Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 7:45 am

Neandertalac je napisao/la:Cim pocne prica koja nekima ne odgovara pocne lavina.
Te placenici, te teorije zavjere, te menageri, te oni prije kako suradili, te malo namigivanja i kljucno na kraju; neprijatelj si kluba ako pricas jasno, glasno, realno, sa cinjenicama!

Da prekinemo sa ovim, moze?
A kako to da se to samo sa tobom desava?
Znaci samo ti izazivas ovakve reakcije.Upitaj se malo jeli do tebe ili do ovih ljudi ovdje.
Na kraju imao si danas priliku yebati Deji sve po spisku u lice,zasto nisi to je vec tvoj problem drug moj a ne nas.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 9:08 am

Kad spustite ljestvicu i shvatite da smo prosjecna ekipa bez muda, casti i mentaliteta koja ako izadje u evropu slavit ce se kao da je titula svima ce nam biti lakse. I ja sam se nadao pobjedi, ali kad sam prespavao shvatio sam da smo bili nesto bolja ekipa, da nemamo ni te srece cesce nego sto imamo i da ti raspali Celik zabija gol u 90 tim minutama i mrtvi Kokot razvaljuje onda bod protiv drugog na tabeli stvarno nije za plakati. Jednostavno mi ne mozemo bolje i to je sva poenta. Da odgovorim ovom levatu sa ss.ba foruma, glupane Dejo je zasluzan za dovodjenje igraca isto kao sto je i Miske. Jesi li ti da ode Miske? Ne provaljuj se ziv bio i samo isplivas kad treba pljuvat. Jedino sto mi smeta pored neznanja. nedostatka timskog duha i manjka zelje za pobjedom jeste cinjenica kako im forma oscilira :lol: Blagojevic jucer najgori :oops1: frajer prije pola godine najbolji igrac lige :mrgreen: da ih ne nabrajam dalje, ali samo je Stevo uvijek isti i kad ga ne ide trudi se, trci ,klizi, igra odbranu. Tu vidis koliko su kvalitetni. Nemam ja nista protiv njih, ali brate kad skontas da igraju za fine pare i dodje frajer sto ima 700 km i grize i pretrcava te, e onda se covjek iznevira, ali to nije samo greska igraca, nego strucnjaka za transfere. Jest mi drago sto je rumenog ohladio :ganja: ide Citluk, valjda prodjemo, a mi se malo provedemo.
Mirza Rascic !
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 9:13 am

Neandertalac je napisao/la:Chile@ Slazem se sa tobom. Da se nadovezem jos malo.

Evidentno je da ovaj tim ima odredjeni kvalitet, to se ne moze osporit.
Evidentno je da ga ne pokazuju. I to je cinjenica.
Nesto ne stima.
Promjena trenera ih nije puno pomakla iz letargije. Potreban je novi sok.

Evo sta bi ja uradio;

Jos tri juniora prikljucio timu i odmah iducu utakmicu zamijenio; Spica Lendrica, lijevog beka, stopera, i Zeric mali bi igrao desetku.
On bi bio dusa ekipe.

Da pojasnim; Lendric ne da nije u formi, on mislima nije na terenu. Ni sjena onog Lendrica, kapetanaAmerike.
Nije, zaboravio igrat, samo ne ucestvuje u igri, nije tu. Klupa. Dok se ne saberes.
Lijevi bek, nase dijete treba igrat. Od Kvese se patimo, svi levati su se tu okusali. Lose i jako lose igrali.
Red je da na ovoj poziciji nasa skola dobije sansu, znamo i mi igrat lopte.
Ista situacija je i na stoperu. Koliko puta neko mora pogrijesiti da bi ga zakovao na klupu? Kosoricu je vijeme da sjede na nju. Do reprezentacije si dosao kod nas a ti m vracas greskama iz utakmice u utakmicu. Reprezentativac klupa i gledaj kalo nase dijete igra.

I za kraj Zeric.
Slomismo se svi gledajuci kako smo prema naprijed impotentni, bezglavi, bezidejni. Ocajni. Grozni.
Nema mozga. Nema one duse ekipe da se oko njega sve vrti, da zablista kada god lose stojimo na terenu.
To nam fali.
Sve smo probali i nije išlo.
Bekric je daleko od tog igraca u trenutnoj formi, a Secerovic, Markovic, Ugljesa mi sigurno ne bi igrali prije njega.
Daj da vidimo dijete, zna li sta, sto ga krijete puatite ga da odigra koju.
A zna, mi osjećamo da zna.

Pa bi talo dobili ove umislhene, pretplacene zvijezde malo sa klupe posmatrala kako se sjeca BORE za klub!

I jos, Memija MORA igrati!
Bar pet utakmica u nizu, bez izmjene.
Pa izgubicemo ovog decka, zasto se ovo radi. Kako ce mene neko ubijediti da onaj Memija prijasnji ne bi imao mjesta u prvom timu. Momak konstantno sanse na kapaljku. Nikakav, nezadovoljan, devastiran odnosom.
Neka igra, vraice to na terenu, jedan od rijetkih danas sto su i u duele ulazili, nisu se sakrivali ko misevi.

Da i mi malo njih brukamo a mozemo jos i jako profitirat.
Odličan post!!! Sve se slažem i ne bi ništa dodao niti oduzeo. Krije se tu opasnosti i neiskustva te djece, ali jbg ništane možemo izgubiti, teško da može tanje od ovoga.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 9:24 am

memiju ja juče nipošto ne bih izdvojio po lošem kao što su neki...daleko je to još od onoga što znamo da može, ali kad bi znao da će svaku odigrati kao juče i ja bi ga stavio pet tekmi zaredom. žerića treba gurnuti, ali kad smo pročitali da je na treningu uigravan u prvih 11 on se povrijedi. kostić je planirao da on starta na derbiju.

za kosorića je sve rečeno, frajer ne liči ovu sezonu na pravog fudbalera ali k'o da je maldini pa ne smije na klupu...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 9:28 am

Veteran je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Chile@ Slazem se sa tobom. Da se nadovezem jos malo.

Evidentno je da ovaj tim ima odredjeni kvalitet, to se ne moze osporit.
Evidentno je da ga ne pokazuju. I to je cinjenica.
Nesto ne stima.
Promjena trenera ih nije puno pomakla iz letargije. Potreban je novi sok.

Evo sta bi ja uradio;

Jos tri juniora prikljucio timu i odmah iducu utakmicu zamijenio; Spica Lendrica, lijevog beka, stopera, i Zeric mali bi igrao desetku.
On bi bio dusa ekipe.

Da pojasnim; Lendric ne da nije u formi, on mislima nije na terenu. Ni sjena onog Lendrica, kapetanaAmerike.
Nije, zaboravio igrat, samo ne ucestvuje u igri, nije tu. Klupa. Dok se ne saberes.
Lijevi bek, nase dijete treba igrat. Od Kvese se patimo, svi levati su se tu okusali. Lose i jako lose igrali.
Red je da na ovoj poziciji nasa skola dobije sansu, znamo i mi igrat lopte.
Ista situacija je i na stoperu. Koliko puta neko mora pogrijesiti da bi ga zakovao na klupu? Kosoricu je vijeme da sjede na nju. Do reprezentacije si dosao kod nas a ti m vracas greskama iz utakmice u utakmicu. Reprezentativac klupa i gledaj kalo nase dijete igra.

I za kraj Zeric.
Slomismo se svi gledajuci kako smo prema naprijed impotentni, bezglavi, bezidejni. Ocajni. Grozni.
Nema mozga. Nema one duse ekipe da se oko njega sve vrti, da zablista kada god lose stojimo na terenu.
To nam fali.
Sve smo probali i nije išlo.
Bekric je daleko od tog igraca u trenutnoj formi, a Secerovic, Markovic, Ugljesa mi sigurno ne bi igrali prije njega.
Daj da vidimo dijete, zna li sta, sto ga krijete puatite ga da odigra koju.
A zna, mi osjećamo da zna.

Pa bi talo dobili ove umislhene, pretplacene zvijezde malo sa klupe posmatrala kako se sjeca BORE za klub!

I jos, Memija MORA igrati!
Bar pet utakmica u nizu, bez izmjene.
Pa izgubicemo ovog decka, zasto se ovo radi. Kako ce mene neko ubijediti da onaj Memija prijasnji ne bi imao mjesta u prvom timu. Momak konstantno sanse na kapaljku. Nikakav, nezadovoljan, devastiran odnosom.
Neka igra, vraice to na terenu, jedan od rijetkih danas sto su i u duele ulazili, nisu se sakrivali ko misevi.

Da i mi malo njih brukamo a mozemo jos i jako profitirat.
Odličan post!!! Sve se slažem i ne bi ništa dodao niti oduzeo. Krije se tu opasnosti i neiskustva te djece, ali jbg ništane možemo izgubiti, teško da može tanje od ovoga.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
100% evo iskusniji nam nisu na nivou, sinisa nije tako ubjedljivo bolji od memije, a zeru su svi pominjali kao najveceg naseg talenta a igrao 15 minuta
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 9:31 am

Zeru handre povrede.. Vise je porijedjen nego zdrav i to je osnovni razlog njegovog neigranja..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 10:04 am

Allahu Dragi čuj Memija.

Dotakli sam dno života
1987
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 10:23 am

Memija je bio katastrofa! Prosječni Sinisa je avion za njega!
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Neno
Postovi: 17
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 10:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 10:49 am

Ma sta reci nakon prospavane noci,cinjenica je da smo ***** od ekipe,pamtim od 96 godine pa do danas nismo imali igrace bez muda i casti kao ove danas,a bilo ih je svakakvih,obe sto su igrali do 92 necu ni spominjati to je neka druga dimenzija,nego se kolektivno pomirimo sa cinjenicom da smo truba od kluba,da nas se niko vise ne boji radi imena,igramo sezone po po principu toplo- hladno,kada i izadzemo u Evropu guzi nas ko stigne,cast pojedinim utakmicama i tako u krug a godine odose,sa njima i zivci i to sve zbog Zelje,nego od juce na tekme naseg Zelje sa xanaxom u ruci,pukni se i uzivaj pa kada nas otrese neka ekipa nas libo racku,a ako koga i dobijemo niko srecniji od nas,jer kakva drzava takav fudbal,sve je to palo na niske grane,pocevsi od Crvene Zvezde,Partizana,Hajduka koje samo navijaci drze i radi toga su polpularni,jedini kome treba skinuti kapu je Dinamo,imam ja isuvise godina da bi meni neko otvaro oci i pricao o nekom ogromnom napretku kad se to samo vrti u krug
 
manwhosoldtheworld
Postovi: 53
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 10:50 am

Bavim se sportom sad ce dugih 40 godina. Sto igranjem, što trenerskim poslom. Sad će 20 godina kako sam u jednom klubu i trener i sekretar i sve i svašta. Jedini premijerligaš iz Sarajeva, učesnici u europskom takmičenju koji nema nagradni fond gdje ti ideš samo radi promovisanja države a klub potroši ogromne sume novca. Sponzori su rijetka stvar u ostalim sportovima sem nogometa. Snalaziš se kako znaš i umiješ. Igrači imaju redovna primanja pored svega al opet se znalo dešavati da smo i tri 4 utakmice gubili od ekipa kojih nismo smjeli. Čovjek ne zna šta da kaže jer je ekipu čini standardnih 3-4, odradiš mjesec dana pripremnog perioda sto ovdje što odvedeš ekipu. Imaš primanja, znaš da igraš, ekipa ti je uigrana. Ali opet ne ide. koliko god da je ekipni sport toliko je i pojedinačni. Dok svako sa sobom ne riješi pitanje gdje je zapelo zašto nema rezultata i ako se neko ne trudi zašto se ne trudi ništa od toga neće biti. Ne žalim izgubljene utakmice u kojoj sam vidieo da se moja ekipa lavovski borila al ne ide te jednostavno još ako i dodamo sudije koje je veoma lako ptokupiti u ovome sportu . Draže su mi te utakmice bile nego pobjede na guzove. Jer ekipu ne može napraviti kroz sedam dana i uigrati i sve. Ništa na silu ne može i preko noći. Ekipa se gradi nadograđuje za to treba vremena i zivaca. Znam da će biti drvlja i kamenja na mene kad kažem da mi je žao ove ekipe ali ne i pojedinaca. Naš mentalitet je takav da sve želimo odmah moramo sve dobiti odmah a ako ne svi će ti spomnjati sve od a do z. Treba prepustiti Slavku njegov posao čovjek zna ali treba vremena. I iznosim svoje mišljenje u vezi malog Memije jer vidim da su ljudi dosta surovi prema njemu. Meni bi on igrao svaku utakmicu jucer je dobar bio u odbrani naprijed nije gledao sam cenatšuteve na zagrijavanju svaki perfektan na utakmici nema toga. A zašto je to tako. Zato što momak ne igra kao Siniša svaku utakmicu. Ainiša bi za njega trebao zbog toga biti avion. A to tako nije a ja dajem ruku u vatru da mali igra svaku utakmicu Siniša mu ne bi bio do koljena. Ljudi ga bacali po pozicijama ko je kako htio kako mu je trebalo i momak je opet igrao nije htio ostaviti na cjedilu mogao je hladno reći ne želim igrati to želim svoju poziciju. Vidi se na momku da mu nije svejedno da se trudi . Sa reprezentacijom je odigrao odlično jer je tamo drugacije orkuženje i vjeruje se u njega. Zato treba dati priliku da se ustali jer njemu Siniša nije ni talentom niti pameću do koljena. Uostalom Sinišu ne može prodati njega možeš.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 10:51 am

Memija samo u prvom pol ima 4 pokusaja centarsuta. On bi bio jos gori da nema miroslava ispred sebe.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 10:55 am

bez miroslava bi cijela ekipa bila mnogo gora, ne samo memija.

dosta je i do njega samog, reći da nije je upravo guranje glave u pijesak. ali ja ne vidim po čemu je ovo od juče tako loše. eto siniša nema loših centaršuteva, naravno da ima.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 11:03 am

Ja ću ti reći

Kombinacija Siniša-Boske je daleko bolja, ubitačnija, potentnija, brža, stabilnija nego kombinacija Memija-Boske. Evo ti primjer jučerašnja utakmica - Napad nismo napravili preko desne strane koja je naša najbolje oružje; jesmo 1 ali tad je Memija ostao pozadi i iskombinovali su Uglješa i Boske. Dalje, Mladost je imala 2-3 dobra napada po našoj desnoj strani. Pa onda ono kad Memija baci aut pred kraj haman ubi loptom Miroslava i lopta ode u gol aut.

Memija, apsolutno, po svim parametrima zaslužuje samo zakucavanje na klupu. Pa neka onda kroz 2 godine puši nargile po Travniku ili da crta zvjezdice po laktovima.
1987
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

ned sep 18, 2016 11:14 am

Ispade Siniša Dani Alves po vašim pričama. Da nisam gledo utakmicu juce, a i ove prije, mozda bih i povjerovo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
manwhosoldtheworld
Postovi: 53
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 11:15 am

shzna je napisao/la:Ja ću ti reći

Kombinacija Siniša-Boske je daleko bolja, ubitačnija, potentnija, brža, stabilnija nego kombinacija Memija-Boske. Evo ti primjer jučerašnja utakmica - Napad nismo napravili preko desne strane koja je naša najbolje oružje; jesmo 1 ali tad je Memija ostao pozadi i iskombinovali su Uglješa i Boske. Dalje, Mladost je imala 2-3 dobra napada po našoj desnoj strani. Pa onda ono kad Memija baci aut pred kraj haman ubi loptom Miroslava i lopta ode u gol aut.

Memija, apsolutno, po svim parametrima zaslužuje samo zakucavanje na klupu. Pa neka onda kroz 2 godine puši nargile po Travniku ili da crta zvjezdice po laktovima.
Uopste se ne slazem s tobom. Da mali ima kontinuitet kao Sinisa drugacije bi sve bilo. Opet ponavljam Sinisa nije nista bolji od malog a trebao bi zbog kontinuiteta utakmica koje ima. Istrazivao sam o tom momku dosta. Da vidim bas da li se to digao u zvijezde kao sto se prica. Momak zivi jednim normalnim zivotom nema ga po nargila barovima koliko znam kuci je i prije 11 sati saznao sam da mu se ispijanje kafe svelo na jednu slasticarnu. I znam da momak voli Zelju. Neki dan prodje pored mene sa autom a iz auta grbavica se cuje. Zato njega bi trpio vise nego Sinisu. I saznao sam da je Memiju umrla nana drugi dan Bajrama. To nije nikakvo opravdanje ali sam cuo da nije ni otisao na dzenazu da bi trenirao i dobio priliku.
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 11:18 am

Neandertalac je napisao/la:Chile@ Slazem se sa tobom. Da se nadovezem jos malo.

Evidentno je da ovaj tim ima odredjeni kvalitet, to se ne moze osporit.
Evidentno je da ga ne pokazuju. I to je cinjenica.
Nesto ne stima.
Promjena trenera ih nije puno pomakla iz letargije. Potreban je novi sok.

Evo sta bi ja uradio;

Jos tri juniora prikljucio timu i odmah iducu utakmicu zamijenio; Spica Lendrica, lijevog beka, stopera, i Zeric mali bi igrao desetku.
On bi bio dusa ekipe.

Da pojasnim; Lendric ne da nije u formi, on mislima nije na terenu. Ni sjena onog Lendrica, kapetanaAmerike.
Nije, zaboravio igrat, samo ne ucestvuje u igri, nije tu. Klupa. Dok se ne saberes.
Lijevi bek, nase dijete treba igrat. Od Kvese se patimo, svi levati su se tu okusali. Lose i jako lose igrali.
Red je da na ovoj poziciji nasa skola dobije sansu, znamo i mi igrat lopte.
Ista situacija je i na stoperu. Koliko puta neko mora pogrijesiti da bi ga zakovao na klupu? Kosoricu je vijeme da sjede na nju. Do reprezentacije si dosao kod nas a ti m vracas greskama iz utakmice u utakmicu. Reprezentativac klupa i gledaj kalo nase dijete igra.

I za kraj Zeric.
Slomismo se svi gledajuci kako smo prema naprijed impotentni, bezglavi, bezidejni. Ocajni. Grozni.
Nema mozga. Nema one duse ekipe da se oko njega sve vrti, da zablista kada god lose stojimo na terenu.
To nam fali.
Sve smo probali i nije išlo.
Bekric je daleko od tog igraca u trenutnoj formi, a Secerovic, Markovic, Ugljesa mi sigurno ne bi igrali prije njega.
Daj da vidimo dijete, zna li sta, sto ga krijete puatite ga da odigra koju.
A zna, mi osjećamo da zna.

Pa bi talo dobili ove umislhene, pretplacene zvijezde malo sa klupe posmatrala kako se sjeca BORE za klub!

I jos, Memija MORA igrati!
Bar pet utakmica u nizu, bez izmjene.
Pa izgubicemo ovog decka, zasto se ovo radi. Kako ce mene neko ubijediti da onaj Memija prijasnji ne bi imao mjesta u prvom timu. Momak konstantno sanse na kapaljku. Nikakav, nezadovoljan, devastiran odnosom.
Neka igra, vraice to na terenu, jedan od rijetkih danas sto su i u duele ulazili, nisu se sakrivali ko misevi.

Da i mi malo njih brukamo a mozemo jos i jako profitirat.
Ta djeca ako su talenti kako "strucnjaci"pricaju vec sa 17 god trebaju biti dio tima a sa 18 i 19 uveliko nosioci nase igre.
Ako ce ko unijeti zara, stcanosti i borbe za svaku loptu to su upravo oni.
Rijetko koji igrac sa strane moze osjetiti Zelju i sta je Zeljo kao sto osjeca klinac koji je odrastao u istom.
I ono sto bi u statut kluba uveo pod hitno da prilikom dovodenja novih igraca isti mora biti bar 50% bolji od igraca koji trenutno igra tu poziciju.
Znam da to niko ne garantuje ali i najveci laik vidi kada neki igrac manje ekipe odskace u odnosu na tim i da nije stariji od 22-23god.
Npr. izecu proslogodisnji tim sefa struke, svi smo mi vidjeli da stoper odskace i da je igrac...nasi dovode dva vezna igraca koji su mrtvi prosjek lige cak ni to. Onda pocinje lagano dizanje tih igraca iako ama bas skoro niko do tog trenutka nije ni cuo za njih niti ih primjetio.
Ako ne dovodis boljeg igraca od onog kojeg imas nikakve svrhe nema u tom dovodjenju, a mi to konstantno radimo.
Dovodimo lose igrace uz sve to na ustrb nase skole, a samo prije sezonu dvije sbima su bila puna usta te iste skole i olretali su se njoj.
Iz krajnosti u krajnost se ide sto nikako nije dobro, pri tome u svemu kako u klubu tako i na tribinama.

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 11:19 am

Hadzijalagic je napisao/la:Zeru handre povrede.. Vise je porijedjen nego zdrav i to je osnovni razlog njegovog neigranja..
Zeru yebe savjetnik.I te povrede nisu slucajne.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 11:20 am

Zar stvarno mislite da ni Kostić ni Petrović, a čini mi se, ni Mulalić ne bi stavljali Memiju na desnog beka prije Siniše da je ovaj kvalitetniji od njeg? Siniša ionako malo ofanzivno limitiran je Dani Alves u tom segmentu za Memiju a Sergio Ramos nazad.
1987
 
Avatar
pintol_TM87
Postovi: 440
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 10:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 11:23 am

samo igramo leprsavo nema sta.
 
manwhosoldtheworld
Postovi: 53
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 9:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 18, 2016 11:26 am

shzna je napisao/la:Zar stvarno mislite da ni Kostić ni Petrović, a čini mi se, ni Mulalić ne bi stavljali Memiju na desnog beka prije Siniše da je ovaj kvalitetniji od njeg? Siniša ionako malo ofanzivno limitiran je Dani Alves u tom segmentu za Memiju a Sergio Ramos nazad.
Ja cu ti reci Sinisa je kod Edisa igrao desnog beka jer nista drugo ne zna a Memija mu je krpio pozicije. Kostic je Sinisu stavljao jer se tapsao sa njin po ledjina nakon sto Sinisa napravio manji incidnet nakon derbija pobogu zasto on nije igrao. Tu mi se momak i zgadio. Memija bude bolji od njega na treningu Kostic ga stavi na treningu u prvih 11 ovaj se uhvati za nogu fol ga noga boli.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 226 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija