po igrama ne bi trebali biti ni medju prvih 10 al jbg. :( :(
Ma druže ako mi moramo imati nekoga kako bi nam svirali očigledan penal, i ako Olimpic mora imati nekoga kako bi sudija svirao ofsajd koji se sa Mjeseca vidi e onda ja ne vidim svrhu ovog takmičenja, fakat.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:55 pm

Spoiler:
Faruk TM´87 je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:
Faruk TM´87 je napisao/la:nije tema, ali ovo je sramota više :x :x :x :cry:
slika
Ma nije ovo ofsajd, nije ni ono jučer penal. To je fikcija jer mi ustvari ne pratimo fudbal, mi pratimo skvoš. Večeras će onaj stručnjak iz saveza ovo objasniti ovako: "Pa e'o vid'te vi ovo, sudiji jednostavno nije bilo lako procijeniti u ovom momentu koji je igrač najbliži golu jer su se oni svi nalazili u šesnaestercu. Znate, sudije su u ovakvim situacijama pod velikim pritiskom i zna se desiti da pogriješe". Onda će ga voditelj pitati pa je li ovo greška,a on će odgovoriti kako ne treba prerano donositi zaključke i da jednostavno treba vjerovati sudiji. Naravno poslije toga ide kraći monolog gdje će on objasniti široj javnosti kako sudije idu na seminare, edukuju se i da će se truditi da u sljedećoj emisiji bude prikazano što manje sumnjivih situacija hehe.
Ma tužno je ovo sve. Ne igramo ni mi Bog zna nešto, ali ovakve odluke mnogo uticu na ishod tabele na kraju. Očigledno nemamo nikoga i jahat će nas sudije sve dok se nešto ne promjeni. Gledam danas njihovu utakmicu i igrač Olimpika napuca sam sebe u ruku nije bilo u 16 al je sviro odmah. Sarajevo je gore od nas bar 5 puta al džaba, šuge na drugom mjestu a po igrama ne bi trebali biti ni medju prvih 10 al jbg. :( :(
Pazite, kone ova dva kola sudeći po komentarima gore od nas za klasu, (auto)gol protiv Viteza koji je jedan od najnafakali golova u historiji PLBiH vjerovatno, ovo kolo gol protiv Olimpica neregularan, protiv istog Olimpica kojeg smo mi lagano dobili, još bi ga nabušili da je Ljubo bio zdrav :) Oni su osvojili 6 bodova u ova 2 kola i sad su drugi ili treći. Da smo nekako, kao oni, zabili gol jučer, bili bi među prva 4. Nastupila bi ona "igru brisi, bodove pisi" i bili bi mirniji. Ali ŠBBKBB
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 250 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija