Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:05 pm

delinjo je napisao/la:
ali kakav je ovo penal u Bijeljini majko draga....pa sta je ovo hahahahahhahahahahhaha :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Bruka se ovaj savez samo tako. OD provala da sudije nisu prosle testiranje a iste te sudije sude za 5 dana, pa preko ovakvih penala i onakvih ne dosudjenih ( danas nama i onda Slobodi u tuzli). Jedino je u Bosni bolje sto manje sudija imati, kakvih 5...
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:06 pm

Delinjo

Boga mi glupi, u pravom smislu te riječi. Kakav je to nekvalitet okreneš se i haman kreneš u novi napad a ono ti igrač kojeg čuvaš primaš loptu. Ne mogu da shvatim onu situaciju nikako. Ali, nije samo do njih dvojice, ovo što igra danas u Želji je katastrofa.

Mene je stid. Gledam Želju koji ide kod neke Mladosti, uz dužno poštovanje, na nulu.

P1čkasto i sramotno a na kraju dodaš ove ograničene hodajuće nargile = mi luđaci na tabletama.

Raji bolan muka što su sezonske kupili, haloooooooooooooo
1987
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:08 pm

barbarez je napisao/la:Ma to Zeljo , u sto veci minus do pauze. Pa cemo aBd inshAllah na nase proljece da to ganjamo. Da bude sto zanimljivije.
Ljudi prestanite ih opravdavati vise, prestanite traziti alibi nafuranim supcicima. Tacno je da smo daleko od kompaktnog tima, ali da pricamo o jakoj Mladosti i poredjenjima sa Sirokim je smijesno. Halo ba o kakvoj Mladosti se prica, pa koliko njihovih igraca znate. Kuzmanovic i Sivsic ili Sisic kako vec, od uspijeha imaju 3 pominjana u Dnevnom Avazu, za ostale osim golmana cuo u zivotu nikad nisam cestito. Dovedite ih sve u Zelju ako ne bi bili nove Livaje pljunite me svi odreda.
Slavki puna apodrska, rijeci mu necu reci, ali ostale smradove izuzev Mice, nabijem sve od reda, posebno onog sto mu majice pravite. Njega posebno ono maksuz . Umisljene zvijezdice. Nikad vise umisljenih zvijezda nismo imali u timu.
Ma ima da ginete stoko, i prestanite da ih pravdate. Kakvo va strpljenje vise. Da saburam i cekam kako oni idealan raspored pretvaraju u minus 8.
Sad cemo jedva osvojit 3 boda i onda opet bit sretni bodom. A one prosute bodove, cemo osvojit i nadoknadit u Sarajevsko pivo nagradnoj igri " dajte pive i Lendric Ive, 100 piva da pogodi Iva"
Poslije Krupe nisam danima pisao, nema se sta reci vise, od bagre hocu pobijede, nista me vise ne zanima. Slavko dusu im uzmi, ne mogli do Argelinija ni na stakama otici.
Drug nema cekanja i plavog proljeca jer igras 5 kola na proljece i pocinje ti onda liga za prvaka 10 kola, sto imas veci minus bodava jako tesko ces ih nadoknaditi u ligi za prvaka i tu ti je kraj price
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:11 pm

Veteran je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Ma ja. Bla bla, ja ne valjam, ti valjas. Ja glup, ti pametan. Ti u pravu, ja nisam. Ja imam interes i sjedim sa neprijateljima ti sa provjerenim Zeljovcima.

Ja imam gostovanja koliko ti utakmica uzivo!
Jel ti to odgovor? To za utakmice ne znam, ali eto npr. ja sam na Željinim tekmama od 1971 godine od kada si ti?
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Jesi, al` u viruelnom svijetu.
Jeste to mi je odgovor, kako mi se obracas takva je i moja reakcija.
Željeznicar za život cijeli!
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:12 pm

ChWilla je napisao/la:
iggy2377 je napisao/la:Evo hladio sam glavu dobra tri sata, ali brate nemoze nikako da se ohladi...ja vise neznam u sta i u koga da vjerujem..Da li u Kostica njegovu formaciju 442, ili u Celu i njegovu strogu defanzivu i copy/paste igru Radnika od prosle sezone..pokusavam da svarim ali neide,neiteresuje me uprava i menadzment vec SS i igraci.....u principu neznam ko je ludzi Kostic ili Celo...kostic je pokusao nesto novo, promjenio formaciju, tada tu napadaci imali lopti i da sutaju po golu, ili ovo od Slavka striga defanziva jedan napada pa ako udze...
Opet cu ponovit sto sam vec rekao, ovaj sistem igre je vise prekucan u PLBiH, svaki, ama bas svaki trener zna kako se postaviti na ovakvu igru jer 99% ekipa igra ovako godinama cc 20 godina..tu jednostavno nema prostora za napredak i neku nadogradnju kad se vise sve zna napamet..
Sistem igre i formacija se definitivno moraju mjenjati podhitno jer ovo neprolazi vise, Kostic je pokusao ali nepije vode, jer treba neko da lupi sakom od sto..Sa Slavkom smo dobili autoritet ali on je klasicni defanzivac nemoze to tako vise..
JEDNOSTAVNO DOSLO JE VRIJEME DA SE IGRA, FORMACIJA ITD PROMJENI
Promjene ce biti bolne dok se prihvate ali ovo sto se desava iz kola u kolo je gore nego te promjene.
Dolazi serija derbija mi neznamo da li smo posli ili dosli, ko je kriv za ovo sve stvarno neznam i nezanima me ali mislim da je vrijeme da se kaze DOSTA
nismo mi defanzivni, mi smo loši. nije slavko sigurno rekao nabijajte na lendrića i miru, pa ako prođe prođe.
Ma drug naravno da jesmo, igras sa jednim napadacem, vidio si protiv krupe, 3 njihova stopera visoki po cca180-190cm Lendric nemoze sam na njih trojcu, lopta kruzi i kruzi kao da igramo rukomet..nemoze ovo i opet ponavljam treba mjenjati formaciju
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:13 pm

Neandertalac je napisao/la:
Veteran je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Ma ja. Bla bla, ja ne valjam, ti valjas. Ja glup, ti pametan. Ti u pravu, ja nisam. Ja imam interes i sjedim sa neprijateljima ti sa provjerenim Zeljovcima.

Ja imam gostovanja koliko ti utakmica uzivo!
Jel ti to odgovor? To za utakmice ne znam, ali eto npr. ja sam na Željinim tekmama od 1971 godine od kada si ti?
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Jesi, al` u viruelnom svijetu.
Jeste to mi je odgovor, kako mi se obracas takva je i moja reakcija.
Ko si ti bolan da prozivaš nekoga ide li na utakmice i koliko je utakmica odgledao? Hajde mi reci, ko?
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:14 pm

Bože pomozi
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:14 pm

Kad vratim film nazad 15-tak god i sjetim se kako je to izgledalo u klubu i oko kluba,ko je sve tu obnašao kojekakve funkcije,ko se sve pitao u klubu,nacin rada i poslovanja tih ljudi,nevidjena pljacka kluba od strane tih koji se i danas kunu u Zelju,njihova totalna nezainteresovanost za bilo kakav napredak,oronuo stadion,dugovanja prema svima,dobavljacima,igracima,drzavi,radnicima,hotellma...sve što u klub dodje završi u njihovim dzepovima a dugovanja svakim danom sve veca i veca...Nova uprava je završila sa tim ljudima,sa tim nacinom rada i poslovanja i u tim ljudima je dobila neprijatelja.Neko napisa da nema neprijatelja.Ima jako puno.Ti ljudi su u stanju sve da urade da bi ponovo došli do svoje zlatne koke.Jedini nacin je izazvati nezadovoljstvo mase koju bi poveli u obracun sa sadašnjim rukovodstvom koje bi uzrokovalo njihov odlazak a povratak onih koji su nas doveli do propasti i koji su ovim ljudima ostavili preko 6 miliona duga.Puno je nacina kako da izazovu to nezadovoljstvo a jedan i najveci je loš rezultat tima.Na loš rezultat tima tj igrace utice dosta stvari kao što su atmosfera oko kluba,mediji a onda se ide na pomoc sudija da dovedu do tog lošeg rezultata a zadnje je da se te stvari završavaju sa pojedinim igracima.Mislim da je kod nas u ovih prvih 6 kola došlo do svega ovoga što sam nabrojao i da su ti ljudi napravili jako dobar posao ali ga nisu dovršili.Nisu ga dovršili samo iz razloga što navijaci i dalje stoje iza uprave i mislim da su navijaci tim potezom pokazali svoju velicinu.Sto se mene tice više volim gledati Dejana,Misketa,Amara,Vedrana... u Zelji i u drugoj ligi nego one uhljupe u Zelji u završnici lige šamoiona.Zato raja braneci ove poštene i Zelji odane ljude mi branimo Zelju.I najvecim se nekad dese greške kod transfera i najvecim nekad krenu loši rezultati,svima nekad i sreca okrene ledja...ništa nepoznato u svjetu fudbala ali znam da ce sa ovim ljudima i ovim nacinom rada doci i rezultati koje svi mi zelimo.
Zadnja izmjena: Plavi orkestar, dana/u sub sep 17, 2016 10:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:15 pm

Ko je kriv sto je Mladost u tako kratkom roku uspjela postati Atletiko a mi nazadujemo iz godine u godinu.Ako ijedan nas prvotimac ima vecu platu od igraca Mladosti a vjerujem da svaki ima to je grehota nije fer i ljuti pravo...razocarala me i izjava Petrovica,s cim je on zadovoljan,sa dvije tri sanse,kakvu je to on zelju i zalaganje vidio,nije ovo Radnik i nadam se da ce to sto prije skontati.Takodje da bi ova formacija bila uspjesna potreban je onaj Osimov napadac,nije on bezveze forsirao takav tip napadaca,gdje ce se on hrvati sa ovim gromadama i ostavljati prostor za igraca iza ili za krila.Lendric u ovom sistemu je skroz beskoristan sto pokazuje i njegov ucinak,pogotovo sto u ekipi nemamo igraca kreativca koji zna dati taj pas za napadaca,pas za go sansu,Lendric je brz igrac i fale mu lopte u prostor po zemlji,ne moze se on hrvati sa stoperima u nasoj ligi koji su uglavom jablani.Nama jednostavno fali igrac koji ce predriblati nekog,napraviti visak imali smo to u Tiagu vise nemamo...Ja ne navijam za Zeljeznicar zbog trofeja ali boli me kad vidim dokle su ovi igraci srozali ime kluba da jedan Ibro Rahimic koji vodi neku Mladost kod nekog Doboja u Kaknju nije zadovoljan bodom protiv Zeljeznicara.Boli me sto imaju sve uslove koji drugi mogu sanjati a ne vracaju to ni 10 posto.Jedva cekam zimsku pauzu,dokurco mi je da skoro svaki vikend nasekiran budem.
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:19 pm

Charlie Sheen je napisao/la:Ko je kriv sto je Mladost u tako kratkom roku uspjela postati Atletiko a mi nazadujemo iz godine u godinu.Ako ijedan nas prvotimac ima vecu platu od igraca Mladosti a vjerujem da svaki ima to je grehota nije fer i ljuti pravo...razocarala me i izjava Petrovica,s cim je on zadovoljan,sa dvije tri sanse,kakvu je to on zelju i zalaganje vidio,nije ovo Radnik i nadam se da ce to sto prije skontati.Takodje da bi ova formacija bila uspjesna potreban je onaj Osimov napadac,nije on bezveze forsirao takav tip napadaca,gdje ce se on hrvati sa ovim gromadama i ostavljati prostor za igraca iza ili za krila.Lendric u ovom sistemu je skroz beskoristan sto pokazuje i njegov ucinak,pogotovo sto u ekipi nemamo igraca kreativca koji zna dati taj pas za napadaca,pas za go sansu,Lendric je brz igrac i fale mu lopte u prostor po zemlji,ne moze se on hrvati sa stoperima u nasoj ligi koji su uglavom jablani.Nama jednostavno fali igrac koji ce predriblati nekog,napraviti visak imali smo to u Tiagu vise nemamo...Ja ne navijam za Zeljeznicar zbog trofeja ali boli me kad vidim dokle su ovi igraci srozali ime kluba da jedan Ibro Rahimic koji vodi neku Mladost kod nekog Doboja u Kaknju nije zadovoljan bodom protiv Zeljeznicara.Boli me sto imaju sve uslove koji drugi mogu sanjati a ne vracaju to ni 10 posto.Jedva cekam zimsku pauzu,dokurco mi je da skoro svaki vikend nasekiran budem.
Sve se slazem sa tobom, ali ni Amar nam sada nebi pomogao jer je i njegovo procitano..
 
Neno
Postovi: 17
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 10:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:23 pm

Gdje su nam veceras igraci :shisha: :cigara: :kafa: kokice a mi svoja muda jedemo na forumu
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:24 pm

ChWilla je napisao/la:
iggy2377 je napisao/la:Evo hladio sam glavu dobra tri sata, ali brate nemoze nikako da se ohladi...ja vise neznam u sta i u koga da vjerujem..Da li u Kostica njegovu formaciju 442, ili u Celu i njegovu strogu defanzivu i copy/paste igru Radnika od prosle sezone..pokusavam da svarim ali neide,neiteresuje me uprava i menadzment vec SS i igraci.....u principu neznam ko je ludzi Kostic ili Celo...kostic je pokusao nesto novo, promjenio formaciju, tada tu napadaci imali lopti i da sutaju po golu, ili ovo od Slavka striga defanziva jedan napada pa ako udze...
Opet cu ponovit sto sam vec rekao, ovaj sistem igre je vise prekucan u PLBiH, svaki, ama bas svaki trener zna kako se postaviti na ovakvu igru jer 99% ekipa igra ovako godinama cc 20 godina..tu jednostavno nema prostora za napredak i neku nadogradnju kad se vise sve zna napamet..
Sistem igre i formacija se definitivno moraju mjenjati podhitno jer ovo neprolazi vise, Kostic je pokusao ali nepije vode, jer treba neko da lupi sakom od sto..Sa Slavkom smo dobili autoritet ali on je klasicni defanzivac nemoze to tako vise..
JEDNOSTAVNO DOSLO JE VRIJEME DA SE IGRA, FORMACIJA ITD PROMJENI
Promjene ce biti bolne dok se prihvate ali ovo sto se desava iz kola u kolo je gore nego te promjene.
Dolazi serija derbija mi neznamo da li smo posli ili dosli, ko je kriv za ovo sve stvarno neznam i nezanima me ali mislim da je vrijeme da se kaze DOSTA
nismo mi defanzivni, mi smo loši. nije slavko sigurno rekao nabijajte na lendrića i miru, pa ako prođe prođe.
Baš tako, nije ovo defanzivna igra, nego još uvijek nije nikakva igra. Za razliku od Kostića i njegovih priprema, Petrović ovdje u hodu mora da rješava nagomilane probleme. Šta Petrović hoće da mi igramo, orjentir bi mogao biti onih zadnjih pola sata protiv Krupe, a to je bilo vrlo ofanzivno, uz neku defanzivnu sigurnost i odgovornost. Ne sjećam se kada smo zadnji put uopće nekoga toliko pritisnuli kao njih tad, da smo ih bukvalno gurnuli u zadnju trećinu terena, tako da nije tačno to "stroga defanziva, jedan napada, pa ako uđe". Danas smo defanzivno koliko-toliko stajali solidno, a ofanzivno jednostavno nismo uspjeli odigrati kako treba, šta god da su bile Petrovićeve ideje za ovu utakmicu.
FK Željezničar 1921
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:25 pm

iggy2377 je napisao/la: Ma drug naravno da jesmo, igras sa jednim napadacem, vidio si protiv krupe, 3 njihova stopera visoki po cca180-190cm Lendric nemoze sam na njih trojcu, lopta kruzi i kruzi kao da igramo rukomet..nemoze ovo i opet ponavljam treba mjenjati formaciju
ja ne mislim bezrezervno da 4-4-2 ne može, kao što su se neki ibretili k'o da je od igrača traženo da igraju odbojku. ali i ovi što dobro igraju principijelno igraju istu formaciju kao i mi sad.
gradi željo boli te *****
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:28 pm

arctg je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
Veteran je napisao/la:
Jel ti to odgovor? To za utakmice ne znam, ali eto npr. ja sam na Željinim tekmama od 1971 godine od kada si ti?
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Jesi, al` u viruelnom svijetu.
Jeste to mi je odgovor, kako mi se obracas takva je i moja reakcija.
Ko si ti bolan da prozivaš nekoga ide li na utakmice i koliko je utakmica odgledao? Hajde mi reci, ko?
Necemo vise ovako. Samo skrecemo sa teme.
Namjerno se ovo radi mjesecima.
Ja sam qarna, neprijatelj, vi ste navijaci.
Moze ovako?
Da ne idemo sada kos te vi, itd, nema hajra.

Izvinjavam se na offu.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Minhi
Postovi: 49
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 3:23 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:30 pm

Kad pogledaš neke velikane kako trenutno stoje u svojim ligama, a kako i dalje imaju podršku navijača, onda bude jasno da veliki broj naših 'navijača' ipak nisu pravi navijači.
Jedan Stuttgart ispadne iz Bundes lige...
Kod nas Sloboda pa Velež ispadnu iz lige...
Gdje su sad Ajax, Inter, Milan, Manchester United, Hajduk, Partizan...
Kod nas je i Široki Brijeg na istom broju bodova kao i mi.
Danas je igra bila dosta odgovornija i čvršća u odnosu na Tuzlu i Zenicu.
Lendrić je definitivno zakazao. Bez veze se zbog silne želje troši u prvih 10 minuta gdje ganja po 50 metara bez efekta, a onda kad treba on ne može da raspali kako dolikuje jednom pravom špicu. Al' u njegovom 'slučaju' krivi smo mi, jer za tri odigrane tekme i tri postignuta gola on je u našim očima bio Van Basten. I onda ga 'pukne' slava pa se čovjek ufura. Krenu izlasci, cuga, frizura ... I rezultat je šest kola bez postignutog zgoditka.
Mislim da je danas Marković potpuno zakazao i da ga je Bekrić trebao zamjeniti makar 30 minuta.
Bokacinija više ne treba handriti. igra cijelu pa ne igra nikako. Momak je extra u skoku, rijetko griješi, igra jednostavno i djeluje puno bolje od Kosorića.
Memija odigra već ne znam koju utakmicu bez postignutog gola. Čak ne može ući ni u šansu.
Ja sam uvjeren da smo krizu prošli i da nas dugo dugo niko neće pobjediti.
Volim te Željo!
ŽELJO JE DIO ŽIVOTA MOG
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:33 pm

Zbog ovih nasih igraca, ubrzo ocekujem da sportski psiholog koji radi kod nas zavrsi u Jagomiru i to kao pacijent ako vec u medjuvremenu nije zavrsio..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
ono.na
Postovi: 572
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:38 pm

Covjeku druga utakmica na klupi. Upisao 4 boda. Niko mu nije stvorio 100% sansu. Dobio gol iz nepostojeceg penala. Nije mu sviran jedan penal. Povrijedio mu se najbolji stoper. Imao danas 2 prinudne izmjene. Da mi imamo remija koliko Mladost ima, onda bi se zalili sto nema leprsavosti u igri i ne bi nam odgovarala pozicija na tabeli. A ovako s druge strane po vama je Mladost sila, remiji i njihova cupanja za bod, na stranu.

Je.bem ja nas!
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:38 pm

Faruk TM´87 je napisao/la:Meni su pojedini skroz nejasni. Lijepo Slavko reče prije utakmice da bi bio zadovoljan i bodom i da je planirao iz 4 utakmice 8 bodova. Sad zasad ide po planu. To što pojedini očekuju da igramo i stvaramo šanse k`o Barsa nakon 3 kola (otkako nas je Slavko preuzeo) nek se malo preispitaju. Čovjek isto tako reče da se iz krize izlazi borbenom igrom i da nema neke ljepote, neki opet očekuju suprotno. Mislim da je nas najveći problem što smo previše očekivanja digli, svako danas igra fudbal i niko nije duduk . :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
da smo pobijedili samo vitez, ja bih rekao u redu, ali ovako računica malo trokira.

ja napredak vidim ako ništa prema nazad, a prema naprijed se stvarno ni niko drugi nije naigrao protiv ovih...
gradi željo boli te *****
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:38 pm

Neandertalac je napisao/la:
arctg je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
Jesi, al` u viruelnom svijetu.
Jeste to mi je odgovor, kako mi se obracas takva je i moja reakcija.
Ko si ti bolan da prozivaš nekoga ide li na utakmice i koliko je utakmica odgledao? Hajde mi reci, ko?
Necemo vise ovako. Samo skrecemo sa teme.
Namjerno se ovo radi mjesecima.
Ja sam qarna, neprijatelj, vi ste navijaci.
Moze ovako?
Da ne idemo sada kos te vi, itd, nema hajra.

Izvinjavam se na offu.
E hoćemo ovako, sam si započeo prozivajući nekoga koga očigledno ne poznaješ na osnovu toga koliko prati Želju. Pretpostavljam da si stariji čovjek i zato se stidi! A ko smo to "mi", a ko ste to "vi"? Ko to šta radi namjerno mjesecima? Ko je rekao da si ti karina i neprijatelj a "mi" da smo navijači? Ohladi malo, lave, ne vrti se ni ova tema na forumu oko tebe, a kamo li svijet, meni si nebitan. To što je većina raje došla do istog zaključka čitajući tvoje postove, pa sad kukaš kako su svi ovdje protiv tebe i proglašavaju te neprijateljem, to je tvoj problem i rješavaj ga sam. Ali ovdje na forumu prozivati ljude, pogotovo starije, je krajnje bezobrazno.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:39 pm

Neandertalac je napisao/la:
arctg je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
Jesi, al` u viruelnom svijetu.
Jeste to mi je odgovor, kako mi se obracas takva je i moja reakcija.
Ko si ti bolan da prozivaš nekoga ide li na utakmice i koliko je utakmica odgledao? Hajde mi reci, ko?
Necemo vise ovako. Samo skrecemo sa teme.
Namjerno se ovo radi mjesecima.
Ja sam qarna, neprijatelj, vi ste navijaci.
Moze ovako?
Da ne idemo sada kos te vi, itd, nema hajra.

Izvinjavam se na offu.
Odličan post, svaka čast...eto vidiš da znaš kad hoćeš :pljesak: :pljesak: :pljesak:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 90 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija