Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Neno
Postovi: 17
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 10:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:25 pm

Sta reci sto vec ovdje nije receno,ja necu nikome replicirati,ima svako pravo na svoje misljenje, samo cu se sloziti sa napisanim u vezi karantina i sl.samo bih ja dodao,igracima jos nabaviti nargile u svlacionicu pa nek duvaju do mile volje,ni ovako nisu bolji pa ako treba jos koja pjevaljka noc prije tekme pa kad je bal nek je baskenbal mi jedemo svoja muda njih boli *****,pa onda cemo znati da smo ***** od ekipe i jebiga
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:25 pm

teteac8684 je napisao/la:
Veteran je napisao/la:Nije problem kritikovati..ma nije problem i majke im se nayebati...ali je problem kada to pišu oni koji imaju interesa i zastupaju "neke" Željovce tipa ovog iz kafića u Hrasnom....odjednom danas ispliva i opleti. Šupci jedva čekate da se Željo oklizne da možete kenjat i napadat...i onda lafo volite Želju i dobronamjerni ste. Racku moj ste dobronamjerni!!! Plaćate sudije da sude kontra Želje, pa i na Grbavici između ostalog!!! Miševi!!!
Što se utakmice tiče, danas smo igrali sa jednim privatnim klubom, na stadionu koji je u privatnom vlasništvu, sa klubom koji ima gazdu,koji je finasijski stabilan, koji već dvije godine ima istog trenera, koji je u odnosu na prošlu sezonu zamjenio 2 igrača. Gdje su igrači odlično stimulisani, i jedino što nije bitno je to da je to klub iz nekog malog mjesta, mjesne zajednice, jer to NE IGRA. Igra sve ovo što sam prije naveo. To je istina i činjenice. Kako je kod nas sve drukčije od gore navedenog, moram biti realan i priznati da je bod iz ove utakmice sasvim solidan.Jbg 3 bi bila top, ali nema poraza. Mrvica stabilizuje ekipu lagano. Odbrana je u zadnje 3 tekme primila dva gola, oba iz penala...polako moramo biti strpljivi srediće Slavko ekipu, dio po dio. Mjenjaće se igrači, biće tu još odlazaka, ali sistemski, i ne u velikom broju. Treba nam stpljenje, a očito je da miševi pucaju iz svih oružja, i pokušavaju tjerati na sve moguće načine. U principu nisu oni toliko bitni, ali vidim da sve više pravih, iskrenih navijača Želje okreću kontra kluba i trenutne uprave. Valjda znaju šta rade, ali rješenja koja nude su rinaka...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
+1
Rijetko piše, ali svaka mu je na mjestu.

Nama bi svima kolektivno najbolje bilo da prestanemo pisati do nekih boljih vremena. Samo se međusobno koljemo.
 
dimitrijevic
Postovi: 281
Pridružen/a: pon jul 11, 2016 5:49 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:27 pm

Nije ovo toliko alarmantno jer su oni dobra ekipa. LOSE JE ONO STO SMO PRUZALI PRIJE pa sad su sami sebi stvorili veliki imperativ i pritisak svaku utakmicu. A da su bez muda i mentaliteta i da nigdje ne mogu igrati van BIH to stoji...volim te Zeljo!
Mirza Rascic !
 
Avatar
Roberto Baggio
Postovi: 382
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:28 pm

GoodisonPark je napisao/la:
Roberto Baggio je napisao/la:Ne ide Lendriću, ali nije on problem danas bio.
Naravno da nije samo on problem, problem je mnogo složeniji ali u situaciji kad nemaš dovoljno ili gotovo nimalo kreativnosti na terenu onda moraš igrati i dugim loptama i pokušavati na taj način prenijeti igru na polovinu protivnika, to je najlakše kad imaš nekoga da primi loptu i da razigra ostale saigrače inače u suprotnom i igramo ovako kako igramo.

Kritikuje se Bekrić prošlu protiv Krupe i kako su loši prekidi bili (i jesu realno) a danas gledam fini centaršutevi sve ;) Memija ne može da dobaci do peterca isto neki mali poletarac.
Nisam puno gledao pitare ove sezone, ali ono malo što sam upratio, mišljenja sam da je i kod njih dosta slična situacija kao i kod nas: na papiru ekipa izgleda drastično bolje nego na terenu, nikakve igre, ako neki pojedinac povuče možda se nešto i odigra. Mi smo, doduše, nešto i pokušavali, neki Kostićev sistem, pa je malo išlo a više nije išlo i na kraju se neslavno raspalo, a kod njih, vala, nisam vidio ni šta uopće žele da igraju. Ali za razliku od nas imaju naprimjer Ahmetovića, na kojeg itekako možeš nabijati loptu, pa kad ne ide milom, onda silom samo nabij negdje prema naprijed, pa će ovaj već nešto napraviti.

Meni se čini da je Lendrić toliko neupotrebljiv u tome da se nabija lopta na njega, da bi bilo najbolje kad ga neko tako gađa dugom loptom da se uopće ni ne trudi da skače, samo da pusti da je štoperi počiste, kao što je i počiste i kada on kao nešto skače. :mrgreen: U tom slučaju bi bar sačuvao snagu za situacije u kojima može biti koristan.

Što se tiče kreativnosti na sredini terena, par poteza koji prave neku razliku prema naprijed ja sam vidio danas samo od Radinovića, i to prije svega u posljednjih 15-ak minuta utakmice, kada je Blagojević izašao a Radinović krenuo ofanzivnije. Mislim da se takva izmjena trebala napraviti puno ranije. Preko krila se ponešto i napravilo. Uostalom, one dvije najbolje šanse iz prvog poluvremena su i došle nakon lopti sa krila. Ali sredina mi nije bila jasna danas. Nemamo na TV-u kako treba pregled igre, da možeš pratiti kretanje igrača i bez lopte, trebalo bi se za neke ozbiljnije zaključke pogledati snimak, ali fakat nisam takav mazohista: za Markovića sam manje-više skont'o, igrao je nešto slično kao i protiv Krupe, ali nije mi jasno šta je Radinović trebao igrati u prvom poluvremenu, šta je uopće danas igrao Blagojević... Tu je, mislim, najvažniji današnji problem.
FK Željezničar 1921
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:31 pm

Neandertalac, zašto ne tražiš i permanentni odlazak Misimovića iz Kluba? I on se isticao u "procedurama".
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:36 pm

dimitrijevic je napisao/la:Nije ovo toliko alarmantno jer su oni dobra ekipa. LOSE JE ONO STO SMO PRUZALI PRIJE pa sad su sami sebi stvorili veliki imperativ i pritisak svaku utakmicu. A da su bez muda i mentaliteta i da nigdje ne mogu igrati van BIH to stoji...volim te Zeljo!
Bravo. Vitez kuci i Celik u gostima. Ovo danasnje gostovanje je kao Leotaru nekad davno..
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:38 pm

delinjo je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:
delinjo je napisao/la:za razliku od mnogih ovdje koji misle da smo mi eto kvaliterna ekpa ali nemamo srece ni sampouzdanja,ja mislim da nama upravo fali kvaliteta i da su ovo nizerazredni i amaterski igraci....izuzetaka ima naravno ali kada ti 70 % ekipe cine igraci koji su zalutali u fudbal a pri tome jos masno placeni imas ovo stanje koje kod nas vlada trenutno...nije ni do Kostica kao sto nece ni do Petrovica biti ,ali njemu dajem jos par kola i dobit ce otkaz,sve dok kod nas ne shvate da nije do trenera nego do nekvaliteta trosit cemo ove trenere...REMONT !!!ali ne ovaj po ustaljenoj proceduri nego omladinu koja igra za klikere dovesti i njima prikljuciti dva klasna igraca za nasu ligu tipa stile i Miroslava i to je to ...ovako ne idee a krah ce se desiti ako ne izborimo ligu za prvaka....aa bgm dobro visimo po tom pitanju..
Ako te smijem citirati, nemoj samo da se pokrvimo, daj da pricamo.

Nece Petrovic nigdje! Nema vise raskida! Nema nikakvog remonta!
Sa ovim sto imas izvuci najbolje što mozemo, na polusezoni dovest jednog, ali samo jednog hebenog kapitalca a ne deset ubleha!
Odgovornost za dosadasnji rad da pokažu oni cijih je ruku ovo djelo!

Dosta vise prebacivanja krivice!

Dejane Nikolicu, odlazi iz Zelje, kostao si nas! Isturen ili ne, tvoje ime smo čitali u vec ranije definisanim procedurama, nisi polozio vec si nas uvalio zajedno sa menagerima haverima koji su se debelo oparili preko nasih ledja!

Sta nije jasno u ovome?
Je li ovo neko pljuvanje?

Jos jednom, nista ne spocitavam, samo pricamo. Cinjenice su bitne!

ChWilla@ Ma budi otvoren do kraja, ti i avi koji te insuinacije pustate u eter.
Bez namigivanja nego jasno i glasno, taj i taj, to i to.
Teorije zavjere ako ne ucinis tako.
Zar ne?
naravno to je sustina....za ove pare sto placamo ove ublehe mogli smo dovesti Stilica i jos jednog igraca njegovog kalibra i platiti ih masno...i ostalo sastaviti ekipu od mladjih igraca zeljnih dokazivanja koji i ne traze puno i od juniora koji su talentovani....ma ovo je katastrofa !
Kakav crni Stilic.Jeli mislis da bi i on igrao sa 100%??Jasta bi...znam ja njega savrseno...
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:40 pm

arctg je napisao/la:Neandertalac, zašto ne tražiš i permanentni odlazak Misimovića iz Kluba? I on se isticao u "procedurama".
Je li?

Ima projekat koji MORA dovrsiti!
Mocan je, moze nam valjati, vjerovali smo mu i iskazali svoje povjerenje, sirom svijeta su se manijaci odazvali na njegov poziv!
Nece on nidje, kako neki vole reci.

Vrlo jednostavno, Nikolic nema nikakvih ama bas nikakvih kapaciteta kojima bi mogao doprinjeti. Nikakvih!
Bankar nam dovodi igrace. Mi budale, svi?
Željeznicar za život cijeli!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:43 pm

Neandertalac je napisao/la:
Veteran je napisao/la:Mladost je druga sa 15 bodova, ili eventualno treća jer će pitari uzeti Olimpik sutra. I bježe nam tri boda. Iduće kolo idu Zrinjskom, a pitari Širokom. Znači dobiješ ovo Jajce iduće sedmice i drugi si na tabeli. Što se toga tiče pametnom dosta. A ovi managerski pušikitići drame samo tako, i kao da smo debili ubjeđuju nas u nešto što svi znamo, ali isto tako imamo fudbaskog znanja da vidimo kako će se i u kojem pravcu stvari razvijati. Pa jbt čovjek je ovdje napisao sigurno 100 postova koji su u bobu isti, tjeraj sve, đe Dado, kolike su plate, i šta sve ne ko pokvarena ploča vrti priču. Idi ba svojim managerima i reci im da malo stanu sa napadima na Želju u kojeg se kunete, a radite sve protiv njega...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Naravno. Slazem se apsolutno. 100 postova i ti jos skontao nisi da sam u pravu?
Vidis da je do tebe.

Ili me ubjedjujes da nisam i da je to to sto gledamo? Za ovo podrska?

Pitam ja tebe, je li to to?

To sto mene napadate, spominjete neki interes, menagere, blatite ljude, prodajete ublehe, bacate bombe da su svi protiv vas i da vam o glavi rade, da su svi drugi krivi osim prozvanih; to je van svakog razuma.
Znam ja ba mnogo bolje situaciju od tebe....ali ne zastupam interese nikakvih managera kao ti. I ne trebaš mi ti govoriti šta ne valja, znao sam to dok ste ti i tvoji iz kafića još uvijek dobro stajali sa upravom. Protiv mene niko nije, a i da jeste znam ja kako bi, ali protiv ove uprave i kluba jeste, čak i sudije kontra Želje se štele. Ne kažem da to ti radiš, jer ti si u svemu tu minoran i nebitan. Nahajcaju te i ti pišeš svašta ovdje i ponavljaš ko papagaj jedne te iste stvari. Valjda vođen onom "sto puta ponovljena laž postaje istina". Pitali su te mnogi stariji forumaši šta je rješenje, a tvoj odgovor je naćešće bio da nam se izvinu, da kažu kolike su plate i da se otjera Nikolić...to govori kakvu strategiju imate, i kome Želju treba prepustiti.....
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:47 pm

Ma ja. Bla bla, ja ne valjam, ti valjas. Ja glup, ti pametan. Ti u pravu, ja nisam. Ja imam interes i sjedim sa neprijateljima ti sa provjerenim Zeljovcima.

Ja imam gostovanja koliko ti utakmica uzivo!
Željeznicar za život cijeli!
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:48 pm

Neandertalac je napisao/la:
arctg je napisao/la:Neandertalac, zašto ne tražiš i permanentni odlazak Misimovića iz Kluba? I on se isticao u "procedurama".
Je li?

Ima projekat koji MORA dovrsiti!
Mocan je, moze nam valjati, vjerovali smo mu i iskazali svoje povjerenje, sirom svijeta su se manijaci odazvali na njegov poziv!
Nece on nidje, kako neki vole reci.

Vrlo jednostavno, Nikolic nema nikakvih ama bas nikakvih kapaciteta kojima bi mogao doprinjeti. Nikakvih!
Bankar nam dovodi igrace. Mi budale, svi?
Otkud ti znaš da Nikolić nema nikakvih kapaciteta kojima bi mogao doprinjeti i otkud znaš da već nije involviran u određene procese čija uspješnost garantuje stabilnost Kluba? Mislim, nagađaš ili si jako mnogo upućen u dešavanja u Klubu, treće nema.
Zadnja izmjena: arctg, dana/u sri nov 02, 2016 10:51 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:50 pm

Evo hladio sam glavu dobra tri sata, ali brate nemoze nikako da se ohladi...ja vise neznam u sta i u koga da vjerujem..Da li u Kostica njegovu formaciju 442, ili u Celu i njegovu strogu defanzivu i copy/paste igru Radnika od prosle sezone..pokusavam da svarim ali neide,neiteresuje me uprava i menadzment vec SS i igraci.....u principu neznam ko je ludzi Kostic ili Celo...kostic je pokusao nesto novo, promjenio formaciju, tada tu napadaci imali lopti i da sutaju po golu, ili ovo od Slavka striga defanziva jedan napada pa ako udze...
Opet cu ponovit sto sam vec rekao, ovaj sistem igre je vise prekucan u PLBiH, svaki, ama bas svaki trener zna kako se postaviti na ovakvu igru jer 99% ekipa igra ovako godinama cc 20 godina..tu jednostavno nema prostora za napredak i neku nadogradnju kad se vise sve zna napamet..
Sistem igre i formacija se definitivno moraju mjenjati podhitno jer ovo neprolazi vise, Kostic je pokusao ali nepije vode, jer treba neko da lupi sakom od sto..Sa Slavkom smo dobili autoritet ali on je klasicni defanzivac nemoze to tako vise..
JEDNOSTAVNO DOSLO JE VRIJEME DA SE IGRA, FORMACIJA ITD PROMJENI
Promjene ce biti bolne dok se prihvate ali ovo sto se desava iz kola u kolo je gore nego te promjene.
Dolazi serija derbija mi neznamo da li smo posli ili dosli, ko je kriv za ovo sve stvarno neznam i nezanima me ali mislim da je vrijeme da se kaze DOSTA
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:51 pm

Sramota!

Aco i Veca - dugo dva gluplja igrača nisam gledao. Prvi u jednoj situaciji stoji kao da je lopta izašla a igrač protivničke ekipe prima loptu na 5 metara od našeg gola. Drugi ni na jednu loptu da izleti da je pokupi i kad glupko izleti - boksuje je, jedva. :klanjase2:
1987
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:56 pm

Roberto Baggio je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:
Roberto Baggio je napisao/la:Ne ide Lendriću, ali nije on problem danas bio.
Naravno da nije samo on problem, problem je mnogo složeniji ali u situaciji kad nemaš dovoljno ili gotovo nimalo kreativnosti na terenu onda moraš igrati i dugim loptama i pokušavati na taj način prenijeti igru na polovinu protivnika, to je najlakše kad imaš nekoga da primi loptu i da razigra ostale saigrače inače u suprotnom i igramo ovako kako igramo.

Kritikuje se Bekrić prošlu protiv Krupe i kako su loši prekidi bili (i jesu realno) a danas gledam fini centaršutevi sve ;) Memija ne može da dobaci do peterca isto neki mali poletarac.
Nisam puno gledao pitare ove sezone, ali ono malo što sam upratio, mišljenja sam da je i kod njih dosta slična situacija kao i kod nas: na papiru ekipa izgleda drastično bolje nego na terenu, nikakve igre, ako neki pojedinac povuče možda se nešto i odigra. Mi smo, doduše, nešto i pokušavali, neki Kostićev sistem, pa je malo išlo a više nije išlo i na kraju se neslavno raspalo, a kod njih, vala, nisam vidio ni šta uopće žele da igraju. Ali za razliku od nas imaju naprimjer Ahmetovića, na kojeg itekako možeš nabijati loptu, pa kad ne ide milom, onda silom samo nabij negdje prema naprijed, pa će ovaj već nešto napraviti.

Meni se čini da je Lendrić toliko neupotrebljiv u tome da se nabija lopta na njega, da bi bilo najbolje kad ga neko tako gađa dugom loptom da se uopće ni ne trudi da skače, samo da pusti da je štoperi počiste, kao što je i počiste i kada on kao nešto skače. :mrgreen: U tom slučaju bi bar sačuvao snagu za situacije u kojima može biti koristan.

Što se tiče kreativnosti na sredini terena, par poteza koji prave neku razliku prema naprijed ja sam vidio danas samo od Radinovića, i to prije svega u posljednjih 15-ak minuta utakmice, kada je Blagojević izašao a Radinović krenuo ofanzivnije. Mislim da se takva izmjena trebala napraviti puno ranije. Preko krila se ponešto i napravilo. Uostalom, one dvije najbolje šanse iz prvog poluvremena su i došle nakon lopti sa krila. Ali sredina mi nije bila jasna danas. Nemamo na TV-u kako treba pregled igre, da možeš pratiti kretanje igrača i bez lopte, trebalo bi se za neke ozbiljnije zaključke pogledati snimak, ali fakat nisam takav mazohista: za Markovića sam manje-više skont'o, igrao je nešto slično kao i protiv Krupe, ali nije mi jasno šta je Radinović trebao igrati u prvom poluvremenu, šta je uopće danas igrao Blagojević... Tu je, mislim, najvažniji današnji problem.
Dobro si ti to analizirao a sigurno da je greška nabijati duge lopte na Lendrića više sam mislio da je tu trebalo imati u rosteru napadača takvih predispozicija ali kasno je sad, Pozder je bio preskup da ostane u ekipi a on bi u tom smislu mogao pomoći.

Sve što pravimo ove sezone jeste preko krila i to uglavnom desnog, sredina i jeste naš najveći problem. Nemamo dovoljno ofanzivno orjentisanih igrača i zato imamo probleme u kreaciji. što se tiče Radinovića i Blagojevića u prvom pol. i meni nije bilo jasno šta je koji od njih pojedinačno trebao da igra? Defanzivno je to bilo dosta dobro ali ni jedan ni drugi nisu pružili ofanzivno skoro ništa.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:57 pm

shzna je napisao/la:Sramota!

Aco i Veca - dugo dva gluplja igrača nisam gledao. Prvi u jednoj situaciji stoji kao da je lopta izašla a igrač protivničke ekipe prima loptu na 5 metara od našeg gola. Drugi ni na jednu loptu da izleti da je pokupi i kad glupko izleti - boksuje je, jedva. :klanjase2:
A da dodamo njihova ispucavanja. Fascinatno je koliko lopte salju na Micu koji je sam na toj strani terena, a na drugoj strani terena 6 nasih... Logika logika
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:58 pm

Ma to Zeljo , u sto veci minus do pauze. Pa cemo aBd inshAllah na nase proljece da to ganjamo. Da bude sto zanimljivije.
Ljudi prestanite ih opravdavati vise, prestanite traziti alibi nafuranim supcicima. Tacno je da smo daleko od kompaktnog tima, ali da pricamo o jakoj Mladosti i poredjenjima sa Sirokim je smijesno. Halo ba o kakvoj Mladosti se prica, pa koliko njihovih igraca znate. Kuzmanovic i Sivsic ili Sisic kako vec, od uspijeha imaju 3 pominjana u Dnevnom Avazu, za ostale osim golmana cuo u zivotu nikad nisam cestito. Dovedite ih sve u Zelju ako ne bi bili nove Livaje pljunite me svi odreda.
Slavki puna apodrska, rijeci mu necu reci, ali ostale smradove izuzev Mice, nabijem sve od reda, posebno onog sto mu majice pravite. Njega posebno ono maksuz . Umisljene zvijezdice. Nikad vise umisljenih zvijezda nismo imali u timu.
Ma ima da ginete stoko, i prestanite da ih pravdate. Kakvo va strpljenje vise. Da saburam i cekam kako oni idealan raspored pretvaraju u minus 8.
Sad cemo jedva osvojit 3 boda i onda opet bit sretni bodom. A one prosute bodove, cemo osvojit i nadoknadit u Sarajevsko pivo nagradnoj igri " dajte pive i Lendric Ive, 100 piva da pogodi Iva"
Poslije Krupe nisam danima pisao, nema se sta reci vise, od bagre hocu pobijede, nista me vise ne zanima. Slavko dusu im uzmi, ne mogli do Argelinija ni na stakama otici.
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 9:59 pm

shzna je napisao/la:Sramota!

Aco i Veca - dugo dva gluplja igrača nisam gledao. Prvi u jednoj situaciji stoji kao da je lopta izašla a igrač protivničke ekipe prima loptu na 5 metara od našeg gola. Drugi ni na jednu loptu da izleti da je pokupi i kad glupko izleti - boksuje je, jedva. :klanjase2:
ma nisu glupi nego nemaju kvaliteta brate...pa onda ispadne da su glupi ali fali taj kvalitet...stopere kao sto je Aco imas u svakom timu ovog prvenstva cak i puno bolje...a golmana necu ni komentarisati ....nije zasluzio da se o njemu a napise na mojoj tastaturi :ganja:

ali kakav je ovo penal u Bijeljini majko draga....pa sta je ovo hahahahahhahahahahhaha :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Neno
Postovi: 17
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 10:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:00 pm

shzna je napisao/la:Sramota!

Aco i Veca - dugo dva gluplja igrača nisam gledao. Prvi u jednoj situaciji stoji kao da je lopta izašla a igrač protivničke ekipe prima loptu na 5 metara od našeg gola. Drugi ni na jednu loptu da izleti da je pokupi i kad glupko izleti - boksuje je, jedva. :klanjase2:
Nemoj tako drug pa to su klase,nece oni doci sebi dok ih neko ne posalje u tri lijepe materine
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:01 pm

Neandertalac je napisao/la:Ma ja. Bla bla, ja ne valjam, ti valjas. Ja glup, ti pametan. Ti u pravu, ja nisam. Ja imam interes i sjedim sa neprijateljima ti sa provjerenim Zeljovcima.

Ja imam gostovanja koliko ti utakmica uzivo!
Jel ti to odgovor? To za utakmice ne znam, ali eto npr. ja sam na Željinim tekmama od 1971 godine od kada si ti?
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 10:03 pm

iggy2377 je napisao/la:Evo hladio sam glavu dobra tri sata, ali brate nemoze nikako da se ohladi...ja vise neznam u sta i u koga da vjerujem..Da li u Kostica njegovu formaciju 442, ili u Celu i njegovu strogu defanzivu i copy/paste igru Radnika od prosle sezone..pokusavam da svarim ali neide,neiteresuje me uprava i menadzment vec SS i igraci.....u principu neznam ko je ludzi Kostic ili Celo...kostic je pokusao nesto novo, promjenio formaciju, tada tu napadaci imali lopti i da sutaju po golu, ili ovo od Slavka striga defanziva jedan napada pa ako udze...
Opet cu ponovit sto sam vec rekao, ovaj sistem igre je vise prekucan u PLBiH, svaki, ama bas svaki trener zna kako se postaviti na ovakvu igru jer 99% ekipa igra ovako godinama cc 20 godina..tu jednostavno nema prostora za napredak i neku nadogradnju kad se vise sve zna napamet..
Sistem igre i formacija se definitivno moraju mjenjati podhitno jer ovo neprolazi vise, Kostic je pokusao ali nepije vode, jer treba neko da lupi sakom od sto..Sa Slavkom smo dobili autoritet ali on je klasicni defanzivac nemoze to tako vise..
JEDNOSTAVNO DOSLO JE VRIJEME DA SE IGRA, FORMACIJA ITD PROMJENI
Promjene ce biti bolne dok se prihvate ali ovo sto se desava iz kola u kolo je gore nego te promjene.
Dolazi serija derbija mi neznamo da li smo posli ili dosli, ko je kriv za ovo sve stvarno neznam i nezanima me ali mislim da je vrijeme da se kaze DOSTA
nismo mi defanzivni, mi smo loši. nije slavko sigurno rekao nabijajte na lendrića i miru, pa ako prođe prođe.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija