Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:58 pm

Ajzea je napisao/la:Titula je obecana prije sezone, neka je sada izmisle. Sto se tice igraca, ma nemam vise niti jednog komentara..
Do Milosa nije bilo ! ;)


Sramotno ponasanje moderatora pod pseudonimom @Larrson, ne prilici funkciji koju obnasa. Smijurija..
Do Milosa nije billo niti ce ikada biti.Covjek je zelio uvesti nesto novo promjeniti formaciju,igrati modernije kao ekipe iz europe, nije bilo strpljenja za njega,nije se moglo cekati itd evo slavko terminator dosao.Pogledaj igru radnika i formaciju od prosle godine copy/paste igramo kao oni..je li to moderni fudbal??
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 6:59 pm

Cekaj, zelis reci da on moze sve za dvije sedmice promijeniti? Pa to Osim ne bi uspio..
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:02 pm

teteac8684 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Na niske smo grane spali za kratko vrijeme. Ovako loseg Zelju ne pamtim kada sam gledao. Svaka utakmica patnja, jad, ocaj! Silovanje živaca nas navijaca!

Ublehe nam prodaju kao da smo svi vesla sisali, kao da nemamo oci pa ne vidimo ma sta licimo, strpljenje se zahtjeva nakon godinu i po ocaja!

Zadovoljavamo se kada ne izgubimo od Celika i Mladosti, kada gutavo dobijemo seosku ekipu Krupe. Seosku! Amatere!

Do kada vise!?
To taj `europski` Zeljo?!
Ta seoska ekipa Krupe, kako je ti nazivas, odigra 0-0 protiv lidera, cak bude i bolja...tako da bolje pogledaj malo i druge utakmice pa onda soli pamet ovdje...ima nas koji pratimo ovu nasu ligu...pozz
To mene ne zanima!
Mi smo institucija, Zeljo, oni su qarna, seoska ekipa. Tacka!

Hocu da se sprdamo sa njima. Te floskule sta su oni sa kim i kako su igrali me ne zanimaju.
Poenta je da smo mi ocajni. Iz kola u kolo isti nekad gori nekad malo bolji, nikakvih pomaka.

Na sta pojedini likovi svukose velikana u danima kada smo svi sa nadom u buducnost gledali, kada smo pomislili da konacno isplivavamo iz ove nase septicke jame. Kako smo samo naivni...
Željeznicar za život cijeli!
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:05 pm

iggy2377 je napisao/la:[
Ti ili si na nekim drogama ili nisi dobre glave koga ces pobjedit?Pogledaj raspored?Pogledaj igru pa budi objektivan
Pitarcino,ofiran si do bola,provaljen si
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
plavi1921
Postovi: 40
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:17 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:06 pm

Svaka cast Neandertalac,mene boli srce kad vidim da se mi navijaci zadovoljavamo nekim sitnicama bez ambicija.Mi smo Zeljo sta me boli ***** koliko bodova ima Krupa ili Mladost.Ako ne bude titule nek idu svi iz kluba,dovoljno su nas izbrukali.Otjerali sve zeljovce od kluba,od trenera preko igraca,ponasamo se bahato prema legendama.Nije isto proizvoditi deterdzent i voditi fudbalski klub.Boli me krac sto ti volis klub,volim ga i ja pa ga ne vodim.
Zadnja izmjena: plavi1921, dana/u sub sep 17, 2016 7:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
ljubav radnička 1921...
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:06 pm

imamo preskupu ekipu za ovakve rezultate. moze ovo i jeftinije.

goli bi oni meni veceras tracali po Doboju pored Kaknja da iz blizine vide odakle dolazi ekipa koju ne mogu pobjediti "zvijezde" s Grbavice!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:07 pm

Ključni problem svega je da nam je liga u pet deka ali plate nisu ;)
Slijedeće godine nam dovedite par solidnih igrača plus naša djeca. Kad vec ne gledamo sampionsku ekipu ne trebamo ni plaćat "sampionsku ekipu"
MRS SVI OSIM MIROSLAVA! Vidi se i na kraju kome je teško a ovim plaćenicima ne treba dati platu do kraja godine!!!!
FUJJ FUJJ FUJJ
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:08 pm

.
Zadnja izmjena: godrina, dana/u sub sep 17, 2016 7:09 pm, ukupno mijenjano 1 put.
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:08 pm

hocel sad majstori sa triibine otic zamolit curice da potrce, da ne izazivaju podsmjeh na spomen Zelje, isto onako kao kad su ih branili od tiranije trenera skijasa
branite vi njih koliko hocete, pljujte po sudiji ( i treba ) ali za mene ovo trenutno stanje i na terenu i na tabeli je katastrofa
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:08 pm

plavi1921 je napisao/la:Svaka cast Neandertalac,mene boli srce kad vidim da se mi navijaci zadovoljavamo nekim sitnicama bez ambicija.Mi smo Zeljo sta me boli ***** koliko bodova ima Krupa ili Mladost.Ako ne bude titule nek idu svi iz kluba,dovoljno su nas izbrukali.Otjerali sve zeljovce od kluba,od trenera preko igraca,ponasamo se bahato prema legendama.Nije isto proizvoditi deterdzent i voditi fudbalski klub.Boli me krac sto ti volis klub,volim ga i ja pa ga ne vodim.
Koji Zeljovci su otjerani od kluba? Prema kojim to legendama se klub ponasa bahato?
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:09 pm

ako nije bilo do miloša (ja iskreno mislim da je bar mnogo manje nego što se popularno misli), do slavke je još manje.

ja ne bih rekao da smo dominirali kao on, malo nek' odvadi, ali da smo nešto bolji bili - po meni jesmo. napravili smo nekoliko dobrih šansi a oni bukvalno nijednu. ako ništa defanzivno je pomak u odnosu na prethodne utakmice kad su nam svi dolazili do gola kako su htjeli, a nije ih dosad pobijedio ni niko drugi...
gradi željo boli te *****
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:09 pm

iggy2377 je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:a najjace ce biti, svi ovi sto su pretjerano nezadovoljni, ce nakon naredne tekme kad pobjedimo, biti u fazonu da je sve bajno, nista nam ne fali... kod nekih ne postoji sredina, vec samo pretjerivanje, bilo negativno ili pozitivno... ccc
Ti ili si na nekim drogama ili nisi dobre glave koga ces pobjedit?Pogledaj raspored?Pogledaj igru pa budi objektivan
dobar sam ja, ne brini se za mene :palacgore:

gledam i konstatujem da smo pod slavkom u 3 utakmice primili 2 gola, i to oba iz penala... da ofanzivno ne stojimo dobro, vidim, ali nije slavko hudini pa da preko noci sve okrene u nasu korist... dobro znas stil slavke, defanzivni, i ja vidim napredak u odnosu na milosa... veca sto je imao ona dva suta odbranio je odlicno... odbrana, kako god, po meni solidna (naravno, uvijek moze bolje)... gdje najvise skripi je po meni vezni red... i to znaci i da ivan nema lopti, danas ih je imao doduse, nije dao gol, jbg... to jest lose... mozda je slavko trebao stevu da ubaci pred kraj, ali svakako mislim da ce ivan da sad odmara i da buce na klupi...

ne svidja mi se ovo pretjerivanje da je sve crno... e reci cu ti... nije crno, nego je sivo... i prestanite da sirite ovde negativnu energiju, ako nesto ne stima, a ne stima, napisite i argumentujte i pricajte ko ljudi
100/94/37/34 - i to je to!
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:10 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
iggy2377 je napisao/la:stvarno se trudim da razumijem ovdje pojedince koji pricaju o sudiji?Pa ljudi moji zar smo spali na to da boga molimo da nam sudija svira penal da dobijemo 3 boda???Isto tako i protiv krupe nasi pokusavaju da iznude penal???Haloo sta je sa vama kakav sudija... kakva si ti ekipa kad se nadas penalu?
Popustite sudije na miru i netrazite alibi u sudijama...mi pojma nemamo, ova igra je procitana i 20 i kusur godina se igra u BiH, od ove price nema nista igra se treba mijenjati i formacija USVOJITI NESTO NOVO, Slavko je klasicni defanzivac.
Pojedinci napadaju Lendrica sta je on mogao uradit u ove dvije utakmice nista primio 5 lopti u dvije utakmice od toga dva puta opalio prema golu.Covjek nemoze sam igrati u napadu i TACKA.Napad nam je bio opasan dok je igrao sa Nikolicem tada je bilo lopti i prilika a ovo sada je samo mucenje.
Drug, sve to stoji. Ali da je sudija svirao penal i da smo dobili 0:1, ne bi se ovako pricalo. Pricali bismo "zasluzena pobjeda, penal cist ko suza, igra moze bolje, ne sumnjam da ce Slavko popraviti" i to je to. Na kontu bismo imali 2 boda vise. Slazem se da sudija nije jedini krivac, ali ni Real, Bayern, Dinamo ne dobiju svaku utakmicu jer su nadigrali protivnika, nego i oni znaju iz penala pobijediti, itd., a oni su simbol dominacije u svojim drzavama. Eto tu je i Barca u Spaniji. Mi jesmo osteceni i trebamo biti ljuti na sudiju, ali ne trebamo u njemu traziti jedinog krivca, jer on to zasigurno nije.
Drug ja bi opet pricao i da izvines srao jer sa ja nemogu pomiriti sa tim da mi cekamo penal, mene igra zanima, sance, koliko si puta opucao po golu, ali ovo je jadno i nemoze jadnije da bude.
Jos nesto umas upravu koja je obezbjedila sve moguce uslove,opremu,pogledaj samo gdje se bude u karantinu, redovne plate,itd..naravno da NECU I NEMOGU BITI ZADOVOLJAN NI SA PENALOM I 3 BODA.
JER NEMA NAPREDKA U IGRI I MODERNOG FUDBALA
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:10 pm

Kraj utakmice sa Slobodom,pjesma i aplauz. Vitez, pjesma. Zrinjski opet pjesma. Krupa pjesma. E danas su bogme igraci okrenuli navijace protiv sebe :)
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:11 pm

plavi1921 je napisao/la:Svaka cast Neandertalac,mene boli srce kad vidim da se mi navijaci zadovoljavamo nekim sitnicama bez ambicija.Mi smo Zeljo sta me boli ***** koliko bodova ima Krupa ili Mladost.Ako ne bude titule nek idu svi iz kluba,dovoljno su nas izbrukali.Otjerali sve zeljovce od kluba,od trenera preko igraca,ponasamo se bahato prema legendama.Nije isto proizvoditi deterdzent i voditi fudbalski klub.Boli me krac sto ti volis klub,volim ga i ja pa ga ne vodim.
Ti znas ko je koga otjerao, hebem ti i forum i sve, svi sve znaju i svi dodju srati o tome nakon loseg rezultata.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
plavi1921
Postovi: 40
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:17 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:13 pm

Jesmo otjerali Sablju,Odovica,Capljica????????
Ma jok oni su sami otisli a oni nisu nikakvi zeljovci oni su karina kako vi kazete.
ljubav radnička 1921...
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:13 pm

Ajzea je napisao/la:Cekaj, zelis reci da on moze sve za dvije sedmice promijeniti? Pa to Osim ne bi uspio..
negovorim da moze nego on to jedino tako zna,NJEMU RESPEKT DO PODA, ali mi nismo radnik,mi smo zeljo, koji uvijek mora da bude najbolji, da usvaja nesto novo, da smo uvijek ispred svih klubova
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:14 pm

Igrajte pičkice!
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:14 pm

i treba biti pošten pa reći da taj isti bjelica i "veću" sinišinu ruku nije svirao u tuzli protiv nas.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 17, 2016 7:16 pm

Mi nemamo igre i to je najžalosnije. Sve se svodi da se Miro filuje dugim loptama...imam osjećaj da sam više gledao prema nebu nego prema travi...u prvom je ko i bilo nekih polušansi ili mi se to čini jer su napadali ispred naše tribine. Šta je tu je, treba se nastaviti boriti za svaki bod. Tabela se lagano razdvaja i kako stvari stoje izmedju Krupe, Širokog, Viteza i nas će se tražiti posljednji putnik u ligu za prvaka. I da, pod moranje nam je sad prolaz u kupu, tu i ne smijem pomisliti na ispadanje.
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 67 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija